Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ PoleradyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad pohostinstvímRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54 Sokol Horní Jiřetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Zdeněk
Fiala Ondřej
 
 
Černuška Josef
Piskáček Václav
 
 
     0301
2.Fiala Václav
Šefl Václav
 
 
Piskáček Ondřej
Trnka Petr st.
 
 
     1302
3.Sirotek ZdeněkČernuška Josef     0303
4.Fiala OndřejPiskáček Ondřej     0304
5.Šefl VáclavPiskáček Václav     0305
6.Fiala VáclavTrnka Petr st.     0306
7.Fiala OndřejČernuška Josef     0307
8.Šefl VáclavPiskáček Ondřej     0308
9.Fiala VáclavPiskáček Václav     0309
10.Sirotek ZdeněkTrnka Petr st.     13010
11.Šefl VáclavČernuška Josef     03011
12.Fiala VáclavPiskáček Ondřej     03012
13.Sirotek ZdeněkPiskáček Václav     03013
14.Fiala OndřejTrnka Petr st.     03014
15.Fiala VáclavČernuška Josef     03015
16.Sirotek ZdeněkPiskáček Ondřej     13016
17.Fiala OndřejPiskáček Václav     03017
18.Šefl VáclavTrnka Petr st.     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sirotek Zdeněk04Černuška Josef40
Fiala Ondřej04Piskáček Ondřej40
Šefl Václav04Piskáček Václav40
Fiala Václav04Trnka Petr st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:35 Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubelka Jan
Bambas Jiří
 
 
Pech Adam
Kocourek Leoš
 
 
     3010
2.Zázvorka Jan
Bednář Pavel
 
 
Antalecz Michal
Košťálek Tomáš
 
 
     0311
3.Zázvorka JanAntalecz Michal     0312
4.Bednář PavelKošťálek Tomáš     0313
5.Bambas JiříPech Adam     2314
6.Kubelka JanKocourek Leoš     3024
7.Bednář PavelAntalecz Michal     2325
8.Bambas JiříKošťálek Tomáš     3135
9.Kubelka JanPech Adam     3045
10.Zázvorka JanKocourek Leoš     0346
11.Bambas JiříAntalecz Michal     3156
12.Kubelka JanKošťálek Tomáš     3066
13.Zázvorka JanPech Adam     0367
14.Bednář PavelKocourek Leoš     2368
15.Kubelka JanAntalecz Michal     3078
16.Zázvorka JanKošťálek Tomáš     0379
17.Bednář PavelPech Adam     23710
18.Bambas JiříKocourek Leoš     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zázvorka Jan04Antalecz Michal22
Bednář Pavel04Košťálek Tomáš22
Bambas Jiří22Pech Adam31
Kubelka Jan40Kocourek Leoš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 2 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
432:0Konec
utkání
480:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:23638:513TTC Litvínov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plzák Jindřich
Glajc Martin
 
 
Fišková Helena
Beneš Jan
 
 
596  3010
2.Glajc Jaroslav
Brejška Roman
 
 
Kovařík Zdeněk
Wachtel Antonín
 
 
-101-61093220
3.Plzák JindřichFišková Helena443  3030
4.Brejška RomanBeneš Jan-7-11-8  0331
5.Glajc MartinKovařík Zdeněk225  3041
6.Glajc JaroslavWachtel Antonín-88-9-4 1342
7.Brejška RomanFišková Helena511  3052
8.Glajc MartinBeneš Jan-71018 3162
9.Glajc JaroslavKovařík Zdeněk-7-67-8 1363
10.Plzák JindřichWachtel Antonín866  3073
11.Glajc MartinFišková Helena4411  3083
12.Glajc JaroslavBeneš Jan-7-4-7  0384
13.Plzák JindřichKovařík Zdeněk-5-79-12 1385
14.Brejška RomanWachtel Antonín85-3-1053295
15.Glajc JaroslavFišková Helena-968-7632105
16.Plzák JindřichBeneš Jan342  30115
17.Brejška RomanKovařík Zdeněk-51098 31125
18.Glajc MartinWachtel Antonín81111  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plzák Jindřich31Fišková Helena04
Brejška Roman31Beneš Jan22
Glajc Martin40Kovařík Zdeněk22
Glajc Jaroslav13Wachtel Antonín13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov FRozhodčí:Mandík Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Hleba Vladyslav
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19 SKST Baník Most F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandík Ladislav
Hrodek Šimon
 
 
Růžičková Barbora
Němečková Adéla
 
 
     3010
2.Hleba Vladyslav
Basák Josef
 
 
Čmerda Ondřej
Čmerda Tomáš
 
 
     3120
3.Hrodek ŠimonČmerda Ondřej     3130
4.Basák JosefČmerda Tomáš     3240
5.Mandík LadislavNěmečková Adéla     3050
6.Hleba VladyslavRůžičková Barbora     3060
7.Basák JosefČmerda Ondřej     3170
8.Mandík LadislavČmerda Tomáš     3080
9.Hleba VladyslavNěmečková Adéla     3090
10.Hrodek ŠimonRůžičková Barbora     31100
11.Mandík LadislavČmerda OndřejWO    03101
12.Hleba VladyslavČmerda Tomáš     23102
13.Hrodek ŠimonNěmečková Adéla     30112
14.Basák JosefRůžičková Barbora     30122
15.Hleba VladyslavČmerda Ondřej     23123
16.Hrodek ŠimonČmerda Tomáš     31133
17.Basák JosefNěmečková Adéla     30143
18.Mandík LadislavRůžičková BarboraWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrodek Šimon40Čmerda Ondřej12
Basák Josef40Čmerda Tomáš13
Mandík Ladislav20Němečková Adéla04
Hleba Vladyslav22Růžičková Barbora03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:39 TJ Baník Meziboří B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří
Loefner Tomáš
 
 
Král Erich
Celerin Karel
 
 
     2301
2.Růžička Josef
Karez Jindřich
 
 
Hosták Marcel
Burš Ivan
 
 
     3011
3.Loefner TomášCelerin Karel     0312
4.Růžička JosefHosták Marcel     3022
5.Karez JindřichBurš Ivan     1323
6.Dvořák JiříKrál Erich     2324
7.Růžička JosefCelerin Karel     3034
8.Karez JindřichHosták Marcel     2335
9.Dvořák JiříBurš Ivan     1336
10.Loefner TomášKrál Erich     2337
11.Karez JindřichCelerin Karel     3247
12.Dvořák JiříHosták Marcel     0348
13.Loefner TomášBurš Ivan     0349
14.Růžička JosefKrál Erich     3159
15.Dvořák JiříCelerin Karel     23510
16.Loefner TomášHosták Marcel     03511
17.Růžička JosefBurš Ivan     03512
18.Karez JindřichKrál ErichWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Loefner Tomáš04Celerin Karel22
Růžička Josef31Hosták Marcel31
Karez Jindřich12Burš Ivan40
Dvořák Jiří04Král Erich21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:12604:425TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
Miškolci Milan
Skopec Karel
 
 
198  3010
2.Zelenka Milan
Kůrka Radek
 
 
Bohuněk Ladislav
Roud Václav
 
 
76-83 3120
3.Jankovič ŠtěpánMiškolci Milan456  3030
4.Kůrka RadekSkopec Karel444  3040
5.Brožová AlenaBohuněk Ladislav594  3050
6.Zelenka MilanRoud Václav879  3060
7.Kůrka RadekMiškolci Milan6-835 3170
8.Brožová AlenaSkopec Karel996  3080
9.Zelenka MilanBohuněk Ladislav6-678 3190
10.Jankovič ŠtěpánRoud Václav776  30100
11.Brožová AlenaMiškolci Milan754  30110
12.Zelenka MilanSkopec Karel-5-5510-623111
13.Jankovič ŠtěpánBohuněk Ladislav767  30121
14.Hojdar AdamRoud Václav-10-6-5  03122
15.Zelenka MilanMiškolci Milan567  30132
16.Jankovič ŠtěpánSkopec Karel765  30142
17.Hojdar AdamBohuněk Ladislav-8-9-10  03143
18.Brožová AlenaRoud Václav769  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jankovič Štěpán40Miškolci Milan04
Kůrka Radek20Skopec Karel13
Brožová Alena40Bohuněk Ladislav13
Zelenka Milan31Roud Václav13
Hojdar Adam02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS