Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ PoleradyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad pohostinstvímRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37 TJ Sokol Obrnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šefl Václav
Janda Pavel
 
 
Hotový Martin
Bednář Pavel
 
 
     1301
2.Sirotek Zdeněk
Švarcová Janetta
 
 
Bambas Jiří
Zázvorka Jan
 
 
     1302
3.Janda PavelHotový Martin     3212
4.Švarcová JanettaBednář Pavel     1313
5.Šefl VáclavBambas Jiří     2314
6.Sirotek ZdeněkZázvorka Jan     3024
7.Švarcová JanettaHotový Martin     0325
8.Šefl VáclavBednář Pavel     3035
9.Sirotek ZdeněkBambas Jiří     0336
10.Janda PavelZázvorka Jan     3146
11.Šefl VáclavHotový Martin     0347
12.Fiala OndřejBednář Pavel     0348
13.Janda PavelBambas Jiří     2349
14.Švarcová JanettaZázvorka Jan     3059
15.Fiala OndřejHotový Martin     03510
16.Janda PavelBednář Pavel     31610
17.Švarcová JanettaBambas Jiří     03611
18.Šefl VáclavZázvorka Jan     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janda Pavel31Hotový Martin31
Švarcová Janetta13Bednář Pavel22
Šefl Václav22Bambas Jiří40
Sirotek Zdeněk11Zázvorka Jan04
Fiala Ondřej02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
432:0Konec
utkání
480:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54396:637Sokol Horní Jiřetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glajc Jaroslav
Pich Jan st.
 
 
Černuška Josef
Piskáček Václav
 
 
-6-9-3  0301
2.Plzák Jindřich
Brejška Roman
 
 
Mikač Jiří
Piskáček Ondřej
 
 
-6-8-6  0302
3.Plzák JindřichPiskáček Ondřej-9-8-8  0303
4.Brejška RomanMikač Jiří-68-5-8 1304
5.Pich Jan st.Černuška Josef-4-9-8  0305
6.Glajc JaroslavPiskáček Václav-4-2-2  0306
7.Brejška RomanPiskáček Ondřej-10-10-7  0307
8.Pich Jan st.Mikač Jiří-2-8-6  0308
9.Glajc JaroslavČernuška Josef-10-3-7  0309
10.Plzák JindřichPiskáček Václav-9-2-8  03010
11.Pich Jan st.Piskáček Ondřej-1-7-7  03011
12.Glajc JaroslavMikač Jiří-12-6-5  03012
13.Plzák JindřichČernuška Josef-11-9-6  03013
14.Brejška RomanPiskáček Václav-3-8-4  03014
15.Glajc JaroslavPiskáček Ondřej-6-10-4  03015
16.Plzák JindřichMikač Jiří-8-8-10  03016
17.Brejška RomanČernuška Josef8-4-89-423017
18.Pich Jan st.Piskáček Václav-4-78-7 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plzák Jindřich04Piskáček Ondřej40
Brejška Roman04Mikač Jiří40
Pich Jan st.04Černuška Josef40
Glajc Jaroslav04Piskáček Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CRozhodčí:Fiška Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29 SKST Baník Most F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Basák Josef
Hleba Vladyslav
 
 
Antalecz Michal
Košťálek Tomáš
 
 
     3210
2.Fiška Václav
Hrodek Šimon
 
 
Pech Adam
Kocourek Leoš
 
 
     3020
3.Fiška VáclavAntalecz Michal     3030
4.Hrodek ŠimonKošťálek Tomáš     3240
5.Faltys Zdeněk st.Pech Adam     1341
6.Hleba VladyslavKocourek Leoš     1342
7.Hrodek ŠimonAntalecz Michal     1343
8.Mandík LadislavKošťálek Tomáš     3153
9.Hleba VladyslavPech Adam     2354
10.Fiška VáclavKocourek Leoš     3064
11.Mandík LadislavAntalecz Michal     3074
12.Hleba VladyslavKošťálek Tomáš     0375
13.Fiška VáclavPech Adam     3085
14.Hrodek ŠimonKocourek Leoš     3095
15.Hleba VladyslavAntalecz Michal     0396
16.Fiška VáclavKošťálek Tomáš     30106
17.Hrodek ŠimonPech Adam     03107
18.Mandík LadislavKocourek LeošWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fiška Václav40Antalecz Michal22
Hrodek Šimon22Košťálek Tomáš13
Faltys Zdeněk st.01Pech Adam31
Hleba Vladyslav04Kocourek Leoš12
Mandík Ladislav20   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25 ST Kopisty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karez Jindřich
Růžička Josef
 
 
Belancová Jitka
Beneš Jan
 
 
     3210
2.Dvořák Jiří
Loefner Tomáš
 
 
Kovařík Zdeněk
Wachtel Antonín
 
 
     3120
3.Dvořák JiříBelancová Jitka     3030
4.Růžička JosefWachtel Antonín     3040
5.Karez JindřichBeneš Jan     3050
6.Loefner TomášKovařík Zdeněk     3260
7.Růžička JosefBelancová Jitka     3170
8.Karez JindřichWachtel Antonín     3280
9.Loefner TomášBeneš Jan     1381
10.Dvořák JiříKovařík Zdeněk     0382
11.Karez JindřichBelancová Jitka     3092
12.Loefner TomášWachtel Antonín     1393
13.Dvořák JiříBeneš Jan     0394
14.Růžička JosefKovařík Zdeněk     31104
15.Loefner TomášBelancová Jitka     30114
16.Dvořák JiříWachtel Antonín     23115
17.Růžička JosefBeneš Jan     30125
18.Karez JindřichKovařík Zdeněk     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Jiří13Belancová Jitka04
Růžička Josef40Wachtel Antonín22
Karez Jindřich40Beneš Jan22
Loefner Tomáš22Kovařík Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
Brožová Alena
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2018 18:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:27 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
Růžičková Barbora
Němečková Adéla
 
 
     3010
2.Hojdar Adam
Kaur Richard
 
 
Čmerda Ondřej
Čmerda Tomáš
 
 
     0311
3.Jankovič ŠtěpánRůžičková Barbora     3021
4.Brožová AlenaNěmečková Adéla     3031
5.Hojdar AdamČmerda Ondřej     0332
6.Kaur RichardČmerda Tomáš     1333
7.Brožová AlenaRůžičková Barbora     3043
8.Hojdar AdamNěmečková Adéla     2344
9.Kaur RichardČmerda Ondřej     0345
10.Jankovič ŠtěpánČmerda Tomáš     3055
11.Hojdar AdamRůžičková Barbora     0356
12.Kaur RichardNěmečková Adéla     0357
13.Jankovič ŠtěpánČmerda Ondřej     3067
14.Brožová AlenaČmerda Tomáš     3077
15.Kaur RichardRůžičková Barbora     0378
16.Jankovič ŠtěpánNěmečková Adéla     3088
17.Brožová AlenaČmerda Ondřej     3098
18.Hojdar AdamČmerda Tomáš     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jankovič Štěpán40Růžičková Barbora22
Brožová Alena40Němečková Adéla22
Hojdar Adam04Čmerda Ondřej22
Kaur Richard04Čmerda Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:31 TJ Baník Meziboří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roud Václav
Bohuněk Ladislav
 
 
Král Erich
Burš Ivan
 
 
     0301
2.Klempt Otakar
Skopec Karel
 
 

 
 
WO    3011
3.Bohuněk LadislavCelerin Karel     0312
4.Klempt OtakarKrál Erich     0313
5.Roud VáclavBurš Ivan     1314
6.Skopec KarelWO    3024
7.Klempt OtakarCelerin Karel     0325
8.Roud VáclavKrál Erich     3035
9.Skopec KarelBurš Ivan     1336
10.Bohuněk LadislavWO    3046
11.Roud VáclavCelerin Karel     3156
12.Skopec KarelKrál Erich     0357
13.Bohuněk LadislavBurš IvanWO    3067
14.Klempt OtakarWO    3077
15.Skopec KarelCelerin Karel     1378
16.Bohuněk LadislavKrál Erich     0379
17.Klempt OtakarBurš Ivan     03710
18.Roud VáclavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bohuněk Ladislav02Celerin Karel31
Klempt Otakar03Král Erich31
Roud Václav21Burš Ivan30
Skopec Karel03   
WO60WO06

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy