Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1717:53464:731TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupička Vladimír
Němeček Vítězslav
 
 
Kučera Vratislav
Kučerová Markéta
 
 
9-87-583210
2.Lejsek Petr
Stuchlík Zdeněk
 
 
Duben Milan
Duben Tomáš
 
 
-6-89-5 1311
3.Němeček VítězslavDuben Milan-78-5-8 1312
4.Lejsek PetrKučerová Markéta8-6-99-62313
5.Stuchlík ZdeněkKučera Vratislav-5-810-7 1314
6.Duben TomášWO    0315
7.Lejsek PetrDuben Milan-4-8-6  0316
8.Stuchlík ZdeněkKučerová Markéta-8-98-7 1317
9.Kučera VratislavWO    0318
10.Němeček VítězslavDuben Tomáš710-8-6-52319
11.Stuchlík ZdeněkDuben Milan-5-8-6  03110
12.Kučerová MarkétaWO    03111
13.Němeček VítězslavKučera Vratislav-4-88-7 13112
14.Lejsek PetrDuben Tomáš9-5-98-523113
15.Duben MilanWO    03114
16.Němeček VítězslavKučerová Markéta-611-9-8 13115
17.Lejsek PetrKučera Vratislav-7-68-5 13116
18.Stuchlík ZdeněkDuben Tomáš11-9-6-4 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němeček Vítězslav04Duben Milan30
Lejsek Petr04Kučerová Markéta30
Stuchlík Zdeněk04Kučera Vratislav30
   Duben Tomáš30
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33674:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mýl Karel
Šimůnek Josef
 
 
Vlach Tomáš
Podhorský Pavel
 
 
-9-86-12 1301
2.Škoda Jiří
Kuřátko Miloš
 
 
Brzecki Piotr
Bek Miroslav
 
 
76-102 3111
3.Mýl KarelBrzecki Piotr8-8-10-9 1312
4.Kuřátko MilošPodhorský Pavel-6-37-11 1313
5.Škoda JiříVlach Tomáš410-58 3123
6.Rosa ZdeněkBek Miroslav-6585 3133
7.Kuřátko MilošBrzecki Piotr711-7-10-22334
8.Škoda JiříPodhorský Pavel-96-9-9 1335
9.Rosa ZdeněkVlach Tomáš845  3045
10.Mýl KarelBek Miroslav-7833 3155
11.Škoda JiříBrzecki Piotr6-13-4-9 1356
12.Rosa ZdeněkPodhorský Pavel7-7-44-62357
13.Mýl KarelVlach Tomáš5-447 3167
14.Kuřátko MilošBek Miroslav10910  3077
15.Rosa ZdeněkBrzecki Piotr-8-146-6 1378
16.Mýl KarelPodhorský Pavel9-10-8-3 1379
17.Kuřátko MilošVlach Tomáš-5732 3189
18.Škoda JiříBek Miroslav576  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mýl Karel22Brzecki Piotr40
Kuřátko Miloš22Podhorský Pavel40
Škoda Jiří22Vlach Tomáš04
Rosa Zdeněk22Bek Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:49524:683TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stein Martin
Joneš Patrik
 
 
Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
10-5-8-3 1301
2.Macák Martin
Joneš Miloslav
 
 
Kratěna Vojtěch
Kadlec Zdeněk
 
 
-5-4-10  0302
3.Stein MartinJežek Pavel9-654 3112
4.Joneš PatrikKadlec Zdeněk3-6-78-52313
5.Macák MartinDvořáček Aleš9-10-9893223
6.Joneš MiloslavKratěna Vojtěch-2-6-8  0324
7.Joneš PatrikJežek Pavel-7-466-42325
8.Macák MartinKadlec Zdeněk-68-2-7 1326
9.Joneš MiloslavDvořáček Aleš-5-9-7  0327
10.Šejna MatějKratěna Vojtěch-5-4-7  0328
11.Macák MartinJežek Pavel-5-6-4  0329
12.Joneš MiloslavKadlec Zdeněk-7-4-8  03210
13.Šejna MatějDvořáček Aleš-3-3-6  03211
14.Joneš PatrikKratěna Vojtěch-9-877332311
15.Joneš MiloslavJežek Pavel9-67-6-823312
16.Šejna MatějKadlec Zdeněk-3-5-4  03313
17.Joneš PatrikDvořáček Aleš-86-76432413
18.Macák MartinKratěna Vojtěch-8-68-7 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stein Martin10Ježek Pavel31
Joneš Patrik22Kadlec Zdeněk40
Macák Martin13Dvořáček Aleš22
Joneš Miloslav04Kratěna Vojtěch31
Šejna Matěj03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36652:675nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vávra Pavel
Šorm Luboš st.
 
 
Hrobský Josef
Hejzlar Jaromír
 
 
-8-1199-72301
2.Němeček Miroslav
Leisek Otakar
 
 
Hrobský Petr
Jirásek Petr
 
 
-8-6-9  0302
3.Vávra PavelHrobský Josef9-711-583212
4.Leisek OtakarHrobský Petr1046  3022
5.Šorm Luboš st.Hejzlar Jaromír-4-55-2 1323
6.Němeček MiroslavJirásek Petr-6-8-8  0324
7.Leisek OtakarHrobský Josef10-1-15-6 1325
8.Šorm Luboš st.Hrobský Petr-106117 3135
9.Němeček MiroslavHejzlar Jaromír9-6-8-5 1336
10.Vávra PavelJirásek Petr5-676 3146
11.Šorm Luboš st.Hrobský Josef98-6-6-102347
12.Němeček MiroslavHrobský Petr-39-4-5 1348
13.Vávra PavelHejzlar Jaromír4106  3058
14.Leisek OtakarJirásek Petr-7848 3168
15.Němeček MiroslavHrobský Josef-87-8-7 1369
16.Vávra PavelHrobský Petr77-1013 3179
17.Leisek OtakarHejzlar Jaromír83-10-543289
18.Šorm Luboš st.Jirásek Petr4-579 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vávra Pavel40Hrobský Josef31
Leisek Otakar31Hrobský Petr13
Šorm Luboš st.22Hejzlar Jaromír22
Němeček Miroslav04Jirásek Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38678:670TJ Červený Kostelec-Horní B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolátor Vladimír
Hrubeš Jaroslav
 
 
Čápová Lenka
Vaněk František
 
 
-1077-9-62301
2.Perutek Josef
Ošťádal Jaroslav ml.
 
 
Drapač Petr st.
Brát Petr
 
 
-98-7-6 1302
3.Kolátor VladimírDrapač Petr st.767  3012
4.Hrubeš JaroslavVaněk František-1-8-6  0313
5.Perutek JosefBrát Petr57-78 3123
6.Ošťádal Jaroslav ml.Čápová Lenka-10-6-6  0324
7.Hrubeš JaroslavDrapač Petr st.10-101211 3134
8.Perutek JosefVaněk František-4-11-7  0335
9.Ošťádal Jaroslav ml.Brát Petr-7-1077-92336
10.Kolátor VladimírČápová Lenka-687-6-72337
11.Perutek JosefDrapač Petr st.-8-6-8  0338
12.Ošťádal Jaroslav ml.Vaněk František997  3048
13.Kolátor VladimírHrstka Milan3-95-883258
14.Hrubeš JaroslavČápová Lenka74-10-763268
15.Ošťádal Jaroslav ml.Drapač Petr st.-8610-9-82369
16.Kolátor VladimírVaněk František610-4-853279
17.Hrubeš JaroslavHrstka Milan655  3089
18.Perutek JosefČápová Lenka-95-75-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolátor Vladimír31Drapač Petr st.22
Hrubeš Jaroslav31Vaněk František22
Perutek Josef13Brát Petr11
Ošťádal Jaroslav ml.13Čápová Lenka31
   Hrstka Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Machov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična Machov čp 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:16656:518TJ Jiskra Machov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernard Miloš
Krtička Jan
 
 
Kubeček Josef
Hornych Josef
 
 
558  3010
2.Svatoš Radek
Kollert Václav
 
 
Gombarčík Jaroslav
Sodomek Miroslav
 
 
675  3020
3.Krtička JanHornych Josef-610-3-3 1321
4.Kollert VáclavKubeček Josef-78-106103231
5.Bernard MilošSodomek Miroslav-8868 3141
6.Svatoš RadekGombarčík Jaroslav538  3051
7.Kollert VáclavHornych Josef-3-8-9  0352
8.Bernard MilošKubeček Josef88-97 3162
9.Svatoš RadekSodomek Miroslav885  3072
10.Krtička JanGombarčík Jaroslav499  3082
11.Bernard MilošHornych Josef9-997 3192
12.Svatoš RadekKubeček Josef-867-4932102
13.Krtička JanSodomek Miroslav116  30112
14.Kollert VáclavGombarčík Jaroslav866  30122
15.Svatoš RadekHornych Josef11-811-7532132
16.Krtička JanKubeček Josef685  30142
17.Kollert VáclavSodomek Miroslav7611  30152
18.Bernard MilošGombarčík Jaroslav7-769 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krtička Jan31Hornych Josef22
Kollert Václav31Kubeček Josef04
Bernard Miloš40Sodomek Miroslav04
Svatoš Radek40Gombarčík Jaroslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS