Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10663:403TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stein Filip
Joneš Patrik
 
 
Kubant Miroslav
Jakl Petr
 
 
8-365 3110
2.Nedomlel Lukáš
Šumpík Jiří
 
 
Petera Milan
 
 
WO    3020
3.Stein FilipKubant Miroslav869  3030
4.Kadaník MartinPetera Milan9-5-68103240
5.Joneš PatrikJakl Petr-68-2963250
6.Šumpík JiříWO    3060
7.Kadaník MartinKubant Miroslav668  3070
8.Joneš PatrikPetera Milan10-987 3180
9.Šumpík JiříJakl Petr9-593 3190
10.Stein FilipWO    30100
11.Joneš PatrikKubant Miroslav954  30110
12.Šumpík JiříPetera Milan99-9-10632120
13.Stein FilipJakl Petr954  30130
14.Kadaník MartinWO    30140
15.Šumpík JiříKubant Miroslav10116  30150
16.Stein FilipPetera Milan-8985 31160
17.Kadaník MartinJakl Petr1087  30170
18.Joneš PatrikWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stein Filip30Kubant Miroslav04
Kadaník Martin30Petera Milan04
Joneš Patrik30Jakl Petr04
Šumpík Jiří30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náchod, Běloveská 391Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:16651:525TJ Knauf Team Lipí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Petr
Zelený Petr
 
 
Trudičová Ludmila
Rojt Jan
 
 
859  3010
2.Kozák Zdeněk
Dyntar Petr
 
 
Cvetanov Krasimir
Špelda Jiří
 
 
98-8-7-112311
3.Macoun PetrCvetanov Krasimir989  3021
4.Zelený PetrTrudičová Ludmila-8-7-10  0322
5.Kozák ZdeněkŠpelda Jiří-88910 3132
6.Dyntar PetrRojt Jan-954-983242
7.Zelený PetrCvetanov Krasimir-4-6-8  0343
8.Kozák ZdeněkTrudičová Ludmila-9899 3153
9.Dyntar PetrŠpelda Jiří676  3063
10.Macoun PetrRojt Jan8710  3073
11.Kozák ZdeněkCvetanov Krasimir99-109 3183
12.Dyntar PetrTrudičová Ludmila877  3093
13.Macoun PetrŠpelda Jiří898  30103
14.Zelený PetrRojt Jan667  30113
15.Dyntar PetrCvetanov Krasimir8910  30123
16.Macoun PetrTrudičová Ludmila9-10-681032133
17.Zelený PetrŠpelda JiříWO    30143
18.Kozák ZdeněkRojt Jan657  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macoun Petr40Cvetanov Krasimir13
Zelený Petr12Trudičová Ludmila13
Kozák Zdeněk40Špelda Jiří03
Dyntar Petr40Rojt Jan04
WO10WO01
Špelda zranění kolene



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40642:700TJ Lokomotiva Meziměstí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuda Radek
Gombarčík Karel st.
 
 
Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
7-8410 3110
2.Hornych Josef
Černý Miroslav
 
 
Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
-6-7-8  0311
3.Gombarčík Karel st.Nowacki Olgierd510-8-6-62312
4.Černý MiroslavKrejčí Petr-17910 3122
5.Hornych JosefMrozek Andrzej-9-3-9  0323
6.Šuda RadekParszuto Dariusz-9-8-10  0324
7.Černý MiroslavNowacki Olgierd9-78-4-62325
8.Hornych JosefKrejčí Petr1-6106 3135
9.Šuda RadekMrozek Andrzej-8-7-8  0336
10.Gombarčík Karel st.Parszuto Dariusz810-11-963246
11.Hornych JosefNowacki Olgierd-188-12103256
12.Šuda RadekKrejčí Petr-10698 3166
13.Gombarčík Karel st.Mrozek Andrzej810-89 3176
14.Černý MiroslavParszuto Dariusz-7-77-8 1377
15.Šuda RadekNowacki Olgierd-7-978-82378
16.Gombarčík Karel st.Krejčí Petr-8978 3188
17.Černý MiroslavMrozek Andrzej-8-1010-6 1389
18.Hornych JosefParszuto Dariusz-4-1-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gombarčík Karel st.31Nowacki Olgierd31
Černý Miroslav13Krejčí Petr04
Hornych Josef22Mrozek Andrzej31
Šuda Radek13Parszuto Dariusz31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Č. KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:22707:565TJ Červený Kostelec-Horní A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Jiří
Rolínek Petr
 
 
Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
7-8-97-82301
2.Škoda Jiří
Kuřátko Miloš
 
 
Sedláček Vlastimil
Špaček Václav
 
 
6-10108 3111
3.Škoda JiříUrban Jaroslav ml.8-86-563221
4.Rolínek PetrUrban Martin810-4-1373231
5.Kuřátko MilošSedláček Vlastimil-9647 3141
6.Liška JiříŠpaček Václav5-1097 3151
7.Rolínek PetrUrban Jaroslav ml.-68-6-6 1352
8.Kuřátko MilošUrban Martin-6-6-7  0353
9.Liška JiříSedláček Vlastimil-7795 3163
10.Rosa ZdeněkŠpaček Václav12-1058 3173
11.Kuřátko MilošUrban Jaroslav ml.WO    3083
12.Liška JiříUrban Martin8-989 3193
13.Rosa ZdeněkSedláček Vlastimil6114  30103
14.Rolínek PetrŠpaček Václav976  30113
15.Liška JiříUrban Jaroslav ml.WO    30123
16.Rosa ZdeněkUrban Martin-79-6111432133
17.Rolínek PetrSedláček Vlastimil877  30143
18.Kuřátko MilošŠpaček Václav-5962 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škoda Jiří10Urban Jaroslav ml.11
Rolínek Petr31Urban Martin13
Kuřátko Miloš21Sedláček Vlastimil04
Liška Jiří30Špaček Václav04
Rosa Zdeněk30   
WO20WO02
Urban J. ml. - zranění ruky



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plechárna Tj NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25596:535TJ Náchod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trejtnar Ladislav
Klimeš Zbyšek
 
 
Zelený Milan
Klug Karel
 
 
788  3010
2.Solovic Martin
Kuře Otakar
 
 
Ducháč Milan
Koukola Jaromír
 
 
-64-7-10 1311
3.Solovic MartinKoukola Jaromír9-962 3121
4.Trejtnar LadislavDucháč Milan-49-7983231
5.Kuře OtakarPtáček Antonín947  3041
6.Klimeš ZbyšekKlug Karel567  3051
7.Trejtnar LadislavKoukola Jaromír-6-88-3 1352
8.Kuře OtakarDucháč Milan4-6-6-11 1353
9.Klimeš ZbyšekPtáček Antonín346  3063
10.Solovic MartinKlug Karel768  3073
11.Kuře OtakarKoukola Jaromír6-7-8-9 1374
12.Klimeš ZbyšekDucháč Milan-6-8-6  0375
13.Solovic MartinPtáček Antonín-8789 3185
14.Trejtnar LadislavZelený Milan688  3095
15.Klimeš ZbyšekKoukola JaromírWO    0396
16.Solovic MartinDucháč Milan3-85-7432106
17.Trejtnar LadislavPtáček Antonín-6778 31116
18.Kuře OtakarZelený Milan638  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Solovic Martin40Koukola Jaromír21
Trejtnar Ladislav31Ducháč Milan22
Kuře Otakar22Ptáček Antonín04
Klimeš Zbyšek21Klug Karel02
   Zelený Milan02
WO01WO10
WO Klimeš- zranění střídání v týmu TTC Nové Město n. Metují Klug/Zelený



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
předehrání
BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37691:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pábl Josef
Vojtíšek Radomír ml.
 
 
Pohner Pavel
Průša Libor
 
 
-81177 3110
2.Petráško Milan
Hrobský Josef
 
 
Šubíř Pavel
Thér Jaroslav
 
 
-8-10-6  0311
3.Vojtíšek Radomír ml.Šubíř Pavel-769-3-32312
4.Petráško MilanPrůša Libor9-1029 3122
5.Hrobský JosefThér Jaroslav-7-5-3  0323
6.Pábl JosefPohner Pavel-8-107-7 1324
7.Petráško MilanŠubíř Pavel7-10-7-8 1325
8.Hrobský JosefPrůša Libor-13-1269-102326
9.Pábl JosefThér Jaroslav11-5-81133236
10.Vojtíšek Radomír ml.Pohner Pavel-9888 3146
11.Hrobský JosefŠubíř Pavel-10-8-10  0347
12.Pábl JosefPrůša Libor666  3057
13.Vojtíšek Radomír ml.Thér Jaroslav-61074 3167
14.Petráško MilanPohner Pavel-109-8733277
15.Pábl JosefŠubíř Pavel-1010118 3187
16.Vojtíšek Radomír ml.Průša Libor-6857 3197
17.Petráško MilanThér Jaroslav-87-8-7 1398
18.Hrobský JosefPohner Pavel8-310-6-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtíšek Radomír ml.31Šubíř Pavel31
Petráško Milan22Průša Libor13
Hrobský Josef04Thér Jaroslav22
Pábl Josef31Pohner Pavel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS