Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31685:649Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
Koukola Jaromír
Ducháč Milan
 
 
8-79-8103210
2.Tojnar Jiří st.
Petera Milan
 
 
Klug Karel
Zelený Milan
 
 
689  3020
3.Kubant MiroslavKoukola Jaromír-8-78-9 1321
4.Petera MilanDucháč Milan8-7-9-6 1322
5.Tojnar Jiří st.Zelený Milan69-87 3132
6.Jakl PetrKlug Karel85-78 3142
7.Petera MilanKoukola Jaromír-78-8-7 1343
8.Tojnar Jiří st.Ducháč Milan8-9-87-82344
9.Jakl PetrZelený Milan689  3054
10.Kubant MiroslavKlug Karel8-796 3164
11.Tojnar Jiří st.Koukola Jaromír-87-7-10 1365
12.Jakl PetrDucháč Milan-7-69-8 1366
13.Kubant MiroslavZelený Milan786  3076
14.Petera MilanKlug Karel85-96 3186
15.Jakl PetrKoukola Jaromír-89-78-82387
16.Kubant MiroslavDucháč Milan-8-910-11 1388
17.Petera MilanZelený Milan8-796 3198
18.Tojnar Jiří st.Klug Karel687  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubant Miroslav22Koukola Jaromír40
Petera Milan22Ducháč Milan40
Tojnar Jiří st.22Zelený Milan04
Jakl Petr22Klug Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ve ŽďárkáchRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35612:674TJ Sokol Bukovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jaroslav ml.
Špaček Václav
 
 
Thér Jaroslav
Pohner Pavel
 
 
10-7-9-8 1301
2.Urban Martin
Sedláček Vlastimil
 
 
Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
-911-89-72302
3.Urban Jaroslav ml.Šubíř Pavel8-9127 3112
4.Sedláček VlastimilPrůša Libor11-69-8-82313
5.Špaček VáclavThér Jaroslav-8-9-6  0314
6.Urban MartinPohner Pavel987  3024
7.Sedláček VlastimilŠubíř Pavel-610-7-8 1325
8.Špaček VáclavPrůša Libor-810-6-5 1326
9.Urban MartinThér Jaroslav8-6612 3136
10.Urban Jaroslav ml.Pohner Pavel796  3046
11.Špaček VáclavŠubíř Pavel-4-6-5  0347
12.Urban MartinPrůša Libor8107  3057
13.Urban Jaroslav ml.Thér Jaroslav9-1188 3167
14.Sedláček VlastimilPohner Pavel10-798 3177
15.Urban MartinŠubíř Pavel8-497 3187
16.Urban Jaroslav ml.Průša LiborWO    0388
17.Sedláček VlastimilThér Jaroslav10-9-87-82389
18.Špaček VáclavPohner Pavel-9-7-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Urban Jaroslav ml.30Šubíř Pavel22
Sedláček Vlastimil13Průša Libor21
Špaček Václav04Thér Jaroslav22
Urban Martin40Pohner Pavel13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:32670:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
Hrycík Ladislav
Vojtíšek Radomír ml.
 
 
-78-88-32301
2.Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
Hrobský Josef
Petráško Milan
 
 
763  3011
3.Krejčí PetrVojtíšek Radomír ml.9-8-59-92312
4.Mrozek AndrzejHrobský Josef-7275 3122
5.Parszuto DariuszPetráško Milan5-85-9-92323
6.Nowacki OlgierdHrycík Ladislav8-811-9-72324
7.Mrozek AndrzejVojtíšek Radomír ml.-105-76-82325
8.Parszuto DariuszHrobský Josef8117  3035
9.Nowacki OlgierdPetráško Milan998  3045
10.Vlach Tomáš nejml.Hrycík Ladislav810-59 3155
11.Parszuto DariuszVojtíšek Radomír ml.-8-563-42356
12.Nowacki OlgierdHrobský Josef99-52 3166
13.Vlach Tomáš nejml.Petráško Milan876  3076
14.Mrozek AndrzejHrycík Ladislav-74-11-7 1377
15.Nowacki OlgierdVojtíšek Radomír ml.8-7139 3187
16.Vlach Tomáš nejml.Hrobský Josef-9-3-8  0388
17.Mrozek AndrzejPetráško Milan87-65 3198
18.Parszuto DariuszHrycík Ladislav-4-5-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Petr01Vojtíšek Radomír ml.31
Mrozek Andrzej22Hrobský Josef13
Parszuto Dariusz13Petráško Milan13
Nowacki Olgierd31Hrycík Ladislav31
Vlach Tomáš nejml.21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu - TJ NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27646:494TJ Náchod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoferka Dušan
Zetek Libor
 
 
Kuře Otakar
Prokop Michal
 
 
87-76 3110
2.Zetek Tomáš
Fišarová Lenka
 
 
Mareš Stanislav st.
 
 
WO    3020
3.Zetek LiborKuře Otakar-8-612-9 1321
4.Zetek TomášProkop Michal-69-97-72322
5.Fišarová LenkaMareš Stanislav st.10-9-7-9 1323
6.Hoferka DušanWO    3033
7.Zetek TomášKuře Otakar-8-4-5  0334
8.Fišarová LenkaProkop Michal-766-10-72335
9.Hoferka DušanMareš Stanislav st.-8876 3145
10.Zetek LiborWO    3055
11.Fišarová LenkaKuře Otakar-6-6-4  0356
12.Hoferka DušanProkop Michal846  3066
13.Zetek LiborMareš Stanislav st.-10778 3176
14.Zetek TomášWO    3086
15.Hoferka DušanKuře Otakar119-7-1083296
16.Zetek LiborProkop Michal8-1187 31106
17.Zetek TomášMareš Stanislav st.9-6-6-8 13107
18.Fišarová LenkaWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zetek Libor21Kuře Otakar31
Zetek Tomáš03Prokop Michal22
Fišarová Lenka03Mareš Stanislav st.22
Hoferka Dušan30   
WO50WO05
Žádné.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:28757:664TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedomlel Lukáš
Kadaník Martin
 
 
Liška Jiří
Dobiáš Lubomír
 
 
79-7-523210
2.Stein Martin
Stein Filip
 
 
Rolínek Petr
Mýl Karel
 
 
-7-689-82311
3.Stein FilipRolínek Petr-16-10-2 1312
4.Kadaník MartinLiška Jiří6-867 3122
5.Stein MartinDobiáš Lubomír-10625 3132
6.Nedomlel LukášMýl Karel-5548 3142
7.Kadaník MartinRolínek Petr688  3052
8.Stein MartinLiška Jiří-6108-1383262
9.Nedomlel LukášDobiáš Lubomír-7-810673272
10.Stein FilipMýl Karel9-8-128-82373
11.Stein MartinRolínek Petr8510  3083
12.Nedomlel LukášLiška Jiří359  3093
13.Stein FilipDobiáš Lubomír7-104-6732103
14.Kadaník MartinMýl Karel-89-87832113
15.Nedomlel LukášRolínek Petr68-77 31123
16.Stein FilipLiška Jiří-8868 31133
17.Kadaník MartinDobiáš Lubomír7-658 31143
18.Stein MartinMýl Karel10-13-89-923144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stein Filip22Rolínek Petr13
Kadaník Martin40Liška Jiří04
Stein Martin31Dobiáš Lubomír04
Nedomlel Lukáš40Mýl Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchod, Běloveská 391Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1331:44676:711TJ Slovan Broumov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hepnar Jan
Macoun Petr
 
 
Rýgl Petr ml.
Černý Miroslav
 
 
9-128-7-92301
2.Kozák Zdeněk
Dyntar Petr
 
 
Šuda Radek
Gombarčík Karel st.
 
 
6-9-10-9 1302
3.Dyntar PetrŠuda Radek-8899 3112
4.Macoun PetrRýgl Petr ml.8-579 3122
5.Kozák ZdeněkGombarčík Karel st.-9-488-82323
6.Hepnar JanČerný Miroslav-6-98-8 1324
7.Macoun PetrŠuda Radek8-9-6-8 1325
8.Kozák ZdeněkRýgl Petr ml.-79-117-52326
9.Hepnar JanGombarčík Karel st.8-86-7-82327
10.Dyntar PetrČerný Miroslav-910-78-62328
11.Kozák ZdeněkŠuda Radek-6-5-8  0329
12.Hepnar JanRýgl Petr ml.-9-9-8  03210
13.Dyntar PetrGombarčík Karel st.87-76 31310
14.Macoun PetrČerný Miroslav-7-8-6  03311
15.Hepnar JanŠuda Radek-108-9-8 13312
16.Dyntar PetrRýgl Petr ml.7-87-2-523313
17.Macoun PetrGombarčík Karel st.WO    30413
18.Kozák ZdeněkČerný Miroslav88-9-6832513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dyntar Petr22Šuda Radek31
Macoun Petr12Rýgl Petr ml.31
Kozák Zdeněk13Gombarčík Karel st.21
Hepnar Jan04Černý Miroslav31
WO10WO01
Gombarčík zranění kolene.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS