Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Bílovec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát pod Radhoštěm FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 701/3, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:539:29637:589TJ Spartak Bílovec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Martin
Pustowková Zuzana
 
 
Polášková Kateřina
Pargač Jakub
 
 
-6648 3110
2.Vavroš Štěpán
Návedla Matyáš
 
 
Sedlář Dominik
Tichavský Vojtěch
 
 
5-358 3120
3.Pustowková ZuzanaPolášková Kateřina10-69-1073230
4.Málek MartinPargač Jakub-73-91083240
5.John FilipTichavský Vojtěch-10-6-4  0341
6.Vavroš ŠtěpánSedlář Dominik-58-8973251
7.Málek MartinPolášková Kateřina3412  3061
8.John FilipPargač Jakub-6-6-5  0362
9.Vavroš ŠtěpánTichavský Vojtěch57-86 3172
10.Pustowková ZuzanaSedlář Dominik659  3082
11.John FilipPolášková Kateřina8-9-8623292
12.Vavroš ŠtěpánPargač Jakub-6-7-6  0393
13.Pustowková ZuzanaTichavský Vojtěch-897-9632103
14.Návedla MatyášSedlář Dominik856  30113
15.Vavroš ŠtěpánPolášková Kateřina10-787 31123
16.Pustowková ZuzanaPargač Jakub-6-5-8  03124
17.Návedla MatyášTichavský Vojtěch687  30134
18.John FilipSedlář Dominik-5-10-9  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pustowková Zuzana31Polášková Kateřina04
Málek Martin20Pargač Jakub31
John Filip13Tichavský Vojtěch13
Vavroš Štěpán31Sedlář Dominik13
Návedla Matyáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbor DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový Jičín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 544, Sokolovna u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:19592:452TJ Sokol Příbor D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurta Michael
Krompolc Jiří
 
 
Marková Kristýna
Liška Jan
 
 
335  3010
2.Blažek Alois
Studený Josef
 
 
Nguyen Adam
Prejda Tomáš
 
 
997  3020
3.Studený JosefMarková Kristýna591  3030
4.Kurta MichaelLiška Jan874  3040
5.Krompolc JiříNguyen Adam-86105 3150
6.Blažek AloisPrejda Tomáš546  3060
7.Kurta MichaelMarková Kristýna536  3070
8.Krompolc JiříLiška Jan8110  3080
9.Blažek AloisNguyen Adam72-27 3190
10.Studený JosefPrejda Tomáš-9-10-1  0391
11.Krompolc JiříMarková Kristýna127  30101
12.Blažek AloisLiška Jan229  30111
13.Studený JosefNguyen Adam-7-4-10  03112
14.Kurta MichaelPrejda Tomáš-5-2-11  03113
15.Blažek AloisMarková Kristýna-9777 31123
16.Studený JosefLiška Jan-83-810732133
17.Kurta MichaelNguyen Adam-4-5-9  03134
18.Krompolc JiříPrejda Tomáš-8-747932144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Studený Josef22Marková Kristýna04
Kurta Michael22Liška Jan04
Krompolc Jiří40Nguyen Adam22
Blažek Alois40Prejda Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota VeřoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orel VEROVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9658:388Orel jednota Veřovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobiáš Jiří
Kocián Miloslav
 
 
Hura Tomáš
Hendrych Pavel
 
 
54-91 3110
2.Štefánik Vladimír
Soušková Silvie
 
 
Kolek Šimon
Tashev Michail
 
 
441  3020
3.Tobiáš JiříKolek Šimon747  3030
4.Soušková SilvieHendrych Pavel548  3040
5.Štefánik VladimírTashev Michail1067  3050
6.Kocián MiloslavHura Tomáš4-1066 3160
7.Soušková SilvieKolek Šimon944  3070
8.Štefánik VladimírHendrych Pavel-766-853280
9.Kocián MiloslavTashev Michail632  3090
10.Tobiáš JiříHura Tomáš645  30100
11.Štefánik VladimírKolek Šimon-985-9932110
12.Kocián MiloslavHendrych Pavel278  30120
13.Tobiáš JiříTashev Michail264  30130
14.Soušková SilvieHura Tomáš546  30140
15.Kocián MiloslavKolek Šimon104-6-8-623141
16.Tobiáš JiříHendrych Pavel1073  30151
17.Soušková SilvieTashev Michail544  30161
18.Štefánik VladimírHura Tomáš886  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tobiáš Jiří40Kolek Šimon13
Soušková Silvie40Hendrych Pavel04
Štefánik Vladimír40Tashev Michail04
Kocián Miloslav31Hura Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry CVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Mořkov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:21685:511TJ Odry C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdičiar Ladislav
Bláha Jan
 
 
Macíček Jan
Kyselý Ondřej
 
 
769  3010
2.Rozkopal Vojtěch
Krahulík Jaroslav
 
 
Jurišinec Ladislav
Kyselý Štěpán
 
 
79-912 3120
3.Gajdičiar LadislavMacíček Jan356  3030
4.Rozkopal VojtěchJurišinec Ladislav6511  3040
5.Bláha JanKyselý Ondřej-10-626-72341
6.Krahulík JaroslavKyselý Štěpán-9-6-5  0342
7.Rozkopal VojtěchMacíček Jan552  3052
8.Bláha JanJurišinec Ladislav6-94-9-92353
9.Krahulík JaroslavKyselý Ondřej-99-79-142354
10.Gajdičiar LadislavKyselý Štěpán265  3064
11.Bláha JanMacíček Jan666  3074
12.Krahulík JaroslavJurišinec Ladislav565  3084
13.Gajdičiar LadislavKyselý Ondřej355  3094
14.Rozkopal VojtěchKyselý Štěpán126-7-7332104
15.Krahulík JaroslavMacíček Jan227  30114
16.Mikoška IvoJurišinec Ladislav-810-612-1223115
17.Rozkopal VojtěchKyselý Ondřej325  30125
18.Bláha JanKyselý Štěpán-9-913-7 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gajdičiar Ladislav30Macíček Jan04
Rozkopal Vojtěch40Jurišinec Ladislav22
Bláha Jan13Kyselý Ondřej22
Krahulík Jaroslav22Kyselý Štěpán22
Mikoška Ivo01   
Ivo Mikoška střídá L.Gajdičiara



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát pod Radhoštěm EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Bílovec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:36688:684TJ Frenštát pod Radhoštěm E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milata Radek
Mezera Ondřej
 
 
Pivka Patrik
Sommer Jan
 
 
6-97-7103210
2.Mezerová Andrea
Sobota Martin
 
 
Jungmann Lukáš
Longin Milan
 
 
910-11-9-82311
3.Milata RadekPivka Patrik106-105 3121
4.Sobota MartinSommer Jan-11-4-9  0322
5.Mezerová AndreaJungmann Lukáš-9-7-7  0323
6.Mezera OndřejLongin Milan877  3033
7.Sobota MartinPivka Patrik-89-85-72334
8.Mezerová AndreaSommer Jan-8-9-7  0335
9.Mezera OndřejJungmann Lukáš-4-75993245
10.Milata RadekLongin Milan8116  3055
11.Mezerová AndreaPivka Patrik-6-7-9  0356
12.Mezera OndřejSommer Jan7-5-8983266
13.Milata RadekJungmann Lukáš5-8-18-9 1367
14.Sobota MartinLongin Milan-107106 3177
15.Mezera OndřejPivka Patrik9-10103 3187
16.Milata RadekSommer Jan9-79-773297
17.Sobota MartinJungmann Lukáš10-879 31107
18.Mezerová AndreaLongin Milan-8-7-9  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Milata Radek31Pivka Patrik22
Sobota Martin22Sommer Jan22
Mezerová Andrea04Jungmann Lukáš22
Mezera Ondřej40Longin Milan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy