Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-Místek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brušperk FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slezan FMRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:40450:580Sokol Brušperk F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běčák Matěj
Svoboda Vojtěch
 
 
Červenka Jan
Neuwirth Ondřej
 
 
-11-8-15  0301
2.Parmová Daniela
Šilák Ondřej
 
 
Hamar Tomáš
Vantuch Richard
 
 
-9-2-14  0302
3.Běčák MatějVantuch Richard696  3012
4.Svoboda VojtěchNeuwirth Ondřej-97-14-6 1313
5.Parmová DanielaHamar Tomáš-5-3-2  0314
6.Šilák OndřejČervenka Jan878  3024
7.Svoboda VojtěchVantuch Richard675  3034
8.Parmová DanielaNeuwirth Ondřej-2-2-1  0335
9.Šilák OndřejHamar Tomáš8-9-8-9 1336
10.Běčák MatějČervenka Jan-6-5-5  0337
11.Parmová DanielaVantuch Richard8-59-2-52338
12.Šilák OndřejNeuwirth Ondřej76-104 3148
13.Běčák MatějHamar Tomáš-2-6-1  0349
14.Svoboda VojtěchČervenka Jan-5-7-5  03410
15.Šilák OndřejVantuch Richard342  30510
16.Běčák MatějNeuwirth Ondřej-3-7-10  03511
17.Svoboda VojtěchHamar Tomáš-5-6-2  03512
18.Parmová DanielaČervenka Jan-7-1-7  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Běčák Matěj13Vantuch Richard13
Svoboda Vojtěch13Neuwirth Ondřej31
Parmová Daniela04Hamar Tomáš40
Šilák Ondřej31Červenka Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Pstruží DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Janovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:41 TJ Janovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubala Pavel
Běčák Vít
 
 
Suran Erik
Janáček Radim
 
 
     1301
2.Macura Zdeněk
Pavlů Libor
 
 
Bláha Jaroslav
Kostura Stanislav
 
 
     2302
3.Běčák VítSuran Erik     0303
4.Macura ZdeněkBláha Jaroslav     0304
5.Kubala PavelKostura Stanislav     3014
6.Pavlů LiborJanáček Radim     2315
7.Macura ZdeněkSuran Erik     0316
8.Kubala PavelBláha Jaroslav     1317
9.Pavlů LiborKostura Stanislav     3027
10.Běčák VítJanáček Radim     3237
11.Kubala PavelSuran Erik     0338
12.Pavlů LiborBláha Jaroslav     3148
13.Běčák VítKostura Stanislav     3158
14.Macura ZdeněkJanáček Radim     1359
15.Pavlů LiborSuran Erik     13510
16.Běčák VítBláha Jaroslav     03511
17.Macura ZdeněkKostura Stanislav     23512
18.Kubala PavelJanáček Radim     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Běčák Vít22Suran Erik40
Macura Zdeněk04Bláha Jaroslav31
Kubala Pavel22Kostura Stanislav13
Pavlů Libor22Janáček Radim22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Palkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bystřice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palkovice 20, vedle fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4 Sokol Palkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opěla Radomír
Adámek Petr
 
 
Konderla Roman
Horký David
 
 
     3010
2.Weigert Miloslav
Blažek Lukáš
 
 
Marosz Daniel
Szymík Daniel
 
 
     3020
3.Blažek LukášKonderla Roman     3030
4.Opěla RadomírHorký David     3040
5.Adámek PetrMarosz Daniel     3050
6.Weigert MiloslavSzymík Daniel     3060
7.Opěla RadomírKonderla Roman     3170
8.Adámek PetrHorký David     3080
9.Weigert MiloslavMarosz Daniel     3090
10.Blažek LukášSzymík Daniel     31100
11.Adámek PetrKonderla Roman     30110
12.Menšík VladimírHorký David     30120
13.Blažek LukášMarosz Daniel     30130
14.Opěla RadomírSzymík Daniel     30140
15.Menšík VladimírKonderla Roman     32150
16.Blažek LukášHorký David     30160
17.Opěla RadomírMarosz Daniel     30170
18.Adámek PetrSzymík Daniel     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Lukáš40Konderla Roman04
Opěla Radomír40Horký David04
Adámek Petr40Marosz Daniel04
Weigert Miloslav20Szymík Daniel04
Menšík Vladimír20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NýdekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LhotkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zázemí pro sportovce TJ Sokol Nýdek, objekt u fotbalového hřiště TJ Sokol NýdekRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:47527:653Sokol Lhotka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benesz Milan
Krucina David
 
 
Solik Jaroslav
Zlý Radoslav
 
 
83-58 3110
2.Witosz Hubert
Krucina Vojtěch
 
 
Slípek Ivan
Šrubař Miroslav
 
 
-12-8-9  0311
3.Benesz MilanZlý Radoslav-47-7-9 1312
4.Krucina DavidŠrubař Miroslav-3-5-9  0313
5.Krucina VojtěchSlípek Ivan-6-67-9 1314
6.Witosz HubertSolik Jaroslav6-6-4-1 1315
7.Krucina DavidZlý Radoslav-4-61-8 1316
8.Krucina VojtěchŠrubař Miroslav424  3026
9.Witosz HubertSlípek Ivan-5-5-5  0327
10.Benesz MilanSolik Jaroslav9-8-6-7 1328
11.Krucina VojtěchZlý Radoslav9-898 3138
12.Witosz HubertŠrubař Miroslav410-1-9-72339
13.Benesz MilanSlípek Ivan6-6-8-4 13310
14.Krucina DavidSolik Jaroslav-87-9-8 13311
15.Witosz HubertZlý Radoslav-5-9-5  03312
16.Benesz MilanŠrubař Miroslav-89-9-4 13313
17.Krucina DavidSlípek Ivan-7-6-8  03314
18.Krucina VojtěchSolik Jaroslav-7-212-8 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benesz Milan04Zlý Radoslav31
Krucina David04Šrubař Miroslav31
Krucina Vojtěch22Slípek Ivan40
Witosz Hubert04Solik Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Návsí / Milíkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ NávsíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:39 SK Frýdlant n.O. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kluz Milan
Kluz Pavel
 
 
Pánek Jakub
Stramová Eliška
 
 
     0301
2.Bojko Lukáš
Walek Adrian
 
 
Bakota Adam
Ondračka Adam
 
 
     3211
3.Bojko LukášBakota Adam     3021
4.Walek AdrianOndračka Adam     0322
5.Kulštejn OndřejStramová Eliška     0323
6.Kluz MilanPánek Jakub     1324
7.Walek AdrianBakota Adam     0325
8.Kulštejn OndřejOndračka Adam     1326
9.Kluz MilanStramová Eliška     1327
10.Bojko LukášPánek Jakub     3137
11.Kulštejn OndřejBakota Adam     0338
12.Kluz MilanOndračka Adam     1339
13.Bojko LukášStramová Eliška     3149
14.Walek AdrianPánek Jakub     03410
15.Kluz MilanBakota Adam     03411
16.Bojko LukášOndračka Adam     30511
17.Walek AdrianStramová Eliška     31611
18.Kulštejn OndřejPánek Jakub     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bojko Lukáš40Bakota Adam31
Walek Adrian13Ondračka Adam31
Kulštejn Ondřej13Stramová Eliška22
Kluz Milan04Pánek Jakub22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy