Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:37613:637TJ Náchod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
Trejtnar Ladislav
Klimeš Zbyšek
 
 
-77-614-102301
2.Petera Milan
Rubeš Jaroslav
 
 
Madarász Štefan
Solovic Martin
 
 
-79127 3111
3.Kubant MiroslavKlimeš Zbyšek-711-6-6 1312
4.Rubeš JaroslavTrejtnar Ladislav-11-8-9  0313
5.Jakl PetrSolovic Martin646  3023
6.Petera MilanMadarász Štefan678  3033
7.Rubeš JaroslavKlimeš Zbyšek-512-89-42334
8.Jakl PetrTrejtnar Ladislav4-5-109103244
9.Petera MilanSolovic Martin-76-86-102345
10.Kubant MiroslavMadarász Štefan64-86 3155
11.Jakl PetrKlimeš Zbyšek-69-5-8 1356
12.Petera MilanTrejtnar Ladislav-7-6-5  0357
13.Kubant MiroslavSolovic Martin1056  3067
14.Rubeš JaroslavMadarász Štefan-97-8-8 1368
15.Petera MilanKlimeš Zbyšek-6-8-6  0369
16.Kubant MiroslavTrejtnar Ladislav245  3079
17.Rubeš JaroslavSolovic Martin-2-6-6  03710
18.Jakl PetrMadarász Štefan8-7-6-6 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubant Miroslav31Klimeš Zbyšek40
Rubeš Jaroslav04Trejtnar Ladislav22
Jakl Petr22Solovic Martin22
Petera Milan13Madarász Štefan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:46 TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoda Jiří
Liška Jiří
 
 
Pábl Josef
Petráško Milan
 
 
     0301
2.Kuřátko Miloš
Mýl Karel
 
 
Vojtíšek Radomír ml.
Hrobský Josef
 
 
-5-7-9  0302
3.Škoda JiříPábl Josef9-8-8-3 1303
4.Kuřátko MilošVojtíšek Radomír ml.-4-9-9  0304
5.Mýl KarelHrobský Josef-3-7-8  0305
6.Liška JiříPetráško Milan766  3015
7.Kuřátko MilošPábl Josef9-7-8-5 1316
8.Mýl KarelVojtíšek Radomír ml.-2-747-32317
9.Liška JiříHrobský Josef7128  3027
10.Vaněk FrantišekPetráško Milan5-967 3137
11.Mýl KarelPábl Josef-41112-12-32338
12.Liška JiříVojtíšek Radomír ml.-4-7-8  0339
13.Vaněk FrantišekHrobský Josef-35-11-8 13310
14.Kuřátko MilošPetráško Milan-4-13-9  03311
15.Liška JiříPábl Josef-9-6-8  03312
16.Vaněk FrantišekVojtíšek Radomír ml.-5911-7-1023313
17.Kuřátko MilošHrobský Josef10-3-7-5 13314
18.Mýl KarelPetráško Milan-9-6-3  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škoda Jiří01Pábl Josef40
Kuřátko Miloš04Vojtíšek Radomír ml.40
Mýl Karel04Hrobský Josef31
Liška Jiří22Petráško Milan22
Vaněk František12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36691:699nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuda Radek
Rýgl Petr ml.
 
 
Thér Jaroslav
Průša Libor
 
 
8-5-3763210
2.Gombarčík Karel st.
Černý Miroslav
 
 
Pohner Pavel
Kollert Václav
 
 
989  3020
3.Šuda RadekThér Jaroslav7-5-8-9 1321
4.Gombarčík Karel st.Průša Libor-6-789-72322
5.Černý MiroslavPohner Pavel-788-7-52323
6.Rýgl Petr ml.Kollert Václav778  3033
7.Gombarčík Karel st.Thér Jaroslav975  3043
8.Černý MiroslavPrůša Libor-9-1093-72344
9.Rýgl Petr ml.Pohner Pavel-7899 3154
10.Šuda RadekKollert Václav-98-78-82355
11.Černý MiroslavThér Jaroslav6-5-4-7 1356
12.Rýgl Petr ml.Průša Libor99-88 3166
13.Šuda RadekPohner Pavel-5-7-6  0367
14.Gombarčík Karel st.Kollert Václav46-97 3177
15.Rýgl Petr ml.Thér Jaroslav-8-765-92378
16.Šuda RadekPrůša Libor10-9-6-7 1379
17.Gombarčík Karel st.Pohner Pavel68-7-783289
18.Černý MiroslavKollert Václav99-5-883299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šuda Radek04Thér Jaroslav31
Gombarčík Karel st.31Průša Libor31
Černý Miroslav13Pohner Pavel22
Rýgl Petr ml.31Kollert Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Běloveská 391 NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:44606:688TTC Nové Město nad Metují B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Zdeněk
Zelený Petr
 
 
Koukola Jaromír
Ptáček Antonín
 
 
-12-7-7  0301
2.Hepnar Jan
Schwarz Vít
 
 
Ducháč Martin
Ducháč Milan
 
 
-8-108-5 1302
3.Kozák ZdeněkKoukola Jaromír6-6-4-8 1303
4.Schwarz VítDucháč Martin-4-9-7  0304
5.Zelený PetrDucháč Milan7-766 3114
6.Hepnar JanPtáček Antonín6-445 3124
7.Schwarz VítKoukola Jaromír-7-9-8  0325
8.Zelený PetrDucháč Martin-97-3-10 1326
9.Hepnar JanDucháč Milan-4-612-8 1327
10.Kozák ZdeněkPtáček Antonín-9-689-82328
11.Zelený PetrKoukola Jaromír7-410-993238
12.Hepnar JanDucháč Martin-9-10-8  0339
13.Kozák ZdeněkDucháč Milan-3-885-623310
14.Schwarz VítKlug Karel73-8-3932410
15.Hepnar JanKoukola JaromírWO    03411
16.Kozák ZdeněkDucháč Martin-97-107732511
17.Schwarz VítDucháč Milan8-87-5-923512
18.Zelený PetrKlug Karel658  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kozák Zdeněk13Koukola Jaromír21
Schwarz Vít13Ducháč Martin31
Zelený Petr31Ducháč Milan31
Hepnar Jan12Ptáček Antonín11
   Klug Karel02
WO01WO10
Hepnar - zranění ruky



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29637:541TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šumpík Jiří
Nedomlel Lukáš
 
 
Sedláček Vlastimil
Jerman Vojtěch
 
 
391  3010
2.Stein Martin
Kadaník Martin
 
 
Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
-92-9-3 1311
3.Stein MartinUrban Jaroslav ml.-11-64-4 1312
4.Nedomlel LukášUrban Martin-9-11-10  0313
5.Kadaník MartinSedláček Vlastimil4-7-5783223
6.Šumpík JiříJerman Vojtěch163  3033
7.Nedomlel LukášUrban Jaroslav ml.-8-1278-102334
8.Kadaník MartinUrban Martin696  3044
9.Šumpík JiříSedláček Vlastimil845  3054
10.Stein MartinJerman Vojtěch-9433 3164
11.Kadaník MartinUrban Jaroslav ml.-510-68-32365
12.Šumpík JiříUrban Martin144-10-7-32366
13.Stein MartinSedláček Vlastimil43-710 3176
14.Nedomlel LukášJerman Vojtěch337  3086
15.Šumpík JiříUrban Jaroslav ml.-4-9-4  0387
16.Stein MartinUrban Martin-8-9-5  0388
17.Nedomlel LukášSedláček Vlastimil57-94 3198
18.Kadaník MartinJerman Vojtěch856  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stein Martin22Urban Jaroslav ml.40
Nedomlel Lukáš22Urban Martin31
Kadaník Martin31Sedláček Vlastimil04
Šumpík Jiří22Jerman Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35702:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špelda Jiří
Cvetanov Krasimir
 
 
Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
8-97-1073210
2.Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
Mrozek Andrzej
Vlach Tomáš nejml.
 
 
-7955 3120
3.Špelda JiříKrejčí Petr8-97-1093230
4.Trudičová LudmilaNowacki Olgierd-8-7-8  0331
5.Hoferka DušanMrozek Andrzej8-11-9-8 1332
6.Cvetanov KrasimirVlach Tomáš nejml.6611  3042
7.Trudičová LudmilaKrejčí Petr7110  3052
8.Hoferka DušanNowacki Olgierd8-11-7-9 1353
9.Cvetanov KrasimirMrozek Andrzej-86-8-8 1354
10.Špelda JiříVlach Tomáš nejml.4-6-9-10 1355
11.Hoferka DušanKrejčí Petr9-105-3-82356
12.Cvetanov KrasimirNowacki Olgierd-96-8-7 1357
13.Špelda JiříMrozek Andrzej8-77-5-82358
14.Trudičová LudmilaVlach Tomáš nejml.647  3068
15.Cvetanov KrasimirKrejčí Petr639  3078
16.Špelda JiříNowacki Olgierd-59-54-92379
17.Trudičová LudmilaMrozek Andrzej8-98-773289
18.Hoferka DušanVlach Tomáš nejml.-9374 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špelda Jiří13Krejčí Petr13
Trudičová Ludmila31Nowacki Olgierd40
Hoferka Dušan13Mrozek Andrzej31
Cvetanov Krasimir22Vlach Tomáš nejml.13
Žádné.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS