Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555, u NádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1522:48599:728TJ Sokol Jasenná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolátor Vladimír
Ošťádal Jaroslav
 
 
Duben Milan
Roleček Patrik
 
 
-99-1112-52301
2.Hrubeš Jaroslav
Perutek Josef
 
 
Kučera Vratislav
Tláskalová Klára
 
 
16-3-6753211
3.Kolátor VladimírRoleček Patrik-99-5-10 1312
4.Ošťádal JaroslavDuben Milan-9-10-6  0313
5.Hrubeš JaroslavTláskalová Klára-7-7-9  0314
6.Perutek JosefKučera Vratislav-6-9-9  0315
7.Ošťádal JaroslavRoleček Patrik-5-4-10  0316
8.Hrubeš JaroslavDuben Milan-8-4-5  0317
9.Perutek JosefTláskalová Klára8-6-106-102318
10.Kolátor VladimírKučera Vratislav-3-9-9  0319
11.Hrubeš JaroslavRoleček Patrik-6-5-2  03110
12.Perutek JosefDuben Milan8-699 31210
13.Kolátor VladimírTláskalová Klára-1-8-6  03211
14.Ošťádal JaroslavKučera Vratislav-41112-7-1023212
15.Perutek JosefRoleček Patrik-104-45-523213
16.Kolátor VladimírDuben Milan6-107-4-1323214
17.Ošťádal JaroslavTláskalová Klára1167  30314
18.Hrubeš JaroslavKučera Vratislav910-7-9-923315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolátor Vladimír04Roleček Patrik40
Ošťádal Jaroslav13Duben Milan31
Hrubeš Jaroslav04Tláskalová Klára31
Perutek Josef13Kučera Vratislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Machov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:29588:477nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidra Stanislav
Němeček Miroslav
 
 
Trojtl Josef
 
 
WO    3010
2.Vávra Pavel
Kreuzig Robert
 
 
Bernard Miloš
Krtička Jan
 
 
-9-79-4 1311
3.Němeček MiroslavKrtička Jan-3-6-5  0312
4.Vávra PavelBernard Miloš10-987 3122
5.Fidra StanislavTrojtl Josef610-1113 3132
6.Kreuzig RobertWO    3042
7.Vávra PavelKrtička Jan9-4-9-7 1343
8.Fidra StanislavBernard Miloš-9-8-7  0344
9.Kreuzig RobertTrojtl Josef-649-9-92345
10.Němeček MiroslavWO    3055
11.Fidra StanislavKrtička Jan-4-5911-92356
12.Kreuzig RobertBernard Miloš-5-5-5  0357
13.Němeček MiroslavTrojtl Josef1055  3067
14.Vávra PavelWO    3077
15.Kreuzig RobertKrtička Jan-3-3-8  0378
16.Němeček MiroslavBernard Miloš8-8-73-102379
17.Vávra PavelTrojtl Josef865  3089
18.Fidra StanislavWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Němeček Miroslav12Krtička Jan40
Vávra Pavel21Bernard Miloš31
Fidra Stanislav12Trojtl Josef13
Kreuzig Robert03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18639:387TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joneš Patrik
Stein Filip
 
 

Kubeček Josef
 
 
WO    3010
2.Matuška Petr ml.
Stein Martin
 
 
Holeček Petr
Hornych Josef
 
 
-8-9-4  0311
3.Stein FilipHoleček Petr118-11-823221
4.Joneš PatrikKubeček Josef-54-98-92322
5.Stein MartinHornych Josef55-9-773232
6.Matuška Petr ml.WO    3042
7.Joneš PatrikHoleček Petr789  3052
8.Stein MartinKubeček Josef572  3062
9.Matuška Petr ml.Hornych Josef-8-89-8 1363
10.Stein FilipWO    3073
11.Stein MartinHoleček Petr-4878 3183
12.Matuška Petr ml.Kubeček Josef-9-4-10  0384
13.Stein FilipHornych Josef568  3094
14.Joneš PatrikWO    30104
15.Matuška Petr ml.Holeček Petr954  30114
16.Stein FilipKubeček JosefWO    30124
17.Joneš PatrikHornych Josef11-1098 31134
18.Stein MartinWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stein Filip20Holeček Petr04
Joneš Patrik21Kubeček Josef21
Stein Martin30Hornych Josef13
Matuška Petr ml.12   
WO60WO06
Kubeček nevolnost - skreč



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
př.
BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31606:495TJ Červený Kostelec-Horní C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mýl Karel
Šimůnek Josef
 
 
Drapač Petr st.
Brát Petr
 
 
6-8-12-8 1301
2.Rosa Zdeněk
Kuřátko Miloš
 
 
Vaněk František
Čápová Lenka
 
 
WO    3011
3.Mýl KarelDrapač Petr st.-12-6-8  0312
4.Šimůnek JosefBrát Petr-4-8-7  0313
5.Rosa ZdeněkVaněk František8-87-983223
6.Kuřátko MilošČápová LenkaWO    3033
7.Šimůnek JosefDrapač Petr st.-3-3-2  0334
8.Rosa ZdeněkBrát Petr587  3044
9.Kuřátko MilošVaněk František-9698 3154
10.Mýl KarelČápová LenkaWO    3064
11.Rosa ZdeněkTichý Jan79-6-1083274
12.Semerák PavelBrát Petr10-8-5-9 1375
13.Mýl KarelVaněk František-9-610-9 1376
14.Šimůnek JosefČápová LenkaWO    3086
15.Semerák PavelTichý Jan9-98-643296
16.Mýl KarelBrát Petr-6-99-10 1397
17.Šimůnek JosefVaněk František-6-8-7  0398
18.Rosa ZdeněkČápová LenkaWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mýl Karel03Drapač Petr st.20
Šimůnek Josef03Brát Petr31
Rosa Zdeněk30Vaněk František22
Kuřátko Miloš10Tichý Jan02
Semerák Pavel11   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orelna BohuslaviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:46515:654TJ Jiskra Jaroměř D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Pavel
Krupička Vladimír
 
 
Bouček Stanislav
Hejzlar Jaromír
 
 
10-6-12-9 1301
2.Svoboda Vít
Němeček Vítězslav
 
 
Jirásek Petr
Hrobský Petr
 
 
-6-6-6  0302
3.Jakl PavelJirásek Petr4-4-107-12303
4.Krupička VladimírHrobský Petr-8748 3113
5.Němeček VítězslavBouček Stanislav-8-4-6  0314
6.Svoboda VítHejzlar Jaromír-9-95-4 1315
7.Krupička VladimírJirásek Petr-7-8-11  0316
8.Němeček VítězslavHrobský Petr-4-3-9  0317
9.Svoboda VítBouček Stanislav86-45 3127
10.Jakl PavelHejzlar Jaromír-8-7-9  0328
11.Němeček VítězslavJirásek Petr-4-6-10  0329
12.Svoboda VítHrobský Petr-8-9-4  03210
13.Jakl PavelBouček Stanislav-613-2-7 13211
14.Krupička VladimírHejzlar Jaromír10-129-7932311
15.Svoboda VítJirásek Petr8311  30411
16.Jakl PavelHrobský Petr-10-8-6  03412
17.Krupička VladimírBouček Stanislav-7-5-5  03413
18.Němeček VítězslavHejzlar Jaromír10-3-4-7 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jakl Pavel04Jirásek Petr31
Krupička Vladimír22Hrobský Petr31
Němeček Vítězslav04Bouček Stanislav31
Svoboda Vít22Hejzlar Jaromír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor II. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40565:643TJ Sokol Velká Jesenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bek Miroslav
Brzecki Piotr
 
 
Kadlec Zdeněk
Kratěna Vojtěch
 
 
-8-3-4  0301
2.Vlach Tomáš
Podhorský Pavel
 
 
Ježek Pavel
Dvořáček Aleš
 
 
-3-62-9 1302
3.Bek MiroslavKadlec Zdeněk5-5-10-11 1303
4.Brzecki PiotrJežek Pavel-9-59473213
5.Vlach TomášDvořáček Aleš8-6-10-8 1314
6.Podhorský PavelKratěna Vojtěch4411  3024
7.Brzecki PiotrKadlec Zdeněk13710  3034
8.Vlach TomášJežek Pavel-4-11-8  0335
9.Podhorský PavelDvořáček Aleš9-97-723245
10.Bek MiroslavKratěna Vojtěch-1-7-4  0346
11.Vlach TomášKadlec Zdeněk-8-4-9  0347
12.Podhorský PavelJežek Pavel711-510 3157
13.Bek MiroslavDvořáček Aleš-8-8-4  0358
14.Brzecki PiotrKratěna Vojtěch12-5712 3168
15.Podhorský PavelKadlec Zdeněk-5-8117-92369
16.Bek MiroslavJežek Pavel-7-4-5  03610
17.Brzecki PiotrDvořáček Aleš86-94 31710
18.Vlach TomášKratěna Vojtěch-7-1-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bek Miroslav04Kadlec Zdeněk31
Brzecki Piotr40Ježek Pavel22
Vlach Tomáš04Dvořáček Aleš22
Podhorský Pavel31Kratěna Vojtěch22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS