Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33654:539nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tojnar Jiří st.
Petera Milan
 
 
Šubíř Pavel
Pohner Pavel
 
 
-89-6883210
2.Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
Průša Libor
 
 
WO    3020
3.Jakl PetrŠubíř Pavel-79-5-8 1321
4.Petera MilanPrůša Libor7-98-6-82322
5.Kubant MiroslavPohner Pavel6-87-683232
6.Tojnar Jiří st.WO    3042
7.Petera MilanŠubíř Pavel8-7-6-9 1343
8.Kubant MiroslavPrůša Libor7-8-7-6 1344
9.Tojnar Jiří st.Pohner Pavel-697-8-92345
10.Jakl PetrWO    3055
11.Kubant MiroslavŠubíř Pavel-8-6-5  0356
12.Tojnar Jiří st.Průša Libor6-897 3166
13.Jakl PetrPohner Pavel8-7-8-6 1367
14.Petera MilanWO    3077
15.Tojnar Jiří st.Šubíř Pavel9-87-6-82378
16.Jakl PetrPrůša Libor-87-6-8 1379
17.Petera MilanPohner Pavel68-78 3189
18.Kubant MiroslavWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jakl Petr03Šubíř Pavel40
Petera Milan12Průša Libor31
Kubant Miroslav12Pohner Pavel22
Tojnar Jiří st.12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:831:29480:473TTC Nové Město nad Metují B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koukola Jaromír
Ducháč Milan
 
 

Hrycík Ladislav
 
 
WO    3010
2.
Ptáček Antonín
 
 
Hrobský Josef
Petráško Milan
 
 
WO    0311
3.Koukola JaromírHrycík Ladislav995  3021
4.Ptáček AntonínPetráško Milan-7-8-10  0322
5.Hrobský JosefWO    0323
6.Ducháč MilanWO    3033
7.Ptáček AntonínHrycík Ladislav6-8-126-62334
8.Petráško MilanWO    0335
9.Ducháč MilanHrobský Josef-26-7853245
10.Koukola JaromírWO    3055
11.Hrycík LadislavWO    0356
12.Ducháč MilanPetráško Milan-11-105-1 1357
13.Koukola JaromírHrobský Josef898  3067
14.Ptáček AntonínWO    3077
15.Ducháč MilanHrycík Ladislav-10712-10103287
16.Koukola JaromírPetráško Milan-9598 3197
17.Ptáček AntonínHrobský Josef-127-8-4 1398
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koukola Jaromír30Hrycík Ladislav12
Ptáček Antonín03Petráško Milan21
Ducháč Milan21Hrobský Josef12
WO44WO44



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ve ŽďárkáchRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32632:630nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Vlastimil
Bartoň Stanislav
 
 
Kuře Otakar
Solovic Martin
 
 
-9-6-8  0301
2.Urban Martin
Souček Tomáš
 
 
Trejtnar Ladislav
Majdiak Jan
 
 
797  3011
3.Urban MartinSolovic Martin810-87 3121
4.Bartoň StanislavKuře Otakar-6-9-7  0322
5.Souček TomášTrejtnar Ladislav-811-9-8 1323
6.Sedláček VlastimilMajdiak Jan796  3033
7.Bartoň StanislavSolovic Martin-6-8-9  0334
8.Souček TomášKuře Otakar10-7-9-8 1335
9.Sedláček VlastimilTrejtnar Ladislav9-8107 3145
10.Urban MartinMajdiak Jan586  3055
11.Souček TomášSolovic Martin-711-9-8 1356
12.Sedláček VlastimilKuře Otakar10-89-8-82357
13.Urban MartinTrejtnar Ladislav977  3067
14.Bartoň StanislavMajdiak Jan-88-10793277
15.Sedláček VlastimilSolovic Martin-911-8-8 1378
16.Urban MartinKuře Otakar1089  3088
17.Bartoň StanislavTrejtnar Ladislav-6-10-7  0389
18.Souček TomášMajdiak Jan88-117 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Martin40Solovic Martin31
Bartoň Stanislav13Kuře Otakar31
Souček Tomáš13Trejtnar Ladislav22
Sedláček Vlastimil22Majdiak Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32714:644TJ Lokomotiva Meziměstí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nowacki Olgierd
Krejčí Petr
 
 
Liška Jiří
Drapač Petr st.
 
 
7-588 3110
2.Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
Rolínek Petr
Dobiáš Lubomír
 
 
9-9-87-102311
3.Krejčí PetrRolínek Petr-5-74-11 1312
4.Mrozek AndrzejLiška Jiří17-99 3122
5.Parszuto DariuszDobiáš Lubomír-102710 3132
6.Nowacki OlgierdDrapač Petr st.449  3042
7.Mrozek AndrzejRolínek Petr-8-135-8 1343
8.Parszuto DariuszLiška Jiří478  3053
9.Nowacki OlgierdDobiáš Lubomír-96-8-8 1354
10.Krejčí PetrDrapač Petr st.76-13-8-42355
11.Parszuto DariuszRolínek Petr5-8-520-82356
12.Nowacki OlgierdLiška Jiří57-47 3166
13.Vlach Tomáš nejml.Dobiáš Lubomír59-6-6103276
14.Mrozek AndrzejDrapač Petr st.8-5-11-9 1377
15.Nowacki OlgierdRolínek Petr-49-3473287
16.Vlach Tomáš nejml.Liška Jiří795  3097
17.Mrozek AndrzejDobiáš Lubomír355  30107
18.Parszuto DariuszDrapač Petr st.7-8-10-10 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Petr02Rolínek Petr31
Mrozek Andrzej22Liška Jiří04
Parszuto Dariusz22Dobiáš Lubomír13
Nowacki Olgierd31Drapač Petr st.31
Vlach Tomáš nejml.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Náchod - herna stolního tenisu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:41683:701TJ Slovan Broumov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špelda Jiří
Cvetanov Krasimir
 
 
Černý Miroslav
Rýgl Petr ml.
 
 
-97-9-13 1301
2.Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
Šuda Radek
Gombarčík Karel st.
 
 
-44-79-122302
3.Špelda JiříŠuda Radek9-4-9-7 1303
4.Hoferka DušanRýgl Petr ml.1435  3013
5.Trudičová LudmilaGombarčík Karel st.-877-773223
6.Cvetanov KrasimirČerný Miroslav98-9-8-92324
7.Hoferka DušanŠuda Radek-5-5-4  0325
8.Trudičová LudmilaRýgl Petr ml.7-102-783235
9.Cvetanov KrasimirGombarčík Karel st.8-8-8-9 1336
10.Špelda JiříČerný Miroslav-1048-763246
11.Trudičová LudmilaŠuda Radek5-7-8-9 1347
12.Cvetanov KrasimirRýgl Petr ml.812-7-10103257
13.Špelda JiříGombarčík Karel st.878  3067
14.Hoferka DušanČerný Miroslav-8-7-8  0368
15.Cvetanov KrasimirŠuda Radek-5-3-5  0369
16.Špelda JiříRýgl Petr ml.-9-93-12 13610
17.Hoferka DušanGombarčík Karel st.899  30710
18.Trudičová LudmilaČerný Miroslav-89-98-1023711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špelda Jiří22Šuda Radek40
Hoferka Dušan22Rýgl Petr ml.13
Trudičová Ludmila22Gombarčík Karel st.13
Cvetanov Krasimir13Černý Miroslav31
Žádné.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:18732:573TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedomlel Lukáš
Šumpík Jiří
 
 
Dyntar Petr
Kozák Zdeněk
 
 
-76666 3110
2.Stein Filip
Kadaník Martin
 
 
Ptáček Ladislav
Macoun Petr
 
 
5510  3020
3.Nedomlel LukášDyntar Petr135-66 3130
4.Šumpík JiříMacoun Petr3711  3040
5.Kadaník MartinKozák Zdeněk794  3050
6.Stein FilipPtáček Ladislav4913  3060
7.Šumpík JiříDyntar Petr747  3070
8.Kadaník MartinMacoun Petr-57-76-72371
9.Stein FilipKozák Zdeněk-6-756-72372
10.Nedomlel LukášPtáček Ladislav-4264 3182
11.Kadaník MartinDyntar Petr717  3092
12.Stein FilipMacoun Petr8-64-8-22393
13.Nedomlel LukášKozák Zdeněk-3593 31103
14.Šumpík JiříPtáček Ladislav47-1013 31113
15.Stein FilipDyntar Petr-12-8-8  03114
16.Nedomlel LukášMacoun Petr944  30124
17.Šumpík JiříKozák Zdeněk-7883 31134
18.Kadaník MartinPtáček Ladislav377  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nedomlel Lukáš40Dyntar Petr13
Šumpík Jiří40Macoun Petr22
Kadaník Martin31Kozák Zdeněk13
Stein Filip13Ptáček Ladislav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS