Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1331:43705:750TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brzecki Piotr
Bek Miroslav
 
 
Kučera Vratislav
Kučerová Markéta
 
 
-9-8-6  0301
2.Vlach Tomáš
Podhorský Pavel
 
 
Roleček Patrik
Duben Milan
 
 
-107-9-10 1302
3.Brzecki PiotrRoleček Patrik-75-9-9 1303
4.Vlach TomášDuben Milan-59-75-62304
5.Bek MiroslavKučerová Markéta78-86 3114
6.Podhorský PavelKučera Vratislav910-12-9-72315
7.Vlach TomášRoleček Patrik8-8-4-6 1316
8.Bek MiroslavDuben Milan-6-7-9  0317
9.Podhorský PavelKučerová Markéta89-99 3127
10.Brzecki PiotrKučera Vratislav-10-889-92328
11.Bek MiroslavRoleček Patrik-6-99-6 1329
12.Podhorský PavelDuben Milan1798  3039
13.Brzecki PiotrKučerová Markéta888  3049
14.Vlach TomášKučera Vratislav9-119-8-1123410
15.Podhorský PavelRoleček Patrik-138-106432510
16.Brzecki PiotrDuben Milan-8138-6-923511
17.Vlach TomášKučerová Markéta-8-7-9  03512
18.Bek MiroslavKučera Vratislav-6-81011-623513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brzecki Piotr13Roleček Patrik31
Vlach Tomáš04Duben Milan31
Bek Miroslav13Kučerová Markéta13
Podhorský Pavel31Kučera Vratislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33668:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tojnar Jiří st.
Svoboda Vít
 
 
Ježek Pavel
Dvořáček Aleš
 
 
576  3010
2.Krupička Vladimír
Jakl Pavel
 
 
Kratěna Vojtěch
Kadlec Zdeněk
 
 
-7-3-8  0311
3.Svoboda VítJežek Pavel-5-688-112312
4.Krupička VladimírKadlec Zdeněk8-8-78-62313
5.Jakl PavelDvořáček Aleš310-3-953223
6.Tojnar Jiří st.Kratěna Vojtěch048  3033
7.Krupička VladimírJežek Pavel68-8-12-82334
8.Jakl PavelKadlec Zdeněk10-589 3144
9.Tojnar Jiří st.Dvořáček Aleš8-8-9-7 1345
10.Svoboda VítKratěna Vojtěch1277  3055
11.Jakl PavelJežek Pavel7-9-7-7 1356
12.Tojnar Jiří st.Kadlec Zdeněk-6485 3166
13.Svoboda VítDvořáček Aleš378  3076
14.Krupička VladimírKratěna Vojtěch-9-877-112377
15.Tojnar Jiří st.Ježek Pavel6109  3087
16.Svoboda VítKadlec Zdeněk-4-8-8  0388
17.Krupička VladimírDvořáček Aleš9-12-101083298
18.Jakl PavelKratěna Vojtěch-10-6-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Vít22Ježek Pavel31
Krupička Vladimír13Kadlec Zdeněk22
Jakl Pavel22Dvořáček Aleš13
Tojnar Jiří st.31Kratěna Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:42642:679TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mýl Karel
Šimůnek Josef
 
 
Hejzlar Jaromír
Bouček Stanislav
 
 
-5-5-8  0301
2.Kuřátko Miloš
Rosa Zdeněk
 
 
Jirásek Petr
Hrobský Petr
 
 
5-1012-10-92302
3.Mýl KarelBouček Stanislav4-7-94-52303
4.Rosa ZdeněkHrobský Petr-83-11-8 1304
5.Kuřátko MilošHejzlar Jaromír3124  3014
6.Šimůnek JosefJirásek Petr-7-5-6  0315
7.Rosa ZdeněkBouček Stanislav-1279-7-42316
8.Kuřátko MilošHrobský Petr9-99-9-92317
9.Šimůnek JosefHejzlar Jaromír-9-7-4  0318
10.Mýl KarelJirásek Petr8-9129 3128
11.Kuřátko MilošBouček Stanislav511-7-7-62329
12.Šimůnek JosefHrobský Petr-7-4-8  03210
13.Mýl KarelHejzlar Jaromír-8-8810-823211
14.Rosa ZdeněkJirásek Petr3210  30311
15.Šimůnek JosefBouček Stanislav-39-6-8 13312
16.Mýl KarelHrobský Petr687  30412
17.Rosa ZdeněkHejzlar Jaromír-10-4-9  03413
18.Kuřátko MilošJirásek Petr-847-7932513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mýl Karel22Bouček Stanislav40
Rosa Zdeněk13Hrobský Petr31
Kuřátko Miloš22Hejzlar Jaromír31
Šimůnek Josef04Jirásek Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:25711:659TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stein Filip
Joneš Patrik
 
 
Drapač Petr st.
Hrstka Milan
 
 
899  3010
2.Stein Martin
Macák Martin
 
 
Vaněk František
Tichý Jan
 
 
79-711 3120
3.Stein FilipDrapač Petr st.-94-117123230
4.Joneš PatrikVaněk František911-7-14-82331
5.Macák MartinHrstka Milan911-7-14-82332
6.Stein MartinTichý Jan336  3042
7.Joneš PatrikDrapač Petr st.-78-5-3 1343
8.Macák MartinVaněk František11-3-71243253
9.Stein MartinHrstka Milan8910  3063
10.Stein FilipTichý Jan987  3073
11.Macák MartinDrapač Petr st.-4-14-4  0374
12.Stein MartinVaněk František698  3084
13.Stein FilipHrstka Milan683  3094
14.Joneš PatrikTichý Jan-69-581332104
15.Stein MartinDrapač Petr st.89-5-7632114
16.Stein FilipVaněk František9-63-3732124
17.Joneš PatrikHrstka Milan8-8-36432134
18.Macák MartinTichý Jan986  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stein Filip40Drapač Petr st.22
Joneš Patrik22Vaněk František13
Macák Martin22Hrstka Milan13
Stein Martin40Tichý Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21702:493TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vávra Pavel
Šorm Luboš st.
 
 
Holeček Petr
Sodomek Miroslav
 
 
-10103-1063210
2.Fidra Stanislav
Němeček Miroslav
 
 
Kubeček Josef
Hornych Josef
 
 
8-99-13-122311
3.Vávra PavelHoleček Petr-8635 3121
4.Fidra StanislavKubeček Josef8-12-13-8 1322
5.Šorm Luboš st.Hornych Josef-119314 3132
6.Němeček MiroslavSodomek Miroslav836  3042
7.Fidra StanislavHoleček Petr910-8-8-102343
8.Šorm Luboš st.Kubeček Josef5116  3053
9.Němeček MiroslavHornych Josef-99-9-10 1354
10.Vávra PavelSodomek Miroslav105-9-1033264
11.Šorm Luboš st.Holeček Petr333  3074
12.Němeček MiroslavKubeček Josef875  3084
13.Vávra PavelHornych Josef545  3094
14.Fidra StanislavSodomek Miroslav745  30104
15.Němeček MiroslavHoleček Petr-7-7-4  03105
16.Vávra PavelKubeček Josef166  30115
17.Fidra StanislavHornych JosefWO    30125
18.Šorm Luboš st.Sodomek MiroslavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vávra Pavel40Holeček Petr22
Fidra Stanislav12Kubeček Josef13
Šorm Luboš st.30Hornych Josef12
Němeček Miroslav22Sodomek Miroslav03
WO20WO02
U hráčů hostí bolesti zad zdravotní problémy.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Machov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:443:25665:579TJ Sokol Česká Skalice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubeš Jaroslav
Ošťádal Jaroslav
 
 
Kollert Václav
Svatoš Radek
 
 
879  3010
2.Kolátor Vladimír
Perutek Josef
 
 
Krtička Jan
Bernard Miloš
 
 
-1097-1243220
3.Perutek JosefKollert Václav9156  3030
4.Hrubeš JaroslavKrtička Jan48-85 3140
5.Ošťádal JaroslavSvatoš Radek-11749 3150
6.Kolátor VladimírBernard Miloš8-897 3160
7.Hrubeš JaroslavKollert Václav-4-6-1  0361
8.Ošťádal JaroslavKrtička Jan-84-78-72362
9.Kolátor VladimírSvatoš Radek525  3072
10.Perutek JosefBernard Miloš7-848 3182
11.Ošťádal JaroslavKollert Václav-112-4-8 1383
12.Kolátor VladimírKrtička Jan-39-8593293
13.Perutek JosefSvatoš Radek-78-8-10 1394
14.Hrubeš JaroslavBernard Miloš6812  30104
15.Kolátor VladimírKollert Václav3-937 31114
16.Perutek JosefKrtička Jan9-8-47932124
17.Hrubeš JaroslavSvatoš Radek7273 40  
18.Ošťádal JaroslavBernard Miloš8-4-95732134

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Perutek Josef31Kollert Václav22
Hrubeš Jaroslav21Krtička Jan13
Ošťádal Jaroslav22Svatoš Radek12
Kolátor Vladimír40Bernard Miloš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS