Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ PoleradyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:15 SKST Baník Most F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejcar Jan
Matějka Eduard
 
 
Sirotek Zdeněk
Fiala Ondřej
 
 
     3010
2.Basák Josef
Hleba Vladyslav
 
 
Šefl Václav
Švarcová Janetta
 
 
     3020
3.Krejcar JanFiala Ondřej     3030
4.Hleba VladyslavŠvarcová Janetta     3240
5.Matějka EduardSirotek Zdeněk     0341
6.Basák JosefŠefl Václav     3051
7.Hleba VladyslavFiala Ondřej     3061
8.Matějka EduardŠvarcová Janetta     2362
9.Basák JosefSirotek Zdeněk     3072
10.Krejcar JanŠefl Václav     3182
11.Matějka EduardFiala Ondřej     3092
12.Basák JosefŠvarcová Janetta     30102
13.Krejcar JanSirotek Zdeněk     30112
14.Hleba VladyslavŠefl Václav     30122
15.Basák JosefFiala Ondřej     30132
16.Krejcar JanŠvarcová Janetta     30142
17.Hleba VladyslavSirotek Zdeněk     03143
18.Matějka EduardŠefl Václav     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejcar Jan40Fiala Ondřej04
Hleba Vladyslav31Švarcová Janetta13
Matějka Eduard13Sirotek Zdeněk22
Basák Josef40Šefl Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:39 TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franc Petr
Loefner Tomáš
 
 
Brejška Roman
Rytich Milan
 
 
     2301
2.Dvořák Jiří
Růžička Josef
 
 
Plzák Jindřich
Glajc Martin
 
 
     1302
3.Dvořák JiříBrejška Roman     0303
4.Růžička JosefRytich Milan     3013
5.Franc PetrPlzák Jindřich     3123
6.Loefner TomášGlajc Martin     1324
7.Růžička JosefBrejška Roman     3234
8.Franc PetrRytich Milan     1335
9.Loefner TomášPlzák Jindřich     3045
10.Dvořák JiříGlajc Martin     1346
11.Franc PetrBrejška Roman     2347
12.Loefner TomášRytich Milan     3157
13.Dvořák JiříPlzák Jindřich     3267
14.Růžička JosefGlajc Martin     1368
15.Loefner TomášBrejška Roman     0369
16.Dvořák JiříRytich Milan     13610
17.Růžička JosefPlzák Jindřich     30710
18.Franc PetrGlajc Martin     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Jiří13Brejška Roman31
Růžička Josef31Rytich Milan22
Franc Petr13Plzák Jindřich04
Loefner Tomáš22Glajc Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:16576:418TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
Bambas Jiří
Kubelka Jan
 
 
9-51112 3110
2.Kůrka Radek
Zelenka Milan
 
 
Bednář Pavel
Zázvorka Jan
 
 
175  3020
3.Jankovič ŠtěpánBambas Jiří976  3030
4.Kůrka RadekKubelka Jan-3-7-12  0331
5.Brožová AlenaBednář Pavel736  3041
6.Zelenka MilanZázvorka Jan657  3051
7.Kůrka RadekBambas Jiří654  3061
8.Brožová AlenaKubelka Jan-1-9-8  0362
9.Zelenka MilanBednář Pavel443  3072
10.Jankovič ŠtěpánZázvorka Jan443  3082
11.Brožová AlenaBambas Jiří6610  3092
12.Zelenka MilanKubelka Jan-6-8-6  0393
13.Jankovič ŠtěpánBednář Pavel454  30103
14.Kůrka RadekZázvorka Jan363  30113
15.Zelenka MilanBambas Jiří-8-756-923114
16.Jankovič ŠtěpánKubelka Jan-6-12-8  03115
17.Kůrka RadekBednář Pavel575  30125
18.Brožová AlenaZázvorka Jan4136  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jankovič Štěpán31Bambas Jiří13
Kůrka Radek31Kubelka Jan40
Brožová Alena31Bednář Pavel04
Zelenka Milan22Zázvorka Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:45 Sokol Horní Jiřetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houdková Helena
Miškolci Milan
 
 
Trnka Petr st.
Piskáček Ondřej
 
 
     1301
2.Bohuněk Ladislav
Pliska Daniel
 
 
Černuška Josef
Piskáček Václav
 
 
     0302
3.Pliska DanielTrnka Petr st.     0303
4.Houdková HelenaPiskáček Ondřej     0304
5.Bohuněk LadislavČernuška Josef     3114
6.Miškolci MilanPiskáček Václav     3124
7.Klempt OtakarTrnka Petr st.     3134
8.Bohuněk LadislavPiskáček Ondřej     0335
9.Miškolci MilanČernuška Josef     1336
10.Pliska DanielPiskáček Václav     1337
11.Bohuněk LadislavTrnka Petr st.     0338
12.Miškolci MilanPiskáček Ondřej     1339
13.Pliska DanielČernuška Josef     03310
14.Klempt OtakarPiskáček Václav     03311
15.Miškolci MilanTrnka Petr st.     03312
16.Pliska DanielPiskáček Ondřej     03313
17.Klempt OtakarČernuška Josef     03314
18.Bohuněk LadislavPiskáček Václav     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pliska Daniel04Trnka Petr st.31
Houdková Helena01Piskáček Ondřej40
Bohuněk Ladislav22Černuška Josef31
Miškolci Milan13Piskáček Václav22
Klempt Otakar12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20685:533TJ Baník Meziboří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Erich
Hejna Martin
 
 
Kocourek Leoš
Domkář Miroslav
 
 
825  3010
2.Burš Ivan
Hosták Marcel
 
 
Antalecz Michal
Košťálek Tomáš
 
 
877  3020
3.Hosták MarcelAntalecz Michal-610-8853230
4.Král ErichKošťálek Tomáš3-8106 3140
5.Burš IvanDomkář Miroslav1-567 3150
6.Hejna MartinKocourek Leoš-8103-5-72351
7.Král ErichAntalecz Michal-125-87-82352
8.Burš IvanKošťálek Tomáš-7794 3162
9.Hejna MartinDomkář Miroslav527  3072
10.Hosták MarcelKocourek Leoš557  3082
11.Burš IvanAntalecz Michal899  3092
12.Hejna MartinKošťálek Tomáš1178  30102
13.Hosták MarcelDomkář Miroslav755  30112
14.Král ErichKocourek Leoš813-92 31122
15.Hejna MartinAntalecz Michal-11-105-3 13123
16.Hosták MarcelKošťálek Tomáš314-136 31133
17.Král ErichDomkář Miroslav-9254 31143
18.Hubová SoňaKocourek Leoš-12-3-2  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hosták Marcel40Antalecz Michal22
Král Erich31Košťálek Tomáš04
Burš Ivan30Domkář Miroslav04
Hejna Martin22Kocourek Leoš22
Hubová Soňa01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
Brožová Alena
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1316:41 SKST Baník Most H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čmerda Tomáš
Pourová Dina
 
 
Belancová Jitka
Fišková Helena
 
 
     3010
2.Růžičková Barbora
Vobrubová Zuzana
 
 
Beneš Jan
Kovařík Zdeněk
 
 
     0311
3.Čmerda TomášBelancová Jitka     0312
4.Němečková AdélaFišková Helena     3022
5.Růžičková BarboraBeneš Jan     0323
6.Vobrubová ZuzanaKovařík Zdeněk     0324
7.Němečková AdélaBelancová Jitka     0325
8.Růžičková BarboraFišková Helena     3235
9.Vobrubová ZuzanaBeneš Jan     0336
10.Čmerda TomášKovařík Zdeněk     0337
11.Růžičková BarboraWachtel Antonín     0338
12.Pourová DinaFišková Helena     3048
13.Čmerda TomášBeneš Jan     1349
14.Němečková AdélaKovařík Zdeněk     03410
15.Pourová DinaWachtel Antonín     03411
16.Čmerda TomášFišková Helena     30511
17.Němečková AdélaBeneš Jan     03512
18.Růžičková BarboraKovařík Zdeněk     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čmerda Tomáš13Belancová Jitka20
Němečková Adéla13Fišková Helena04
Růžičková Barbora13Beneš Jan40
Vobrubová Zuzana02Kovařík Zdeněk40
Pourová Dina11Wachtel Antonín20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS