Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Machov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:30728:645TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duben Tomáš
Duben Milan
 
 
Kollert Václav
Svatoš Radek
 
 
-7887 3110
2.Kučera Vratislav
Kučerová Markéta
 
 
Krtička Jan
Bernard Miloš
 
 
8-7-812-62311
3.Duben MilanKollert Václav-4838 3121
4.Duben TomášKrtička Jan-115107 3131
5.Kučera VratislavBernard Miloš-887-7133241
6.Kučerová MarkétaSvatoš Radek65-97 3151
7.Duben TomášKollert Václav-8-59-8 1352
8.Kučera VratislavKrtička Jan10-997 3162
9.Kučerová MarkétaBernard Miloš-8-6-6  0363
10.Duben MilanSvatoš Radek79-99 3173
11.Kučera VratislavKollert Václav-9-10-5  0374
12.Kučerová MarkétaKrtička Jan-5-6811-62375
13.Duben MilanBernard Miloš7-96-883285
14.Duben TomášSvatoš Radek-9249 3195
15.Kučerová MarkétaKollert Václav-713-99732105
16.Duben MilanKrtička Jan-1111010 31115
17.Duben TomášBernard Miloš45-76 31125
18.Kučera VratislavSvatoš Radek000  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duben Milan40Kollert Václav22
Duben Tomáš31Krtička Jan13
Kučera Vratislav31Bernard Miloš13
Kučerová Markéta22Svatoš Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:43662:719TJ Sokol Česká Skalice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubeček Josef
Sodomek Miroslav
 
 
Hrubeš Jaroslav
Ošťádal Jaroslav
 
 
910-8-7-62301
2.Holeček Petr
Hornych Josef
 
 
Perutek Josef
Ošťádal Jaroslav ml.
 
 
-884-993211
3.Sodomek MiroslavHrubeš Jaroslav-2-11-10  0312
4.Hornych JosefPerutek Josef9-11-88-72313
5.Kubeček JosefOšťádal Jaroslav6-9-8-8 1314
6.Holeček PetrOšťádal Jaroslav ml.49-10-7113224
7.Hornych JosefHrubeš Jaroslav-108-8-5 1325
8.Kubeček JosefPerutek Josef-976-783235
9.Holeček PetrOšťádal Jaroslav8-999 3145
10.Sodomek MiroslavOšťádal Jaroslav ml.-7-3-8  0346
11.Kubeček JosefHrubeš Jaroslav-46-71073256
12.Holeček PetrPerutek Josef11-8-98-82357
13.Sodomek MiroslavOšťádal Jaroslav-8-10-8  0358
14.Hornych JosefOšťádal Jaroslav ml.767  3068
15.Holeček PetrHrubeš Jaroslav-3-8-6  0369
16.Sodomek MiroslavPerutek Josef-2-6-11  03610
17.Hornych JosefOšťádal Jaroslav-9-107-8 13611
18.Kubeček JosefOšťádal Jaroslav ml.7-689 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sodomek Miroslav04Hrubeš Jaroslav31
Hornych Josef13Perutek Josef31
Kubeček Josef31Ošťádal Jaroslav31
Holeček Petr22Ošťádal Jaroslav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36668:672TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk František
Čápová Lenka
 
 
Šorm Luboš st.
Vávra Pavel
 
 
-6-108-8 1301
2.Drapač Petr st.
Hrstka Milan
 
 
Němeček Miroslav
Fidra Stanislav
 
 
-68-7983211
3.Drapač Petr st.Vávra Pavel6104  3021
4.Vaněk FrantišekLeisek Otakar7104  3031
5.Čápová LenkaŠorm Luboš st.9-6-13-8 1332
6.Brát PetrNěmeček Miroslav6611  3042
7.Vaněk FrantišekVávra Pavel-7-69-9 1343
8.Čápová LenkaLeisek Otakar10-9-115-52344
9.Brát PetrŠorm Luboš st.-98-8-7 1345
10.Drapač Petr st.Němeček Miroslav-109-121-62346
11.Čápová LenkaVávra Pavel5-611-6-82347
12.Brát PetrLeisek Otakar-94109 3157
13.Drapač Petr st.Šorm Luboš st.-5-5-8  0358
14.Vaněk FrantišekNěmeček Miroslav94-87 3168
15.Brát PetrVávra Pavel-4-69-7 1369
16.Drapač Petr st.Leisek Otakar975  3079
17.Vaněk FrantišekŠorm Luboš st.-78-13793289
18.Čápová LenkaNěmeček Miroslav-7-7-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drapač Petr st.22Vávra Pavel31
Vaněk František31Leisek Otakar13
Čápová Lenka04Šorm Luboš st.31
Brát Petr22Němeček Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:28688:630TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bouček Stanislav
Hejzlar Jaromír
 
 
Macák Martin
Joneš Miloslav
 
 
1065  3010
2.Jirásek Petr
Hrobský Petr
 
 
Stein Martin
Stein Filip
 
 
-89-78-92311
3.Bouček StanislavStein Martin63-11-10-42312
4.Hrobský PetrMacák Martin144-57 3122
5.Jirásek PetrStein Filip989  3032
6.Hejzlar JaromírJoneš Miloslav889  3042
7.Hrobský PetrStein Martin-8-8-6  0343
8.Jirásek PetrMacák Martin-8-88893253
9.Hejzlar JaromírStein Filip8-7-6-6 1354
10.Bouček StanislavJoneš Miloslav476  3064
11.Jirásek PetrStein Martin69-4-5-62365
12.Hejzlar JaromírMacák Martin115-38 3175
13.Bouček StanislavStein Filip-64-48103285
14.Hrobský PetrJoneš Miloslav457  3095
15.Hejzlar JaromírStein Martin4-7-11-5 1396
16.Bouček StanislavMacák Martin952  30106
17.Hrobský PetrStein Filip10-109-5832116
18.Jirásek PetrJoneš Miloslav-76-68532126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bouček Stanislav31Stein Martin40
Hrobský Petr31Macák Martin04
Jirásek Petr31Stein Filip13
Hejzlar Jaromír22Joneš Miloslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice 234, Střed obce u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:549:26773:618TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
Škoda Jiří
Kuřátko Miloš
 
 
-11413-9-72301
2.Ježek Pavel
Dvořáček Aleš
 
 
Mýl Karel
Rosa Zdeněk
 
 
6-77-7-92302
3.Ježek PavelKuřátko Miloš3-1036 3112
4.Kadlec ZdeněkRosa Zdeněk1610  3022
5.Kratěna VojtěchŠkoda Jiří-68-7243232
6.Dvořáček AlešMýl Karel16147  3042
7.Kadlec ZdeněkKuřátko Miloš-9323 3152
8.Kratěna VojtěchRosa Zdeněk985  3062
9.Dvořáček AlešSemerák Pavel576  3072
10.Ježek PavelMýl Karel-435-1243282
11.Kratěna VojtěchKuřátko Miloš-9-10510-82383
12.Dvořáček AlešRosa Zdeněk69-7-9-62384
13.Ježek PavelSemerák Pavel1010-114 3194
14.Kadlec ZdeněkMýl Karel-7289 31104
15.Dvořáček AlešKuřátko Miloš-10-9710932114
16.Ježek PavelRosa Zdeněk-6267 31124
17.Kadlec ZdeněkSemerák Pavel776  30134
18.Kratěna VojtěchMýl Karel-9-1269-223135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ježek Pavel40Kuřátko Miloš13
Kadlec Zdeněk40Rosa Zdeněk13
Kratěna Vojtěch22Škoda Jiří01
Dvořáček Aleš31Mýl Karel13
   Semerák Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:22616:522TJ Lokomotiva Meziměstí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchta Petr
Brzecki Piotr
 
 
Tojnar Jiří st.
Svoboda Vít
 
 
4-688 3110
2.Vlach Tomáš
Podhorský Pavel
 
 
Krupička Vladimír
Smola Jan
 
 
863  3020
3.Brzecki PiotrTojnar Jiří st.9-36-983230
4.Vlach TomášKrupička Vladimír221010  3040
5.Kuchta PetrSvoboda Vít-5-7-12  0341
6.Podhorský PavelSmola Jan977  3051
7.Vlach TomášTojnar Jiří st.7-7-7-9 1352
8.Kuchta PetrKrupička Vladimír-38-4-9 1353
9.Podhorský PavelSvoboda Vít-44-71113263
10.Brzecki PiotrSmola Jan666  3073
11.Sadílek JiříTojnar Jiří st.-5-5-3  0374
12.Podhorský PavelKrupička Vladimír965  3084
13.Brzecki PiotrSvoboda Vít-81084 3194
14.Vlach TomášSmola Jan874  30104
15.Podhorský PavelTojnar Jiří st.WO    30114
16.Brzecki PiotrKrupička Vladimír-9976 31124
17.Vlach TomášSvoboda Vít-8-8-9  03125
18.Sadílek JiříSmola Jan875  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brzecki Piotr40Tojnar Jiří st.21
Vlach Tomáš22Krupička Vladimír13
Kuchta Petr02Svoboda Vít22
Podhorský Pavel30Smola Jan04
Sadílek Jiří11   
WO10WO01
Tojnar = zraněné koleno

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS