Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ PoleradyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
432:0Konec
utkání
480:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9684:457TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brejška Jan
Rytich Milan
 
 
Švarcová Janetta
Sirotek Zdeněk
 
 
586  3010
2.Glajc Martin
Plzák Jindřich
 
 
Fiala Václav
Šefl Václav
 
 
9114  3020
3.Plzák JindřichFiala Václav5-6811 3130
4.Rytich MilanFiala Ondřej323  3040
5.Brejška RomanSirotek Zdeněk1278  3050
6.Glajc MartinŠefl Václav476  3060
7.Rytich MilanFiala Václav654  3070
8.Brejška RomanFiala Ondřej139  3080
9.Glajc MartinSirotek Zdeněk877  3090
10.Plzák JindřichŠefl Václav13-6-99432100
11.Brejška RomanFiala Václav6-11101 31110
12.Glajc MartinFiala Ondřej234  30120
13.Plzák JindřichSirotek Zdeněk-8878 31130
14.Pich Jan st.Šefl Václav-579-111232140
15.Glajc MartinFiala Václav-9756 31150
16.Plzák JindřichFiala Ondřej873  30160
17.Pich Jan st.Sirotek Zdeněk896  30170
18.Brejška RomanŠefl Václav97-106 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plzák Jindřich40Fiala Václav04
Rytich Milan20Fiala Ondřej04
Brejška Roman40Sirotek Zdeněk04
Glajc Martin40Šefl Václav04
Pich Jan st.20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceRozhodčí:Fausek Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Faltyz Zdeněk
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:16 SKST Baník Most F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Basák Josef
Hleba Vladyslav
 
 
Bednář Pavel
Zázvorka Jan
 
 
     3010
2.Faltys Zdeněk st.
Fiška Václav
 
 
Hotový Martin
Struhovský Jiří
 
 
     3120
3.Faltys Zdeněk st.Bednář Pavel     3130
4.Basák JosefZázvorka Jan     3040
5.Fiška VáclavHotový Martin     3150
6.Hleba VladyslavStruhovský Jiří     3160
7.Basák JosefBednář Pavel     3170
8.Fiška VáclavZázvorka Jan     3080
9.Hleba VladyslavHotový Martin     0381
10.Faltys Zdeněk st.Struhovský Jiří     3191
11.Fiška VáclavBednář Pavel     30101
12.Hleba VladyslavZázvorka Jan     30111
13.Faltys Zdeněk st.Hotový Martin     03112
14.Basák JosefStruhovský Jiří     30122
15.Hleba VladyslavBednář Pavel     31132
16.Faltys Zdeněk st.Zázvorka Jan     31142
17.Basák JosefHotový Martin     32152
18.Fiška VáclavStruhovský Jiří     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faltys Zdeněk st.31Bednář Pavel04
Basák Josef40Zázvorka Jan04
Fiška Václav40Hotový Martin22
Hleba Vladyslav31Struhovský Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty BVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:47 Sokol Horní Jiřetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franc Petr
Feix Jiří
 
 
Piskáček Ondřej
Trnka Petr st.
 
 
     1301
2.Dvořák Jiří
Růžička Josef
 
 
Piskáček Václav
Černuška Josef
 
 
     3211
3.Růžička JosefČernuška Josef     1312
4.Franc PetrTrnka Petr st.     3122
5.Feix JiříPiskáček Václav     1323
6.Loefner TomášPiskáček Ondřej     2324
7.Franc PetrČernuška Josef     1325
8.Dvořák JiříTrnka Petr st.     2326
9.Loefner TomášPiskáček Václav     3036
10.Růžička JosefPiskáček Ondřej     2337
11.Dvořák JiříČernuška Josef     2338
12.Loefner TomášTrnka Petr st.     3248
13.Růžička JosefPiskáček Václav     1349
14.Franc PetrPiskáček Ondřej     03410
15.Loefner TomášČernuška Josef     03411
16.Růžička JosefTrnka Petr st.     03412
17.Franc PetrPiskáček Václav     03413
18.Dvořák JiříPiskáček Ondřej     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Josef04Černuška Josef40
Franc Petr13Trnka Petr st.22
Feix Jiří01Piskáček Václav31
Loefner Tomáš22Piskáček Ondřej40
Dvořák Jiří03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2613:260TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
Antalecz Michal
Košťálek Tomáš
 
 
632  3010
2.Kůrka Radek
Zelenka Milan
 
 
Pech Adam
Kocourek Leoš
 
 
464  3020
3.Kůrka RadekAntalecz Michal2-38-813230
4.Jankovič ŠtěpánKošťálek Tomáš435  3040
5.Brožová AlenaKocourek Leoš112  3050
6.Zelenka MilanPech Adam426  3060
7.Jankovič ŠtěpánAntalecz Michal631  3070
8.Brožová AlenaKošťálek Tomáš6517  3080
9.Zelenka MilanKocourek Leoš452  3090
10.Kůrka RadekPech Adam589  30100
11.Brožová AlenaAntalecz Michal683  30110
12.Zelenka MilanKošťálek Tomáš245  30120
13.Kůrka RadekKocourek Leoš652  30130
14.Jankovič ŠtěpánPech Adam332  30140
15.Zelenka MilanAntalecz Michal585  30150
16.Kůrka RadekKošťálek Tomáš334  30160
17.Jankovič ŠtěpánKocourek Leoš132  30170
18.Brožová AlenaPech Adam398  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůrka Radek40Antalecz Michal04
Jankovič Štěpán40Košťálek Tomáš04
Brožová Alena40Kocourek Leoš04
Zelenka Milan40Pech Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:13 SKST Baník Most G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roud Václav
Bohuněk Ladislav
 
 
Fišková Helena
Belancová Jitka
 
 
     3010
2.Miškolci Milan
Houdková Helena
 
 
Sebránek Jan
Kovařík Zdeněk
 
 
     2311
3.Roud VáclavFišková Helena     3021
4.Bohuněk LadislavBelancová Jitka     3031
5.Miškolci MilanBeneš Jan     3141
6.Houdková HelenaSebránek Jan     2342
7.Bohuněk LadislavFišková Helena     3052
8.Miškolci MilanBelancová Jitka     3062
9.Houdková HelenaBeneš Jan     3272
10.Roud VáclavSebránek Jan     1373
11.Miškolci MilanFišková Helena     3083
12.Houdková HelenaBelancová Jitka     3093
13.Roud VáclavWachtel Antonín     30103
14.Bohuněk LadislavSebránek Jan     30113
15.Houdková HelenaFišková Helena     31123
16.Roud VáclavBelancová Jitka     30133
17.Bohuněk LadislavWachtel Antonín     30143
18.Miškolci MilanSebránek Jan     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Roud Václav31Fišková Helena04
Bohuněk Ladislav40Belancová Jitka04
Miškolci Milan40Beneš Jan02
Houdková Helena31Sebránek Jan22
   Wachtel Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
Čtvrtečka Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:25483:479TJ Baník Meziboří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burš Ivan
Hocelík Viktor
 
 
Čmerda Ondřej
Pourová Dina
 
 
662  3010
2.Hosták Marcel
 
 
Čmerda Tomáš
Vobrubová Zuzana
 
 
WO    0311
3.Burš IvanČmerda Ondřej-84-9683221
4.Hocelík ViktorPourová Dina8-9148 3131
5.Hosták MarcelČmerda Tomáš345  3041
6.Vobrubová ZuzanaWO    0342
7.Hocelík ViktorČmerda Ondřej-6-451173252
8.Hosták MarcelPourová Dina573  3062
9.Čmerda TomášWO    0363
10.Burš IvanVobrubová Zuzana746  3073
11.Hosták MarcelČmerda Ondřej384  3083
12.Pourová DinaWO    0384
13.Burš IvanČmerda Tomáš632  3094
14.Hocelík ViktorVobrubová Zuzana9-5-48432104
15.Čmerda OndřejWO    03105
16.Burš IvanPourová Dina524  30115
17.Hocelík ViktorČmerda Tomáš-10-87-6 13116
18.Hosták MarcelVobrubová Zuzana243  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Burš Ivan40Čmerda Ondřej03
Hocelík Viktor31Pourová Dina03
Hosták Marcel40Čmerda Tomáš12
   Vobrubová Zuzana03
WO05WO50

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS