Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ PoleradyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál nad pohostinstvím PoleradyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:16 SKST Baník Most G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohuněk Ladislav
Roud Václav
 
 
Sirotek Zdeněk
Janda Pavel
 
 
     3110
2.Skopec Karel
Miškolci Milan
 
 
Fiala Václav
Švarcová Janetta
 
 
     3020
3.Miškolci MilanFiala Ondřej     3030
4.Roud VáclavJanda Pavel     3040
5.Bohuněk LadislavŠvarcová Janetta     3050
6.Skopec KarelSirotek Zdeněk     3260
7.Miškolci MilanJanda Pavel     3170
8.Roud VáclavŠvarcová Janetta     3180
9.Bohuněk LadislavSirotek Zdeněk     3190
10.Skopec KarelFiala Ondřej     30100
11.Miškolci MilanŠvarcová Janetta     30110
12.Roud VáclavJanda Adam     30120
13.Klempt OtakarFiala Ondřej     03121
14.Skopec KarelJanda Pavel     13122
15.Miškolci MilanJanda Adam     30132
16.Roud VáclavFiala Ondřej     30142
17.Klempt OtakarJanda Pavel     03143
18.Skopec KarelŠvarcová Janetta     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Miškolci Milan40Fiala Ondřej13
Roud Václav40Janda Pavel22
Bohuněk Ladislav20Švarcová Janetta04
Skopec Karel31Sirotek Zdeněk02
Klempt Otakar02Janda Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:Hocelík Viktor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:Hocelík Viktor
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:44512:608TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burš Ivan
Hosták Marcel
 
 
Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
-3-4-6  0301
2.Král Erich
Celerin Karel
 
 
Kůrka Radek
Zelenka Milan
 
 
-5-5-6  0302
3.Celerin KarelJankovič Štěpán-4-6-5  0303
4.Hosták MarcelBrožová Alena-6-5-5  0304
5.Burš IvanZelenka Milan-5-5410-122305
6.Král ErichKůrka Radek-10-9-6  0306
7.Hosták MarcelJankovič Štěpán-8-8-7  0307
8.Burš IvanBrožová Alena-8-9-3  0308
9.Král ErichZelenka Milan-99-9-8 1309
10.Celerin KarelKůrka Radek-3-5-5  03010
11.Burš IvanJankovič Štěpán-5-6-8  03011
12.Král ErichBrožová Alena-712149 31111
13.Celerin KarelZelenka Milan-35-87732211
14.Hosták MarcelKůrka Radek-8-11-7  03212
15.Král ErichJankovič Štěpán-12-512-8 13213
16.Celerin KarelBrožová Alena99-8-6832313
17.Hosták MarcelZelenka MilanWO    30413
18.Burš IvanKůrka RadekWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Celerin Karel22Jankovič Štěpán40
Hosták Marcel03Brožová Alena22
Burš Ivan03Zelenka Milan21
Král Erich13Kůrka Radek30
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:Beránek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:51516:698ST Kopisty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vobrubová Zuzana
Růžičková Barbora
 
 
Dvořák Jiří
Karez Jindřich
 
 
-59-14-8 1301
2.Pourová Dina
Čmerda Ondřej
 
 
Růžička Josef
Loefner Tomáš
 
 
6-5-0783211
3.Pourová DinaDvořák Jiří-5-7-8  0312
4.Loefner MartinLoefner Tomáš-3-5-2  0313
5.Vobrubová ZuzanaRůžička Josef-5-5-8  0314
6.Čmerda OndřejKarez Jindřich7-44-6-32315
7.Loefner MartinDvořák Jiří-2-9-3  0316
8.Vobrubová ZuzanaLoefner Tomáš-2-7-5  0317
9.Čmerda OndřejRůžička Josef-6-9104-22318
10.Pourová DinaKarez Jindřich-7-3-3  0319
11.Vobrubová ZuzanaDvořák Jiří-13-135-5 13110
12.Čmerda OndřejLoefner Tomáš-9-3135832210
13.Pourová DinaRůžička Josef-7-9-8  03211
14.Růžičková BarboraKarez Jindřich-7-8-7  03212
15.Čmerda OndřejDvořák Jiří-10311-9832312
16.Pourová DinaLoefner Tomáš-10-7-8  03313
17.Růžičková BarboraRůžička Josef7-8-57-723314
18.Vobrubová ZuzanaKarez Jindřich-8-5-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pourová Dina04Dvořák Jiří31
Loefner Martin02Loefner Tomáš31
Vobrubová Zuzana04Růžička Josef40
Čmerda Ondřej22Karez Jindřich40
Růžičková Barbora02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:44497:637SKST Baník Most F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belancová Jitka
Fišková Helena
 
 
Mandík Ladislav
Hleba Vladyslav
 
 
-6-7-11  0301
2.Wachtel Antonín
Beneš Jan
 
 
Basák Josef
Hrodek Šimon
 
 
6-6-107-122302
3.Fišková HelenaFiška Václav-1-2-8  0303
4.Belancová JitkaHrodek Šimon9-6-6-9 1304
5.Wachtel AntonínMandík Ladislav-145-5-1 1305
6.Beneš JanHleba Vladyslav586  3015
7.Belancová JitkaFiška Václav-7-3-3  0316
8.Wachtel AntonínHrodek Šimon-8-8-7  0317
9.Beneš JanBasák Josef587  3027
10.Fišková HelenaHleba Vladyslav-7-5-7  0328
11.Wachtel AntonínFiška Václav-1-3-7  0329
12.Beneš JanHrodek Šimon-598-873239
13.Fišková HelenaBasák Josef10-2-5-7 13310
14.Belancová JitkaHleba Vladyslav-108-6-7 13311
15.Beneš JanFiška Václav-10-411-8 13312
16.Fišková HelenaHrodek Šimon-6-7-7  03313
17.Belancová JitkaBasák Josef-8-7-8  03314
18.Wachtel AntonínHleba Vladyslav786  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fišková Helena04Fiška Václav40
Belancová Jitka04Hrodek Šimon31
Wachtel Antonín13Mandík Ladislav10
Beneš Jan31Hleba Vladyslav22
   Basák Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29654:601Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Adam
Kocourek Leoš
 
 
Plzák Jindřich
Rytich Milan
 
 
-6-78-5 1301
2.Antalecz Michal
Košťálek Tomáš
 
 
Glajc Jaroslav
Pich Jan st.
 
 
897  3011
3.Košťálek TomášPlzák Jindřich-6-4-6  0312
4.Pech AdamRytich Milan-106-9563222
5.Kocourek LeošPich Jan st.-4-109813232
6.Antalecz MichalGlajc Jaroslav564  3042
7.Pech AdamPlzák Jindřich-10-76-8 1343
8.Kocourek LeošRytich Milan-7-2-7  0344
9.Antalecz MichalPich Jan st.1173  3054
10.Košťálek TomášGlajc Jaroslav872  3064
11.Kocourek LeošPlzák Jindřich-4-93-6 1365
12.Antalecz MichalRytich Milan7715  3075
13.Košťálek TomášPich Jan st.1045  3085
14.Pech AdamGlajc Jaroslav-97411 3195
15.Antalecz MichalPlzák Jindřich-7611-7-72396
16.Košťálek TomášRytich Milan-111059 31106
17.Pech AdamPich Jan st.6-8-9-11 13107
18.Kocourek LeošGlajc Jaroslav-8-2914632117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Košťálek Tomáš31Plzák Jindřich40
Pech Adam22Rytich Milan13
Kocourek Leoš22Pich Jan st.13
Antalecz Michal31Glajc Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:38572:613TJ Sokol Obrnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Petr st.
Mikač Jiří
 
 
Bambas Jiří
Zázvorka Jan
 
 
911-8-693210
2.Černuška Josef
Piskáček Václav
 
 
Kubelka Jan
Hotový Martin
 
 
-11-138-7 1311
3.Piskáček OndřejBambas Jiří6121  3021
4.Mikač JiříZázvorka Jan226  3031
5.Černuška JosefKubelka Jan-13-7-3  0332
6.Piskáček VáclavHotový Martin-7-8-9  0333
7.Mikač JiříBambas Jiří29-10-593243
8.Černuška JosefZázvorka Jan243  3053
9.Piskáček VáclavKubelka Jan-5-4-2  0354
10.Piskáček OndřejHotový Martin-118-5-7 1355
11.Černuška JosefBambas Jiří-7-4-9  0356
12.Piskáček VáclavZázvorka Jan5710  3066
13.Piskáček OndřejKubelka Jan-48-5-9 1367
14.Trnka Petr st.Hotový Martin-8-4-6  0368
15.Piskáček VáclavBambas Jiří-69-143-62369
16.Piskáček OndřejZázvorka Jan8-957 3179
17.Trnka Petr st.Kubelka Jan-5-7-6  03710
18.Černuška JosefHotový Martin8-4-2-13 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piskáček Ondřej22Bambas Jiří22
Mikač Jiří20Zázvorka Jan04
Černuška Josef13Kubelka Jan40
Piskáček Václav13Hotový Martin40
Trnka Petr st.02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS