Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34676:643TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Petr
Hejzlar Jaromír
 
 
Duben Milan
Roleček Patrik
 
 
9-10-5-8 1301
2.Bouček Stanislav
Hrobský Petr
 
 
Kučera Vratislav
Tláskalová Klára
 
 
788  3011
3.Bouček StanislavTláskalová Klára867  3021
4.Hejzlar JaromírDuben Milan513-9-11-92322
5.Jirásek PetrKučera Vratislav88-10-483232
6.Hrobský PetrRoleček Patrik11-9-12-7 1333
7.Hejzlar JaromírTláskalová Klára33-78 3143
8.Jirásek PetrDuben Milan-711-9683253
9.Hrobský PetrKučera Vratislav2710  3063
10.Bouček StanislavRoleček Patrik-55-8-8 1364
11.Jirásek PetrTláskalová Klára-11-10-13  0365
12.Hrobský PetrDuben Milan812-3-693275
13.Bouček StanislavKučera Vratislav6-646 3185
14.Hejzlar JaromírRoleček Patrik-8-8-9  0386
15.Hrobský PetrTláskalová Klára14-108 3196
16.Bouček StanislavDuben Milan-8-7-6  0397
17.Hejzlar JaromírKučera Vratislav-8396 31107
18.Jirásek PetrRoleček Patrik-69-7-4 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bouček Stanislav22Tláskalová Klára13
Hejzlar Jaromír22Duben Milan22
Jirásek Petr22Kučera Vratislav04
Hrobský Petr31Roleček Patrik40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Čerevený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:42601:655TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk František
Hrstka Milan
 
 
Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
1-4-6-6 1301
2.Brát Petr
Drapač Petr st.
 
 
Ježek Pavel
Hofman Václav
 
 
7911  3011
3.Vaněk FrantišekKadlec Zdeněk89-9-8-82312
4.Hrstka MilanJežek Pavel-6-10-9  0313
5.Brát PetrHofman Václav-7-9-8  0314
6.Drapač Petr st.Kratěna Vojtěch-10546 3124
7.Hrstka MilanKadlec Zdeněk8-3-88-92325
8.Brát PetrJežek Pavel8-5-8-9 1326
9.Drapač Petr st.Hofman Václav4811  3036
10.Vaněk FrantišekKratěna Vojtěch779  3046
11.Brát PetrKadlec Zdeněk-99-8-4 1347
12.Drapač Petr st.Ježek Pavel-9-7-9  0348
13.Vaněk FrantišekHofman Václav-7-11-8  0349
14.Hrstka MilanKratěna Vojtěch-7-9-8  03410
15.Drapač Petr st.Kadlec Zdeněk-9-89-8 13411
16.Vaněk FrantišekJežek Pavel-377-9-923412
17.Hrstka MilanHofman Václav-86-5-5 13413
18.Brát PetrKratěna Vojtěch8-7-27632513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk František13Kadlec Zdeněk40
Hrstka Milan04Ježek Pavel40
Brát Petr13Hofman Václav31
Drapač Petr st.22Kratěna Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:38465:608TJ Lokomotiva Meziměstí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Miroslav
Richtr Jaroslav
 
 
Bek Miroslav
Brzecki Piotr
 
 
WO    0301
2.Holeček Petr
Hornych Josef
 
 
Podhorský Pavel
Vlach Tomáš
 
 
1047  3011
3.Hornych JosefBrzecki Piotr-6-2-3  0312
4.Holeček PetrPodhorský Pavel-82-8-8 1313
5.Černý MiroslavBek MiroslavWO    0314
6.Richtr JaroslavVlach Tomáš4510  3024
7.Holeček PetrBrzecki Piotr-554-6-72325
8.Černý MiroslavPodhorský PavelWO    0326
9.Richtr JaroslavBek Miroslav-513-8-9 1327
10.Hornych JosefVlach Tomáš9-594 3137
11.Černý MiroslavBrzecki PiotrWO    0338
12.Richtr JaroslavPodhorský Pavel-7859 3148
13.Hornych JosefBek Miroslav637  3058
14.Holeček PetrVlach Tomáš95-6-10113268
15.Richtr JaroslavBrzecki Piotr-7-7-4  0369
16.Hornych JosefPodhorský Pavel11-56-11-823610
17.Holeček PetrBek Miroslav6-1347 31710
18.Černý MiroslavVlach TomášWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hornych Josef22Brzecki Piotr30
Holeček Petr22Podhorský Pavel21
Richtr Jaroslav22Bek Miroslav12
   Vlach Tomáš03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Machov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična MachovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1025:40525:623Jednota Orel Bohuslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trojtl Josef
Thér Milan
 
 
Tojnar Jiří st.
Prušinovský Jiří
 
 
-7-6-8  0301
2.Krtička Jan
Bernard Miloš
 
 
Svoboda Vít
Jakl Pavel
 
 
-494-983211
3.Krtička JanTojnar Jiří st.84-5-883221
4.Bernard MilošPrušinovský Jiří649  3031
5.Trojtl JosefSvoboda Vít-6-7-6  0332
6.Thér MilanJakl Pavel-6-5-4  0333
7.Bernard MilošTojnar Jiří st.8-9-8-7 1334
8.Trojtl JosefPrušinovský Jiří-6-7-9  0335
9.Thér MilanSvoboda Vít-5-6-3  0336
10.Krtička JanJakl Pavel-6989 3146
11.Trojtl JosefTojnar Jiří st.-7-7-7  0347
12.Thér MilanPrušinovský Jiří-1-6-9  0348
13.Krtička JanSvoboda Vít6-979 3158
14.Bernard MilošJakl Pavel6-788 3168
15.Thér MilanTojnar Jiří st.-2-3-4  0369
16.Krtička JanPrušinovský Jiří6-7-6993279
17.Bernard MilošSvoboda Vít-6597 3189
18.Trojtl JosefJakl Pavel-7-6-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krtička Jan40Tojnar Jiří st.31
Bernard Miloš31Prušinovský Jiří22
Trojtl Josef04Svoboda Vít22
Thér Milan04Jakl Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:20645:536TJ Sokol Česká Skalice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ošťádal Jaroslav
Hrubeš Jaroslav
 
 
Kuřátko Miloš
Rosa Zdeněk
 
 
584  3010
2.Ošťádal Jaroslav ml.
Perutek Josef
 
 
Škoda Jiří
Šimůnek Josef
 
 
435  3020
3.Ošťádal JaroslavŠkoda Jiří7-6-78-92321
4.Hrubeš JaroslavRosa Zdeněk937  3031
5.Perutek JosefKuřátko Miloš-5877 3141
6.Ošťádal Jaroslav ml.Šimůnek Josef2195  3051
7.Hrubeš JaroslavŠkoda Jiří-5-9-12  0352
8.Perutek JosefRosa Zdeněk-7-10-6  0353
9.Ošťádal Jaroslav ml.Kuřátko Miloš7-7-8-7 1354
10.Ošťádal JaroslavŠimůnek Josef462  3064
11.Perutek JosefŠkoda Jiří9-8-1010-132365
12.Ošťádal Jaroslav ml.Rosa Zdeněk588  3075
13.Ošťádal JaroslavKuřátko Miloš9118  3085
14.Hrubeš JaroslavŠimůnek Josef571  3095
15.Ošťádal Jaroslav ml.Škoda Jiří8-868 31105
16.Ošťádal JaroslavRosa Zdeněk7-4-411-923106
17.Hrubeš JaroslavKuřátko Miloš9107  30116
18.Perutek JosefŠimůnek Josef759  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ošťádal Jaroslav22Škoda Jiří31
Hrubeš Jaroslav31Rosa Zdeněk22
Perutek Josef22Kuřátko Miloš13
Ošťádal Jaroslav ml.31Šimůnek Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:
BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:36543:576TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vávra Pavel
Kozák Jan
 
 
Stein Filip
Matuška Petr ml.
 
 
-4-7-2  0301
2.Fidra Stanislav
Němeček Miroslav
 
 
Joneš Patrik
Holeček David
 
 
775  3011
3.Kozák JanStein Filip-6-7-5  0312
4.Fidra StanislavJoneš Patrik-6-95-9 1313
5.Vávra PavelMatuška Petr ml.937  3023
6.Němeček MiroslavJoneš Miloslav468  3033
7.Fidra StanislavStein Filip10-105-10-72334
8.Vávra PavelJoneš Patrik578  3044
9.Němeček MiroslavMatuška Petr ml.-9-87-8 1345
10.Kozák JanJoneš Miloslav-3-6-7  0346
11.Vávra PavelStein Filip-7-8-8  0347
12.Němeček MiroslavJoneš Patrik7-11-45-62348
13.Kozák JanMatuška Petr ml.-6-6-6  0349
14.Fidra StanislavJoneš Miloslav1043  3059
15.Němeček MiroslavStein Filip-9-6-9  03510
16.Kozák JanJoneš Patrik-1-8-8  03511
17.Fidra StanislavMatuška Petr ml.-3-965-1023512
18.Vávra PavelJoneš Miloslav10157  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozák Jan04Stein Filip40
Fidra Stanislav13Joneš Patrik31
Vávra Pavel31Matuška Petr ml.31
Němeček Miroslav13Joneš Miloslav13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy