Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Bílovec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbor DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 701/3, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:49544:705TJ Sokol Příbor D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavroš Štěpán
John Filip
 
 
Krompolc Jiří
Blažek Alois
 
 
9-810-673210
2.Málek Martin
Návedla Matyáš
 
 
Polášek Bohuslav
Kurta Michael
 
 
9-11-6-8 1311
3.Návedla MatyášKrompolc Jiří-7-6-8  0312
4.Vavroš ŠtěpánPolášek Bohuslav-3-108-5 1313
5.John FilipBlažek Alois-3-8-3  0314
6.Málek MartinKurta Michael-396-9-42315
7.Vavroš ŠtěpánKrompolc Jiří8-10-5-5 1316
8.John FilipPolášek Bohuslav-5-7-6  0317
9.Málek MartinBlažek Alois-3-8-9  0318
10.Návedla MatyášKurta Michael-87-8993228
11.John FilipKrompolc Jiří-4-14-4  0329
12.Málek MartinPolášek Bohuslav10-9-35-723210
13.Návedla MatyášBlažek Alois-2-4-5  03211
14.Vavroš ŠtěpánKurta Michael952  30311
15.Málek MartinKrompolc Jiří-9-1267-1123312
16.Návedla MatyášPolášek Bohuslav10-9-86-623313
17.Vavroš ŠtěpánBlažek Alois-5-5-4  03314
18.John FilipKurta Michael-3-5-10  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Návedla Matyáš13Krompolc Jiří40
Vavroš Štěpán13Polášek Bohuslav40
John Filip04Blažek Alois40
Málek Martin04Kurta Michael22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MSV Studénka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota VeřoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sjednocení 835, letní stadionRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1025:36529:574Orel jednota Veřovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodný Stanislav
Vojtěšek Martin
 
 
Janda Miroslav
Kocián Miloslav
 
 
-966-723210
2.Hrstka David
Pustowková Denisa
 
 
Kuboš Daniel
Křivánek Bohumil
 
 
-1-3-5  0311
3.Vojtěšek MartinKuboš Daniel-7-9-7  0312
4.Pustowková DenisaKřivánek Bohumil-4-6-8  0313
5.Hrstka DavidKocián Miloslav-9-9-7  0314
6.Vodný StanislavJanda Miroslav7411  3024
7.Pustowková DenisaKuboš Daniel-4-5-6  0325
8.Hrstka DavidKřivánek Bohumil9-126-883235
9.Vodný StanislavKocián Miloslav-8-78-5 1336
10.Vojtěšek MartinJanda Miroslav169  3046
11.Hrstka DavidKuboš Daniel-4-4-8  0347
12.Vodný StanislavKřivánek Bohumil645  3057
13.Vojtěšek MartinKocián Miloslav-57122 3167
14.Pustowková DenisaJanda Miroslav-9-8-14  0368
15.Vodný StanislavKuboš Daniel-4-9-6  0369
16.Vojtěšek MartinKřivánek Bohumil9212  3079
17.Pustowková DenisaKocián Miloslav-8-4-6  03710
18.Hrstka DavidJanda Miroslav-710612 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojtěšek Martin31Kuboš Daniel40
Pustowková Denisa04Křivánek Bohumil13
Hrstka David22Kocián Miloslav31
Vodný Stanislav22Janda Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát pod Radhoštěm FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:42642:700TJ Sokol Příbor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášková Kateřina
Pargač Jakub
 
 
Pařil Stanislav
Pařilová Marie
 
 
10-59-973210
2.Tichavský Vojtěch
Sedlář Dominik
 
 
Jachym Zdeněk
Pařil Zdeněk
 
 
-10-62-4 1311
3.Tichavský VojtěchPařil Zdeněk-10-4-9  0312
4.Pargač JakubJachym Zdeněk-11-12-8  0313
5.Sedlář DominikPařilová Marie289  3023
6.Polášková KateřinaBajer Šimon811-4-5-42324
7.Pargač JakubPařil Zdeněk-107-17-13 1325
8.Sedlář DominikJachym Zdeněk7-8-9-3 1326
9.Polášková KateřinaPařilová Marie6-3-5673236
10.Tichavský VojtěchBajer Šimon-4-110-5 1337
11.Sedlář DominikPařil Zdeněk5-8-87-102338
12.Polášková KateřinaJachym Zdeněk-57-8-7 1339
13.Tichavský VojtěchPařilová Marie6-7-89103249
14.Pargač JakubBajer Šimon9-1047 3159
15.Polášková KateřinaPařil Zdeněk-7-6-5  03510
16.Tichavský VojtěchJachym Zdeněk-7-7-7  03511
17.Pargač JakubPařilová Marie546  30611
18.Sedlář DominikBajer Šimon-6-91171032711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tichavský Vojtěch13Pařil Zdeněk40
Pargač Jakub22Jachym Zdeněk40
Sedlář Dominik22Pařilová Marie04
Polášková Kateřina13Bajer Šimon22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový Jičín EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát pod Radhoštěm ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:54234:601TJ Frenštát pod Radhoštěm E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lišková Tereza
Halaštová Adéla
 
 
Sobota Martin
Milata Radek
 
 
-1-2-1  0301
2.Bilíček Dan
Bilíček David
 
 
Mezerová Andrea
Bílková Martina
 
 
-3-3-5  0302
3.Lišková TerezaSobota Martin-2-3-4  0303
4.Halaštová AdélaMilata Radek-2-6-3  0304
5.Bilíček DanMezerová Andrea-3-11-3  0305
6.Bilíček DavidBílková Martina-7-2-7  0306
7.Halaštová AdélaSobota Martin-1-3-1  0307
8.Bilíček DanMilata Radek-2-3-2  0308
9.Bilíček DavidMezerová Andrea-3-7-6  0309
10.Lišková TerezaBílková Martina-4-5-5  03010
11.Bilíček DanSobota Martin-5-2-5  03011
12.Bilíček DavidMilata Radek-3-5-1  03012
13.Lišková TerezaMezerová Andrea-4-8-10  03013
14.Halaštová AdélaBílková Martina-4-6-8  03014
15.Bilíček DavidSobota Martin-3-4-10  03015
16.Lišková TerezaMilata Radek-1-4-4  03016
17.Halaštová AdélaMezerová Andrea-6-5-12  03017
18.Bilíček DanBílková Martina-3-3-8  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lišková Tereza04Sobota Martin40
Halaštová Adéla04Milata Radek40
Bilíček Dan04Mezerová Andrea40
Bilíček David04Bílková Martina40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry DVrchní
rozhodčí:
Hendrych Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Bílovec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:52501:679TJ Spartak Bílovec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolek Šimon
Tashev Michail
 
 
Sommer Jan
Pivka Patrik
 
 
-8-8-8  0301
2.Pohludková Anna
Hendrych Pavel
 
 
Jungmann Lukáš
Longin Milan
 
 
-610-6-7 1302
3.Kolek ŠimonPivka Patrik8-10-8-8 1303
4.Tashev MichailSommer Jan-69-9-6 1304
5.Pohludková AnnaJungmann Lukáš-6-2-4  0305
6.Hendrych PavelLongin Milan-27-9-8 1306
7.Tashev MichailPivka Patrik11-8-9-4 1307
8.Pohludková AnnaSommer Jan-3-6-5  0308
9.Hendrych PavelJungmann Lukáš-11-4-7  0309
10.Kolek ŠimonLongin Milan11-866 3119
11.Pohludková AnnaPivka Patrik-6-4-5  03110
12.Hendrych PavelSommer Jan-1010-9-8 13111
13.Kolek ŠimonJungmann Lukáš-75-9-6 13112
14.Tashev MichailLongin Milan-6-9-7  03113
15.Hendrych PavelPivka Patrik-10-8-9  03114
16.Kolek ŠimonSommer Jan-9-8-7  03115
17.Tashev MichailJungmann Lukáš-89-109-923116
18.Demel PatrikLongin Milan-7-2-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolek Šimon13Pivka Patrik40
Tashev Michail04Sommer Jan40
Pohludková Anna03Jungmann Lukáš40
Hendrych Pavel04Longin Milan31
Demel Patrik01   
Střídání domácí: Demel Patrik nahradil Annu Pohludkovou

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy