Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43501:683TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Miroslav
Holeček Petr
 
 
Duben Milan
Roleček Patrik
 
 
WO    0301
2.Kubeček Josef
Hornych Josef
 
 
Kučerová Markéta
Kučera Vratislav
 
 
7-9910 3111
3.Hornych JosefRoleček Patrik-11-7-8  0312
4.Černý MiroslavDuben MilanWO    0313
5.Kubeček JosefKučera Vratislav-11-96-4 1314
6.Holeček PetrKučerová Markéta11110  3024
7.Černý MiroslavRoleček PatrikWO    0325
8.Kubeček JosefDuben Milan-810-8973235
9.Holeček PetrKučera Vratislav68-11-10-102336
10.Hornych JosefKučerová Markéta-5697 3146
11.Kubeček JosefRoleček Patrik-6-3-5  0347
12.Holeček PetrDuben Milan-710-7-6 1348
13.Hornych JosefKučera Vratislav-89106 3158
14.Černý MiroslavKučerová MarkétaWO    0359
15.Holeček PetrRoleček Patrik7-9-6-8 13510
16.Hornych JosefDuben Milan6-8-87-1323511
17.Černý MiroslavKučera VratislavWO    03512
18.Kubeček JosefKučerová Markéta10-89-5832612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hornych Josef22Roleček Patrik30
Kubeček Josef22Duben Milan21
Holeček Petr13Kučera Vratislav21
   Kučerová Markéta03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Machov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična MachovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:37450:607TJ Červený Kostelec-Horní B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Trojtl Josef
 
 
Brát Petr
Drapač Petr st.
 
 
WO    0301
2.Krtička Jan
Bernard Miloš
 
 
Hrstka Milan
Vaněk František
 
 
-82108 3111
3.Krtička JanDrapač Petr st.869  3021
4.Bernard MilošBrát Petr758  3031
5.Trojtl JosefVaněk František-7-8-4  0332
6.Hrstka MilanWO    0333
7.Bernard MilošDrapač Petr st.10-87-7-92334
8.Trojtl JosefBrát Petr-7-3-12  0335
9.Vaněk FrantišekWO    0336
10.Krtička JanHrstka Milan788  3046
11.Trojtl JosefDrapač Petr st.5-4-6-5 1347
12.Brát PetrWO    0348
13.Krtička JanVaněk František-696-393258
14.Bernard MilošHrstka Milan76-95 3168
15.Drapač Petr st.WO    0369
16.Krtička JanBrát Petr5106  3079
17.Bernard MilošVaněk František-11-6-10  03710
18.Trojtl JosefHrstka Milan-125-1410-123711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krtička Jan40Drapač Petr st.21
Bernard Miloš22Brát Petr12
Trojtl Josef04Vaněk František21
   Hrstka Milan12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:40512:589TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ošťádal Jaroslav ml.
Čáp Petr
 
 
Jirásek Petr
Hrobský Petr
 
 
-2-5-3  0301
2.Hrubeš Jaroslav
Prosa Stanislav
 
 
Bouček Stanislav
Hejzlar Jaromír
 
 
-9-7-8  0302
3.Čáp PetrBouček Stanislav-2-7-4  0303
4.Hrubeš JaroslavHejzlar Jaromír6-9-88-72304
5.Ošťádal Jaroslav ml.Hrobský Petr-8-9-9  0305
6.Kolátor VladimírJirásek Petr1044  3015
7.Hrubeš JaroslavBouček Stanislav-5-5-6  0316
8.Ošťádal Jaroslav ml.Hejzlar Jaromír-7-2-6  0317
9.Kolátor VladimírHrobský Petr-7-6511-92318
10.Čáp PetrJirásek Petr-10-6-11  0319
11.Ošťádal Jaroslav ml.Bouček Stanislav-7-2-6  03110
12.Kolátor VladimírHejzlar Jaromír136-124 31210
13.Čáp PetrHrobský Petr-5-73-5 13211
14.Hrubeš JaroslavJirásek Petr1043  30311
15.Kolátor VladimírBouček Stanislav759  30411
16.Čáp PetrHejzlar Jaromír64-9-5-623412
17.Hrubeš JaroslavHrobský Petr678  30512
18.Ošťádal Jaroslav ml.Jirásek Petr-9-8-4  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čáp Petr04Bouček Stanislav31
Hrubeš Jaroslav22Hejzlar Jaromír31
Ošťádal Jaroslav ml.04Hrobský Petr31
Kolátor Vladimír31Jirásek Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:41565:677TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vávra Pavel
Leisek Otakar
 
 
Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
1264  3010
2.Fidra Stanislav
Němeček Miroslav
 
 
Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
8-3-37-92311
3.Němeček MiroslavJežek Pavel-7-6-5  0312
4.Vávra PavelKadlec Zdeněk-810-10983222
5.Leisek OtakarDvořáček Aleš-7-1104-62323
6.Fidra StanislavKratěna Vojtěch9-6-8-6 1324
7.Vávra PavelJežek Pavel-8-64-7 1325
8.Leisek OtakarKadlec Zdeněk-71111-8-102326
9.Fidra StanislavDvořáček Aleš4910  3036
10.Němeček MiroslavKratěna Vojtěch9-7-7-5 1337
11.Leisek OtakarJežek Pavel-8-9-8  0338
12.Fidra StanislavKadlec Zdeněk9-3-108-52339
13.Němeček MiroslavDvořáček Aleš7-3-3-10 13310
14.Vávra PavelKratěna Vojtěch457  30410
15.Fidra StanislavJežek Pavel11-5-7-9 13411
16.Němeček MiroslavKadlec Zdeněk-7-1-5  03412
17.Vávra PavelDvořáček Aleš6911  30512
18.Leisek OtakarKratěna VojtěchWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němeček Miroslav04Ježek Pavel40
Vávra Pavel31Kadlec Zdeněk31
Leisek Otakar03Dvořáček Aleš22
Fidra Stanislav13Kratěna Vojtěch21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25669:584TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macák Martin
Matuška Petr ml.
 
 
Podhorský Pavel
Vlach Tomáš
 
 
-6-49-7 1301
2.Stein Filip
Joneš Patrik
 
 
Brzecki Piotr
Bek Miroslav
 
 
688  3011
3.Stein FilipBrzecki Piotr5510  3021
4.Joneš PatrikBek Miroslav9-996 3131
5.Macák MartinPodhorský Pavel-9711-10-102332
6.Matuška Petr ml.Vlach Tomáš728  3042
7.Joneš PatrikBrzecki Piotr-38-7-9 1343
8.Macák MartinBek Miroslav389  3053
9.Matuška Petr ml.Podhorský Pavel8-24-963263
10.Stein FilipVlach Tomáš765  3073
11.Macák MartinBrzecki Piotr-712-7-8 1374
12.Matuška Petr ml.Bek Miroslav-9677 3184
13.Stein FilipPodhorský Pavel-10167 3194
14.Joneš PatrikVlach Tomáš1068  30104
15.Matuška Petr ml.Brzecki Piotr-10-59-10 13105
16.Stein FilipBek Miroslav58-98 31115
17.Joneš PatrikPodhorský Pavel-127118 31125
18.Macák MartinVlach Tomáš-7-10-9  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stein Filip40Brzecki Piotr31
Joneš Patrik31Bek Miroslav04
Macák Martin13Podhorský Pavel13
Matuška Petr ml.31Vlach Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:32549:565Jednota Orel Bohuslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoda Jiří
Kuřátko Miloš
 
 
Svoboda Vít
Tojnar Jiří st.
 
 
8-8-8-5 1301
2.Rosa Zdeněk
Mýl Karel
 
 
Jakl Pavel
Němeček Vítězslav
 
 
497  3011
3.Škoda JiříTojnar Jiří st.-7-109-5 1312
4.Rosa ZdeněkSvoboda Vít-7-8-7  0313
5.Kuřátko MilošJakl Pavel-6-9-4  0314
6.Mýl KarelNěmeček Vítězslav3-184 3124
7.Rosa ZdeněkTojnar Jiří st.-7-7-4  0325
8.Kuřátko MilošSvoboda Vít-10-9-9  0326
9.Mýl KarelJakl Pavel-63-10-3 1327
10.Škoda JiříNěmeček Vítězslav8410  3037
11.Kuřátko MilošTojnar Jiří st.-9-9-7  0338
12.Mýl KarelSvoboda Vít4-778 3148
13.Škoda JiříJakl Pavel9310  3058
14.Rosa ZdeněkNěmeček Vítězslav1376  3068
15.Mýl KarelTojnar Jiří st.-4-10-4  0369
16.Škoda JiříSvoboda Vít-3-1063-823610
17.Rosa ZdeněkJakl Pavel1189  30710
18.Kuřátko MilošNěmeček Vítězslav9108  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škoda Jiří22Tojnar Jiří st.40
Rosa Zdeněk22Svoboda Vít31
Kuřátko Miloš13Jakl Pavel22
Mýl Karel22Němeček Vítězslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS