Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-Místek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Návsí / Milíkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slezan FMRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:188:54432:667SK Návsí / Milíkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vojtěch
Běčák Matěj
 
 
Bojko Lukáš
Zvrtková Magdaléna
 
 
86-8-7-62301
2.Novák Petr
Parmová Daniela
 
 
Walek Adrian
Heczko David
 
 
-4-7-5  0302
3.Běčák MatějZvrtková Magdaléna-87-6-2 1303
4.Svoboda VojtěchHeczko David-7-7-7  0304
5.Parmová DanielaWalek Adrian-4-2-3  0305
6.Novák PetrKulštejn Ondřej11-4-9-10 1306
7.Svoboda VojtěchZvrtková Magdaléna-49-3-1 1307
8.Parmová DanielaHeczko David-7-7-4  0308
9.Novák PetrWalek Adrian8-6-5-5 1309
10.Běčák MatějKulštejn Ondřej-8-8-8  03010
11.Parmová DanielaZvrtková Magdaléna-8-2-4  03011
12.Novák PetrHeczko David-11-7-9  03012
13.Běčák MatějWalek Adrian-8-9-4  03013
14.Svoboda VojtěchKulštejn Ondřej4-11-8-13 13014
15.Novák PetrZvrtková Magdaléna-11-6-7  03015
16.Běčák MatějHeczko David-6-6-7  03016
17.Svoboda VojtěchWalek Adrian9-7-7-7 13017
18.Parmová DanielaKulštejn Ondřej-6-2-4  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Běčák Matěj04Zvrtková Magdaléna40
Svoboda Vojtěch04Heczko David40
Parmová Daniela04Walek Adrian40
Novák Petr04Kulštejn Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NýdekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SC Smilovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zázemí pro sportovce TJ Sokol Nýdek, objekt u fotbalového hřiště TJ Sokol NýdekRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:47400:617SC Smilovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benesz Milan
Krucina Vojtěch
 
 
Lisztwan Jan st.
Peterek David
 
 
-8-5-6  0301
2.Witosz Hubert
Dóményová Klára
 
 
Macura Luděk
Kisiala Radek
 
 
-6-6-4  0302
3.Krucina VojtěchLisztwan Jan st.-410-5-9 1303
4.Benesz MilanPeterek David-10-5-7  0304
5.Witosz HubertMacura Luděk-2-7-2  0305
6.Dóményová KláraKisiala Radek-3-1-7  0306
7.Benesz MilanLisztwan Jan st.7-2-11-5 1307
8.Witosz HubertPeterek David-8-1-3  0308
9.Dóményová KláraMacura Luděk-2-4-8  0309
10.Krucina VojtěchKisiala Radek-9875 3119
11.Witosz HubertLisztwan Jan st.-6-1-5  03110
12.Dóményová KláraPeterek David-3-7-9  03111
13.Krucina VojtěchMacura Luděk2-7-6-10 13112
14.Benesz MilanPolka Vlastimil49-88 31212
15.Dóményová KláraLisztwan Jan st.-4-4-1  03213
16.Krucina VojtěchPeterek David-7-3-8  03214
17.Benesz MilanMacura Luděk7109  30314
18.Witosz HubertPolka Vlastimil10-5-3-7 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krucina Vojtěch13Lisztwan Jan st.40
Benesz Milan22Peterek David40
Witosz Hubert04Macura Luděk31
Dóményová Klára04Kisiala Radek11
   Polka Vlastimil11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Pstruží DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:48 SK Frýdlant n.O. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabcová Anna
Kubala Patrik
 
 
Šlachta Antonín Prokop
Stramová Eliška
 
 
     0301
2.Kahánek Petr
Pavlů Libor
 
 
Bakota Adam
Ondračka Adam
 
 
     0302
3.Kahánek PetrBakota Adam     1303
4.Pavlů LiborOndračka Adam     1304
5.Hrabcová AnnaStramová Eliška     0305
6.Kubala PatrikŠlachta Antonín Prokop     1306
7.Pavlů LiborBakota Adam     0307
8.Hrabcová AnnaOndračka Adam     2308
9.Kubala PatrikStramová Eliška     3018
10.Kahánek PetrŠlachta Antonín Prokop     3128
11.Hrabcová AnnaBakota Adam     0329
12.Kubala PatrikOndračka Adam     13210
13.Kahánek PetrStramová Eliška     03211
14.Pavlů LiborŠlachta Antonín Prokop     23212
15.Kubala PatrikBakota Adam     03213
16.Kahánek PetrOndračka Adam     03214
17.Pavlů LiborStramová Eliška     03215
18.Hrabcová AnnaŠlachta Antonín Prokop     32315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kahánek Petr13Bakota Adam40
Pavlů Libor04Ondračka Adam40
Hrabcová Anna13Stramová Eliška31
Kubala Patrik13Šlachta Antonín Prokop22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brušperk FVrchní
rozhodčí:
Krupník Lukáš st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol LhotkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:51 Sokol Lhotka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viňanský Pavel
Vantuch Richard
 
 
Solik Jaroslav
Slípek Ivan
 
 
     0301
2.Hamar Tomáš
Jančák Richard
 
 
Fuchsík Lukéš
Krpec Filip
 
 
     3211
3.Jančák RichardSlípek Ivan     1312
4.Viňanský PavelSolik Jaroslav     0313
5.Vantuch RichardFuchsík Lukéš     0314
6.Hamar TomášKrpec Filip     2315
7.Viňanský PavelSlípek Ivan     0316
8.Vantuch RichardSolik Jaroslav     0317
9.Hamar TomášFuchsík Lukéš     2318
10.Jančák RichardKrpec Filip     1319
11.Vantuch RichardSlípek Ivan     03110
12.Hamar TomášSolik Jaroslav     23111
13.Jančák RichardFuchsík Lukéš     03112
14.Viňanský PavelKrpec Filip     03113
15.Hamar TomášSlípek Ivan     31213
16.Jančák RichardSolik Jaroslav     13214
17.Viňanský PavelFuchsík Lukéš     13215
18.Vantuch RichardKrpec Filip     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jančák Richard04Slípek Ivan31
Viňanský Pavel04Solik Jaroslav40
Vantuch Richard04Fuchsík Lukéš40
Hamar Tomáš13Krpec Filip40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Janovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bystřice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ JanoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:21 TJ Janovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suran Erik
Borovský Ivan
 
 
Szymík Daniel
Šulák Jan
 
 
     3010
2.Suran Vladimír
Bláha Jaroslav
 
 
Marosz Milan
Pail František
 
 
     0311
3.Borovský IvanPail František     3121
4.Suran ErikMarosz Milan     3131
5.Suran VladimírŠulák Jan     3141
6.Bláha JaroslavSzymík Daniel     3251
7.Suran ErikPail František     3261
8.Suran VladimírMarosz Milan     1362
9.Bláha JaroslavŠulák Jan     3272
10.Borovský IvanSzymík Daniel     3082
11.Suran VladimírPail František     3192
12.Bláha JaroslavMarosz Milan     32102
13.Borovský IvanŠulák Jan     30112
14.Suran ErikSzymík Daniel     30122
15.Bláha JaroslavPail František     30132
16.Borovský IvanMarosz Milan     31142
17.Suran ErikŠulák Jan     30152
18.Suran VladimírSzymík Daniel     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borovský Ivan40Pail František04
Suran Erik40Marosz Milan13
Suran Vladimír31Šulák Jan04
Bláha Jaroslav40Szymík Daniel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy