Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:OÚ PoleradyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:Hocelík Viktor
Datum dle rozpisu12. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:12 TJ Baník Meziboří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Erich
Burš Ivan
 
 
Fiala Václav
Fiala Ondřej
 
 
     3010
2.Hocelík Viktor
Hejna Martin
 
 
Janda Pavel
Janda Adam
 
 
     3120
3.Král ErichFiala Václav     3030
4.Hocelík ViktorFiala Ondřej     3040
5.Burš IvanJanda Pavel     3050
6.Hejna MartinJanda Adam     3060
7.Hocelík ViktorFiala Václav     3070
8.Burš IvanFiala Ondřej     3080
9.Hejna MartinJanda Pavel     0381
10.Král ErichJanda Adam     3091
11.Burš IvanFiala Václav     30101
12.Hejna MartinFiala Ondřej     30111
13.Král ErichJanda Pavel     32121
14.Hubová SoňaJanda Adam     23122
15.Hejna MartinFiala Václav     30132
16.Král ErichFiala Ondřej     30142
17.Hubová SoňaJanda Pavel     03143
18.Burš IvanJanda Adam     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Erich40Fiala Václav04
Hocelík Viktor20Fiala Ondřej04
Burš Ivan40Janda Pavel22
Hejna Martin31Janda Adam13
Hubová Soňa02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
Čejka Vratislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Brožová Alena
Datum dle rozpisu12. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:Bohuněk Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:42455:606SKST Baník Most G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vobrubová Zuzana
Pourová Dina
 
 
Miškolci Milan
Skopec Karel
 
 
-7-77-11 1301
2.Čmerda Ondřej
Čmerda Tomáš
 
 
Roud Václav
Klempt Otakar
 
 
985  3011
3.Vobrubová ZuzanaMiškolci Milan-3-2-6  0312
4.Čmerda OndřejSkopec Karel775  3022
5.Čmerda TomášRoud Václav-4-7-5  0323
6.Pourová DinaBohuněk Ladislav-7-6-5  0324
7.Čmerda OndřejMiškolci Milan-6-8-7  0325
8.Čmerda TomášSkopec Karel2-7-75-62326
9.Pourová DinaRoud Václav-7-4-4  0327
10.Vobrubová ZuzanaBohuněk Ladislav-2-4-3  0328
11.Čmerda TomášMiškolci Milan-3-4-4  0329
12.Pourová DinaSkopec Karel-511-7-6 13210
13.Vobrubová ZuzanaRoud Václav13-4-7-3 13211
14.Čmerda OndřejKlempt Otakar793  30311
15.Pourová DinaMiškolci Milan-3-5-6  03312
16.Vobrubová ZuzanaSkopec Karel-2-5-7  03313
17.Čmerda OndřejRoud Václav-91112-12-823314
18.Čmerda TomášKlempt Otakar585  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vobrubová Zuzana04Miškolci Milan40
Čmerda Ondřej22Skopec Karel31
Čmerda Tomáš13Roud Václav40
Pourová Dina04Bohuněk Ladislav20
   Klempt Otakar02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:44442:596TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belancová Jitka
Beneš Jan
 
 
Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
-5-4-2  0301
2.Kovařík Zdeněk
Wachtel Antonín
 
 
Lála František
Zelenka Milan
 
 
9-5-68-102302
3.Belancová JitkaJankovič Štěpán-2-5-6  0303
4.Wachtel AntonínBrožová Alena-7-6-6  0304
5.Beneš JanZelenka Milan10-957 3114
6.Kovařík ZdeněkLála František643  3024
7.Wachtel AntonínJankovič Štěpán-2-7-5  0325
8.Beneš JanBrožová Alena-12-8-7  0326
9.Kovařík ZdeněkZelenka Milan-3-7-9  0327
10.Belancová JitkaLála František78-5-10-62328
11.Beneš JanJankovič Štěpán-2-4-2  0329
12.Kovařík ZdeněkBrožová Alena-8-10-2  03210
13.Belancová JitkaZelenka Milan-7-4-8  03211
14.Wachtel AntonínLála František56-99 31311
15.Kovařík ZdeněkJankovič Štěpán-6-5-7  03312
16.Belancová JitkaBrožová Alena-5-5-7  03313
17.Wachtel AntonínZelenka Milan-7-7-6  03314
18.Beneš JanLála František685  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Belancová Jitka04Jankovič Štěpán40
Wachtel Antonín13Brožová Alena40
Beneš Jan22Zelenka Milan31
Kovařík Zdeněk13Lála František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25659:573Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antalecz Michal
Košťálek Tomáš
 
 
Karez Jindřich
Loefner Tomáš
 
 
-7-12-8  0301
2.Pech Adam
Kocourek Leoš
 
 
Franc Petr
Kastl Roman
 
 
645  3011
3.Košťálek TomášKarez Jindřich-8-107-7 1312
4.Pech AdamLoefner Tomáš-8-126-9 1313
5.Kocourek LeošFranc Petr729  3023
6.Antalecz MichalKastl Roman-12348 3133
7.Pech AdamKarez Jindřich-11-5-5  0334
8.Kocourek LeošLoefner Tomáš-108-9-8 1335
9.Antalecz MichalFranc Petr-97710 3145
10.Košťálek TomášKastl Roman-8448 3155
11.Kocourek LeošKarez Jindřich9-5-8-6 1356
12.Antalecz MichalLoefner Tomáš-6127-9113266
13.Košťálek TomášFranc Petr-6676 3176
14.Pech AdamKastl Roman598  3086
15.Antalecz MichalKarez Jindřich6102  3096
16.Košťálek TomášLoefner Tomáš1298  30106
17.Pech AdamFranc Petr5108  30116
18.Kocourek LeošKastl Roman11-887 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Košťálek Tomáš31Karez Jindřich31
Pech Adam22Loefner Tomáš22
Kocourek Leoš22Franc Petr04
Antalecz Michal40Kastl Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34646:641Sokol Horní Jiřetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikač Jiří
Piskáček Václav
 
 
Basák Josef
Hrodek Šimon
 
 
-81487 3110
2.Baňka Jaroslav
Černuška Josef
 
 
Fiška Václav
Krejcar Jan
 
 
-9-15-9  0311
3.Piskáček OndřejFiška Václav-977-10-82312
4.Mikač JiříBasák Josef1297  3022
5.Piskáček VáclavKrejcar Jan-11-6-9  0323
6.Černuška JosefHrodek Šimon4-85-473233
7.Mikač JiříFiška Václav-3-4-4  0334
8.Piskáček VáclavBasák Josef9-1679 3144
9.Černuška JosefKrejcar Jan4107  3054
10.Piskáček OndřejHrodek Šimon9-68-643264
11.Piskáček VáclavFiška Václav-10-3-5  0365
12.Černuška JosefBasák Josef-5-59-4 1366
13.Piskáček OndřejHleba Vladyslav578  3076
14.Mikač JiříHrodek Šimon-35-8863286
15.Černuška JosefFiška Václav-99-6-5 1387
16.Piskáček OndřejBasák Josef37-88 3197
17.Mikač JiříHleba Vladyslav3-1133 31107
18.Piskáček VáclavHrodek Šimon9-7-8-10 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piskáček Ondřej31Fiška Václav40
Mikač Jiří31Basák Josef13
Piskáček Václav13Krejcar Jan11
Černuška Josef22Hrodek Šimon13
   Hleba Vladyslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ SOkolRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25 TJ Sokol Obrnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hotový Martin
Kubelka Jan
 
 
Pich Jan st.
Plzák Jindřich
 
 
     3010
2.Bednář Pavel
Zázvorka Jan
 
 
Brejška Roman
Glajc Martin
 
 
     1311
3.Bambas JiříPich Jan st.     3121
4.Hotový MartinPlzák Jindřich     3231
5.Bednář PavelBrejška Roman     2332
6.Kubelka JanGlajc Martin     3042
7.Hotový MartinPich Jan st.     3052
8.Bednář PavelPlzák Jindřich     1353
9.Kubelka JanBrejška Roman     3063
10.Bambas JiříGlajc Martin     3173
11.Bednář PavelPich Jan st.     3283
12.Kubelka JanPlzák Jindřich     3093
13.Bambas JiříBrejška Roman     30103
14.Zázvorka JanGlajc Martin     13104
15.Kubelka JanPich Jan st.     30114
16.Bambas JiříPlzák Jindřich     32124
17.Zázvorka JanBrejška Roman     32134
18.Bednář PavelGlajc Martin     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bambas Jiří40Pich Jan st.04
Hotový Martin20Plzák Jindřich13
Bednář Pavel13Brejška Roman13
Kubelka Jan40Glajc Martin22
Zázvorka Jan11   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS