Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34661:670Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
Kozák Zdeněk
Ptáček Ladislav
 
 
1475  3010
2.Rubeš Jaroslav
Petera Milan
 
 
Macoun Petr
Zelený Petr
 
 
1111-18 3120
3.Kubant MiroslavDyntar Petr1056  3030
4.Rubeš JaroslavMacoun Petr7-4-88103240
5.Petera MilanPtáček Ladislav-5-898103250
6.Jakl PetrKozák Zdeněk-687-8103260
7.Rubeš JaroslavDyntar Petr-10-48-6 1361
8.Petera MilanMacoun Petr45-67 3171
9.Jakl PetrPtáček Ladislav6-2-9-8 1372
10.Kubant MiroslavKozák Zdeněk-8-105-8 1373
11.Petera MilanDyntar Petr10-8-8-9 1374
12.Jakl PetrMacoun Petr7-88-483284
13.Kubant MiroslavPtáček Ladislav-6-899-92385
14.Rubeš JaroslavKozák Zdeněk-6-9-8  0386
15.Jakl PetrDyntar Petr-8-7-8  0387
16.Kubant MiroslavMacoun Petr1038  3097
17.Rubeš JaroslavZelený Petr-88-6-8 1398
18.Petera MilanKozák Zdeněk898  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubant Miroslav22Dyntar Petr31
Rubeš Jaroslav13Macoun Petr04
Petera Milan31Ptáček Ladislav21
Jakl Petr22Kozák Zdeněk22
   Zelený Petr10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:24718:610TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedomlel Lukáš
Kadaník Martin
 
 
Šuda Radek
Černý Miroslav
 
 
59-95 3110
2.Joneš Patrik
Stein Filip
 
 
Rýgl Petr ml.
Gombarčík Karel st.
 
 
9149  3020
3.Kadaník MartinRýgl Petr ml.311-43 3130
4.Stein FilipŠuda Radek3-1297 3140
5.Šumpík JiříGombarčík Karel st.2-1010-8-92341
6.Nedomlel LukášČerný Miroslav26-76 3151
7.Stein FilipRýgl Petr ml.-49-5-7 1352
8.Šumpík JiříŠuda Radek-5-784-102353
9.Nedomlel LukášGombarčík Karel st.-95811 3163
10.Kadaník MartinČerný Miroslav7-668 3173
11.Šumpík JiříRýgl Petr ml.-3784 3183
12.Nedomlel Lukᚊuda Radek1166  3093
13.Kadaník MartinGombarčík Karel st.7114  30103
14.Joneš PatrikČerný Miroslav-97-5-10 13104
15.Nedomlel LukášRýgl Petr ml.7-886 31114
16.Kadaník MartinŠuda Radek810-815 31124
17.Joneš PatrikGombarčík Karel st.9-128-5-823125
18.Šumpík JiříČerný Miroslav952  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadaník Martin40Rýgl Petr ml.13
Stein Filip11Šuda Radek13
Šumpík Jiří22Gombarčík Karel st.22
Nedomlel Lukáš40Černý Miroslav13
Joneš Patrik02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29686:625TJ Náchod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špelda Jiří
Cvetanov Krasimir
 
 
Liška Jiří
Dobiáš Lubomír
 
 
-9-883-92301
2.Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
Rolínek Petr
Vaněk František
 
 
-8-6-7  0302
3.Špelda JiříRolínek Petr910-11-1063212
4.Trudičová LudmilaLiška Jiří-8978 3122
5.Hoferka DušanDobiáš Lubomír-59119 3132
6.Cvetanov KrasimirVaněk František616  3042
7.Trudičová LudmilaRolínek Petr-4-710-6 1343
8.Hoferka DušanLiška Jiří-786-8-72344
9.Cvetanov KrasimirDobiáš Lubomír655  3054
10.Špelda JiříVaněk František6711  3064
11.Hoferka DušanRolínek Petr-5-810-7 1365
12.Cvetanov KrasimirLiška Jiří1059  3075
13.Špelda JiříDobiáš Lubomír638  3085
14.Trudičová LudmilaVaněk František-7-104663295
15.Cvetanov KrasimirRolínek Petr9-58-8-92396
16.Špelda JiříLiška Jiří8910  30106
17.Trudičová LudmilaDobiáš Lubomír-8-774932116
18.Hoferka DušanVaněk František-10-11-11  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špelda Jiří40Rolínek Petr31
Trudičová Ludmila31Liška Jiří13
Hoferka Dušan13Dobiáš Lubomír04
Cvetanov Krasimir31Vaněk František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32595:586TJ Lokomotiva Meziměstí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
Trejtnar Ladislav
Klimeš Zbyšek
 
 
-787-943210
2.Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
Madarász Štefan
Solovic Martin
 
 
2-558 3120
3.Nowacki OlgierdKlimeš Zbyšek-7-9-1  0321
4.Mrozek AndrzejTrejtnar Ladislav-35-86-72322
5.Parszuto DariuszSolovic Martin75-48 3132
6.Krejčí PetrMadarász Štefan789  3042
7.Mrozek AndrzejKlimeš Zbyšek-784-9-92343
8.Parszuto DariuszTrejtnar Ladislav6-3-4-7 1344
9.Krejčí PetrSolovic Martin-11958 3154
10.Nowacki OlgierdMadarász Štefan755  3064
11.Parszuto DariuszKlimeš Zbyšek-8-10-7  0365
12.Krejčí PetrTrejtnar Ladislav-10888 3175
13.Nowacki OlgierdSolovic Martin6-77-953285
14.Mrozek AndrzejMadarász Štefan676  3095
15.Krejčí PetrKlimeš Zbyšek-1-5-2  0396
16.Nowacki OlgierdTrejtnar Ladislav-8-9-6  0397
17.Mrozek AndrzejSolovic Martin-8-5-5  0398
18.Parszuto DariuszMadarász Štefan599  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nowacki Olgierd22Klimeš Zbyšek40
Mrozek Andrzej13Trejtnar Ladislav31
Parszuto Dariusz22Solovic Martin13
Krejčí Petr31Madarász Štefan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ve ŽďárkáchRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31619:604TJ Sokol Žďárky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
Pábl Josef
Hrycík Ladislav
 
 
666  3010
2.Sedláček Vlastimil
Souček Tomáš
 
 
Hrobský Josef
Petráško Milan
 
 
-710-7-6 1311
3.Urban Jaroslav ml.Pábl Josef697  3021
4.Sedláček VlastimilPetráško Milan98-6-783231
5.Souček TomášHrobský Josef-6-5-8  0332
6.Urban MartinHrycík Ladislav865  3042
7.Sedláček VlastimilPábl Josef-5-810-8 1343
8.Souček TomášPetráško Milan-10-109-8 1344
9.Urban MartinHrobský Josef4310  3054
10.Urban Jaroslav ml.Hrycík Ladislav7-778 3164
11.Souček TomášPábl Josef-47-58-52365
12.Urban MartinPetráško Milan-61131 3175
13.Urban Jaroslav ml.Hrobský Josef595  3085
14.Sedláček VlastimilHrycík Ladislav-4-3-1  0386
15.Urban MartinPábl Josef7-98-653296
16.Urban Jaroslav ml.Petráško Milan-9646 31106
17.Sedláček VlastimilHrobský Josef-5610-9-723107
18.Souček TomášHrycík Ladislav-38-5-6 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jaroslav ml.40Pábl Josef22
Sedláček Vlastimil13Petráško Milan13
Souček Tomáš04Hrobský Josef22
Urban Martin40Hrycík Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:23702:505TTC Nové Město nad Metují B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháč Milan
Barták Zdeněk
 
 
Thér Jaroslav
Pohner Pavel
 
 
-27-11-6 1301
2.Koukola Jaromír
Ptáček Antonín
 
 
Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
6-94-7103211
3.Ducháč MilanŠubíř Pavel89-15-5103221
4.Barták ZdeněkPrůša Libor9-10810 3131
5.Koukola JaromírThér Jaroslav5911  3041
6.Ducháč MartinPohner Pavel75-163 3151
7.Barták ZdeněkŠubíř Pavel-11-98-8 1352
8.Koukola JaromírPrůša Libor434  3062
9.Ducháč MartinThér Jaroslav86-8-1063272
10.Ducháč MilanPohner Pavel6-8-9-7 1373
11.Koukola JaromírŠubíř Pavel5-777 3183
12.Ducháč MartinPrůša Libor379  3093
13.Ducháč MilanThér Jaroslav7-8-79532103
14.Ptáček AntonínPohner Pavel8-7-6-5 13104
15.Ducháč MartinŠubíř Pavel000  30114
16.Ducháč MilanPrůša Libor000  30124
17.Ptáček AntonínThér Jaroslav000  30134
18.Koukola JaromírPohner Pavel000  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ducháč Milan31Šubíř Pavel13
Barták Zdeněk11Průša Libor04
Koukola Jaromír40Thér Jaroslav04
Ducháč Martin40Pohner Pavel22
Ptáček Antonín11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS