Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Bílovec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostravská 35/9, na Ostravu přes celý Bílovec, odbočka DENAS, budova BesedyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:41557:650TJ Odry C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Málek Martin
Pustowková Zuzana
 
 
Gajdičiar Ladislav
Rozkopal Vojtěch
 
 
-511-8-5 1301
2.Návedla Matyáš
Vavroš Štěpán
 
 
Barša Michal
Krahulík Jaroslav
 
 
-8-6-14  0302
3.Návedla MatyášBarša Michal-47-4-6 1303
4.Pustowková ZuzanaGajdičiar Ladislav-6-7-3  0304
5.Vavroš ŠtěpánRozkopal Vojtěch-3-7-6  0305
6.Málek MartinMikoška Ivo-10266 3115
7.Pustowková ZuzanaBarša Michal-9-7-9  0316
8.Vavroš ŠtěpánGajdičiar Ladislav-10-5-8  0317
9.Málek MartinRozkopal Vojtěch-58-10983227
10.Návedla MatyášMikoška Ivo4612  3037
11.John FilipBarša Michal-6-7-3  0338
12.Málek MartinGajdičiar Ladislav-2-12-3  0339
13.Návedla MatyášRozkopal Vojtěch87-98 3149
14.Pustowková ZuzanaKrahulík Jaroslav8-8-7883259
15.Málek MartinBarša Michal-92-8-5 13510
16.Návedla MatyášGajdičiar Ladislav-3-8-4  03511
17.Pustowková ZuzanaRozkopal Vojtěch9-8-1416932611
18.John FilipKrahulík Jaroslav597  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Návedla Matyáš22Barša Michal40
Pustowková Zuzana22Gajdičiar Ladislav40
Vavroš Štěpán02Rozkopal Vojtěch13
Málek Martin22Mikoška Ivo02
John Filip11Krahulík Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbor CVrchní
rozhodčí:
Pařilová Marie
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát pod Radhoštěm ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 544, Sokolovna u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30650:514TJ Sokol Příbor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařil Stanislav
Jachym Zdeněk
 
 
Mezera Ondřej
Milata Radek
 
 
-7-8-3  0301
2.Bajer Šimon
Hýl Jiří
 
 

 
 
WO    3011
3.Jachym ZdeněkWO    3021
4.Pařil StanislavMezera Ondřej-4-1010-9 1322
5.Bajer ŠimonMilata Radek7-9-9993232
6.Pařil ZdeněkMezerová Andrea711-6-473242
7.Pařil StanislavWO    3052
8.Bajer ŠimonMezera Ondřej-4-6-7  0353
9.Pařil ZdeněkMilata Radek-86-8-8 1354
10.Jachym ZdeněkMezerová Andrea-103107 3164
11.Hýl JiříWO    3074
12.Pařil ZdeněkMezera Ondřej9-5-5-8 1375
13.Jachym ZdeněkMilata Radek-10878 3185
14.Pařil StanislavMezerová Andrea-991010 3195
15.Pařil ZdeněkWO    30105
16.Jachym ZdeněkMezera Ondřej-9-6811-723106
17.Pařil StanislavMilata Radek5-95-11332116
18.Hýl JiříMezerová Andrea-9-8-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jachym Zdeněk21Mezera Ondřej40
Pařil Stanislav21Milata Radek13
Bajer Šimon11Mezerová Andrea13
Pařil Zdeněk12   
Hýl Jiří01   
WO50WO05
Střídání: Bajer Šimon - Hýl Jiří



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota VeřoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Bílovec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna VeroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:31670:599Orel jednota Veřovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soušková Silvie
Štefánik Vladimír
 
 
Sommer Jan
Pivka Patrik
 
 
7-675 3110
2.Kuboš Daniel
Tobiáš Jiří
 
 
Vařák Luděk
Longin Milan
 
 
-6-6-7  0311
3.Soušková SilvieSommer Jan933  3021
4.Štefánik VladimírVařák Luděk-8-6-9  0322
5.Tobiáš JiříPivka Patrik-6-3-12  0323
6.Kuboš DanielJungmann Lukáš879  3033
7.Štefánik VladimírSommer Jan-11-14-9  0334
8.Tobiáš JiříVařák Luděk-10-97383244
9.Kuboš DanielPivka Patrik-8-68-8 1345
10.Soušková SilvieJungmann Lukáš825  3055
11.Tobiáš JiříSommer Jan3-7116 3165
12.Kuboš DanielVařák Luděk-13-68563275
13.Soušková SilviePivka Patrik4-1097 3185
14.Štefánik VladimírJungmann Lukáš-9345 3195
15.Kuboš DanielSommer Jan9-25-7-112396
16.Soušková SilvieVařák Luděk8-14-129532106
17.Štefánik VladimírPivka Patrik-12-67-8 13107
18.Tobiáš JiříJungmann Lukáš565  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soušková Silvie40Sommer Jan22
Štefánik Vladimír13Vařák Luděk13
Tobiáš Jiří31Pivka Patrik31
Kuboš Daniel22Jungmann Lukáš04
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Příbor DVrchní
rozhodčí:
Pařilová Marie
HOSTUJÍCÍ:TJ Mořkov "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 544, Sokolovna u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:15593:473TJ Sokol Příbor D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Alois
Krompolc Jiří
 
 
Kyselý Štěpán
Jurišinec Ladislav
 
 
674  3010
2.Kurta Michael
Polášek Bohuslav
 
 
Kyselý Ondřej
Macíček Jan
 
 
395  3020
3.Krompolc JiříJurišinec Ladislav679  3030
4.Jakubec MichalKyselý Štěpán-6-3-4  0331
5.Kurta MichaelMacíček Jan457  3041
6.Polášek BohuslavKyselý Ondřej797  3051
7.Jakubec MichalJurišinec Ladislav-8-57-7 1352
8.Kurta MichaelKyselý Štěpán11-811-3-112353
9.Polášek BohuslavMacíček Jan6112  3063
10.Krompolc JiříKyselý Ondřej948  3073
11.Kurta MichaelJurišinec Ladislav1353  3083
12.Polášek BohuslavKyselý Štěpán979  3093
13.Krompolc JiříMacíček Jan777  30103
14.Jakubec MichalKyselý Ondřej-710-8-4 13104
15.Blažek AloisJurišinec Ladislav487  30114
16.Krompolc JiříKyselý Štěpán563  30124
17.Jakubec MichalMacíček Jan798  30134
18.Kurta MichaelKyselý Ondřej-10-47-9 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krompolc Jiří40Jurišinec Ladislav13
Jakubec Michal13Kyselý Štěpán22
Kurta Michael22Macíček Jan04
Polášek Bohuslav30Kyselý Ondřej22
Blažek Alois10   
Střídání: Polášek Bohuslav - Blažek Alois



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor II. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát pod Radhoštěm FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:35542:582TJ Odry D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichavský Milan
Pargač Jakub
 
 
Hendrych Pavel
Hura Tomáš
 
 
9-7-5-8 1301
2.Mlčoušek Jakub
Sedlář Kryštof
 
 
Tashev Michail
Demel Patrik
 
 
75-7-9-72302
3.Pargač JakubHura Tomáš252  3012
4.Sedlář KryštofHendrych Pavel-3-8-6  0313
5.Mlčoušek JakubTashev Michail752  3023
6.Tichavský MilanDemel Patrik-6-7-4  0324
7.Sedlář KryštofHura Tomáš-5-9-12  0325
8.Mlčoušek JakubHendrych Pavel8-65-883235
9.Tichavský MilanTashev Michail-5-4-8  0336
10.Pargač JakubDemel Patrik453  3046
11.Mlčoušek JakubHura Tomáš9-8-4923256
12.Tichavský MilanHendrych Pavel-4-4-5  0357
13.Pargač JakubTashev Michail9-7205 3167
14.Sedlář KryštofDemel Patrik7106  3077
15.Tichavský MilanHura Tomáš-6-7-1  0378
16.Pargač JakubHendrych Pavel-7-9-5  0379
17.Sedlář KryštofTashev Michail10-4-5-8 13710
18.Mlčoušek JakubDemel Patrik101010  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pargač Jakub31Hura Tomáš22
Sedlář Kryštof13Hendrych Pavel31
Mlčoušek Jakub40Tashev Michail22
Tichavský Milan04Demel Patrik13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy