Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ PoleradyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11626:471TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožová Alena
Lála František
 
 
Sirotek Zdeněk
Fiala Ondřej
 
 
8410  3010
2.Zelenka Milan
Kůrka Radek
 
 
Fiala Václav
Janda Pavel
 
 
684  3020
3.Brožová AlenaSirotek Zdeněk-10594 3130
4.Lála FrantišekFiala Ondřej8510  3040
5.Zelenka MilanFiala Václav876  3050
6.Kůrka RadekJanda Pavel876  3060
7.Lála FrantišekSirotek Zdeněk101010  3070
8.Zelenka MilanFiala Ondřej863  3080
9.Kůrka RadekFiala Václav445  3090
10.Brožová AlenaJanda Pavel487  30100
11.Zelenka MilanSirotek Zdeněk7159  30110
12.Kůrka RadekFiala Ondřej459  30120
13.Brožová AlenaFiala Václav67-54 31130
14.Lála FrantišekJanda Pavel9-78-9-923131
15.Kůrka RadekSirotek Zdeněk5-87-91032141
16.Brožová AlenaFiala Ondřej5-789 31151
17.Lála FrantišekFiala VáclavWO    03152
18.Zelenka MilanJanda Pavel686  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brožová Alena40Sirotek Zdeněk04
Lála František21Fiala Ondřej04
Zelenka Milan40Fiala Václav03
Kůrka Radek40Janda Pavel13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:34 SKST Baník Most G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Karel
Miškolci Milan
 
 
Růžička Josef
Karez Jindřich
 
 
     0301
2.Roud Václav
Bohuněk Ladislav
 
 
Dvořák Jiří
Feix Jiří
 
 
     3111
3.Bohuněk LadislavDvořák Jiří     1312
4.Skopec KarelFeix Jiří     3222
5.Roud VáclavKarez Jindřich     2323
6.Miškolci MilanRůžička Josef     3233
7.Skopec KarelDvořák Jiří     3043
8.Roud VáclavFeix Jiří     3053
9.Miškolci MilanKarez Jindřich     3263
10.Bohuněk LadislavRůžička Josef     2364
11.Roud VáclavDvořák Jiří     3274
12.Miškolci MilanFeix Jiří     3084
13.Bohuněk LadislavKarez Jindřich     3194
14.Skopec KarelRůžička Josef     2395
15.Miškolci MilanDvořák Jiří     32105
16.Bohuněk LadislavFeix Jiří     31115
17.Skopec KarelKarez Jindřich     13116
18.Roud VáclavRůžička Josef     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bohuněk Ladislav22Dvořák Jiří13
Skopec Karel22Feix Jiří04
Roud Václav22Karez Jindřich22
Miškolci Milan40Růžička Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most FRozhodčí:Slivoň Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27 TJ Baník Meziboří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burš Ivan
Hosták Marcel
 
 
Fiška Václav
Hrodek Šimon
 
 
     3210
2.Král Erich
Zralý Daniel
 
 
Basák Josef
Hleba Vladyslav
 
 
     3020
3.Král ErichBasák Josef     3030
4.Hosták MarcelHleba Vladyslav     3140
5.Burš IvanFiška Václav     1341
6.Zralý DanielHrodek Šimon     3151
7.Hosták MarcelMatějka Eduard     3061
8.Burš IvanHleba Vladyslav     3071
9.Zralý DanielFiška Václav     0372
10.Král ErichHrodek Šimon     0373
11.Burš IvanMatějka Eduard     3083
12.Zralý DanielHleba Vladyslav     3193
13.Král ErichFiška Václav     0394
14.Hosták MarcelHrodek Šimon     2395
15.Zralý DanielMatějka Eduard     30105
16.Král ErichHleba Vladyslav     31115
17.Hosták MarcelFiška Václav     03116
18.Burš IvanHrodek Šimon     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Erich22Basák Josef01
Hosták Marcel22Hleba Vladyslav04
Burš Ivan22Fiška Václav40
Zralý Daniel31Hrodek Šimon31
   Matějka Eduard03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
Brožová Alena
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:47 TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čmerda Ondřej
Loefner Martin
 
 
Rytich Milan
Plzák Jindřich
 
 
     0301
2.Pourová Dina
Vobrubová Zuzana
 
 
Glajc Jaroslav
Brejška Roman
 
 
     0302
3.Loefner MartinGlajc Jaroslav     1303
4.Pourová DinaPlzák Jindřich     1304
5.Vobrubová ZuzanaBrejška Roman     0305
6.Čmerda OndřejRytich Milan     0306
7.Pourová DinaGlajc Jaroslav     0307
8.Vobrubová ZuzanaPlzák Jindřich     1308
9.Čmerda OndřejBrejška Roman     3018
10.Loefner MartinRytich Milan     0319
11.Vobrubová ZuzanaGlajc Jaroslav     03110
12.Čmerda OndřejPich Jan st.     32210
13.Loefner MartinBrejška Roman     03211
14.Pourová DinaRytich Milan     13212
15.Čmerda OndřejGlajc Jaroslav     30312
16.Loefner MartinPich Jan st.     03313
17.Pourová DinaBrejška Roman     03314
18.Vobrubová ZuzanaRytich Milan     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Loefner Martin04Glajc Jaroslav31
Pourová Dina04Plzák Jindřich20
Vobrubová Zuzana04Brejška Roman31
Čmerda Ondřej31Rytich Milan40
   Pich Jan st.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:38472:587TJ Sokol Obrnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišková Helena
Belancová Jitka
 
 
Bednář Pavel
Zázvorka Jan
 
 
-54-6-5 1301
2.Kovařík Zdeněk
Beneš Jan
 
 
Kubelka Jan
Bambas Jiří
 
 
63-2-3-32302
3.Fišková HelenaBednář Pavel-6-3-7  0303
4.Belancová JitkaZázvorka Jan567  3013
5.Beneš JanKubelka Jan-3-9-9  0314
6.Kovařík ZdeněkBambas Jiří-35-6-3 1315
7.Belancová JitkaBednář Pavel-78-71093225
8.Beneš JanZázvorka Jan516  3035
9.Kovařík ZdeněkKubelka Jan-1-6-4  0336
10.Fišková HelenaBambas Jiří-5-4-4  0337
11.Beneš JanBednář Pavel897  3047
12.Kovařík ZdeněkZázvorka Jan578  3057
13.Fišková HelenaKubelka Jan-2-6-3  0358
14.Belancová JitkaBambas Jiří-8-3-6  0359
15.Kovařík ZdeněkBednář Pavel-95134 3169
16.Fišková HelenaZázvorka Jan-6-8-9  03610
17.Belancová JitkaKubelka Jan-3-1-5  03611
18.Beneš JanBambas Jiří-511-59832711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fišková Helena04Bednář Pavel13
Belancová Jitka22Zázvorka Jan13
Beneš Jan31Kubelka Jan40
Kovařík Zdeněk22Bambas Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1716:53572:725Sokol Horní Jiřetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antalecz Michal
Košťálek Tomáš
 
 
Piskáček Václav
Černuška Josef
 
 
9-5-9-12 1301
2.Pech Adam
Kocourek Leoš
 
 
Trnka Petr st.
Mikač Jiří
 
 
-5-4-6  0302
3.Antalecz MichalMikač Jiří7-6-105-102303
4.Košťálek TomášPiskáček Ondřej-11-9-9  0304
5.Pech AdamPiskáček Václav45-8-9-92305
6.Kocourek LeošTrnka Petr st.-8-4-3  0306
7.Košťálek TomášMikač Jiří-8-9-9  0307
8.Pech AdamPiskáček Ondřej-47-8-6 1308
9.Kocourek LeošPiskáček Václav-4-13-3  0309
10.Antalecz MichalTrnka Petr st.10-69-663219
11.Pech AdamMikač Jiří-7-5-6  03110
12.Kocourek LeošPiskáček Ondřej-8-6-14  03111
13.Antalecz MichalPiskáček Václav-810-73-1023112
14.Košťálek TomášTrnka Petr st.8-4-7-8 13113
15.Kocourek LeošMikač Jiří-5-8-6  03114
16.Antalecz MichalPiskáček Ondřej13-9-4-7 13115
17.Košťálek TomášPiskáček Václav-5513-12-523116
18.Pech AdamTrnka Petr st.-98-5-8 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Antalecz Michal13Mikač Jiří40
Košťálek Tomáš04Piskáček Ondřej40
Pech Adam04Piskáček Václav40
Kocourek Leoš04Trnka Petr st.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS