Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ve ŽďárkáchRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:32584:537Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Karel
Bartoň Stanislav
 
 
Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
-89-8-7 1301
2.Urban Jaroslav ml.
Sedláček Vlastimil
 
 
Petera Milan
Rubeš Jaroslav
 
 
185  3011
3.Urban Jaroslav ml.Jakl Petr344  3021
4.Staněk KarelPetera Milan-6-73-7 1322
5.Souček TomášKubant Miroslav-7-8-6  0323
6.Sedláček VlastimilRubeš Jaroslav-11349 3133
7.Staněk KarelJakl Petr-8-6-8  0334
8.Souček TomášPetera Milan-88-67-32335
9.Sedláček VlastimilKubant Miroslav-5-7-7  0336
10.Urban Jaroslav ml.Rubeš Jaroslav3710  3046
11.Souček TomášJakl Petr9-5-7-9 1347
12.Sedláček VlastimilPetera Milan8-867 3157
13.Urban Jaroslav ml.Kubant Miroslav422  3067
14.Staněk KarelRubeš Jaroslav-6-7-8  0368
15.Sedláček VlastimilJakl Petr667  3078
16.Urban Jaroslav ml.Petera Milan704  3088
17.Staněk KarelKubant Miroslav10-89-7-102389
18.Souček TomášRubeš Jaroslav-9-67-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jaroslav ml.40Jakl Petr22
Staněk Karel04Petera Milan22
Souček Tomáš04Kubant Miroslav31
Sedláček Vlastimil31Rubeš Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33704:683TTC Nové Město nad Metují B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koukola Jaromír
Ptáček Antonín
 
 
Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
10-9-8-6 1301
2.Ducháč Milan
Ducháč Martin
 
 
Mrozek Andrzej
Podhorský Pavel
 
 
-65-7563211
3.Koukola JaromírNowacki Olgierd-4-67-6 1312
4.Ptáček AntonínPodhorský Pavel9-9-66-72313
5.Ducháč MartinMrozek Andrzej9-9-9473223
6.Ducháč MilanKrejčí Petr96-510 3133
7.Ptáček AntonínNowacki Olgierd-9-1210-6 1334
8.Ducháč MartinPodhorský Pavel5710  3044
9.Ducháč MilanMrozek Andrzej515-5-7-62345
10.Koukola JaromírKrejčí Petr689  3055
11.Ducháč MartinNowacki Olgierd987  3065
12.Ducháč MilanPodhorský Pavel768  3075
13.Koukola JaromírMrozek Andrzej-7-97-9 1376
14.Ptáček AntonínKrejčí Petr-5-7911-42377
15.Ducháč MilanNowacki Olgierd-12710-163287
16.Koukola JaromírPodhorský Pavel5610  3097
17.Ptáček AntonínMrozek Andrzej9-10-7-6 1398
18.Ducháč MartinKrejčí Petr3-127-8732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koukola Jaromír22Nowacki Olgierd22
Ptáček Antonín04Podhorský Pavel13
Ducháč Martin40Mrozek Andrzej31
Ducháč Milan31Krejčí Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - Bukovice čp.94, naproti Stavebniny GrimRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27725:607TJ Sokol Bukovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thér Jaroslav
Pohner Pavel
 
 
Špelda Jiří
Rojt Jan
 
 
-6868 3110
2.Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
Trudičová Ludmila
Hoferka Dušan
 
 
645  3020
3.Průša LiborŠpelda Jiří-9-98-9 1321
4.Thér JaroslavTrudičová Ludmila-10-9-5  0322
5.Pohner PavelHoferka Dušan812-8-363232
6.Šubíř PavelRojt Jan956  3042
7.Thér JaroslavŠpelda Jiří-101310-833252
8.Pohner PavelTrudičová Ludmila-95-112-112353
9.Šubíř PavelHoferka Dušan497  3063
10.Průša LiborRojt Jan845  3073
11.Pohner PavelŠpelda Jiří8-9-8-4 1374
12.Šubíř PavelTrudičová Ludmila984  3084
13.Průša LiborHoferka Dušan678  3094
14.Thér JaroslavRojt Jan565  30104
15.Šubíř PavelŠpelda Jiří-998-12-1423105
16.Průša LiborTrudičová Ludmila-758-9632115
17.Thér JaroslavHoferka Dušan9-9-87532125
18.Pohner PavelRojt Jan-105-86-923126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša Libor31Špelda Jiří31
Thér Jaroslav31Trudičová Ludmila22
Pohner Pavel13Hoferka Dušan04
Šubíř Pavel31Rojt Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1718:53588:746TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hardubej Eduard st.
Pábl Josef
 
 
Kadaník Martin
Šorm Luboš ml.
 
 
6-5-119-62301
2.Hrycík Ladislav
Hrobský Josef
 
 
Nedomlel Lukáš
Šumpík Jiří
 
 
-513-8-6 1302
3.Hrobský JosefNedomlel Lukáš-8-8-1  0303
4.Hardubej Eduard st.Šorm Luboš ml.-11-93-7 1304
5.Hrycík LadislavKadaník Martin-8-8-6  0305
6.Pábl JosefŠumpík Jiří7-9-11-16 1306
7.Hardubej Eduard st.Nedomlel Lukáš-67-7-5 1307
8.Hrycík LadislavŠorm Luboš ml.-118-68-92308
9.Pábl JosefKadaník Martin-4-9-7  0309
10.Hrobský JosefŠumpík Jiří-107-8-8 13010
11.Hrycík LadislavNedomlel Lukáš9-3-5-14 13011
12.Pábl JosefŠorm Luboš ml.-8-412-4 13012
13.Petráško MilanKadaník Martin-9-4-7  03013
14.Hardubej Eduard st.Šumpík Jiří-8-78-1 13014
15.Pábl JosefNedomlel Lukáš7-7-3-11 13015
16.Petráško MilanŠorm Luboš ml.-4-7-8  03016
17.Hardubej Eduard st.Kadaník Martin-4-855732116
18.Hrycík LadislavŠumpík Jiří-118-99-423117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrobský Josef02Nedomlel Lukáš40
Hardubej Eduard st.13Šorm Luboš ml.40
Hrycík Ladislav04Kadaník Martin31
Pábl Josef04Šumpík Jiří40
Petráško Milan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plechárna Tj NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28608:579TJ Náchod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Zbyšek
Trejtnar Ladislav
 
 
Kozák Zdeněk
Schwarz Vít
 
 
698  3010
2.Kuře Otakar
Solovic Martin
 
 
Zelený Petr
Macoun Petr
 
 
6-8-7-2 1311
3.Trejtnar LadislavKozák Zdeněk806  3021
4.Kuře OtakarMacoun Petr-6-46-9 1322
5.Solovic MartinZelený Petr686  3032
6.Klimeš ZbyšekDyntar Petr7-876 3142
7.Kuře OtakarKozák Zdeněk-86-7-10 1343
8.Solovic MartinMacoun Petr-68916 3153
9.Klimeš ZbyšekZelený Petr574  3063
10.Trejtnar LadislavDyntar Petr57-8-963273
11.Solovic MartinKozák Zdeněk-6-9-7  0374
12.Klimeš ZbyšekMacoun Petr6611  3084
13.Trejtnar LadislavZelený Petr-7-9810113294
14.Kuře OtakarDyntar Petr-10-8-7  0395
15.Klimeš ZbyšekKozák Zdeněk512-107 31105
16.Trejtnar LadislavMacoun Petr7-8-6-7 13106
17.Kuře OtakarZelený PetrWO    03107
18.Solovic MartinDyntar Petr689  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trejtnar Ladislav31Kozák Zdeněk22
Kuře Otakar03Macoun Petr22
Solovic Martin31Zelený Petr03
Klimeš Zbyšek40Dyntar Petr13
WO01WO10
WO Kuře- zranění kolene



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35632:640TJ Slovan Broumov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoda Jiří
Mýl Karel
 
 
Rýgl Petr ml.
Gombarčík Karel st.
 
 
9-6-7-6 1301
2.Dobiáš Lubomír
Rolínek Petr
 
 
Šuda Radek
Černý Miroslav
 
 
-8-1083-72302
3.Dobiáš LubomírRýgl Petr ml.11-86-483212
4.Rolínek PetrŠuda Radek-9-12-9  0313
5.Mýl KarelGombarčík Karel st.497  3023
6.Škoda JiříČerný Miroslav-8-438-62324
7.Rolínek PetrRýgl Petr ml.-10689 3134
8.Mýl KarelŠuda Radek-578-9-52335
9.Rosa ZdeněkGombarčík Karel st.1096  3045
10.Dobiáš LubomírČerný Miroslav8-935 3155
11.Mýl KarelRýgl Petr ml.6-11-3-9 1356
12.Rosa ZdeněkŠuda Radek-3-4-3  0357
13.Dobiáš LubomírGombarčík Karel st.9614  3067
14.Rolínek PetrČerný Miroslav-9788 3177
15.Rosa ZdeněkRýgl Petr ml.-9-7-5  0378
16.Dobiáš LubomírŠuda Radek-89-13-9 1379
17.Rolínek PetrGombarčík Karel st.395  3089
18.Mýl KarelČerný Miroslav-65-3-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dobiáš Lubomír31Rýgl Petr ml.22
Rolínek Petr31Šuda Radek40
Mýl Karel13Gombarčík Karel st.04
Škoda Jiří01Černý Miroslav22
Rosa Zdeněk12   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS