Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24664:567TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duben Milan
Kučera Vratislav
 
 
Kuhajdíková Pavlína
Matuška Petr ml.
 
 
466  3010
2.Kučerová Markéta
Tláskalová Klára
 
 
Joneš Patrik
Stein Filip
 
 
-9-5-8  0311
3.Kučera VratislavStein Filip9-13-8973221
4.Tláskalová KláraJoneš Patrik-910-4-13 1322
5.Kučerová MarkétaMatuška Petr ml.498  3032
6.Duben MilanKuhajdíková Pavlína236  3042
7.Tláskalová KláraStein Filip-8685 3152
8.Kučerová MarkétaJoneš Patrik-8-10-5  0353
9.Duben MilanMatuška Petr ml.766  3063
10.Kučera VratislavKuhajdíková Pavlína78-95 3173
11.Kučerová MarkétaStein Filip-8-6610-52374
12.Duben MilanJoneš Patrik-6-117-16 1375
13.Kučera VratislavMatuška Petr ml.74-88 3185
14.Tláskalová KláraKuhajdíková Pavlína-7-24973295
15.Duben MilanStein Filip1099  30105
16.Kučera VratislavJoneš Patrik698  30115
17.Tláskalová KláraMatuška Petr ml.-74-36232125
18.Kučerová MarkétaKuhajdíková Pavlína559  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Vratislav40Stein Filip13
Tláskalová Klára31Joneš Patrik31
Kučerová Markéta22Matuška Petr ml.04
Duben Milan31Kuhajdíková Pavlína04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:25626:558TJ Červený Kostelec-Horní C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mýl Karel
Semerák Pavel
 
 
Fidra Stanislav
Kozák Jan
 
 
4710  3010
2.Škoda Jiří
Kuřátko Miloš
 
 
Vávra Pavel
Němeček Miroslav
 
 
99-59 3120
3.Mýl KarelVávra Pavel8-5-9-5 1321
4.Škoda JiříFidra Stanislav-5597 3131
5.Semerák PavelNěmeček Miroslav-7943 3141
6.Kuřátko MilošKozák Jan9107  3051
7.Škoda JiříVávra Pavel-7-4-9  0352
8.Semerák PavelFidra Stanislav12-6-8-4 1353
9.Kuřátko MilošNěmeček Miroslav-9843 3163
10.Mýl KarelKozák Jan757  3073
11.Semerák PavelVávra Pavel-6-5-5  0374
12.Kuřátko MilošFidra Stanislav-8-6513-62375
13.Mýl KarelNěmeček Miroslav46-8-8-92376
14.Škoda JiříKozák Jan456  3086
15.Kuřátko MilošVávra Pavel7-7-88-72387
16.Mýl KarelFidra Stanislav696  3097
17.Škoda JiříNěmeček Miroslav745  30107
18.Semerák PavelKozák Jan878  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mýl Karel22Vávra Pavel40
Škoda Jiří31Fidra Stanislav22
Semerák Pavel22Němeček Miroslav13
Kuřátko Miloš22Kozák Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35617:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vít
Tojnar Jiří st.
 
 
Ošťádal Jaroslav
Hrubeš Jaroslav
 
 
7-9106 3110
2.Němeček Vítězslav
Prušinovský Jiří
 
 
Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav ml.
 
 
-3-3-6  0311
3.Prušinovský JiříKolátor Vladimír-11-8-4  0312
4.Svoboda VítOšťádal Jaroslav103-52 3122
5.Němeček VítězslavHrubeš Jaroslav-7-9-6  0323
6.Tojnar Jiří st.Ošťádal Jaroslav ml.-74129 3133
7.Svoboda VítKolátor Vladimír-10-79653243
8.Němeček VítězslavOšťádal Jaroslav99-4-7-82344
9.Tojnar Jiří st.Hrubeš Jaroslav777  3054
10.Prušinovský JiříOšťádal Jaroslav ml.-812911 3164
11.Němeček VítězslavKolátor Vladimír-4-67-4 1365
12.Tojnar Jiří st.Ošťádal Jaroslav8-8135 3175
13.Prušinovský JiříHrubeš Jaroslav9-7-10-9 1376
14.Svoboda VítOšťádal Jaroslav ml.-95108 3186
15.Tojnar Jiří st.Kolátor Vladimír1378  3096
16.Prušinovský JiříOšťádal Jaroslav-6-7-9  0397
17.Svoboda VítHrubeš Jaroslav6-7-9-2 1398
18.Němeček VítězslavOšťádal Jaroslav ml.-9-8-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prušinovský Jiří13Kolátor Vladimír22
Svoboda Vít31Ošťádal Jaroslav22
Němeček Vítězslav04Hrubeš Jaroslav31
Tojnar Jiří st.40Ošťádal Jaroslav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Machov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:28622:468TJ Lokomotiva Meziměstí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bek Miroslav
Brzecki Piotr
 
 
Krtička Jan
Bernard Miloš
 
 
-12-8-9  0301
2.Vlach Tomáš
Podhorský Pavel
 
 
Trojtl Josef
 
 
WO    3011
3.Podhorský PavelBernard Miloš-8-7-8  0312
4.Brzecki PiotrTrojtl Josef487  3022
5.Vlach TomášKrtička Jan7-5-7-7 1323
6.Bek MiroslavWO    3033
7.Brzecki PiotrBernard Miloš85-812 3143
8.Vlach TomášTrojtl Josef22-65 3153
9.Bek MiroslavKrtička Jan9-3-4-3 1354
10.Podhorský PavelWO    3064
11.Vlach TomášBernard Miloš88-7-893274
12.Bek MiroslavTrojtl Josef-6-881083284
13.Podhorský PavelKrtička Jan-9-4-3  0385
14.Brzecki PiotrWO    3095
15.Bek MiroslavBernard Miloš9-4-7-8 1396
16.Podhorský PavelTrojtl Josef-5-542732106
17.Brzecki PiotrKrtička Jan63-11-9432116
18.Vlach TomášWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Podhorský Pavel12Bernard Miloš22
Brzecki Piotr30Trojtl Josef04
Vlach Tomáš21Krtička Jan31
Bek Miroslav12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice 234, Střed obce u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0 TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
     3010
2.
 
 

 
 
     3020
3.     3030
4.     3040
5.     3050
6.     3060
7.     3070
8.     3080
9.     3090
10.     30100
11.     30110
12.     30120
13.     30130
14.     30140
15.     30150
16.     30160
17.     30170
18.     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
160016
Hosté hráli ve třech, z nichž jeden (M. Černý) neoprávněně - kontumace pro domácí. Baštář



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:14678:377TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejzlar Jaromír
Jirásek Petr
 
 
Brát Petr
Čápová Lenka
 
 
WO    3010
2.Bouček Stanislav
Hrobský Petr
 
 
Hrstka Milan
Vaněk František
 
 
983  3020
3.Bouček StanislavBrát Petr5-956 3130
4.Hejzlar JaromírČápová LenkaWO    3040
5.Jirásek PetrVaněk František10910  3050
6.Hrobský PetrHrstka Milan73-102 3160
7.Hejzlar JaromírBrát Petr918  3070
8.Jirásek PetrČápová LenkaWO    3080
9.Hrobský PetrVaněk František-107-10-10 1381
10.Bouček StanislavHrstka Milan559  3091
11.Jirásek PetrBrát Petr7-86-10632101
12.Hrobský PetrČápová LenkaWO    30111
13.Bouček StanislavVaněk František6-94-9-1023112
14.Hejzlar JaromírHrstka Milan-5-852432122
15.Hrobský PetrBrát Petr394  30132
16.Bouček StanislavČápová LenkaWO    30142
17.Hejzlar JaromírVaněk František-5768 31152
18.Jirásek PetrHrstka Milan67-26 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bouček Stanislav21Brát Petr04
Hejzlar Jaromír30Vaněk František22
Jirásek Petr30Hrstka Milan04
Hrobský Petr21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS