Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:33719:688Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubant Miroslav
Jakl Petr
 
 
Hrobský Petr
Jirásek Petr
 
 
9-8114 3110
2.Petera Milan
Tojnar Jiří st.
 
 
Hrobský Josef
Petráško Milan
 
 
-6-9-9  0311
3.Kubant MiroslavPetráško Milan47-9-773221
4.Tojnar Jiří st.Hrobský Josef-3-88893231
5.Petera MilanJirásek Petr-3-897-62332
6.Jakl PetrHrobský Petr8-79-693242
7.Tojnar Jiří st.Petráško Milan-1388-783252
8.Petera MilanHrobský Josef-5-9-6  0353
9.Jakl PetrJirásek Petr3-585 3163
10.Kubant MiroslavHrobský Petr962  3073
11.Petera MilanPetráško Milan88-6-893283
12.Jakl PetrHrobský Josef-17-397-62384
13.Kubant MiroslavJirásek Petr955  3094
14.Tojnar Jiří st.Hrobský Petr610-94 31104
15.Jakl PetrPetráško Milan7-26-8-723105
16.Kubant MiroslavHrobský Josef-58-47-923106
17.Tojnar Jiří st.Jirásek Petr484  30116
18.Petera MilanHrobský Petr8-87-6832126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubant Miroslav31Petráško Milan13
Tojnar Jiří st.40Hrobský Josef31
Petera Milan22Jirásek Petr13
Jakl Petr22Hrobský Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - Bukovice čp.94, naproti Stavebniny GrimRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:30689:605nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thér Jaroslav
Pohner Pavel
 
 
Solovic Martin
Kuře Otakar
 
 
-8-65-9 1301
2.Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
Trejtnar Ladislav
Mareš Stanislav st.
 
 
476  3011
3.Průša LiborSolovic Martin-98-10-9 1312
4.Thér JaroslavTrejtnar Ladislav614-98 3122
5.Pohner PavelKuře Otakar-58-97-102323
6.Šubíř PavelMareš Stanislav st.357  3033
7.Thér JaroslavSolovic Martin-8-126-9 1334
8.Pohner PavelTrejtnar Ladislav-5-86-6 1335
9.Šubíř PavelKuře Otakar68-9-7-122336
10.Průša LiborMareš Stanislav st.572  3046
11.Pohner PavelSolovic Martin10-8-6-7 1347
12.Šubíř PavelTrejtnar Ladislav966  3057
13.Průša LiborKuře Otakar8125  3067
14.Thér JaroslavMareš Stanislav st.944  3077
15.Šubíř PavelSolovic Martin6-874 3187
16.Průša LiborTrejtnar Ladislav7-68-9-92388
17.Thér JaroslavKuře Otakar-687-5-82389
18.Pohner PavelMareš Stanislav st.97-83 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Libor22Solovic Martin31
Thér Jaroslav22Trejtnar Ladislav22
Pohner Pavel13Kuře Otakar31
Šubíř Pavel31Mareš Stanislav st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:20645:495TTC Nové Město nad Metují B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koukola Jaromír
Ducháč Milan
 
 
Tichý Jan
Liška Lukáš
 
 
435  3010
2.Ptáček Antonín
Klug Karel
 
 
Liška Jiří
Ligač Jozef
 
 
8-6-79-82311
3.Ptáček AntonínLiška Jiří-810-7-8 1312
4.Klug KarelLigač Jozef-65-79-92313
5.Koukola JaromírTichý Jan435  3023
6.Ducháč MilanLiška Lukáš342  3033
7.Klug KarelLiška Jiří-5-6-4  0334
8.Koukola JaromírLigač Jozef564  3044
9.Ducháč MilanTichý Jan553  3054
10.Ptáček AntonínLiška Lukáš566  3064
11.Koukola JaromírLiška Jiří8-976 3174
12.Ducháč MilanLigač Jozef655  3084
13.Ptáček AntonínTichý Jan8-6910 3194
14.Klug KarelLiška Lukáš768  30104
15.Ducháč MilanLiška Jiří985  30114
16.Ptáček AntonínLigač Jozef-7-91012-1023115
17.Klug KarelTichý Jan-5-8711-723116
18.Koukola JaromírLiška Lukáš323  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ptáček Antonín22Liška Jiří22
Klug Karel13Ligač Jozef22
Koukola Jaromír40Tichý Jan13
Ducháč Milan40Liška Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ve ŽďárkáchRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33616:630nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
Šuda Radek
Rýgl Petr ml.
 
 
8117  3010
2.Sedláček Vlastimil
Špaček Václav
 
 
Černý Miroslav
Gombarčík Karel st.
 
 
-6-7-8  0311
3.Urban Jaroslav ml.Gombarčík Karel st.9-879 3121
4.Sedláček VlastimilČerný Miroslav-6810-8-92322
5.Špaček VáclavRýgl Petr ml.-7-6-8  0323
6.Urban MartinŠuda Radek977  3033
7.Sedláček VlastimilGombarčík Karel st.-811-9-7 1334
8.Špaček VáclavČerný Miroslav-9-7-6  0335
9.Urban MartinRýgl Petr ml.8107  3045
10.Urban Jaroslav ml.Šuda Radek676  3055
11.Špaček VáclavGombarčík Karel st.-5-8-7  0356
12.Urban MartinČerný Miroslav711-9-7-82357
13.Jerman MilošRýgl Petr ml.-6-8-8  0358
14.Sedláček VlastimilŠuda Radek9-978 3168
15.Urban MartinGombarčík Karel st.-10769 3178
16.Jerman MilošČerný Miroslav-8-8-7  0379
17.Sedláček VlastimilRýgl Petr ml.10-978 3189
18.Špaček VáclavŠuda Radek-8129-893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jaroslav ml.20Gombarčík Karel st.22
Sedláček Vlastimil22Černý Miroslav40
Špaček Václav13Rýgl Petr ml.22
Urban Martin31Šuda Radek04
Jerman Miloš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:28681:615TJ Lokomotiva Meziměstí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
Dyntar Petr
Kozák Zdeněk
 
 
877  3010
2.Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
Macoun Petr
Ptáček Ladislav
 
 
8-766 3120
3.Krejčí PetrPtáček Ladislav696  3030
4.Mrozek AndrzejDyntar Petr96-66 3140
5.Nowacki OlgierdMacoun Petr38-85 3150
6.Parszuto DariuszKozák Zdeněk767  3060
7.Mrozek AndrzejPtáček Ladislav-65-10983270
8.Nowacki OlgierdDyntar Petr8510  3080
9.Parszuto DariuszMacoun Petr-105-87-92381
10.Krejčí PetrKozák Zdeněk9612  3091
11.Nowacki OlgierdPtáček Ladislav-7511-61032101
12.Vlach Tomáš nejml.Dyntar Petr-93-86-823102
13.Krejčí PetrMacoun Petr12-8-2-9 13103
14.Mrozek AndrzejKozák Zdeněk8-7-8-8 13104
15.Vlach Tomáš nejml.Ptáček Ladislav649  30114
16.Krejčí PetrDyntar Petr-2-9-7  03115
17.Mrozek AndrzejMacoun Petr8-6-94-1123116
18.Nowacki OlgierdKozák Zdeněk-813-8-1 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Petr22Ptáček Ladislav04
Mrozek Andrzej22Dyntar Petr22
Nowacki Olgierd31Macoun Petr31
Parszuto Dariusz11Kozák Zdeněk22
Vlach Tomáš nejml.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Náchod - herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:45605:691TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špelda Jiří
Cvetanov Krasimir
 
 
Vávra Pavel
Šumpík Jiří
 
 
-7887 3110
2.Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
Kadaník Martin
Nedomlel Lukáš
 
 
-6-9-3  0311
3.Špelda JiříVávra Pavel-988-10123221
4.Trudičová LudmilaŠumpík Jiří-8610-993231
5.Hoferka DušanNedomlel Lukáš8-6-5-8 1332
6.Cvetanov KrasimirKadaník Martin-87-6-9 1333
7.Trudičová LudmilaVávra Pavel588  3043
8.Hoferka DušanŠumpík Jiří-8-7-11  0344
9.Cvetanov KrasimirNedomlel Lukáš-89-7-8 1345
10.Špelda JiříKadaník Martin-9-7-5  0346
11.Hoferka DušanVávra Pavel78-97 3156
12.Cvetanov KrasimirŠumpík Jiří813-8-9-82357
13.Špelda JiříNedomlel Lukáš-87-6-9 1358
14.Trudičová LudmilaKadaník Martin-5-8-5  0359
15.Cvetanov KrasimirVávra Pavel-55-38-1023510
16.Špelda JiříŠumpík Jiří-8-7-7  03511
17.Trudičová LudmilaNedomlel Lukáš8-7-7-6 13512
18.Hoferka DušanKadaník Martin-8-8-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špelda Jiří13Vávra Pavel13
Trudičová Ludmila22Šumpík Jiří31
Hoferka Dušan13Nedomlel Lukáš40
Cvetanov Krasimir04Kadaník Martin40
Žádné.

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS