Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bystřice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-Místek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BystřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:15 TTC Bystřice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pail František
Konderla Roman
 
 
Svoboda Vojtěch
Novák Petr
 
 
     3010
2.Szymík Daniel
Marosz Milan
 
 
Parmová Daniela
Běčák Matěj
 
 
     3120
3.Šulák JanParmová Daniela     0321
4.Pail FrantišekBěčák Matěj     3031
5.Szymík DanielSvoboda Vojtěch     3041
6.Marosz MilanNovák Petr     3051
7.Pail FrantišekParmová Daniela     0352
8.Szymík DanielBěčák Matěj     3062
9.Marosz MilanSvoboda Vojtěch     3172
10.Šulák JanNovák Petr     3082
11.Szymík DanielParmová Daniela     0383
12.Marosz MilanBěčák Matěj     3093
13.Šulák JanSvoboda Vojtěch     30103
14.Pail FrantišekNovák Petr     30113
15.Marosz MilanParmová Daniela     03114
16.Šulák JanBěčák Matěj     31124
17.Pail FrantišekSvoboda Vojtěch     30134
18.Szymík DanielNovák Petr     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulák Jan31Parmová Daniela40
Pail František31Běčák Matěj04
Szymík Daniel31Svoboda Vojtěch04
Marosz Milan31Novák Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LhotkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Janovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec "pod Ořechem"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5 Sokol Lhotka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlý Radoslav
Solik Jaroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Krpec Filip
Fuchsík Lukéš
 
 
Suran Vladimír
Bláha Jaroslav
 
 
     3120
3.Krpec FilipSuran Vladimír     3130
4.Fuchsík LukéšBláha Jaroslav     3140
5.Solik JaroslavBucha Lukáš     3050
6.Zlý RadoslavWO    3060
7.Fuchsík LukéšSuran Vladimír     3070
8.Solik JaroslavBláha Jaroslav     3180
9.Zlý RadoslavBucha Lukáš     3090
10.Krpec FilipWO    30100
11.Solik JaroslavSuran Vladimír     31110
12.Zlý RadoslavBláha Jaroslav     30120
13.Krpec FilipBucha Lukáš     30130
14.Fuchsík LukéšWO    30140
15.Zlý RadoslavSuran Vladimír     30150
16.Krpec FilipBláha Jaroslav     30160
17.Fuchsík LukéšBucha Lukáš     30170
18.Solik JaroslavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krpec Filip30Suran Vladimír04
Fuchsík Lukéš30Bláha Jaroslav04
Solik Jaroslav30Bucha Lukáš04
Zlý Radoslav30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brušperk FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:4 SK Frýdlant n.O. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bakota Adam
Ondračka Adam
 
 
Neuwirth Ondřej
Hamar Tomáš
 
 
     3010
2.Pánek Jakub
Šlachta Antonín Prokop
 
 
Vantuch Richard
Vajda Ondřej
 
 
     3020
3.Šlachta Antonín ProkopHamar Tomáš     3030
4.Bakota AdamNeuwirth Ondřej     3040
5.Pánek JakubVajda Ondřej     3050
6.Ondračka AdamVantuch Richard     3060
7.Bakota AdamHamar Tomáš     3070
8.Pánek JakubNeuwirth Ondřej     3080
9.Ondračka AdamVajda Ondřej     3090
10.Šlachta Antonín ProkopVantuch Richard     30100
11.Pánková TerezaHamar Tomáš     03101
12.Ondračka AdamNeuwirth Ondřej     30111
13.Šlachta Antonín ProkopVajda Ondřej     30121
14.Bakota AdamVantuch Richard     30131
15.Ondračka AdamHamar Tomáš     30141
16.Šlachta Antonín ProkopNeuwirth Ondřej     30151
17.Bakota AdamVajda Ondřej     30161
18.Pánková TerezaVantuch Richard     31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlachta Antonín Prokop40Hamar Tomáš13
Bakota Adam40Neuwirth Ondřej04
Pánek Jakub20Vajda Ondřej04
Ondračka Adam40Vantuch Richard04
Pánková Tereza11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SC Smilovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Palkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SC SmiloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:32538:481Sokol Palkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Georgiadis Petros
Peterek David
 
 
Weigert Miloslav
Adámek Petr
 
 
-10-8712-52301
2.Macura Luděk
Kantor Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Peterek DavidAdámek Petr-9-7-4  0312
4.Macura LuděkBlažek Lukáš-8-4-6  0313
5.Kantor MartinWeigert Miloslav-6-1-5  0314
6.Georgiadis PetrosWO    3024
7.Macura LuděkAdámek Petr-4-6-6  0325
8.Kantor MartinBlažek Lukáš-3-9-5  0326
9.Georgiadis PetrosWeigert Miloslav-45-71393236
10.Peterek DavidWO    3046
11.Kantor MartinAdámek Petr-5-4-8  0347
12.Georgiadis PetrosBlažek Lukáš9813  3057
13.Peterek DavidWeigert Miloslav-4-5915-82358
14.Macura LuděkWO    3068
15.Georgiadis PetrosAdámek Petr527  3078
16.Peterek DavidBlažek Lukáš-568-6-82379
17.Macura LuděkWeigert Miloslav-6-6-9  03710
18.Kantor MartinWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Peterek David03Adámek Petr31
Macura Luděk03Blažek Lukáš31
Kantor Martin03Weigert Miloslav31
Georgiadis Petros30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Návsí / Milíkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NýdekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ NávsíRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:23 SK Návsí / Milíkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Lukáš
Zvrtková Magdaléna
 
 
Krucina David
Benesz Milan
 
 
     0301
2.Walek Adrian
Heczko David
 
 
Witosz Hubert
Dóményová Klára
 
 
     3011
3.Heczko DavidBenesz Milan     1312
4.Walek AdrianKrucina Vojtěch     3122
5.Zvrtková MagdalénaDóményová Klára     3032
6.Čmiel AdamWitosz Hubert     3042
7.Walek AdrianBenesz Milan     3152
8.Zvrtková MagdalénaKrucina Vojtěch     3062
9.Čmiel AdamDóményová Klára     3072
10.Heczko DavidWitosz Hubert     3082
11.Zvrtková MagdalénaBenesz Milan     0383
12.Čmiel AdamKrucina Vojtěch     1384
13.Heczko DavidDóményová Klára     3094
14.Majetný JanWitosz Hubert     1395
15.Čmiel AdamBenesz Milan     0396
16.Heczko DavidKrucina Vojtěch     1397
17.Majetný JanDóményová Klára     30107
18.Zvrtková MagdalénaWitosz Hubert     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heczko David22Benesz Milan31
Walek Adrian20Krucina Vojtěch22
Zvrtková Magdaléna31Dóményová Klára04
Čmiel Adam22Witosz Hubert13
Majetný Jan11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy