Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28662:572TJ Lokomotiva Meziměstí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
391  3010
2.Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
Rubeš Jaroslav
Petera Milan
 
 
-777-7-82311
3.Nowacki OlgierdJakl Petr8-88-883221
4.Mrozek AndrzejPetera Milan5-855 3131
5.Parszuto DariuszKubant Miroslav-12-9-8  0332
6.Krejčí PetrRubeš Jaroslav-12-5-5  0333
7.Mrozek AndrzejJakl Petr554  3043
8.Parszuto DariuszPetera Milan6-10-34-42344
9.Krejčí PetrKubant Miroslav6-888 3154
10.Nowacki OlgierdRubeš Jaroslav1071  3064
11.Parszuto DariuszJakl Petr775  3074
12.Krejčí PetrPetera Milan-1268-5-102375
13.Nowacki OlgierdKubant Miroslav157  3085
14.Mrozek AndrzejRubeš Jaroslav766  3095
15.Krejčí PetrJakl Petr-12895 31105
16.Nowacki OlgierdPetera Milan-97-35732115
17.Mrozek AndrzejKubant Miroslav-6-813-10 13116
18.Parszuto DariuszRubeš Jaroslav-7-6-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nowacki Olgierd40Jakl Petr04
Mrozek Andrzej31Petera Milan22
Parszuto Dariusz13Kubant Miroslav22
Krejčí Petr22Rubeš Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ve ŽďárkáchRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31637:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
796  3010
2.Sedláček Vlastimil
Jerman Miloš
 
 
Špelda Jiří
Cvetanov Krasimir
 
 
-8-8-10  0311
3.Urban Jaroslav ml.Cvetanov Krasimir977  3021
4.Sedláček VlastimilŠpelda Jiří-108-7-9 1322
5.Jerman MilošTrudičová Ludmila-9-6-8  0323
6.Urban MartinHoferka Dušan759  3033
7.Sedláček VlastimilCvetanov Krasimir-9-68-8 1334
8.Jerman MilošŠpelda Jiří-7-9-7  0335
9.Urban MartinTrudičová Ludmila86-117 3145
10.Urban Jaroslav ml.Hoferka Dušan758  3055
11.Jerman MilošCvetanov Krasimir-6-7-9  0356
12.Urban MartinŠpelda Jiří9-1186 3166
13.Urban Jaroslav ml.Trudičová Ludmila887  3076
14.Sedláček VlastimilHoferka Dušan10-98-11-82377
15.Urban MartinCvetanov Krasimir87-98 3187
16.Urban Jaroslav ml.Špelda Jiří810-89 3197
17.Sedláček VlastimilTrudičová Ludmila-1197-9-102398
18.Jerman MilošHoferka Dušan-7-69-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jaroslav ml.40Cvetanov Krasimir22
Sedláček Vlastimil04Špelda Jiří22
Jerman Miloš04Trudičová Ludmila22
Urban Martin40Hoferka Dušan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39582:634TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koukola Jaromír
Ptáček Antonín
 
 
Nedomlel Lukáš
Šumpík Jiří
 
 
-2-6-8  0301
2.Ducháč Milan
Klug Karel
 
 
Kadaník Martin
Joneš Patrik
 
 
-87-67-82302
3.Klug KarelNedomlel Lukáš-9-4-6  0303
4.Ptáček AntonínKadaník Martin-8-78-7 1304
5.Ducháč MilanŠumpík Jiří-7-69-4 1305
6.Koukola JaromírJoneš Patrik67-77 3115
7.Ptáček AntonínNedomlel Lukáš-8-3-7  0316
8.Ducháč MilanKadaník Martin596  3026
9.Koukola JaromírŠumpík Jiří-7-889-62327
10.Klug KarelJoneš Patrik-8-78-5 1328
11.Ducháč MilanNedomlel Lukáš-2-9-11  0329
12.Koukola JaromírKadaník Martin69-912 3139
13.Klug KarelŠumpík Jiří-6-8-7  03310
14.Ptáček AntonínJoneš Patrik695  30410
15.Koukola JaromírNedomlel Lukáš8-13-9-9 13411
16.Klug KarelKadaník Martin-87-8-5 13412
17.Ptáček AntonínŠumpík Jiří5-1559 31512
18.Ducháč MilanJoneš Patrik1042  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klug Karel04Nedomlel Lukáš40
Ptáček Antonín22Kadaník Martin22
Ducháč Milan22Šumpík Jiří31
Koukola Jaromír22Joneš Patrik13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - Bukovice čp.94, naproti Stavebniny GrimRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35671:662TJ Knauf Team Lipí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thér Jaroslav
Kollert Václav
 
 
Kozák Zdeněk
Dyntar Petr
 
 
4128  3010
2.Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
Ptáček Ladislav
Zelený Petr
 
 
-7-887-82311
3.Průša LiborPtáček Ladislav11-9-6-9 1312
4.Thér JaroslavDyntar Petr-710-7-7 1313
5.Kollert VáclavZelený Petr3-9-8-9 1314
6.Šubíř PavelKozák Zdeněk8-655 3124
7.Thér JaroslavPtáček Ladislav10-786 3134
8.Kollert VáclavDyntar Petr9-615-6-52335
9.Šubíř PavelZelený Petr697  3045
10.Průša LiborKozák Zdeněk-10-9-11  0346
11.Kollert VáclavPtáček Ladislav12-5-88-92347
12.Šubíř PavelDyntar Petr-8882 3157
13.Průša LiborZelený Petr7154  3067
14.Thér JaroslavKozák Zdeněk7-6-91153277
15.Šubíř PavelPtáček Ladislav6912  3087
16.Průša LiborDyntar Petr-12-9-10  0388
17.Thér JaroslavZelený Petr-9-9-10  0389
18.Kollert VáclavKozák Zdeněk-13-3-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Libor13Ptáček Ladislav22
Thér Jaroslav22Dyntar Petr31
Kollert Václav04Zelený Petr22
Šubíř Pavel40Kozák Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:24 TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pábl Josef
Hrycík Ladislav
 
 
Rýgl Petr ml.
Gombarčík Karel st.
 
 
     3110
2.Hrobský Josef
Vojtíšek Radomír ml.
 
 
Šuda Radek
Černý Miroslav
 
 
     3020
3.Hrobský JosefRýgl Petr ml.     2321
4.Petráško MilanGombarčík Karel st.     0322
5.Hrycík LadislavČerný Miroslav     3232
6.Pábl JosefŠuda Radek     3042
7.Petráško MilanRýgl Petr ml.     2343
8.Hrycík LadislavGombarčík Karel st.     1344
9.Pábl JosefČerný Miroslav     3054
10.Hrobský JosefŠuda Radek     3064
11.Hrycík LadislavRýgl Petr ml.     0365
12.Vojtíšek Radomír ml.Gombarčík Karel st.     3075
13.Hrobský JosefČerný Miroslav     3085
14.Petráško MilanŠuda Radek     3095
15.Vojtíšek Radomír ml.Rýgl Petr ml.     30105
16.Hrobský JosefGombarčík Karel st.     23106
17.Petráško MilanČerný Miroslav     32116
18.Hrycík LadislavŠuda Radek     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrobský Josef22Rýgl Petr ml.31
Petráško Milan22Gombarčík Karel st.31
Hrycík Ladislav22Černý Miroslav04
Pábl Josef20Šuda Radek04
Vojtíšek Radomír ml.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plechárna Tj NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24697:607TJ Náchod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trejtnar Ladislav
Klimeš Zbyšek
 
 
Vaněk František
Rolínek Petr
 
 
4-8510 3110
2.Solovic Martin
Kuře Otakar
 
 
Liška Jiří
Dobiáš Lubomír
 
 
3-51110 3120
3.Trejtnar LadislavRolínek Petr10-97-1153230
4.Solovic MartinLiška Jiří79-76 3140
5.Kuře OtakarDobiáš Lubomír85-9-9-92341
6.Klimeš ZbyšekVaněk František684  3051
7.Solovic MartinRolínek Petr6-10-810-92352
8.Kuře OtakarLiška Jiří-910-95-72353
9.Klimeš ZbyšekDobiáš Lubomír279  3063
10.Trejtnar LadislavVaněk František889  3073
11.Kuře OtakarRolínek Petr-77-6-6 1374
12.Klimeš ZbyšekLiška Jiří44-86 3184
13.Trejtnar LadislavDobiáš Lubomír8812  3094
14.Solovic MartinVaněk František7-8-991332104
15.Klimeš ZbyšekRolínek Petr10613  30114
16.Trejtnar LadislavLiška Jiří4-979 31124
17.Solovic MartinDobiáš Lubomír768  30134
18.Kuře OtakarVaněk FrantišekWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trejtnar Ladislav40Rolínek Petr22
Solovic Martin31Liška Jiří13
Kuře Otakar03Dobiáš Lubomír13
Klimeš Zbyšek40Vaněk František03
WO01WO10
WO Kuře- zranění

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS