Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:34710:669Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
Gombarčík Karel st.
Rýgl Petr ml.
 
 
-7-8-4  0301
2.Petera Milan
Rubeš Jaroslav
 
 
Černý Miroslav
Richtr Jaroslav
 
 
-779-8103211
3.Kubant MiroslavRýgl Petr ml.-410-8-11 1312
4.Rubeš JaroslavGombarčík Karel st.44-11-10-112313
5.Petera MilanČerný Miroslav7-7810 3123
6.Jakl PetrRichtr Jaroslav68-7-8-102324
7.Rubeš JaroslavRýgl Petr ml.7-869 3134
8.Petera MilanGombarčík Karel st.878  3044
9.Jakl PetrČerný Miroslav-78-95203254
10.Kubant MiroslavRichtr Jaroslav-8375 3164
11.Petera MilanRýgl Petr ml.7-558 3174
12.Jakl PetrGombarčík Karel st.7-9-8983284
13.Kubant MiroslavČerný Miroslav5-95-893294
14.Rubeš JaroslavRichtr Jaroslav2312  30104
15.Jakl PetrRýgl Petr ml.-6-8-9  03105
16.Kubant MiroslavŠuda Radek9-10-5-9 13106
17.Rubeš JaroslavČerný Miroslav47-89 31116
18.Petera MilanRichtr Jaroslav-3-10-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubant Miroslav22Rýgl Petr ml.22
Rubeš Jaroslav31Gombarčík Karel st.12
Petera Milan31Černý Miroslav04
Jakl Petr22Richtr Jaroslav22
   Šuda Radek10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Běloveská 391 NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:17659:437TJ Knauf Team Lipí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Petr
Zelený Petr
 
 
Brát Petr
Čápová Lenka
 
 
WO    3010
2.Dyntar Petr
Kozák Zdeněk
 
 
Liška Jiří
Dobiáš Lubomír
 
 
768  3020
3.Dyntar PetrLiška Jiří7-7-8-11 1321
4.Macoun PetrČápová LenkaWO    3031
5.Kozák ZdeněkDobiáš Lubomír1164  3041
6.Zelený PetrBrát Petr67-57 3151
7.Macoun PetrLiška Jiří7-565 3161
8.Kozák ZdeněkČápová LenkaWO    3071
9.Zelený PetrDobiáš Lubomír99-3-11-62372
10.Dyntar PetrBrát Petr859  3082
11.Kozák ZdeněkLiška Jiří-910-910-92383
12.Zelený PetrČápová LenkaWO    3093
13.Dyntar PetrDobiáš Lubomír6-78-71132103
14.Macoun PetrBrát Petr654  30113
15.Zelený PetrLiška Jiří89-39 31123
16.Dyntar PetrČápová LenkaWO    30133
17.Macoun PetrDobiáš Lubomír-8-98-6 13134
18.Kozák ZdeněkBrát Petr51010  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dyntar Petr21Liška Jiří22
Macoun Petr21Dobiáš Lubomír22
Kozák Zdeněk21Brát Petr04
Zelený Petr21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17651:494TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šorm Luboš ml.
Kadaník Martin
 
 
Klimeš Zbyšek
Trejtnar Ladislav
 
 
-89-64-72301
2.Nedomlel Lukáš
Vávra Pavel
 
 
Madarász Štefan
Solovic Martin
 
 
876  3011
3.Nedomlel LukášKlimeš Zbyšek783  3021
4.Kadaník MartinSolovic Martin684  3031
5.Šorm Luboš ml.Trejtnar Ladislav959  3041
6.Vávra PavelMadarász Štefan51-610 3151
7.Kadaník MartinKlimeš Zbyšek-7-79-9 1352
8.Šorm Luboš ml.Solovic Martin1-673 3162
9.Vávra PavelTrejtnar Ladislav6-8-6-7 1363
10.Nedomlel LukášMadarász Štefan339  3073
11.Šorm Luboš ml.Klimeš Zbyšek95-78 3183
12.Vávra PavelSolovic Martin977  3093
13.Nedomlel LukášTrejtnar Ladislav524  30103
14.Kadaník MartinMadarász Štefan658  30113
15.Vávra PavelKlimeš Zbyšek-410-9-15 13114
16.Nedomlel LukášSolovic Martin996  30124
17.Kadaník MartinTrejtnar Ladislav8-9108 31134
18.Šorm Luboš ml.Madarász Štefan-10843 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nedomlel Lukáš40Klimeš Zbyšek22
Kadaník Martin31Solovic Martin04
Šorm Luboš ml.40Trejtnar Ladislav13
Vávra Pavel22Madarász Štefan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ Náchod.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:44637:718TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špelda Jiří
Cvetanov Krasimir
 
 
Pábl Josef
Petráško Milan
 
 
-59610 3110
2.Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
Hrobský Josef
Vojtíšek Radomír ml.
 
 
610-9-4-72311
3.Špelda JiříPábl Josef6-8-4-5 1312
4.Trudičová LudmilaVojtíšek Radomír ml.-86-6-8 1313
5.Hoferka DušanPetráško Milan7-8-10-8 1314
6.Cvetanov KrasimirHrobský Josef-886-073224
7.Trudičová LudmilaPábl Josef9-2-6-5 1325
8.Hoferka DušanVojtíšek Radomír ml.-7-611-6 1326
9.Cvetanov KrasimirPetráško Milan-12-75-7 1327
10.Špelda JiříHrobský Josef108-9-10103237
11.Hoferka DušanPábl Josef-5-4-8  0338
12.Cvetanov KrasimirVojtíšek Radomír ml.-8-76983248
13.Špelda JiříPetráško Milan-153-7383258
14.Trudičová LudmilaHrobský Josef-5-8-4  0359
15.Cvetanov KrasimirPábl Josef1057  3069
16.Špelda JiříVojtíšek Radomír ml.8-57-453279
17.Trudičová LudmilaPetráško Milan-10-7-7  03710
18.Hoferka DušanHrobský Josef9-8-7-6 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špelda Jiří31Pábl Josef31
Trudičová Ludmila04Vojtíšek Radomír ml.22
Hoferka Dušan04Petráško Milan31
Cvetanov Krasimir31Hrobský Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29620:579TJ Lokomotiva Meziměstí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
Thér Jaroslav
Kollert Václav
 
 
445  3010
2.Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
Průša Libor
Šubíř Pavel
 
 
-88910 3120
3.Nowacki OlgierdŠubíř Pavel-9-5-7  0321
4.Mrozek AndrzejPrůša Libor955  3031
5.Parszuto DariuszThér Jaroslav955  3041
6.Krejčí PetrKollert Václav5-775 3151
7.Mrozek AndrzejŠubíř Pavel-88-6643261
8.Parszuto DariuszPrůša Libor-36-12-10 1362
9.Krejčí PetrThér Jaroslav-6-5-10  0363
10.Nowacki OlgierdKollert Václav2-1055 3173
11.Parszuto DariuszŠubíř Pavel-97-9863283
12.Krejčí PetrPrůša Libor-6-4-4  0384
13.Nowacki OlgierdThér Jaroslav-56-9573294
14.Mrozek AndrzejKollert Václav6-8-29432104
15.Krejčí PetrŠubíř PavelWO    03105
16.Nowacki OlgierdPrůša Libor8-9-97-1023106
17.Mrozek AndrzejThér Jaroslav899  30116
18.Parszuto DariuszKollert Václav788  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nowacki Olgierd22Šubíř Pavel12
Mrozek Andrzej40Průša Libor31
Parszuto Dariusz31Thér Jaroslav13
Krejčí Petr12Kollert Václav04
WO01WO10
Krejčí Petr - blokace krční páteře.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ve ŽďárkáchRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:28601:569TJ Sokol Žďárky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
Koukola Jaromír
Ptáček Antonín
 
 
559  3010
2.Sedláček Vlastimil
Souček Tomáš
 
 
Barták Zdeněk
Ducháč Milan
 
 
-8-47-7 1311
3.Urban Jaroslav ml.Koukola Jaromír77-89 3121
4.Sedláček VlastimilDucháč Milan-4-6-0  0322
5.Souček TomášPtáček Antonín-4849 3132
6.Urban MartinBarták Zdeněk4-9-11993242
7.Sedláček VlastimilKoukola Jaromír-3-48-7 1343
8.Souček TomášDucháč Milan-78-8-3 1344
9.Urban MartinPtáček Antonín1-916 3154
10.Urban Jaroslav ml.Barták Zdeněk845  3064
11.Souček TomášKoukola Jaromír-7-7-2  0365
12.Urban MartinDucháč Milan26-710 3175
13.Urban Jaroslav ml.Ptáček Antonín1094  3085
14.Sedláček VlastimilBarták Zdeněk118-85 3195
15.Urban MartinKoukola Jaromír-9-867732105
16.Urban Jaroslav ml.Ducháč Milan79-98 31115
17.Sedláček VlastimilPtáček Antonín935  30125
18.Souček TomášBarták Zdeněk-2-3-4  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jaroslav ml.40Koukola Jaromír22
Sedláček Vlastimil22Ducháč Milan22
Souček Tomáš13Ptáček Antonín04
Urban Martin40Barták Zdeněk13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS