Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:15692:540TTC Nové Město nad Metují B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháč Milan
Ducháč Martin
 
 
Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
679  3010
2.Koukola Jaromír
Ptáček Antonín
 
 
Tojnar Jiří st.
Rubeš Jaroslav
 
 
558  3020
3.Ducháč MilanJakl Petr645  3030
4.Barták ZdeněkTojnar Jiří st.10-8-10-9 1331
5.Koukola JaromírKubant Miroslav-9794 3141
6.Ducháč MartinRubeš Jaroslav109-95 3151
7.Barták ZdeněkJakl Petr4915  3061
8.Koukola JaromírTojnar Jiří st.-115125 3171
9.Ducháč MartinKubant Miroslav899  3081
10.Ducháč MilanRubeš Jaroslav6-746 3191
11.Koukola JaromírJakl Petr1154  30101
12.Ptáček AntonínTojnar Jiří st.-12-789-923102
13.Ducháč MilanKubant Miroslav829  30112
14.Barták ZdeněkRubeš Jaroslav86-612 31122
15.Ptáček AntonínJakl Petr-6-1326-123123
16.Ducháč MilanTojnar Jiří st.57-47 31133
17.Barták ZdeněkKubant Miroslav9148  30143
18.Koukola JaromírRubeš Jaroslav789  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ducháč Milan40Jakl Petr13
Barták Zdeněk31Tojnar Jiří st.22
Koukola Jaromír40Kubant Miroslav04
Ducháč Martin20Rubeš Jaroslav04
Ptáček Antonín02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - Bukovice čp.94, naproti Stavebniny GrimRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35581:592TJ Sokol Žďárky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thér Jaroslav
Pohner Pavel
 
 
Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
-87-6-12 1301
2.Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
Sedláček Vlastimil
Souček Tomáš
 
 
369  3011
3.Průša LiborUrban Jaroslav ml.-8-9-10  0312
4.Thér JaroslavUrban Martin-611-9-6 1313
5.Pohner PavelSedláček Vlastimil-4510-533223
6.Šubíř PavelSouček Tomáš666  3033
7.Thér JaroslavUrban Jaroslav ml.-2-5-9  0334
8.Pohner PavelUrban Martin10-7-10-7 1335
9.Šubíř PavelSedláček Vlastimil984  3045
10.Průša LiborSouček Tomáš6-886 3155
11.Pohner PavelUrban Jaroslav ml.-9-10-5  0356
12.Šubíř PavelUrban Martin4-9-9-5 1357
13.Průša LiborSedláček Vlastimil749  3067
14.Thér JaroslavSouček Tomáš387  3077
15.Šubíř PavelUrban Jaroslav ml.-6-8-9  0378
16.Průša LiborUrban Martin9-9-5-5 1379
17.Thér JaroslavSedláček Vlastimil-1010-7883289
18.Pohner PavelSouček Tomáš-6-9-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Libor22Urban Jaroslav ml.40
Thér Jaroslav22Urban Martin40
Pohner Pavel13Sedláček Vlastimil04
Šubíř Pavel22Souček Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32635:622TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pábl Josef
Hrycík Ladislav
 
 
Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
-99-8723210
2.Hrobský Josef
Vojtíšek Radomír ml.
 
 
Mrozek Andrzej
Podhorský Pavel
 
 
-6-589103220
3.Vojtíšek Radomír ml.Nowacki Olgierd-5-124-6 1321
4.Hrycík LadislavKrejčí Petr437  3031
5.Pilař JiříMrozek Andrzej-99-7-9 1332
6.Pábl JosefPodhorský Pavel985  3042
7.Hrycík LadislavNowacki Olgierd-8-8-8  0343
8.Pilař JiříKrejčí Petr-6-11-9  0344
9.Pábl JosefMrozek Andrzej9-810-9-122345
10.Vojtíšek Radomír ml.Podhorský Pavel999  3055
11.Pilař JiříNowacki Olgierd-5-5-10  0356
12.Pábl JosefKrejčí Petr4610  3066
13.Vojtíšek Radomír ml.Mrozek Andrzej89-55 3176
14.Hrobský JosefPodhorský Pavel98-46 3186
15.Pábl JosefNowacki Olgierd6-899 3196
16.Vojtíšek Radomír ml.Krejčí Petr47-914 31106
17.Hrobský JosefMrozek Andrzej-5-9-7  03107
18.Pilař JiříPodhorský Pavel-8-16-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojtíšek Radomír ml.31Nowacki Olgierd31
Hrycík Ladislav11Krejčí Petr13
Pilař Jiří04Mrozek Andrzej31
Pábl Josef31Podhorský Pavel13
Hrobský Josef11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plechárna Tj NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:
BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28623:473TJ Náchod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokop Michal
Ptáček Petr
 
 
Zetek Libor
Hoferka Dušan
 
 
9-8-7-9 1301
2.Kuře Otakar
Mareš Stanislav st.
 
 
Fišarová Lenka
 
 
WO    3011
3.Prokop MichalHoferka Dušan-8-7-5  0312
4.Ptáček PetrFišarová Lenka-78-9973222
5.Mareš Stanislav st.Zetek Libor-7-85-9 1323
6.Kuře OtakarWO    3033
7.Ptáček PetrHoferka Dušan-8-7-6  0334
8.Mareš Stanislav st.Fišarová Lenka8-87-983244
9.Kuře OtakarZetek Libor579  3054
10.Prokop MichalWO    3064
11.Mareš Stanislav st.Hoferka Dušan-7-8-5  0365
12.Kuře OtakarFišarová Lenka854  3075
13.Prokop MichalZetek Libor-88-7-9 1376
14.Ptáček PetrWO    3086
15.Kuře OtakarHoferka Dušan89-7-983296
16.Prokop MichalFišarová Lenka-67810 31106
17.Ptáček PetrZetek Libor-9-87-10 13107
18.Mareš Stanislav st.WO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Prokop Michal12Hoferka Dušan31
Ptáček Petr12Fišarová Lenka04
Mareš Stanislav st.12Zetek Libor31
Kuře Otakar30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:48642:751TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Jiří
Škoda Jiří
 
 
Šumpík Jiří
Nedomlel Lukáš
 
 
-611-7-11 1301
2.Mýl Karel
Rosa Zdeněk
 
 
Kadaník Martin
Stein Martin
 
 
-7-98-7 1302
3.Škoda JiříNedomlel Lukáš11-5-7-8 1303
4.Rosa ZdeněkŠumpík Jiří7-126-9-32304
5.Mýl KarelKadaník Martin-59-6-8 1305
6.Liška JiříStein Martin-5799 3115
7.Rosa ZdeněkNedomlel Lukáš-4-9-7  0316
8.Mýl KarelŠumpík Jiří-8-10-6  0317
9.Liška JiříKadaník Martin9-139-5103227
10.Škoda JiříStein Martin-89-7-4 1328
11.Mýl KarelNedomlel Lukáš-10-6-7  0329
12.Liška JiříŠumpík Jiří-7-13-4  03210
13.Vaněk FrantišekKadaník Martin7-885 31310
14.Rosa ZdeněkStein Martin-711-910-923311
15.Liška JiříNedomlel Lukáš-10-684-623312
16.Vaněk FrantišekŠumpík Jiří7-5-85-923313
17.Rosa ZdeněkKadaník Martin-9-5-7  03314
18.Mýl KarelStein Martin-11613-3732414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škoda Jiří02Nedomlel Lukáš40
Rosa Zdeněk04Šumpík Jiří40
Mýl Karel13Kadaník Martin22
Liška Jiří22Stein Martin22
Vaněk František11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33601:613nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuda Radek
Hornych Josef
 
 
Macoun Petr
Zelený Petr
 
 
969  3010
2.Gombarčík Karel st.
Černý Miroslav
 
 
Hepnar Jan
Kozák Zdeněk
 
 
7-689 3120
3.Gombarčík Karel st.Kozák Zdeněk57-9-873230
4.Šuda RadekMacoun Petr-5-7-6  0331
5.Černý MiroslavZelený Petr94-86 3141
6.Hornych JosefHepnar Jan-7899 3151
7.Šuda RadekKozák Zdeněk-9-47-9 1352
8.Černý MiroslavMacoun Petr-7-68-6 1353
9.Hornych JosefZelený Petr-9-7-8  0354
10.Gombarčík Karel st.Hepnar Jan978  3064
11.Černý MiroslavKozák Zdeněk-5-78-9 1365
12.Hornych JosefMacoun Petr-8-8-7  0366
13.Gombarčík Karel st.Zelený Petr977  3076
14.Šuda RadekHepnar Jan-9-877-62377
15.Hornych JosefKozák Zdeněk-10-8-8  0378
16.Gombarčík Karel st.Macoun Petr-9989 3188
17.Šuda RadekZelený Petr-8-10-8  0389
18.Černý MiroslavHepnar Jan989  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gombarčík Karel st.40Kozák Zdeněk31
Šuda Radek04Macoun Petr31
Černý Miroslav22Zelený Petr22
Hornych Josef13Hepnar Jan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS