Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchod, Běloveská 391Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:24663:594TJ Knauf Team Lipí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Zdeněk
Dyntar Petr
 
 
Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
9107  3010
2.Ptáček Ladislav
Zelený Petr
 
 
Petera Milan
Krupička Vladimír
 
 
6123  3020
3.Ptáček LadislavJakl Petr-6910-563230
4.Macoun PetrPetera Milan-108-6-7 1331
5.Kozák ZdeněkKubant Miroslav894  3041
6.Dyntar PetrKrupička Vladimír-948-643251
7.Macoun PetrJakl Petr8-849 3161
8.Kozák ZdeněkPetera Milan755  3071
9.Dyntar PetrKubant Miroslav89-97 3181
10.Ptáček LadislavKrupička Vladimír-3-87663291
11.Kozák ZdeněkJakl Petr868  30101
12.Dyntar PetrPetera Milan10-67-8632111
13.Ptáček LadislavKubant Miroslav8-4-2-6 13112
14.Macoun PetrKrupička Vladimír-7-9-7  03113
15.Dyntar PetrJakl Petr989  30123
16.Zelený PetrPetera Milan-8796 31133
17.Macoun PetrKubant Miroslav-87-9-8 13134
18.Kozák ZdeněkKrupička Vladimír-3896 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ptáček Ladislav21Jakl Petr04
Macoun Petr13Petera Milan13
Kozák Zdeněk40Kubant Miroslav22
Dyntar Petr40Krupička Vladimír13
Zelený Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:37725:692TJ Slovan Broumov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuda Radek
Gombarčík Karel st.
 
 
Joneš Patrik
Stein Filip
 
 
2610  3010
2.Černý Miroslav
Rýgl Petr ml.
 
 
Nedomlel Lukáš
Šumpík Jiří
 
 
-8-8-13  0311
3.Černý MiroslavNedomlel Lukáš76-11-7-82312
4.Gombarčík Karel st.Šumpík Jiří-797-8-102313
5.Rýgl Petr ml.Stein Filip-8-119923223
6.Šuda RadekJoneš Patrik875  3033
7.Gombarčík Karel st.Nedomlel Lukáš8-9-7383243
8.Rýgl Petr ml.Šumpík Jiří6-7-6-11 1344
9.Šuda RadekStein Filip8-95-10-92345
10.Černý MiroslavJoneš Patrik7-73-783255
11.Rýgl Petr ml.Nedomlel Lukáš710-11-8113265
12.Šuda RadekŠumpík Jiří97-9-1063275
13.Černý MiroslavStein Filip-887-973285
14.Gombarčík Karel st.Joneš Patrik75-96 3195
15.Šuda RadekNedomlel Lukáš857  30105
16.Černý MiroslavŠumpík Jiří-611-9-10 13106
17.Gombarčík Karel st.Stein FilipWO    03107
18.Rýgl Petr ml.Joneš Patrik-7-85-5 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Miroslav22Nedomlel Lukáš13
Gombarčík Karel st.21Šumpík Jiří31
Rýgl Petr ml.22Stein Filip12
Šuda Radek31Joneš Patrik13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:37650:675TJ Náchod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dobiáš Lubomír
Drapač Petr st.
 
 
Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
-88108 3110
2.Mýl Karel
Rolínek Petr
 
 
Cvetanov Krasimir
Špelda Jiří
 
 
-966-10-102311
3.Mýl KarelŠpelda Jiří-9-9-7  0312
4.Drapač Petr st.Cvetanov Krasimir-7-109-13 1313
5.Dobiáš LubomírTrudičová Ludmila117-48 3123
6.Rolínek PetrHoferka Dušan599  3033
7.Drapač Petr st.Špelda Jiří-9-78-2 1334
8.Dobiáš LubomírCvetanov Krasimir75-9-9-72335
9.Rolínek PetrTrudičová Ludmila989  3045
10.Mýl KarelHoferka Dušan1176  3055
11.Dobiáš LubomírŠpelda Jiří11-2-9-7 1356
12.Rolínek PetrCvetanov Krasimir-636-8-72357
13.Mýl KarelTrudičová Ludmila-5-12-8  0358
14.Rosa ZdeněkHoferka Dušan78-93 3168
15.Rolínek PetrŠpelda Jiří136-10-9-102369
16.Mýl KarelCvetanov Krasimir-910-9-1 13610
17.Rosa ZdeněkTrudičová Ludmila9-577 31710
18.Dobiáš LubomírHoferka Dušan-2-4-4  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mýl Karel13Špelda Jiří40
Drapač Petr st.02Cvetanov Krasimir40
Dobiáš Lubomír13Trudičová Ludmila13
Rolínek Petr22Hoferka Dušan13
Rosa Zdeněk20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plechárna Tj NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:32650:618TJ Náchod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trejtnar Ladislav
Klimeš Zbyšek
 
 
Nowacki Olgierd
Podhorský Pavel
 
 
-6-410-9 1301
2.Solovic Martin
Kuře Otakar
 
 
Parszuto Dariusz
Mrozek Andrzej
 
 
9910  3011
3.Trejtnar LadislavNowacki Olgierd7-9-9-10 1312
4.Solovic MartinPodhorský Pavel113-5-973222
5.Kuře OtakarMrozek Andrzej-6-8-10  0323
6.Klimeš ZbyšekParszuto Dariusz694  3033
7.Solovic MartinNowacki Olgierd-8669 3143
8.Kuře OtakarPodhorský Pavel8-9-118103253
9.Klimeš ZbyšekMrozek Andrzej-6-97483263
10.Trejtnar LadislavParszuto Dariusz-68-8923273
11.Kuře OtakarNowacki Olgierd-6-77-6 1374
12.Klimeš ZbyšekPodhorský Pavel7-764 3184
13.Trejtnar LadislavMrozek Andrzej886  3094
14.Solovic MartinParszuto Dariusz7-8-91-72395
15.Klimeš ZbyšekNowacki Olgierd7-1086 31105
16.Trejtnar LadislavPodhorský Pavel663  30115
17.Solovic MartinMrozek Andrzej-9-6-10  03116
18.Kuře OtakarParszuto DariuszWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trejtnar Ladislav31Nowacki Olgierd22
Solovic Martin22Podhorský Pavel04
Kuře Otakar12Mrozek Andrzej22
Klimeš Zbyšek40Parszuto Dariusz12
WO01WO10
WO Kuře- zranění



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:28503:514nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Ladislav
Pábl Josef
 
 
Sedláček Vlastimil
Bartoň Stanislav
 
 
593  3010
2.Hrobský Josef
Petráško Milan
 
 
Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
-5-5-7  0311
3.Hrycík LadislavUrban Jaroslav ml.-6-2-6  0312
4.Petráško MilanUrban Martin-26-9-9 1313
5.Hrobský JosefSedláček Vlastimil8913  3023
6.Pábl JosefBartoň Stanislav868  3033
7.Petráško MilanUrban Jaroslav ml.-811-2-7 1334
8.Hrobský JosefUrban Martin-3-9-7  0335
9.Pábl JosefSedláček Vlastimil952  3045
10.Hrycík LadislavBartoň Stanislav1493  3055
11.Hrobský JosefUrban Jaroslav ml.-6-7-6  0356
12.Pábl JosefUrban Martin-9-8-4  0357
13.Hrycík LadislavSedláček Vlastimil655  3067
14.Petráško MilanBartoň Stanislav878  3077
15.Pábl JosefUrban Jaroslav ml.-9967 3187
16.Hrycík LadislavUrban Martin-10-6-5  0388
17.Petráško MilanSedláček Vlastimil-4-4-8  0389
18.Hrobský JosefBartoň Stanislav655  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrycík Ladislav22Urban Jaroslav ml.31
Petráško Milan13Urban Martin40
Hrobský Josef22Sedláček Vlastimil13
Pábl Josef31Bartoň Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - Bukovice čp.94, naproti Stavebniny GrimRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:29684:599TJ Sokol Bukovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thér Jaroslav
Pohner Pavel
 
 
Ducháč Milan
Zelený Milan
 
 
-986-7-82301
2.Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
Koukola Jaromír
Ptáček Antonín
 
 
87-93 3111
3.Průša LiborKoukola Jaromír-9-68-6 1312
4.Thér JaroslavDucháč Milan6-109-5-92313
5.Pohner PavelPtáček Antonín105-12-693223
6.Šubíř PavelZelený Milan372  3033
7.Thér JaroslavKoukola Jaromír-5-87-3 1334
8.Pohner PavelDucháč Milan4-5-6-8 1335
9.Šubíř PavelPtáček Antonín392  3045
10.Průša LiborZelený Milan661  3055
11.Pohner PavelKoukola Jaromír-5-7-9  0356
12.Šubíř PavelDucháč Milan57-68 3166
13.Průša LiborPtáček Antonín-8695 3176
14.Thér JaroslavZelený Milan973  3086
15.Šubíř PavelKoukola Jaromír612-79 3196
16.Průša LiborDucháč Milan-87-96-102397
17.Thér JaroslavPtáček Antonín-61385 31107
18.Pohner PavelZelený Milan75-89 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Libor22Koukola Jaromír31
Thér Jaroslav22Ducháč Milan31
Pohner Pavel22Ptáček Antonín04
Šubíř Pavel40Zelený Milan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS