Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Machov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična MachovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:48404:655TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krtička Jan
Bernard Miloš
 
 
Duben Milan
Roleček Patrik
 
 
-118-11-12 1301
2.Trojtl Josef
 
 
Kučera Vratislav
Tláskalová Klára
 
 
WO    0302
3.Krtička JanTláskalová Klára9-7-65-92303
4.Bernard MilošRoleček Patrik4109  3013
5.Trojtl JosefDuben Milan-7-7-9  0314
6.Kučera VratislavWO    0315
7.Bernard MilošTláskalová Klára107-811 3125
8.Trojtl JosefRoleček Patrik-9-4-5  0326
9.Duben MilanWO    0327
10.Krtička JanKučera Vratislav-8-75-7 1328
11.Trojtl JosefTláskalová Klára-6-5-8  0329
12.Roleček PatrikWO    03210
13.Krtička JanDuben Milan8-6-8-7 13211
14.Bernard MilošKučera Vratislav-78-68932311
15.Tláskalová KláraWO    03312
16.Krtička JanRoleček Patrik7-6-11-2 13313
17.Bernard MilošDuben Milan-8-4-7  03314
18.Trojtl JosefKučera Vratislav-6-7-4  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krtička Jan04Tláskalová Klára21
Bernard Miloš31Roleček Patrik21
Trojtl Josef04Duben Milan30
   Kučera Vratislav21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35613:611TJ Slovan Broumov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav ml.
 
 
Kubeček Josef
Richtr Jaroslav
 
 
-7-11-7  0301
2.Hrubeš Jaroslav
Čáp Petr
 
 
Holeček Petr
Hornych Josef
 
 
79-63 3111
3.Ošťádal Jaroslav ml.Holeček Petr-77-8-5 1312
4.Hrubeš JaroslavRichtr Jaroslav2126  3022
5.Čáp PetrKubeček Josef-5-12-9  0323
6.Kolátor VladimírHornych Josef876  3033
7.Hrubeš JaroslavHoleček Petr-5-687-92334
8.Čáp PetrRichtr Jaroslav-58-8-7 1335
9.Kolátor VladimírKubeček Josef2106  3045
10.Ošťádal Jaroslav ml.Hornych Josef-7-6-5  0346
11.Čáp PetrHoleček Petr59-5-8-142347
12.Kolátor VladimírRichtr Jaroslav82-711 3157
13.Ošťádal Jaroslav ml.Kubeček Josef7-1076 3167
14.Hrubeš JaroslavHornych Josef486  3077
15.Kolátor VladimírHoleček Petr69-6-573287
16.Ošťádal Jaroslav ml.Richtr Jaroslav-78-5-9 1388
17.Hrubeš JaroslavKubeček Josef4-7-9-8 1389
18.Čáp PetrHornych Josef-6-8-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ošťádal Jaroslav ml.13Holeček Petr31
Hrubeš Jaroslav22Richtr Jaroslav22
Čáp Petr04Kubeček Josef22
Kolátor Vladimír40Hornych Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
20:20Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32653:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidra Stanislav
Němeček Miroslav
 
 
Drapač Petr st.
Brát Petr
 
 
10-779 3110
2.Vávra Pavel
Leisek Otakar
 
 
Vaněk František
Hrstka Milan
 
 
-898-8113220
3.Němeček MiroslavDrapač Petr st.-11-26-6 1321
4.Vávra PavelBrát Petr573  3031
5.Fidra StanislavVaněk František-7-8-5  0332
6.Leisek OtakarHrstka Milan-117-916123242
7.Vávra PavelDrapač Petr st.6710  3052
8.Fidra StanislavBrát Petr8-7-74-72353
9.Leisek OtakarVaněk František-9-36-5 1354
10.Němeček MiroslavHrstka Milan876  3064
11.Fidra StanislavDrapač Petr st.9511  3074
12.Leisek OtakarBrát Petr76-6-8-82375
13.Němeček MiroslavVaněk František9-79-5-92376
14.Vávra PavelHrstka Milan64-6-8-92377
15.Leisek OtakarDrapač Petr st.-5-8-8  0378
16.Němeček MiroslavBrát Petr678  3088
17.Vávra PavelVaněk František11107  3098
18.Fidra StanislavHrstka Milan-3-8-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němeček Miroslav22Drapač Petr st.22
Vávra Pavel31Brát Petr22
Fidra Stanislav13Vaněk František31
Leisek Otakar13Hrstka Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:33669:673TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stein Martin
Matuška Petr ml.
 
 
Bouček Stanislav
Hejzlar Jaromír
 
 
7-10-10-5 1301
2.Joneš Patrik
Stein Filip
 
 
Hrobský Josef
Jirásek Petr
 
 
-10-711883211
3.Stein FilipBouček Stanislav9-5911 3121
4.Joneš PatrikHrobský Petr-99-9-6 1322
5.Macák MartinHejzlar Jaromír-6-3-9  0323
6.Matuška Petr ml.Jirásek Petr-9981 3133
7.Joneš PatrikBouček Stanislav-3811-983243
8.Stein MartinHrobský Petr10-783 3153
9.Matuška Petr ml.Hejzlar Jaromír1156  3063
10.Stein FilipJirásek Petr4-589 3173
11.Stein MartinBouček Stanislav-115-89-52374
12.Matuška Petr ml.Hrobský Petr-44-4-7 1375
13.Stein FilipHejzlar Jaromír-8-108-4 1376
14.Joneš PatrikJirásek Petr-8-56853286
15.Matuška Petr ml.Bouček Stanislav-2-6-4  0387
16.Stein FilipHrobský Petr887  3097
17.Joneš PatrikHejzlar Jaromír-8-9910932107
18.Stein MartinJirásek Petr7614  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stein Filip31Bouček Stanislav22
Joneš Patrik31Hrobský Petr22
Macák Martin01Hejzlar Jaromír22
Matuška Petr ml.22Jirásek Petr04
Stein Martin21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červ. KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37644:638TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoda Jiří
Kuřátko Miloš
 
 
Dvořáček Aleš
Ježek Pavel
 
 
2610  3010
2.Rosa Zdeněk
Mýl Karel
 
 
Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
-11-79-6 1311
3.Škoda JiříJežek Pavel-84-9563221
4.Mýl KarelKadlec Zdeněk-7-3-2  0322
5.Kuřátko MilošDvořáček Aleš-5-79-7 1323
6.Rosa ZdeněkKratěna Vojtěch9-96-5-72324
7.Mýl KarelJežek Pavel8-8-7-8 1325
8.Kuřátko MilošKadlec Zdeněk-94-5-5 1326
9.Rosa ZdeněkDvořáček Aleš548  3036
10.Škoda JiříKratěna Vojtěch-685-8103246
11.Kuřátko MilošJežek Pavel-97-6973256
12.Rosa ZdeněkKadlec Zdeněk-7-7105-82357
13.Škoda JiříDvořáček Aleš-3-2-4  0358
14.Mýl KarelKratěna Vojtěch-63-9-6 1359
15.Rosa ZdeněkJežek Pavel10-558 3169
16.Škoda JiříKadlec Zdeněk166  3079
17.Mýl KarelDvořáček Aleš8-8-164-1023710
18.Kuřátko MilošKratěna Vojtěch851  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škoda Jiří31Ježek Pavel13
Mýl Karel04Kadlec Zdeněk31
Kuřátko Miloš22Dvořáček Aleš31
Rosa Zdeněk22Kratěna Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36586:603TJ Lokomotiva Meziměstí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vít
Tojnar Jiří st.
 
 
Bek Miroslav
Brzecki Piotr
 
 
8-10-5-2 1301
2.Smola Jan
Jakl Pavel
 
 
Vlach Tomáš
Podhorský Pavel
 
 
-106-3-7 1302
3.Svoboda VítBrzecki Piotr1276  3012
4.Jakl PavelBek Miroslav3-798 3122
5.Smola JanPodhorský Pavel7-9-7-9 1323
6.Tojnar Jiří st.Vlach Tomáš-6732 3133
7.Jakl PavelBrzecki Piotr-3-2-2  0334
8.Smola JanBek Miroslav-85-77-72335
9.Tojnar Jiří st.Podhorský Pavel6-888 3145
10.Svoboda VítVlach Tomáš84-12-1133255
11.Smola JanBrzecki Piotr-3-8-7  0356
12.Tojnar Jiří st.Bek Miroslav1304  3066
13.Svoboda VítPodhorský Pavel-10-87-10 1367
14.Jakl PavelVlach Tomáš-5-9-5  0368
15.Tojnar Jiří st.Brzecki Piotr-75610 3178
16.Svoboda VítBek Miroslav587  3088
17.Jakl PavelPodhorský Pavel-2-11-11  0389
18.Smola JanVlach Tomáš-2-11-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Vít31Brzecki Piotr22
Jakl Pavel13Bek Miroslav13
Smola Jan04Podhorský Pavel31
Tojnar Jiří st.40Vlach Tomáš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS