Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:42605:678TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoda Jiří
Kuřátko Miloš
 
 
Roleček Patrik
Kučera Vratislav
 
 
-16-89-122301
2.Mýl Karel
Šimůnek Josef
 
 
Tláskalová Klára
Kučerová Markéta
 
 
796  3011
3.Kuřátko MilošRoleček Patrik-7-6-8  0312
4.Škoda JiříTláskalová Klára-7-1274-42313
5.Šimůnek JosefKučerová Markéta9-78-9-92314
6.Mýl KarelKučera Vratislav910-10-1053224
7.Škoda JiříRoleček Patrik-68-8-7 1325
8.Šimůnek JosefTláskalová Klára-8-513-9 1326
9.Mýl KarelKučerová Markéta7-11-6-9 1327
10.Kuřátko MilošKučera Vratislav-5-8-7  0328
11.Šimůnek JosefRoleček Patrik-5-1-7  0329
12.Mýl KarelTláskalová Klára44-88 3139
13.Kuřátko MilošKučerová Markéta11-8-8-3 13310
14.Škoda JiříKučera Vratislav8106  30410
15.Mýl KarelRoleček Patrik-7-108-10 13411
16.Kuřátko MilošTláskalová Klára7105  30511
17.Škoda JiříKučerová Markéta-56-6-5 13512
18.Šimůnek JosefKučera Vratislav-6-5-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuřátko Miloš13Roleček Patrik40
Škoda Jiří13Tláskalová Klára22
Šimůnek Josef04Kučerová Markéta40
Mýl Karel22Kučera Vratislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36647:694nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macák Martin
Stein Martin
 
 
Krupička Vladimír
Jakl Pavel
 
 
-87-9-8 1301
2.Matuška Petr ml.
Joneš Patrik
 
 
Tojnar Jiří st.
Svoboda Vít
 
 
-7-13-5  0302
3.Joneš PatrikJakl Pavel9-16-8773212
4.Stein MartinKrupička Vladimír970  3022
5.Macák MartinSvoboda Vít-6-9-6  0323
6.Matuška Petr ml.Tojnar Jiří st.13-6-81363233
7.Stein MartinJakl Pavel895  3043
8.Macák MartinKrupička Vladimír-67-13-8 1344
9.Matuška Petr ml.Svoboda Vít9118  3054
10.Joneš PatrikTojnar Jiří st.-3-1-4  0355
11.Macák MartinJakl Pavel88-8-8103265
12.Matuška Petr ml.Krupička Vladimír8-6-610-52366
13.Joneš PatrikSvoboda Vít8-1-47-82367
14.Stein MartinTojnar Jiří st.8-5117 3177
15.Matuška Petr ml.Jakl Pavel410-5-1153287
16.Joneš PatrikKrupička Vladimír13-2-7-3 1388
17.Stein MartinSvoboda Vít1175  3098
18.Macák MartinTojnar Jiří st.6-6-6-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Joneš Patrik13Jakl Pavel04
Stein Martin40Krupička Vladimír31
Macák Martin13Svoboda Vít22
Matuška Petr ml.31Tojnar Jiří st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27654:589TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vávra Pavel
Kozák Ondřej
 
 
Brzecki Piotr
Bek Miroslav
 
 
1067  3010
2.Němeček Miroslav
Šorm Luboš st.
 
 
Podhorský Pavel
Vlach Tomáš
 
 
1036  3020
3.Kozák OndřejBrzecki Piotr7129  3030
4.Leisek OtakarPodhorský Pavel7-95-5-72331
5.Vávra PavelVlach Tomáš-7-99533241
6.Šorm Luboš st.Bek Miroslav888  3051
7.Leisek OtakarBrzecki Piotr9-7-6-8 1352
8.Vávra PavelPodhorský Pavel69-93 3162
9.Šorm Luboš st.Vlach Tomáš-5-95673272
10.Kozák OndřejBek Miroslav746  3082
11.Vávra PavelBrzecki Piotr-6-8-5  0383
12.Šorm Luboš st.Podhorský Pavel699  3093
13.Kozák OndřejVlach Tomáš-9-8-11  0394
14.Fidra StanislavBek Miroslav729  30104
15.Šorm Luboš st.Brzecki Piotr5-4-9-8 13105
16.Kozák OndřejPodhorský Pavel10-7-89932115
17.Fidra StanislavVlach Tomáš8-7-1-10 13116
18.Vávra PavelBek Miroslav57-7-8932126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kozák Ondřej31Brzecki Piotr31
Leisek Otakar02Podhorský Pavel13
Vávra Pavel31Vlach Tomáš22
Šorm Luboš st.31Bek Miroslav04
Fidra Stanislav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:46586:694TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubeš Jaroslav
Ošťádal Jaroslav
 
 
Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
9-10-6-8 1301
2.Perutek Josef
Ošťádal Jaroslav ml.
 
 
Kratěna Vojtěch
Kadlec Zdeněk
 
 
-4-8-4  0302
3.Ošťádal JaroslavJežek Pavel-3-7-14  0303
4.Hrubeš JaroslavKadlec Zdeněk-10-13-5  0304
5.Perutek JosefDvořáček Aleš97-10-993214
6.Ošťádal Jaroslav ml.Kratěna Vojtěch8-777 3124
7.Hrubeš JaroslavJežek Pavel-4-977-102325
8.Perutek JosefKadlec Zdeněk88-11-10-62326
9.Ošťádal Jaroslav ml.Dvořáček Aleš-10-75-4 1327
10.Ošťádal JaroslavKratěna Vojtěch9-7-9-9 1328
11.Perutek JosefJežek Pavel7-845 3138
12.Ošťádal Jaroslav ml.Kadlec Zdeněk-6-47-11 1339
13.Ošťádal JaroslavDvořáček Aleš-8-7-6  03310
14.Hrubeš JaroslavKratěna Vojtěch-7-6-11  03311
15.Ošťádal Jaroslav ml.Ježek Pavel-210-8-1 13312
16.Ošťádal JaroslavKadlec Zdeněk-9-9-3  03313
17.Hrubeš JaroslavDvořáček Aleš-4-67-12 13314
18.Perutek JosefKratěna Vojtěch8610  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ošťádal Jaroslav04Ježek Pavel31
Hrubeš Jaroslav04Kadlec Zdeněk40
Perutek Josef31Dvořáček Aleš31
Ošťádal Jaroslav ml.13Kratěna Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Machov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična Machov čp 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:41618:695TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernard Miloš
Trojtl Josef
 
 
Hejzlar Jaromír
Bouček Stanislav
 
 
-8-7-8  0301
2.Svatoš Radek
Kollert Václav
 
 
Jirásek Petr
Hrobský Petr
 
 
34-67 3111
3.Svatoš RadekBouček Stanislav-9-5-8  0312
4.Kollert VáclavHrobský Petr-9-87983222
5.Bernard MilošJirásek Petr910-67 3132
6.Trojtl JosefHejzlar Jaromír-6-9-7  0333
7.Kollert VáclavBouček Stanislav-6-97-7 1334
8.Bernard MilošHrobský Petr-8-99-9 1335
9.Trojtl JosefJirásek Petr-10-39-5 1336
10.Svatoš RadekHejzlar Jaromír-10118-493246
11.Bernard MilošBouček Stanislav4-11-8-8 1347
12.Trojtl JosefHrobský Petr-3-8-7  0348
13.Svatoš RadekJirásek Petr11-11-3673258
14.Kollert VáclavHejzlar Jaromír-9-57973268
15.Trojtl JosefBouček Stanislav-2-2-4  0369
16.Svatoš RadekHrobský Petr-515-5-8 13610
17.Kollert VáclavJirásek Petr1099  30710
18.Bernard MilošHejzlar Jaromír9-11106 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svatoš Radek22Bouček Stanislav40
Kollert Václav31Hrobský Petr31
Bernard Miloš22Jirásek Petr13
Trojtl Josef04Hejzlar Jaromír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:43650:740TJ Červený Kostelec-Horní B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubeček Josef
Sodomek Miroslav
 
 
Drapač Petr st.
Brát Petr
 
 
-89-6793210
2.Holeček Petr
Hornych Josef
 
 
Vaněk František
Čápová Lenka
 
 
-6-5-6  0311
3.Sodomek MiroslavDrapač Petr st.-8-98-9 1312
4.Hornych JosefBrát Petr7-956 3122
5.Kubeček JosefVaněk František-811-6-10 1323
6.Holeček PetrČápová Lenka1015-8-9-102324
7.Hornych JosefDrapač Petr st.6-1198 3134
8.Kubeček JosefBrát Petr698  3044
9.Holeček PetrVaněk František-867-983254
10.Sodomek MiroslavČápová Lenka-011-7-8 1355
11.Kubeček JosefDrapač Petr st.-8-688-72356
12.Holeček PetrHrstka Milan8-937 3166
13.Sodomek MiroslavVaněk František-3-2-6  0367
14.Hornych JosefČápová Lenka10-7-10-7 1368
15.Holeček PetrDrapač Petr st.-88-87-112369
16.Sodomek MiroslavHrstka Milan99-4-3-723610
17.Hornych JosefVaněk František11-6-67-623611
18.Kubeček JosefČápová LenkaWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sodomek Miroslav04Drapač Petr st.31
Hornych Josef22Brát Petr02
Kubeček Josef12Vaněk František31
Holeček Petr22Čápová Lenka30
   Hrstka Milan11
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS