Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Bílovec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Příbor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostravská 35/9, na Ostravu přes celý Bílovec, odbočka DENAS, budova BesedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37597:632TJ Sokol Příbor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavroš Štěpán
Návedla Matyáš
 
 
Jachym Zdeněk
Hýl Jiří
 
 
10-9-5-9 1301
2.Málek Martin
Pustowková Zuzana
 
 
Pařilová Marie
Bajer Šimon
 
 
-8779 3111
3.Vavroš ŠtěpánJachym Zdeněk7-8-9-5 1312
4.Návedla MatyášHýl Jiří987  3022
5.Pustowková ZuzanaPařilová Marie4-5-119103232
6.Málek MartinBajer Šimon576  3042
7.Návedla MatyášJachym Zdeněk-7-109-5 1343
8.Pustowková ZuzanaHýl Jiří-6-10-7  0344
9.Málek MartinPařilová Marie856  3054
10.Vavroš ŠtěpánBajer Šimon-7-6-3  0355
11.John FilipJachym Zdeněk-5-10-19  0356
12.Málek MartinHýl Jiří43-79 3166
13.Vavroš ŠtěpánPařil Stanislav-7-7-3  0367
14.Návedla MatyášBajer Šimon6814  3077
15.Málek MartinJachym Zdeněk4-9-7-8 1378
16.Vavroš ŠtěpánHýl Jiří-8-97-6 1379
17.Návedla MatyášPařil Stanislav-7-8-10  03710
18.John FilipBajer Šimon-7-101010-323711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavroš Štěpán04Jachym Zdeněk40
Návedla Matyáš22Hýl Jiří22
Pustowková Zuzana11Pařilová Marie02
Málek Martin31Bajer Šimon22
John Filip02Pařil Stanislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota VeřoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orel VeřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:34525:570TJ Odry C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Miloslav
Štefánik Vladimír
 
 
Hrachovec Jakub
Hendrych Vojtěch
 
 
-10-10-5  0301
2.Janda Miroslav
Tobiáš Jiří
 
 
Mikoška Ivo
Krahulík Jaroslav
 
 
9-125-723211
3.Štefánik VladimírMikoška Ivo1097  3021
4.Tobiáš JiříKrahulík Jaroslav896  3031
5.Kocián MiloslavHrachovec Jakub-11-4-5  0332
6.Janda MiroslavHendrych Vojtěch-7-7-7  0333
7.Tobiáš JiříMikoška Ivo349  3043
8.Kocián MiloslavKrahulík Jaroslav996  3053
9.Janda MiroslavHrachovec Jakub-8-4-7  0354
10.Štefánik VladimírHendrych Vojtěch-8-8-5  0355
11.Kocián MiloslavMikoška Ivo77-77 3165
12.Janda MiroslavKrahulík Jaroslav6610  3075
13.Štefánik VladimírHrachovec Jakub-8-10-10  0376
14.Tobiáš JiříHendrych Vojtěch-4-7-9  0377
15.Janda MiroslavMikoška Ivo-76-3-9 1378
16.Štefánik VladimírKrahulík Jaroslav-31067 3188
17.Tobiáš JiříHrachovec Jakub-910-7-5 1389
18.Kocián MiloslavHendrych Vojtěch-3-4-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štefánik Vladimír22Mikoška Ivo13
Tobiáš Jiří22Krahulík Jaroslav04
Kocián Miloslav22Hrachovec Jakub40
Janda Miroslav13Hendrych Vojtěch40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbor DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát pod Radhoštěm ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 544, Sokolovna u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:37632:652TJ Frenštát pod Radhoštěm E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Alois
Krompolc Jiří
 
 
Mezerová Andrea
Sobota Martin
 
 
-1445 3110
2.Kurta Michael
Polášek Bohuslav
 
 
Mezera Ondřej
Milata Radek
 
 
948  3020
3.Blažek AloisMilata Radek1178  3030
4.Polášek BohuslavMezera Ondřej11-11-6-8 1331
5.Krompolc JiříSobota Martin-12-10-6  0332
6.Kurta MichaelMezerová Andrea7-8-1-11 1333
7.Polášek BohuslavMilata Radek-5106-6-92334
8.Krompolc JiříMezera Ondřej-8-11-3  0335
9.Kurta MichaelSobota Martin8-8-7863245
10.Blažek AloisMezerová Andrea533  3055
11.Krompolc JiříMilata Radek9-7-8-3 1356
12.Kurta MichaelMezera Ondřej-66-910-42357
13.Blažek AloisSobota Martin10-4-89-92358
14.Polášek BohuslavMezerová Andrea3-7106 3168
15.Kurta MichaelMilata Radek-9-8-7  0369
16.Blažek AloisMezera Ondřej11-8-68-1323610
17.Polášek BohuslavSobota Martin4711  30710
18.Krompolc JiříMezerová Andrea-5-8-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Alois22Milata Radek31
Polášek Bohuslav22Mezera Ondřej40
Krompolc Jiří04Sobota Martin22
Kurta Michael13Mezerová Andrea22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MSV Studénka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Bílovec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sjednocení 835, letní stadionRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54256:606TJ Spartak Bílovec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěšek Martin
Škrobánek Ondřej
 
 
Pivka Patrik
Sommer Jan
 
 
-3-3-5  0301
2.Volný Bronislav
Matejko Patrik
 
 
Andree Jan
Longin Milan
 
 
-8-3-3  0302
3.Volný BronislavPivka Patrik-1-5-3  0303
4.Vavřík LukášSommer Jan-4-3-1  0304
5.Škrobánek OndřejAndree Jan6-7-8-9 1305
6.Matejko PatrikLongin Milan-2-1-4  0306
7.Vavřík LukášPivka Patrik-5-3-5  0307
8.Škrobánek OndřejSommer Jan-6-5-4  0308
9.Matejko PatrikAndree Jan-9-14-2  0309
10.Volný BronislavLongin Milan-4-4-5  03010
11.Škrobánek OndřejPivka Patrik-9-3-4  03011
12.Matejko PatrikSommer Jan-4-2-4  03012
13.Volný BronislavAndree Jan-6-2-10  03013
14.Vavřík LukášLongin Milan-5-3-1  03014
15.Matejko PatrikPivka Patrik-2-4-4  03015
16.Volný BronislavSommer Jan-2-2-1  03016
17.Vavřík LukášAndree Jan-8-3-9  03017
18.Škrobánek OndřejLongin Milan-6-7-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Volný Bronislav04Pivka Patrik40
Vavřík Lukáš04Sommer Jan40
Škrobánek Ondřej04Andree Jan40
Matejko Patrik04Longin Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát pod Radhoštěm FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mořkov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:38524:607TJ Mořkov "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlář Kryštof
Polášková Kateřina
 
 
Kyselý Radim
Kyselý Ondřej
 
 
-5-6-5  0301
2.Sedlář Dominik
Pargač Jakub
 
 
Macíček Jan
Jurišinec Ladislav
 
 
8129  3011
3.Sedlář DominikKyselý Radim-6-7-2  0312
4.Polášková KateřinaKyselý Ondřej-6-15712-52313
5.Sedlář KryštofMacíček Jan-86-6-8 1314
6.Pargač JakubJurišinec Ladislav-11111011 3124
7.Polášková KateřinaKyselý Radim-6-6-6  0325
8.Sedlář KryštofKyselý Ondřej-8-11-10  0326
9.Pargač JakubMacíček Jan245  3036
10.Sedlář DominikJurišinec Ladislav710-47 3146
11.Sedlář KryštofKyselý Radim-8-2-3  0347
12.Pargač JakubKyselý Ondřej7-1043 3157
13.Sedlář DominikMacíček Jan1173  3067
14.Polášková KateřinaJurišinec Ladislav-4-1-4  0368
15.Pargač JakubKyselý Radim-7-6-4  0369
16.Sedlář DominikKyselý Ondřej8-84-1173279
17.Polášková KateřinaMacíček Jan-9-4-5  03710
18.Sedlář KryštofJurišinec Ladislav-5-5-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedlář Dominik31Kyselý Radim40
Polášková Kateřina04Kyselý Ondřej22
Sedlář Kryštof04Macíček Jan22
Pargač Jakub31Jurišinec Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový Jičín EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:36522:596TJ Odry D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Jan
Kozák Alexandr
 
 
Demel Patrik
Hendrych Pavel
 
 
128-911 3110
2.Bilíček Dan
Marková Kristýna
 
 
Hura Tomáš
Pohludková Anna
 
 
-6-9-4  0311
3.Liška JanHendrych Pavel9-7-6-8 1312
4.Kozák AlexandrHura Tomáš8106  3022
5.Bilíček DanDemel Patrik-9-6-7  0323
6.Marková KristýnaPohludková Anna899  3033
7.Kozák AlexandrHendrych Pavel10-4-8-8 1334
8.Bilíček DanHura Tomáš-5-2-12  0335
9.Marková KristýnaDemel Patrik6-7-5-11 1336
10.Liška JanPohludková Anna-7985 3146
11.Bilíček DanHendrych Pavel-3-6-7  0347
12.Marková KristýnaHura Tomáš-10-5-5  0348
13.Liška JanDemel Patrik94-106 3158
14.Kozák AlexandrPohludková Anna598  3068
15.Marková KristýnaHendrych Pavel-8-3-6  0369
16.Liška JanHura Tomáš10-8-3-9 13610
17.Kozák AlexandrDemel Patrik275  30710
18.Bilíček DanPohludková Anna-5-2-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liška Jan22Hendrych Pavel40
Kozák Alexandr31Hura Tomáš31
Bilíček Dan04Demel Patrik22
Marková Kristýna13Pohludková Anna13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy