Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:46580:698TJ Červený Kostelec-Horní A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
Liška Jiří
Dobiáš Lubomír
 
 
1013-8-11113210
2.Petera Milan
Rubeš Jaroslav
 
 
Rosa Zdeněk
Rolínek Petr
 
 
884  3020
3.Kubant MiroslavRolínek Petr-910-8-9 1321
4.Rubeš JaroslavLiška Jiří-94-3-9 1322
5.Jakl PetrDobiáš Lubomír-7-9-3  0323
6.Petera MilanRosa Zdeněk-97-7-9 1324
7.Rubeš JaroslavRolínek Petr11-5-9-5 1325
8.Jakl PetrLiška Jiří6-3128 3135
9.Petera MilanDobiáš Lubomír-777-7-122336
10.Tojnar Jiří st.Rosa Zdeněk-7-99-9 1337
11.Jakl PetrRolínek Petr-69-9-5 1338
12.Petera MilanLiška Jiří-68-8-4 1339
13.Tojnar Jiří st.Dobiáš Lubomír-122-9-9 13310
14.Rubeš JaroslavRosa Zdeněk-76-7-5 13311
15.Petera MilanRolínek Petr-7-3-10  03312
16.Tojnar Jiří st.Liška Jiří-6-4-6  03313
17.Rubeš JaroslavDobiáš Lubomír69-88 31413
18.Jakl PetrRosa Zdeněk-0-0-0  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubant Miroslav01Rolínek Petr40
Rubeš Jaroslav13Liška Jiří31
Jakl Petr13Dobiáš Lubomír31
Petera Milan04Rosa Zdeněk40
Tojnar Jiří st.03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:39644:687nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuda Radek
Černý Miroslav
 
 
Trejtnar Ladislav
Solovic Martin
 
 
-7897 3110
2.Gombarčík Karel st.
Rýgl Petr ml.
 
 
Kuře Otakar
Mareš Stanislav st.
 
 
-9-78793220
3.Gombarčík Karel st.Trejtnar Ladislav-4-59-9 1321
4.Černý MiroslavSolovic Martin-8-6-7  0322
5.Šuda RadekKuře Otakar-7-79-8 1323
6.Rýgl Petr ml.Mareš Stanislav st.987  3033
7.Černý MiroslavTrejtnar Ladislav-9-9-5  0334
8.Šuda RadekSolovic Martin-5-6-4  0335
9.Rýgl Petr ml.Kuře Otakar9-87-983245
10.Gombarčík Karel st.Mareš Stanislav st.69-79 3155
11.Šuda RadekTrejtnar Ladislav-8-6-7  0356
12.Rýgl Petr ml.Solovic Martin-7-87683266
13.Gombarčík Karel st.Kuře Otakar-997-893276
14.Černý MiroslavMareš Stanislav st.87-65 3186
15.Rýgl Petr ml.Trejtnar Ladislav-7-786-92387
16.Gombarčík Karel st.Solovic Martin8-7-6-9 1388
17.Černý MiroslavKuře Otakar-7-86-9 1389
18.Šuda RadekMareš Stanislav st.98-79 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gombarčík Karel st.22Trejtnar Ladislav40
Černý Miroslav13Solovic Martin31
Šuda Radek13Kuře Otakar22
Rýgl Petr ml.31Mareš Stanislav st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:Petr Zelený
Hráno v místnosti
přesná adresa
Knauf LipíRozhodčí:Petr Zelený
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:29714:641TJ Knauf Team Lipí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Zdeněk
Dyntar Petr
 
 
Hrobský Josef
Hrycík Ladislav
 
 
-7-10-8  0301
2.Macoun Petr
Ptáček Ladislav
 
 
Pábl Josef
Petráško Milan
 
 
97-48 3111
3.Dyntar PetrPábl Josef88-104 3121
4.Macoun PetrHrobský Josef-71079 3131
5.Kozák ZdeněkHrycík Ladislav-79-10323241
6.Ptáček LadislavPetráško Milan-6-7128-82342
7.Macoun PetrPábl Josef-76-49-82343
8.Kozák ZdeněkHrobský Josef5-254 3153
9.Ptáček LadislavHrycík Ladislav-3-68423263
10.Dyntar PetrPetráško Milan-4-5610123273
11.Kozák ZdeněkPábl Josef458  3083
12.Ptáček LadislavHrobský Josef846  3093
13.Dyntar PetrHrycík Ladislav8112  30103
14.Macoun PetrPetráško Milan-47-4-9 13104
15.Ptáček LadislavPábl Josef87-7-4-823105
16.Dyntar PetrHrobský Josef-13985 31115
17.Macoun PetrHrycík Ladislav-97-107732125
18.Kozák ZdeněkPetráško Milan6-757 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dyntar Petr40Pábl Josef22
Macoun Petr22Hrobský Josef04
Kozák Zdeněk40Hrycík Ladislav04
Ptáček Ladislav22Petráško Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:17597:402TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stein Martin
Kadaník Martin
 
 
Thér Jaroslav
Pohner Pavel
 
 
369  3010
2.Nedomlel Lukáš
Šumpík Jiří
 
 
Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
-671-963220
3.Kadaník MartinŠubíř Pavel-4-4-7  0321
4.Nedomlel LukášPrůša Libor976  3031
5.Stein MartinThér Jaroslav-8-7-7  0332
6.Šumpík JiříPohner Pavel1157  3042
7.Nedomlel Lukᚊubíř Pavel6-1185 3152
8.Stein MartinPrůša Libor9-577 3162
9.Šumpík JiříThér Jaroslav8-38-4-102363
10.Kadaník MartinPohner Pavel667  3073
11.Stein MartinŠubíř Pavel-4-7-7  0374
12.Šumpík JiříPrůša Libor425  3084
13.Kadaník MartinThér Jaroslav12-585 3194
14.Nedomlel LukášPohner Pavel958  30104
15.Šumpík JiříŠubíř Pavel000  30114
16.Kadaník MartinPrůša Libor000  30124
17.Nedomlel LukášThér Jaroslav000  30134
18.Stein MartinPohner Pavel000  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadaník Martin31Šubíř Pavel22
Nedomlel Lukáš40Průša Libor04
Stein Martin22Thér Jaroslav22
Šumpík Jiří31Pohner Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:43622:695TTC Nové Město nad Metují B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špelda Jiří
Cvetanov Krasimir
 
 
Ducháč Milan
Ducháč Martin
 
 
-57-9-5 1301
2.Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
Koukola Jaromír
Ptáček Antonín
 
 
9-86-9-82302
3.Špelda JiříKoukola Jaromír4-988 3112
4.Trudičová LudmilaDucháč Martin11-5-7-9 1313
5.Hoferka DušanDucháč Milan911-9-9-82314
6.Cvetanov KrasimirPtáček Antonín979  3024
7.Trudičová LudmilaKoukola Jaromír-79-5-8 1325
8.Hoferka DušanDucháč Martin-9-7-4  0326
9.Cvetanov KrasimirDucháč Milan-8-7-4  0327
10.Špelda JiříPtáček Antonín9-958 3137
11.Hoferka DušanKoukola Jaromír6-98-7-122338
12.Cvetanov KrasimirDucháč Martin-897-5-52339
13.Špelda JiříDucháč Milan-98-58103249
14.Trudičová LudmilaPtáček Antonín-4-5-7  03410
15.Cvetanov KrasimirKoukola Jaromír-8-44-10 13411
16.Špelda JiříDucháč Martin949  30511
17.Trudičová LudmilaDucháč Milan-7-86-8 13512
18.Hoferka DušanPtáček Antonín-10-4-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špelda Jiří40Koukola Jaromír31
Trudičová Ludmila04Ducháč Martin31
Hoferka Dušan04Ducháč Milan31
Cvetanov Krasimir13Ptáček Antonín22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29602:533TJ Lokomotiva Meziměstí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
1298  3010
2.Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
Sedláček Vlastimil
Jerman Vojtěch
 
 
466  3020
3.Nowacki OlgierdUrban Jaroslav ml.-975-8-112321
4.Mrozek AndrzejUrban Martin15-967 3131
5.Parszuto DariuszSedláček Vlastimil10-8-6943241
6.Krejčí PetrJerman Vojtěch811  3051
7.Mrozek AndrzejUrban Jaroslav ml.788  3061
8.Parszuto DariuszUrban Martin-3-7-8  0362
9.Krejčí PetrSedláček Vlastimil-93-9-9 1363
10.Nowacki OlgierdJerman Vojtěch522  3073
11.Parszuto DariuszUrban Jaroslav ml.-9-7-3  0374
12.Krejčí PetrUrban Martin-6-8-4  0375
13.Nowacki OlgierdSedláček Vlastimil-7832 3185
14.Mrozek AndrzejJerman Vojtěch844  3095
15.Krejčí PetrUrban Jaroslav ml.-77-7-6 1396
16.Nowacki OlgierdUrban Martin-11-4-5  0397
17.Mrozek AndrzejSedláček Vlastimil-6-9-11  0398
18.Parszuto DariuszJerman Vojtěch4-9312 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nowacki Olgierd22Urban Jaroslav ml.31
Mrozek Andrzej31Urban Martin31
Parszuto Dariusz22Sedláček Vlastimil22
Krejčí Petr13Jerman Vojtěch04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS