Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:27617:554TJ Slovan Broumov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuda Radek
Gombarčík Karel st.
 
 
Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
7-9-41183210
2.Rýgl Petr ml.
Černý Miroslav
 
 
Petera Milan
Tojnar Jiří st.
 
 
-68-7-8 1311
3.Rýgl Petr ml.Tojnar Jiří st.-9-1196-82312
4.Gombarčík Karel st.Jakl Petr-7565 3122
5.Hornych JosefPetera Milan116-5-3-42323
6.Šuda RadekKubant Miroslav694  3033
7.Gombarčík Karel st.Tojnar Jiří st.66-27 3143
8.Hornych JosefJakl Petr786  3053
9.Šuda RadekPetera Milan387  3063
10.Rýgl Petr ml.Kubant Miroslav9-846 3173
11.Černý MiroslavTojnar Jiří st.-8135 3183
12.Šuda RadekJakl Petr-76-9-6 1384
13.Rýgl Petr ml.Petera Milan-8-7-4  0385
14.Gombarčík Karel st.Kubant Miroslav6108  3095
15.Šuda RadekTojnar Jiří st.777  30105
16.Rýgl Petr ml.Jakl Petr87-11-6-423106
17.Gombarčík Karel st.Petera MilanWO    03107
18.Černý MiroslavKubant MiroslavWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rýgl Petr ml.13Tojnar Jiří st.13
Gombarčík Karel st.30Jakl Petr22
Hornych Josef11Petera Milan21
Šuda Radek31Kubant Miroslav03
Černý Miroslav10   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:38688:650TJ Knauf Team Lipí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rolínek Petr
Rosa Zdeněk
 
 
Zelený Petr
Macoun Petr
 
 
1579  3010
2.Liška Jiří
Dobiáš Lubomír
 
 
Dyntar Petr
Kozák Zdeněk
 
 
-768-9-92311
3.Liška JiříMacoun Petr87-12-5-82312
4.Dobiáš LubomírPtáček Ladislav97-10-13-32313
5.Rolínek PetrDyntar Petr810-6-7103223
6.Rosa ZdeněkKozák Zdeněk-711-7-9 1324
7.Dobiáš LubomírMacoun Petr-6-83-3 1325
8.Rolínek PetrPtáček Ladislav766  3035
9.Rosa ZdeněkDyntar Petr-10510-753245
10.Liška JiříKozák Zdeněk-87-9-6 1346
11.Rolínek PetrMacoun Petr-1110-10-8 1347
12.Rosa ZdeněkPtáček Ladislav8-1110-6-62348
13.Liška JiříDyntar Petr-5-8-7  0349
14.Dobiáš LubomírKozák Zdeněk-958-6-223410
15.Rosa ZdeněkMacoun Petr-9-9-7  03411
16.Liška JiříPtáček Ladislav2-765 31511
17.Dobiáš LubomírDyntar Petr000  30611
18.Rolínek PetrKozák Zdeněk000  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liška Jiří13Macoun Petr40
Dobiáš Lubomír13Ptáček Ladislav22
Rolínek Petr31Dyntar Petr13
Rosa Zdeněk13Kozák Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Tj Náchod PlechovkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:41425:617TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Madarász Štefan
 
 
Nedomlel Lukáš
Kadaník Martin
 
 
WO    0301
2.Trejtnar Ladislav
Solovic Martin
 
 
Joneš Patrik
Stein Martin
 
 
-10-96-6 1302
3.Solovic MartinNedomlel Lukáš-8-7-11  0303
4.Madarász ŠtefanKadaník Martin-7-7-5  0304
5.Joneš PatrikWO    0305
6.Trejtnar LadislavStein Martin87-8-683215
7.Madarász ŠtefanNedomlel Lukáš-7-6-6  0316
8.Kadaník MartinWO    0317
9.Trejtnar LadislavJoneš Patrik868  3027
10.Solovic MartinStein Martin989  3037
11.Nedomlel LukášWO    0338
12.Trejtnar LadislavKadaník Martin-6-8-8  0339
13.Solovic MartinJoneš Patrik875  3049
14.Madarász ŠtefanStein Martin-69-4-5 13410
15.Trejtnar LadislavNedomlel Lukáš68-9-8-623411
16.Solovic MartinKadaník Martin89-27 31511
17.Madarász ŠtefanJoneš Patrik8-86-10432611
18.Stein MartinWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Solovic Martin31Nedomlel Lukáš30
Madarász Štefan13Kadaník Martin21
Trejtnar Ladislav22Joneš Patrik03
   Stein Martin12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:31635:575TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Ladislav
Hrobský Petr
 
 
Trudičová Ludmila
Hoferka Dušan
 
 
-6-11-10  0301
2.Petráško Milan
Hrobský Josef
 
 
Špelda Jiří
Cvetanov Krasimir
 
 
67-76 3111
3.Petráško MilanŠpelda Jiří98-7-643221
4.Hrobský JosefCvetanov Krasimir-105-11-2 1322
5.Jirásek PetrTrudičová Ludmila-6-788-62323
6.Hrycík LadislavHoferka Dušan77-69 3133
7.Hrobský JosefŠpelda Jiří333  3043
8.Jirásek PetrCvetanov Krasimir-9-4-5  0344
9.Hrycík LadislavTrudičová Ludmila-5-7-5  0345
10.Petráško MilanHoferka Dušan7104  3055
11.Hrobský PetrŠpelda Jiří-8-5-9  0356
12.Hrycík LadislavCvetanov Krasimir3-5-8533266
13.Petráško MilanTrudičová Ludmila-93-10-9 1367
14.Hrobský JosefHoferka Dušan599  3077
15.Hrycík LadislavŠpelda Jiří956  3087
16.Petráško MilanCvetanov Krasimir-910-8653297
17.Hrobský JosefTrudičová Ludmila541  30107
18.Hrobský PetrHoferka Dušan9-9-79732117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petráško Milan31Špelda Jiří13
Hrobský Josef31Cvetanov Krasimir22
Jirásek Petr02Trudičová Ludmila31
Hrycík Ladislav31Hoferka Dušan04
Hrobský Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - Bukovice čp.94, naproti Stavebniny GrimRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:24686:604TJ Sokol Bukovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohner Pavel
Průša Libor
 
 
Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
89-63 3110
2.Šubíř Pavel
Thér Jaroslav
 
 
Mrozek Andrzej
Vlach Tomáš nejml.
 
 
893  3020
3.Průša LiborNowacki Olgierd765  3030
4.Thér JaroslavKrejčí Petr9-1143 3140
5.Pohner PavelMrozek Andrzej-7-3-7  0341
6.Šubíř PavelVlach Tomáš nejml.348  3051
7.Thér JaroslavNowacki Olgierd577  3061
8.Pohner PavelKrejčí Petr4610  3071
9.Šubíř PavelMrozek Andrzej9127  3081
10.Průša LiborVlach Tomáš nejml.6-1011-14-42382
11.Pohner PavelNowacki Olgierd91011  3092
12.Šubíř PavelKrejčí Petr78-2119 31102
13.Průša LiborMrozek Andrzej-8-7-9  03103
14.Thér JaroslavVlach Tomáš nejml.7-75-8-823104
15.Šubíř PavelNowacki Olgierd899  30114
16.Průša LiborKrejčí Petr-87-109-1223115
17.Thér JaroslavMrozek Andrzej-9-87-6 13116
18.Pohner PavelVlach Tomáš nejml.8-7-59-1023117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša Libor13Nowacki Olgierd04
Thér Jaroslav22Krejčí Petr13
Pohner Pavel22Mrozek Andrzej31
Šubíř Pavel40Vlach Tomáš nejml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7652:390TTC Nové Město nad Metují B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháč Milan
Barták Zdeněk
 
 
Špaček Václav
Jerman Vojtěch
 
 
1145  3010
2.Koukola Jaromír
Ptáček Antonín
 
 
Sedláček Radek
Kanozsay Martin
 
 
897  3020
3.Ducháč MilanŠpaček Václav249  3030
4.Barták ZdeněkJerman Vojtěch647  3040
5.Koukola JaromírKanozsay Martin6911  3050
6.Ptáček AntonínSedláček Radek-7-107453260
7.Barták ZdeněkŠpaček Václav6-5710 3170
8.Koukola JaromírJerman Vojtěch541  3080
9.Ptáček AntonínKanozsay Martin668  3090
10.Ducháč MilanSedláček Radek534  30100
11.Koukola JaromírŠpaček Václav477  30110
12.Ptáček AntonínJerman Vojtěch434  30120
13.Ducháč MilanKanozsay Martin733  30130
14.Barták ZdeněkSedláček Radek-8873 31140
15.Ptáček AntonínŠpaček Václav-7-6113432150
16.Ducháč MilanJerman Vojtěch827  30160
17.Barták ZdeněkKanozsay Martin7-883 31170
18.Koukola JaromírSedláček Radek556  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ducháč Milan40Špaček Václav04
Barták Zdeněk40Jerman Vojtěch04
Koukola Jaromír40Kanozsay Martin04
Ptáček Antonín40Sedláček Radek04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS