Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:36687:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuška Petr ml.
Stein Martin
 
 
Duben Milan
Roleček Patrik
 
 
-711-85-62301
2.Joneš Patrik
Stein Filip
 
 
Kučera Vratislav
Kučerová Markéta
 
 
-10-95653211
3.Stein FilipRoleček Patrik-4-3-10  0312
4.Joneš PatrikDuben Milan-4469 3122
5.Stein MartinKučerová Markéta-10110-743232
6.Matuška Petr ml.Kučera Vratislav8-438 3142
7.Joneš PatrikRoleček Patrik12-6-6-9 1343
8.Stein MartinDuben Milan5109  3053
9.Matuška Petr ml.Kučerová Markéta4-78-10-92354
10.Stein FilipKučera Vratislav-6789 3164
11.Stein MartinRoleček Patrik-5-95-8 1365
12.Matuška Petr ml.Duben Milan-94-19-72366
13.Stein FilipKučerová Markéta911-88 3176
14.Joneš PatrikKučera Vratislav-12-9-4  0377
15.Matuška Petr ml.Roleček Patrik611-1-7-42378
16.Stein FilipDuben Milan-847-7-42379
17.Joneš PatrikKučerová Markéta78-95 3189
18.Stein MartinKučera Vratislav586  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stein Filip22Roleček Patrik40
Joneš Patrik22Duben Milan22
Stein Martin31Kučerová Markéta13
Matuška Petr ml.13Kučera Vratislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34605:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vávra Pavel
Leisek Otakar
 
 
Škoda Jiří
Kuřátko Miloš
 
 
78-4-6-62301
2.Fidra Stanislav
Němeček Miroslav
 
 
Mýl Karel
Semerák Pavel
 
 
10710  3011
3.Vávra PavelŠkoda Jiří8-8410 3121
4.Leisek OtakarMýl Karel4-8-61093231
5.Fidra StanislavSemerák Pavel-810-9-10 1332
6.Němeček MiroslavKuřátko Miloš-6-4-8  0333
7.Leisek OtakarŠkoda Jiří-6-107743243
8.Fidra StanislavMýl Karel-311-9-8 1344
9.Němeček MiroslavSemerák Pavel972  3054
10.Vávra PavelKuřátko Miloš3-524 3164
11.Fidra StanislavŠkoda Jiří-7-8-10  0365
12.Němeček MiroslavMýl Karel-5-9-3  0366
13.Vávra PavelSemerák Pavel6104  3076
14.Leisek OtakarKuřátko Miloš-6-7-7  0377
15.Němeček MiroslavŠkoda Jiří-7-8-6  0378
16.Vávra PavelMýl Karel-128118 3188
17.Leisek OtakarSemerák Pavel6108  3098
18.Fidra StanislavKuřátko Miloš-10-79-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vávra Pavel40Škoda Jiří22
Leisek Otakar31Mýl Karel22
Fidra Stanislav04Semerák Pavel13
Němeček Miroslav13Kuřátko Miloš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:32560:554Jednota Orel Bohuslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubeš Jaroslav
Ošťádal Jaroslav
 
 
Jakl Pavel
Nováček Tomáš
 
 
1246  3010
2.Perutek Josef
Ošťádal Jaroslav ml.
 
 
Svoboda Vít
Krupička Vladimír
 
 
-8-11-8  0311
3.Ošťádal JaroslavSvoboda Vít-6-9-6  0312
4.Hrubeš JaroslavKrupička Vladimír956  3022
5.Perutek JosefJakl Pavel592  3032
6.Ošťádal Jaroslav ml.Nováček Tomáš8-865 3142
7.Hrubeš JaroslavSvoboda Vít-7-7-8  0343
8.Perutek JosefKrupička Vladimír6-5115 3153
9.Ošťádal Jaroslav ml.Jakl Pavel-9-7-7  0354
10.Ošťádal JaroslavNováček Tomáš1061  3064
11.Perutek JosefSvoboda Vít-4-3-15  0365
12.Ošťádal Jaroslav ml.Krupička Vladimír-119-8-8 1366
13.Ošťádal JaroslavJakl Pavel14310  3076
14.Hrubeš JaroslavNováček Tomáš-10-11-5  0377
15.Ošťádal Jaroslav ml.Svoboda Vít-6-3-7  0378
16.Ošťádal JaroslavKrupička Vladimír-9-10-3  0379
17.Hrubeš JaroslavJakl Pavel328  3089
18.Perutek JosefNováček Tomáš-14106-6-1123810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ošťádal Jaroslav22Svoboda Vít40
Hrubeš Jaroslav22Krupička Vladimír22
Perutek Josef22Jakl Pavel13
Ošťádal Jaroslav ml.13Nováček Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Machov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična Machov čp 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:26636:563TJ Jiskra Machov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernard Miloš
Krtička Jan
 
 
Brzecki Piotr
Bek Miroslav
 
 
594  3010
2.Kollert Václav
Svatoš Radek
 
 
Vlach Tomáš
Podhorský Pavel
 
 
1046  3020
3.Krtička JanPodhorský Pavel-8917 3130
4.Bernard MilošBrzecki Piotr6117  3040
5.Kollert VáclavVlach Tomáš8108  3050
6.Svatoš RadekBek Miroslav57-108 3160
7.Bernard MilošPodhorský Pavel-9-5-9  0361
8.Kollert VáclavBrzecki Piotr59-69 3171
9.Svatoš RadekVlach Tomáš-99-8-6 1372
10.Krtička JanBek Miroslav863  3082
11.Kollert VáclavPodhorský Pavel610-8-9-52383
12.Svatoš RadekBrzecki Piotr5-5-510-62384
13.Krtička JanVlach Tomáš-9562 3194
14.Bernard MilošBek Miroslav11-964 31104
15.Svatoš RadekPodhorský Pavel-2-9-6  03105
16.Krtička JanBrzecki Piotr9143  30115
17.Bernard MilošVlach Tomáš-9-11-7  03116
18.Kollert VáclavBek Miroslav9-9-8-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krtička Jan40Podhorský Pavel31
Bernard Miloš22Brzecki Piotr13
Kollert Václav22Vlach Tomáš22
Svatoš Radek13Bek Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:42481:637TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Kubeček Josef
 
 
Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
WO    0301
2.Holeček Petr
Hornych Josef
 
 
Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
-87-9-8 1302
3.Kubeček JosefJežek Pavel-7-6-4  0303
4.Hornych JosefKadlec Zdeněk786  3013
5.Dvořáček AlešWO    0314
6.Holeček PetrKratěna Vojtěch76-98 3124
7.Hornych JosefJežek Pavel-9-69-10 1325
8.Kadlec ZdeněkWO    0326
9.Holeček PetrDvořáček Aleš-91107 3136
10.Kubeček JosefKratěna Vojtěch8-1098 3146
11.Ježek PavelWO    0347
12.Holeček PetrKadlec Zdeněk-8-94-11 1348
13.Kubeček JosefDvořáček Aleš-8-10-12  0349
14.Hornych JosefKratěna Vojtěch8-1098 3159
15.Holeček PetrJežek Pavel87-10-9-1023510
16.Kubeček JosefKadlec Zdeněk-7-5-8  03511
17.Hornych JosefDvořáček Aleš-8-778432611
18.Kratěna VojtěchWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubeček Josef13Ježek Pavel30
Hornych Josef31Kadlec Zdeněk21
Holeček Petr22Dvořáček Aleš12
   Kratěna Vojtěch03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Červený Kostelec SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46578:652TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka Milan
Vaněk František
 
 
Bouček Stanislav
Hejzlar Jaromír
 
 
-98-7-8 1301
2.Drapač Petr st.
Tichý Jan
 
 
Hrobský Petr
Jirásek Petr
 
 
-7-968-82302
3.Drapač Petr st.Bouček Stanislav-7-8-11  0303
4.Vaněk FrantišekHrobský Petr-8-7-7  0304
5.Hrstka MilanJirásek Petr83-1013 3114
6.Tichý JanHejzlar Jaromír-6-6-4  0315
7.Vaněk FrantišekBouček Stanislav-1083-12-42316
8.Hrstka MilanHrobský Petr-5-65-7 1317
9.Tichý JanJirásek Petr-9-7-9  0318
10.Drapač Petr st.Hejzlar Jaromír264  3028
11.Hrstka MilanBouček Stanislav-8-6-7  0329
12.Tichý JanHrobský Petr-7-6-5  03210
13.Drapač Petr st.Jirásek Petr-8-10611-1323211
14.Vaněk FrantišekHejzlar Jaromír5-1-65832311
15.Tichý JanBouček Stanislav-5-4-11  03312
16.Drapač Petr st.Hrobský Petr-86-5-14 13313
17.Vaněk FrantišekJirásek Petr61-95 31413
18.Hrstka MilanHejzlar Jaromír-7-2-8  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drapač Petr st.13Bouček Stanislav40
Vaněk František22Hrobský Petr40
Hrstka Milan13Jirásek Petr22
Tichý Jan04Hejzlar Jaromír22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS