Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ PoleradyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad pohostinstvímRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:9 OÚ Polerady

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Václav
Švarcová Janetta
 
 
Pourová Dina
Vobrubová Zuzana
 
 
     3110
2.Sirotek Zdeněk
Janda Pavel
 
 
Loefner Martin
Novotný Jan
 
 
     3020
3.Janda PavelPourová Dina     3030
4.Švarcová JanettaVobrubová Zuzana     3040
5.Sirotek ZdeněkLoefner Martin     3050
6.Fiala VáclavNovotný Jan     3160
7.Švarcová JanettaPourová Dina     2361
8.Sirotek ZdeněkVobrubová Zuzana     3071
9.Fiala VáclavLoefner Martin     3081
10.Janda PavelNovotný Jan     3091
11.Sirotek ZdeněkPourová Dina     30101
12.Fiala VáclavVobrubová Zuzana     30111
13.Janda PavelLoefner Martin     30121
14.Švarcová JanettaNovotný Jan     30131
15.Fiala VáclavPourová Dina     30141
16.Janda PavelVobrubová Zuzana     30151
17.Švarcová JanettaLoefner Martin     03152
18.Sirotek ZdeněkNovotný Jan     31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janda Pavel40Pourová Dina13
Švarcová Janetta22Vobrubová Zuzana04
Sirotek Zdeněk40Loefner Martin13
Fiala Václav40Novotný Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:Kovařík Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Belancová Jitka
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:43222
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:49446:645TJ Baník Meziboří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišková Helena
Belancová Jitka
 
 
Hosták Marcel
Burš Ivan
 
 
-4-3-3  0301
2.Kovařík Zdeněk
Beneš Jan
 
 
Zralý Daniel
Král Erich
 
 
-68-5-9 1302
3.Belancová JitkaHosták Marcel-4-6-6  0303
4.Fišková HelenaBurš Ivan-5-3-6  0304
5.Beneš JanKrál Erich54-76 3114
6.Kovařík ZdeněkZralý Daniel-12-9-6  0315
7.Fišková HelenaHosták Marcel-5-3-2  0316
8.Beneš JanBurš Ivan-7-8-10  0317
9.Kovařík ZdeněkKrál Erich-8-351093227
10.Belancová JitkaZralý Daniel-6-5-2  0328
11.Beneš JanHosták Marcel4-8-910-42329
12.Kovařík ZdeněkBurš Ivan-8-9-8  03210
13.Belancová JitkaKrál Erich-6-58-7 13211
14.Fišková HelenaZralý Daniel-6-5-4  03212
15.Kovařík ZdeněkHosták Marcel89-74 31312
16.Belancová JitkaBurš Ivan-3-2-3  03313
17.Fišková HelenaKrál Erich-3-5-6  03314
18.Beneš JanZralý Daniel-812-9-9 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Belancová Jitka04Hosták Marcel31
Fišková Helena04Burš Ivan40
Beneš Jan13Král Erich22
Kovařík Zdeněk22Zralý Daniel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:27538:475nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocourek Leoš
Pech Adam
 
 
Pliska Daniel
Klempt Otakar
 
 
369  3010
2.Antalecz Michal
Košťálek Tomáš
 
 
Miškolci Milan
Bohuněk Ladislav
 
 
5-57-11-72311
3.Pech AdamMiškolci Milan-4-7-5  0312
4.Kocourek LeošBohuněk Ladislav-8-6-7  0313
5.Košťálek TomášKlempt Otakar343  3023
6.Antalecz MichalPliska Daniel131  3033
7.Kocourek LeošMiškolci Milan-6-5-4  0334
8.Košťálek TomášBohuněk Ladislav-910-6-3 1335
9.Antalecz MichalKlempt Otakar324  3045
10.Pech AdamPliska Daniel949  3055
11.Košťálek TomášMiškolci Milan-9-0-7  0356
12.Antalecz MichalBohuněk Ladislav6-10-8-6 1357
13.Pech AdamKlempt Otakar185  3067
14.Kocourek LeošPliska Daniel555  3077
15.Antalecz MichalMiškolci Milan-5-9810-102378
16.Pech AdamBohuněk Ladislav-7-6-3  0379
17.Kocourek LeošKlempt Otakar459  3089
18.Košťálek TomášPliska Daniel656  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pech Adam22Miškolci Milan40
Kocourek Leoš22Bohuněk Ladislav40
Košťálek Tomáš22Klempt Otakar04
Antalecz Michal22Pliska Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44510:645TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikač Jiří
Trnka Petr st.
 
 
Kůrka Radek
Zelenka Milan
 
 
699  3010
2.Piskáček Václav
Černuška Josef
 
 
Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
-5-7-8  0311
3.Trnka Petr st.Jankovič Štěpán-8-4-5  0312
4.Mikač JiříBrožová Alena-9-3-6  0313
5.Piskáček VáclavZelenka Milan3-8-81183223
6.Piskáček OndřejKůrka Radek-426-883233
7.Mikač JiříJankovič Štěpán-6-3-2  0334
8.Piskáček VáclavBrožová Alena-3-4-2  0335
9.Piskáček OndřejZelenka Milan1489  3045
10.Trnka Petr st.Kůrka Radek-7-9-7  0346
11.Piskáček VáclavJankovič Štěpán-3-2-4  0347
12.Piskáček OndřejBrožová Alena-108-4-8 1348
13.Černuška JosefZelenka Milan-4657 3158
14.Mikač JiříKůrka Radek7-5-9-9 1359
15.Piskáček OndřejJankovič Štěpán-5-7-6  03510
16.Černuška JosefBrožová Alena9-10-6-6 13511
17.Mikač JiříZelenka Milan-8-84-13 13512
18.Piskáček VáclavKůrka Radek-78-98-323513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trnka Petr st.02Jankovič Štěpán40
Mikač Jiří04Brožová Alena40
Piskáček Václav13Zelenka Milan13
Piskáček Ondřej22Kůrka Radek31
Černuška Josef11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala 48,ObrniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:42 ST Kopisty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Pavel
Zázvorka Jan
 
 
Růžička Josef
Dvořák Jiří
 
 
     1301
2.Bambas Jiří
Struhovský Jiří
 
 
Franc Petr
Loefner Tomáš
 
 
     0302
3.Bednář PavelLoefner Tomáš     3112
4.Zázvorka JanDvořák Jiří     1313
5.Bambas JiříRůžička Josef     3023
6.Struhovský JiříFranc Petr     0324
7.Zázvorka JanLoefner Tomáš     0325
8.Bambas JiříDvořák Jiří     3135
9.Struhovský JiříRůžička Josef     0336
10.Bednář PavelFranc Petr     3246
11.Bambas JiříLoefner Tomáš     3156
12.Struhovský JiříDvořák Jiří     0357
13.Bednář PavelRůžička Josef     1358
14.Zázvorka JanFranc Petr     1359
15.Struhovský JiříLoefner Tomáš     03510
16.Bednář PavelDvořák Jiří     13511
17.Zázvorka JanRůžička Josef     03512
18.Bambas JiříFranc Petr     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bednář Pavel22Loefner Tomáš22
Zázvorka Jan04Dvořák Jiří31
Bambas Jiří40Růžička Josef31
Struhovský Jiří04Franc Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
432:0Konec
utkání
480:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32590:564nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rytich Milan
Plzák Jindřich
 
 
Hleba Vladyslav
Matějka Eduard
 
 
8-115-943210
2.Glajc Martin
Glajc Jaroslav
 
 
Fiška Václav
Basák Josef
 
 
89-76 3120
3.Glajc JaroslavBasák Josef-55-5-2 1321
4.Plzák JindřichHleba Vladyslav678  3031
5.Rytich MilanMatějka Eduard432  3041
6.Glajc MartinFiška Václav-895-7-32342
7.Plzák JindřichBasák Josef-79-910-102343
8.Rytich MilanHleba Vladyslav-10-125273253
9.Glajc MartinMatějka Eduard235  3063
10.Glajc JaroslavFiška Václav9-1-4-1 1364
11.Rytich MilanBasák Josef-3-8-11  0365
12.Glajc MartinHleba Vladyslav1071  3075
13.Pich Jan st.Matějka Eduard-107-2-8 1376
14.Plzák JindřichFiška Václav-5-4-3  0377
15.Glajc MartinBasák Josef278  3087
16.Pich Jan st.Hleba Vladyslav-7-9-7  0388
17.Plzák JindřichMatějka Eduard783  3098
18.Rytich MilanFiška Václav-7-10-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Glajc Jaroslav02Basák Josef31
Plzák Jindřich22Hleba Vladyslav13
Rytich Milan22Matějka Eduard13
Glajc Martin31Fiška Václav40
Pich Jan st.02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy