Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:13696:432TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duben Milan
Kučera Vratislav
 
 
Kubeček Josef
Hornych Josef
 
 
-898-6-112301
2.Tláskalová Klára
Kučerová Markéta
 
 

 
 
WO    3011
3.Duben MilanHornych Josef8-9119 3121
4.Kučerová MarkétaKubeček Josef-111097 3131
5.Kučera VratislavSodomek Miroslav796  3041
6.Tláskalová KláraWO    3051
7.Kučerová MarkétaHornych Josef87-69 3161
8.Kučera VratislavKubeček Josef7-996 3171
9.Tláskalová KláraSodomek Miroslav647  3081
10.Duben MilanWO    3091
11.Kučera VratislavHornych Josef9-8-79632101
12.Tláskalová KláraKubeček Josef76-109 31111
13.Duben MilanSodomek Miroslav486  30121
14.Kučerová MarkétaWO    30131
15.Tláskalová KláraHornych Josef-789-9832141
16.Duben MilanKubeček Josef48-97 31151
17.Kučerová MarkétaSodomek Miroslav866  30161
18.Kučera VratislavWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Duben Milan30Hornych Josef04
Kučerová Markéta30Kubeček Josef04
Kučera Vratislav30Sodomek Miroslav04
Tláskalová Klára30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Machov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24658:565TJ Červený Kostelec-Horní B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk František
Čápová Lenka
 
 
Kollert Václav
Trojtl Josef
 
 
638  3010
2.Drapač Petr st.
Brát Petr
 
 
Bernard Miloš
Krtička Jan
 
 
-7-14-11 1311
3.Drapač Petr st.Kollert Václav4-985 3121
4.Vaněk FrantišekKrtička Jan-4-7-9  0322
5.Čápová LenkaBernard Miloš7510  3032
6.Brát PetrTrojtl Josef5104  3042
7.Vaněk FrantišekKollert Václav467  3052
8.Čápová LenkaKrtička Jan-9-8-1  0353
9.Brát PetrBernard Miloš6-4-97-92354
10.Drapač Petr st.Trojtl Josef43-96 3164
11.Čápová LenkaKollert Václav14-879 3174
12.Brát PetrKrtička Jan-6-810-7 1375
13.Drapač Petr st.Bernard Miloš58-111 3185
14.Vaněk FrantišekTrojtl Josef976  3095
15.Hrstka MilanKollert Václav11-889 31105
16.Drapač Petr st.Krtička Jan-5-181013-423106
17.Vaněk FrantišekBernard Miloš8-967 31116
18.Čápová LenkaTrojtl Josef486  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drapač Petr st.31Kollert Václav04
Vaněk František31Krtička Jan40
Čápová Lenka31Bernard Miloš13
Brát Petr12Trojtl Josef04
Hrstka Milan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:43664:720TJ Sokol Česká Skalice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejzlar Jaromír
Bouček Stanislav
 
 
Kolátor Vladimír
Perutek Josef
 
 
-9-7105-22301
2.Jirásek Petr
Hrobský Petr
 
 
Ošťádal Jaroslav
Hrubeš Jaroslav
 
 
-68-5-6 1302
3.Bouček StanislavKolátor Vladimír8-8-5-6 1303
4.Jirásek PetrOšťádal Jaroslav-7156-383213
5.Hejzlar JaromírHrubeš Jaroslav-95-9-5 1314
6.Hrobský PetrPerutek Josef117-12-8-102315
7.Jirásek PetrKolátor Vladimír-6-6-10  0316
8.Hejzlar JaromírOšťádal Jaroslav68-47 3126
9.Hrobský PetrHrubeš Jaroslav675  3036
10.Bouček StanislavPerutek Josef-10598 3146
11.Hejzlar JaromírKolátor Vladimír-83-88-82347
12.Hrobský PetrOšťádal Jaroslav-1199-963257
13.Bouček StanislavHrubeš Jaroslav98-5-6-52358
14.Jirásek PetrPerutek Josef-5-99-7 1359
15.Hrobský PetrKolátor Vladimír-49-69-823510
16.Bouček StanislavOšťádal Jaroslav7-853 31610
17.Jirásek PetrHrubeš Jaroslav-10-6-6  03611
18.Hejzlar JaromírPerutek Josef-6-9-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bouček Stanislav22Kolátor Vladimír40
Jirásek Petr13Ošťádal Jaroslav04
Hejzlar Jaromír13Hrubeš Jaroslav31
Hrobský Petr22Perutek Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice 234, Střed obce u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:21709:550TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
Vávra Pavel
Šorm Luboš st.
 
 
7-8-9-11 1301
2.Kratěna Vojtěch
Kadlec Zdeněk
 
 
Němeček Miroslav
Fidra Stanislav
 
 
466  3011
3.Ježek PavelVávra Pavel8-1010-11123221
4.Kadlec ZdeněkŠorm Luboš st.-10-1044-112322
5.Dvořáček AlešFidra Stanislav-774-793232
6.Kratěna VojtěchNěmeček Miroslav763  3042
7.Kadlec ZdeněkVávra Pavel48-5-10103252
8.Dvořáček AlešŠorm Luboš st.-10-99983262
9.Kratěna VojtěchFidra Stanislav1388  3072
10.Ježek PavelNěmeček Miroslav244  3082
11.Dvořáček AlešVávra Pavel4-7-7593292
12.Kratěna VojtěchŠorm Luboš st.-2766 31102
13.Ježek PavelFidra Stanislav686  30112
14.Kadlec ZdeněkNěmeček Miroslav4-713 31122
15.Kratěna VojtěchVávra Pavel-4-6-9  03123
16.Ježek PavelŠorm Luboš st.976  30133
17.Kadlec ZdeněkFidra Stanislav1026  30143
18.Dvořáček AlešNěmeček Miroslav1063  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježek Pavel40Vávra Pavel13
Kadlec Zdeněk31Šorm Luboš st.13
Dvořáček Aleš40Fidra Stanislav04
Kratěna Vojtěch31Němeček Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:43646:692TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bek Miroslav
Brzecki Piotr
 
 
Joneš Patrik
Stein Filip
 
 
107-74 3110
2.Vlach Tomáš
Podhorský Pavel
 
 
Macák Martin
Stein Martin
 
 
-9874 3120
3.Brzecki PiotrJoneš Patrik-6-7-9  0321
4.Bek MiroslavStein Filip-7-9-6  0322
5.Vlach TomášStein Martin117-12-8-72323
6.Podhorský PavelMacák Martin46-108 3133
7.Bek MiroslavJoneš Patrik6-12-6-7 1334
8.Vlach TomášStein Filip-9-11-11  0335
9.Podhorský PavelStein Martin-9289 3145
10.Brzecki PiotrMacák Martin-4-88-15 1346
11.Vlach TomášJoneš Patrik-96-65-122347
12.Podhorský PavelStein Filip-1785-8-102348
13.Brzecki PiotrStein Martin-8-8-3  0349
14.Bek MiroslavMacák Martin-5-5-4  03410
15.Podhorský PavelJoneš Patrik-815-10-6 13411
16.Brzecki PiotrStein Filip-5-8-11  03412
17.Bek MiroslavStein Martin5-910-0-923413
18.Vlach TomášMacák Martin888  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brzecki Piotr04Joneš Patrik40
Bek Miroslav04Stein Filip40
Vlach Tomáš13Stein Martin31
Podhorský Pavel22Macák Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:18692:511Jednota Orel Bohuslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tojnar Jiří st.
Svoboda Vít
 
 
Kuřátko Miloš
Škoda Jiří
 
 
-9188 3110
2.Krupička Vladimír
Jakl Pavel
 
 
Mýl Karel
Rosa Zdeněk
 
 
-13-554103220
3.Svoboda VítMýl Karel5-8-3873230
4.Krupička VladimírRosa Zdeněk-6684 3140
5.Jakl PavelŠkoda Jiří14119  3050
6.Tojnar Jiří st.Kuřátko Miloš667  3060
7.Krupička VladimírMýl Karel-4-8-8  0361
8.Jakl PavelRosa Zdeněk8-399 3171
9.Tojnar Jiří st.Škoda Jiří57-810 3181
10.Svoboda VítKuřátko Miloš547  3091
11.Jakl PavelMýl Karel-99116 31101
12.Tojnar Jiří st.Rosa Zdeněk257  30111
13.Svoboda VítŠkoda JiříWO    30121
14.Krupička VladimírKuřátko Miloš112-4-9332131
15.Tojnar Jiří st.Mýl Karel849  30141
16.Svoboda VítRosa Zdeněk6-668 31151
17.Krupička VladimírŠkoda JiříWO    30161
18.Jakl PavelKuřátko Miloš-9-8138-523162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Vít30Mýl Karel13
Krupička Vladimír21Rosa Zdeněk04
Jakl Pavel31Škoda Jiří02
Tojnar Jiří st.40Kuřátko Miloš13
WO20WO02
J. Škoda po dvou zápasech zranění kolena.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS