Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ PoleradyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:24 ST Kopisty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loefner Tomáš
Růžička Josef
 
 
Fiala Ondřej
Sirotek Zdeněk
 
 
     3010
2.Franc Petr
Dvořák Jiří
 
 
Šefl Václav
Janda Pavel
 
 
     2311
3.Loefner TomášFiala Ondřej     3021
4.Franc PetrŠefl Václav     3231
5.Růžička JosefSirotek Zdeněk     3041
6.Dvořák JiříJanda Pavel     2342
7.Franc PetrFiala Ondřej     3052
8.Růžička JosefŠefl Václav     3062
9.Dvořák JiříSirotek Zdeněk     3272
10.Loefner TomášJanda Pavel     3182
11.Růžička JosefFiala Ondřej     3092
12.Dvořák JiříŠefl Václav     1393
13.Loefner TomášSirotek Zdeněk     2394
14.Franc PetrJanda Pavel     0395
15.Dvořák JiříFiala Ondřej     30105
16.Loefner Tomᚊefl Václav     31115
17.Franc PetrSirotek Zdeněk     03116
18.Růžička JosefJanda Pavel     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Loefner Tomáš31Fiala Ondřej04
Franc Petr22Šefl Václav13
Růžička Josef40Sirotek Zdeněk22
Dvořák Jiří22Janda Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:11685:402TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
Hleba Vladyslav
Faltys Zdeněk st.
 
 
95-97 3110
2.Zelenka Milan
Kůrka Radek
 
 
Fiška Václav
Krejcar Jan
 
 
68-126 3120
3.Jankovič ŠtěpánFiška Václav678  3030
4.Brožová AlenaKrejcar Jan-57-9793240
5.Zelenka MilanHleba Vladyslav566  3050
6.Kůrka RadekFaltys Zdeněk st.335  3060
7.Brožová AlenaFiška Václav6-9-11773270
8.Zelenka MilanKrejcar JanWO    3080
9.Kůrka RadekHleba Vladyslav533  3090
10.Jankovič ŠtěpánFaltys Zdeněk st.478  30100
11.Zelenka MilanFiška Václav77-9-7732110
12.Kůrka RadekKrejcar JanWO    30120
13.Jankovič ŠtěpánHleba Vladyslav586  30130
14.Brožová AlenaFaltys Zdeněk st.795  30140
15.Kůrka RadekFiška Václav86-8-7832150
16.Jankovič ŠtěpánKrejcar JanWO    30160
17.Brožová AlenaHleba Vladyslav427  30170
18.Zelenka MilanFaltys Zdeněk st.-5557 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jankovič Štěpán30Fiška Václav04
Brožová Alena40Krejcar Jan01
Zelenka Milan30Hleba Vladyslav04
Kůrka Radek30Faltys Zdeněk st.04
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:41 TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miškolci Milan
Klempt Otakar
 
 
Glajc Martin
Plzák Jindřich
 
 
     0301
2.Bohuněk Ladislav
Roud Václav
 
 
Rytich Milan
Brejška Roman
 
 
     3111
3.Miškolci MilanGlajc Martin     0312
4.Klempt OtakarPlzák Jindřich     0313
5.Bohuněk LadislavRytich Milan     2314
6.Roud VáclavBrejška Roman     0315
7.Klempt OtakarGlajc Martin     0316
8.Bohuněk LadislavPlzák Jindřich     3026
9.Roud VáclavRytich Milan     3136
10.Miškolci MilanBrejška Roman     3246
11.Bohuněk LadislavGlajc Martin     0347
12.Roud VáclavPlzák Jindřich     0348
13.Miškolci MilanPich Jan st.     3058
14.Klempt OtakarBrejška Roman     0359
15.Roud VáclavGlajc Martin     03510
16.Miškolci MilanPlzák Jindřich     31610
17.Klempt OtakarPich Jan st.     03611
18.Bohuněk LadislavBrejška Roman     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Miškolci Milan31Glajc Martin40
Klempt Otakar04Plzák Jindřich22
Bohuněk Ladislav13Rytich Milan11
Roud Václav13Brejška Roman31
   Pich Jan st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceRozhodčí:Hocelík Viktor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:41 TJ Sokol Obrnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burš Ivan
Hosták Marcel
 
 
Kubelka Jan
Hotový Martin
 
 
     0301
2.Král Erich
Hejna Martin
 
 
Bambas Jiří
Zázvorka Jan
 
 
     0302
3.Hosták MarcelKubelka Jan     0303
4.Král ErichHotový Martin     2304
5.Burš IvanBambas Jiří     3114
6.Hejna MarekZázvorka Jan     3124
7.Král ErichKubelka Jan     2325
8.Burš IvanHotový Martin     1326
9.Hejna MarekBambas Jiří     0327
10.Hosták MarcelZázvorka Jan     3037
11.Burš IvanKubelka Jan     0338
12.Hejna MartinHotový Martin     0339
13.Hosták MarcelBambas Jiří     13310
14.Král ErichBednář Pavel     30410
15.Hejna MartinKubelka Jan     03411
16.Hosták MarcelHotový Martin     13412
17.Král ErichBambas JiříWO    03413
18.Burš IvanBednář Pavel     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hosták Marcel13Kubelka Jan40
Král Erich12Hotový Martin40
Burš Ivan22Bambas Jiří21
Hejna Marek11Zázvorka Jan02
Hejna Martin02Bednář Pavel02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
Brožová Alena
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54 Sokol Horní Jiřetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vobrubová Zuzana
Růžičková Barbora
 
 
Trnka Petr st.
Piskáček Ondřej
 
 
     0301
2.Čmerda Ondřej
Pourová Dina
 
 
Černuška Josef
Piskáček Václav
 
 
     0302
3.Vobrubová ZuzanaTrnka Petr st.     0303
4.Růžičková BarboraČernuška Josef     0304
5.Čmerda TomášPiskáček Václav     0305
6.Pourová DinaPiskáček Ondřej     0306
7.Růžičková BarboraTrnka Petr st.     0307
8.Čmerda TomášČernuška Josef     1308
9.Pourová DinaPiskáček Václav     0309
10.Vobrubová ZuzanaPiskáček Ondřej     03010
11.Čmerda OndřejTrnka Petr st.     23011
12.Pourová DinaČernuška Josef     03012
13.Vobrubová ZuzanaPiskáček Václav     03013
14.Růžičková BarboraPiskáček Ondřej     03014
15.Pourová DinaTrnka Petr st.     03015
16.Vobrubová ZuzanaČernuška Josef     03016
17.Růžičková BarboraPiskáček Václav     03017
18.Čmerda OndřejPiskáček Ondřej     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vobrubová Zuzana04Trnka Petr st.40
Růžičková Barbora04Černuška Josef40
Čmerda Tomáš02Piskáček Václav40
Pourová Dina04Piskáček Ondřej40
Čmerda Ondřej02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CRozhodčí:Wachtel Antonín
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Beneš Jan
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Belancová Jitka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27653:600SKST Baník Most H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wachtel Antonín
Beneš Jan
 
 
Antalecz Michal
Košťálek Tomáš
 
 
-66-7-8 1301
2.Kovařík Zdeněk
Hrdý Zdeněk
 
 
Pech Adam
Kocourek Leoš
 
 
5-5128 3111
3.Hrdý ZdeněkAntalecz Michal-6-8-8  0312
4.Beneš JanKošťálek Tomáš6-17810 3122
5.Kovařík ZdeněkKocourek Leoš874  3032
6.Wachtel AntonínPech Adam-87910 3142
7.Beneš JanAntalecz Michal-6-93-7 1343
8.Kovařík ZdeněkKošťálek Tomáš8-4127 3153
9.Wachtel AntonínKocourek Leoš594  3063
10.Hrdý ZdeněkPech Adam-5-8-9  0364
11.Kovařík ZdeněkAntalecz Michal-10-77-5 1365
12.Wachtel AntonínKošťálek Tomáš9-11118 3175
13.Hrdý ZdeněkKocourek Leoš87-86 3185
14.Beneš JanPech Adam-8676 3195
15.Wachtel AntonínAntalecz Michal-58-4-4 1396
16.Hrdý ZdeněkKošťálek Tomáš5-465 31106
17.Beneš JanKocourek Leoš876  30116
18.Kovařík ZdeněkPech Adam4-14411 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdý Zdeněk22Antalecz Michal40
Beneš Jan31Košťálek Tomáš04
Kovařík Zdeněk31Kocourek Leoš04
Wachtel Antonín31Pech Adam13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS