Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35724:680nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duben Milan
Roleček Patrik
 
 
Vlach Tomáš
Podhorský Pavel
 
 
3103  3010
2.Kučera Vratislav
Kučerová Markéta
 
 
Bek Miroslav
Brzecki Piotr
 
 
7-712-773220
3.Duben MilanBrzecki Piotr-6-7118-92321
4.Kučerová MarkétaPodhorský Pavel-5-87-7 1322
5.Kučera VratislavVlach Tomáš11-79-9-82323
6.Roleček PatrikBek Miroslav683  3033
7.Kučerová MarkétaBrzecki Piotr9-4-11-7 1334
8.Kučera VratislavPodhorský Pavel-14-9-7  0335
9.Roleček PatrikVlach Tomáš797  3045
10.Duben MilanBek Miroslav647  3055
11.Kučera VratislavBrzecki Piotr-5-8-9  0356
12.Roleček PatrikPodhorský Pavel-97-9-12 1357
13.Duben MilanVlach Tomáš557  3067
14.Kučerová MarkétaBek Miroslav-9119-13-92368
15.Roleček PatrikBrzecki Piotr105-6-973278
16.Duben MilanPodhorský Pavel-9-88753288
17.Kučerová MarkétaVlach Tomáš11-9-8583298
18.Kučera VratislavBek Miroslav77-12-8-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Duben Milan31Brzecki Piotr31
Kučerová Markéta13Podhorský Pavel31
Kučera Vratislav04Vlach Tomáš13
Roleček Patrik31Bek Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice 234, Střed obce u poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35698:681TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Pavel
Dvořáček Aleš
 
 
Jakl Pavel
Krupička Vladimír
 
 
6-3-6-6 1301
2.Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
Svoboda Vít
Tojnar Jiří st.
 
 
-9-510773211
3.Kadlec ZdeněkKrupička Vladimír8-677 3121
4.Ježek PavelJakl Pavel998  3031
5.Dvořáček AlešSvoboda Vít-8-11-10  0332
6.Kratěna VojtěchTojnar Jiří st.-179127 3142
7.Ježek PavelKrupička Vladimír999  3052
8.Dvořáček AlešJakl Pavel-8-9-6  0353
9.Kratěna VojtěchSvoboda Vít86-5-6-32354
10.Kadlec ZdeněkTojnar Jiří st.-6-978-92355
11.Dvořáček AlešKrupička Vladimír-657-773265
12.Kratěna VojtěchJakl Pavel6-964 3175
13.Kadlec ZdeněkSvoboda Vít-8810-9-62376
14.Ježek PavelTojnar Jiří st.-5-9-7  0377
15.Kratěna VojtěchKrupička Vladimír-8-5175113287
16.Kadlec ZdeněkJakl Pavel442  3097
17.Ježek PavelSvoboda Vít-6-989332107
18.Dvořáček AlešTojnar Jiří st.4-73-7-423108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kadlec Zdeněk22Krupička Vladimír04
Ježek Pavel31Jakl Pavel13
Dvořáček Aleš13Svoboda Vít31
Kratěna Vojtěch31Tojnar Jiří st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33686:665TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejzlar Jaromír
Bouček Stanislav
 
 
Rosa Zdeněk
Mýl Karel
 
 
8-866 3110
2.Jirásek Petr
Hrobský Petr
 
 
Kuřátko Miloš
Škoda Jiří
 
 
-66-7-4 1311
3.Bouček StanislavŠkoda Jiří7106  3021
4.Hejzlar JaromírRosa Zdeněk-777-9-72322
5.Jirásek PetrMýl Karel5-667 3132
6.Hrobský PetrKuřátko Miloš976  3042
7.Hejzlar JaromírŠkoda Jiří8-9914 3152
8.Jirásek PetrRosa Zdeněk-810-9-7 1353
9.Hrobský PetrMýl Karel-78-7-9 1354
10.Bouček StanislavKuřátko Miloš-10-11-8  0355
11.Jirásek PetrŠkoda Jiří-67-8-9 1356
12.Hrobský PetrRosa Zdeněk7-710-12103266
13.Bouček StanislavMýl Karel6-811-893276
14.Hejzlar JaromírKuřátko Miloš-89116 3186
15.Hrobský PetrŠkoda Jiří-42125 3196
16.Bouček StanislavRosa Zdeněk-14-8-9  0397
17.Hejzlar JaromírMýl Karel-6-7-9  0398
18.Jirásek PetrKuřátko Miloš41614  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bouček Stanislav22Škoda Jiří13
Hejzlar Jaromír22Rosa Zdeněk31
Jirásek Petr22Mýl Karel22
Hrobský Petr31Kuřátko Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Červený Kostelec SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1233:44716:744TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drapač Petr st.
Brát Petr
 
 
Joneš Patrik
Stein Filip
 
 
6-1212-4-82301
2.Vaněk František
Hrstka Milan
 
 
Macák Martin
Stein Martin
 
 
4-6-121053211
3.Vaněk FrantišekJoneš Patrik-8-9-7  0312
4.Drapač Petr st.Stein Filip-7599 3122
5.Hrstka MilanStein Martin95-10-7-92323
6.Brát PetrMacák Martin875  3033
7.Drapač Petr st.Joneš Patrik78-8-9123243
8.Hrstka MilanStein Filip15-11-9-9 1344
9.Brát PetrStein Martin-96-511-52345
10.Vaněk FrantišekMacák Martin8-87-9-92346
11.Hrstka MilanJoneš Patrik-5-7-9  0347
12.Brát PetrStein Filip-6-6-6  0348
13.Vaněk FrantišekStein Martin-6-9-9  0349
14.Drapač Petr st.Macák Martin75-68 3159
15.Brát PetrJoneš Patrik4-109-8-523510
16.Vaněk FrantišekStein Filip89-7-5-723511
17.Drapač Petr st.Stein Martin-667-8-723512
18.Hrstka MilanMacák Martin45-5-11832612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk František04Joneš Patrik31
Drapač Petr st.31Stein Filip31
Hrstka Milan13Stein Martin40
Brát Petr13Macák Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:34698:665TJ Slovan Broumov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holeček Petr
Hornych Josef
 
 
Kozák Ondřej
Vávra Pavel
 
 
9-9-6-11 1301
2.Kubeček Josef
Richtr Jaroslav
 
 
Němeček Miroslav
Fidra Stanislav
 
 
6-877 3111
3.Hornych JosefVávra Pavel-4-7710123221
4.Richtr JaroslavKozák Ondřej-7-8-6  0322
5.Kubeček JosefFidra Stanislav7-9-37-72323
6.Holeček PetrNěmeček Miroslav8-88-1253233
7.Richtr JaroslavVávra Pavel-88-9-7 1334
8.Kubeček JosefKozák Ondřej10-108-6-62335
9.Holeček PetrFidra Stanislav-111094 3145
10.Hornych JosefNěmeček Miroslav12104  3055
11.Kubeček JosefVávra Pavel10-8-8-4 1356
12.Holeček PetrKozák Ondřej66-66 3166
13.Hornych JosefFidra Stanislav-9755 3176
14.Richtr JaroslavNěmeček Miroslav1-755 3186
15.Holeček PetrVávra Pavel-4-6-3  0387
16.Hornych JosefKozák Ondřej887  3097
17.Richtr JaroslavFidra Stanislav5-117-61032107
18.Kubeček JosefNěmeček Miroslav-4-873232117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hornych Josef40Vávra Pavel31
Richtr Jaroslav22Kozák Ondřej22
Kubeček Josef13Fidra Stanislav13
Holeček Petr31Němeček Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Machov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična MachovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:36406:564TJ Sokol Česká Skalice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krtička Jan
Bernard Miloš
 
 
Ošťádal Jaroslav
Hrubeš Jaroslav
 
 
8-769 3110
2.Trojtl Josef
 
 
Prosa Stanislav
Ošťádal Jaroslav ml.
 
 
WO    0311
3.Krtička JanHrubeš Jaroslav768  3021
4.Trojtl JosefOšťádal Jaroslav10-6-10-9 1322
5.Bernard MilošOšťádal Jaroslav ml.1046  3032
6.Prosa StanislavWO    0333
7.Trojtl JosefHrubeš Jaroslav-7-7-9  0334
8.Bernard MilošOšťádal Jaroslav-5-73-6 1335
9.Ošťádal Jaroslav ml.WO    0336
10.Krtička JanProsa Stanislav-7884 3146
11.Bernard MilošHrubeš Jaroslav899  3056
12.Ošťádal JaroslavWO    0357
13.Krtička JanOšťádal Jaroslav ml.965  3067
14.Trojtl JosefProsa Stanislav-5-3-9  0368
15.Hrubeš JaroslavWO    0369
16.Krtička JanOšťádal Jaroslav-6836 3179
17.Trojtl JosefOšťádal Jaroslav ml.-6-5-6  03710
18.Bernard MilošProsa Stanislav7-4-7-9 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krtička Jan40Hrubeš Jaroslav12
Trojtl Josef04Ošťádal Jaroslav21
Bernard Miloš22Ošťádal Jaroslav ml.12
   Prosa Stanislav21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS