Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-Místek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Slezan Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54283:614SK Frýdlant n.O. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabián Tobiáš
Svoboda Vojtěch
 
 
Ondračka Adam
Bakota Adam
 
 
8-3-8-11 1301
2.Novák Petr
Běčák Matěj
 
 
Pánek Jakub
Šlachta Antonín Prokop
 
 
-5-2-2  0302
3.Svoboda VojtěchOndračka Adam-6-6-4  0303
4.Fabián TobiášBakota Adam-3-3-3  0304
5.Běčák MatějŠlachta Antonín Prokop-3-8-5  0305
6.Novák PetrPánek Jakub-5-5-8  0306
7.Fabián TobiášOndračka Adam-3-4-3  0307
8.Běčák MatějBakota Adam-6-4-6  0308
9.Novák PetrŠlachta Antonín Prokop-4-6-5  0309
10.Svoboda VojtěchPánek Jakub-8-5-4  03010
11.Běčák MatějOndračka Adam-2-6-2  03011
12.Novák PetrBakota Adam-4-5-5  03012
13.Svoboda VojtěchŠlachta Antonín Prokop-4-4-6  03013
14.Fabián TobiášPánek Jakub-7-4-2  03014
15.Novák PetrOndračka Adam-3-0-5  03015
16.Svoboda VojtěchBakota Adam-6-2-6  03016
17.Fabián Tobiᚊlachta Antonín Prokop-8-48-9 13017
18.Běčák MatějPánek Jakub-11-4-4  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Vojtěch04Ondračka Adam40
Fabián Tobiáš04Bakota Adam40
Běčák Matěj04Šlachta Antonín Prokop40
Novák Petr04Pánek Jakub40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bystřice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SC Smilovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BystřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:28 TTC Bystřice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marosz Daniel
Šulák Jan
 
 
Lisztwan Jan st.
Macura Luděk
 
 
     1301
2.Szymík Daniel
Konderla Roman
 
 
Žatkulák Pavel
Kantor Martin
 
 
     3011
3.Marosz DanielLisztwan Jan st.     3121
4.Szymík DanielMacura Luděk     2322
5.Šulák JanŽatkulák Pavel     3232
6.Konderla RomanKantor Martin     3042
7.Szymík DanielLisztwan Jan st.     2343
8.Šulák JanMacura Luděk     2344
9.Konderla RomanŽatkulák Pavel     3054
10.Marosz DanielKantor Martin     3064
11.Šulák JanLisztwan Jan st.     1365
12.Konderla RomanMacura Luděk     3275
13.Marosz DanielŽatkulák Pavel     3085
14.Szymík DanielKantor Martin     3095
15.Konderla RomanLisztwan Jan st.     31105
16.Marosz DanielMacura Luděk     23106
17.Szymík DanielŽatkulák Pavel     31116
18.Šulák JanKantor Martin     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marosz Daniel31Lisztwan Jan st.22
Szymík Daniel22Macura Luděk31
Šulák Jan13Žatkulák Pavel04
Konderla Roman40Kantor Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Janovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Návsí / Milíkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ JanoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:32588:573TJ Janovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suran Vladimír
Janáček Radim
 
 
Čmiel Adam
Walek Adrian
 
 
-7-910-9 1301
2.Suran Erik
Bláha Jaroslav
 
 
Bojko Lukáš
Zvrtková Magdaléna
 
 
6-8-11423211
3.Suran ErikWalek Adrian76-98 3121
4.Bláha JaroslavČmiel Adam827  3031
5.Suran VladimírZvrtková Magdaléna1365  3041
6.Janáček RadimBojko Lukáš-3-5-8  0342
7.Bláha JaroslavWalek Adrian-3-5-6  0343
8.Suran VladimírČmiel Adam778  3053
9.Janáček RadimZvrtková Magdaléna69-11-563263
10.Suran ErikBojko Lukáš-7-6-5  0364
11.Suran VladimírWalek Adrian-9-9-6  0365
12.Janáček RadimČmiel Adam6-947 3175
13.Suran ErikZvrtková Magdaléna575  3085
14.Bláha JaroslavBojko Lukáš-6-6-3  0386
15.Janáček RadimWalek Adrian-8-7-7  0387
16.Suran ErikČmiel Adam-44123 3197
17.Bláha JaroslavZvrtková Magdaléna74-59 31107
18.Suran VladimírBojko Lukáš9-7-88-623108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suran Erik31Walek Adrian31
Bláha Jaroslav22Čmiel Adam04
Suran Vladimír22Zvrtková Magdaléna04
Janáček Radim22Bojko Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brušperk FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NýdekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:34616:622Sokol Brušperk F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamar Tomáš
Červenka Jan
 
 
Krucina David
Benesz Milan
 
 
9-6-6-8 1301
2.Ševěček Jan
Neuwirth Ondřej
 
 
Witosz Hubert
Krucina Vojtěch
 
 
-8-4-9  0302
3.Jančák RichardKrucina David-5-498-82303
4.Neuwirth OndřejBenesz Milan-7-74-3 1304
5.Ševěček JanWitosz Hubert10-457 3114
6.Hamar TomášKrucina Vojtěch374  3024
7.Neuwirth OndřejKrucina David-10-10-10  0325
8.Ševěček JanBenesz Milan-5-911643235
9.Hamar TomášWitosz Hubert-8-5-5  0336
10.Jančák RichardKrucina Vojtěch-4-6-7  0337
11.Ševěček JanKrucina David91010  3047
12.Hamar TomášBenesz Milan-91027 3157
13.Jančák RichardWitosz Hubert810-7-663267
14.Neuwirth OndřejKrucina Vojtěch-12-4-5  0368
15.Hamar TomášKrucina David47-78 3178
16.Jančák RichardBenesz Milan49-74 3188
17.Neuwirth OndřejWitosz Hubert8-128-893298
18.Ševěček JanKrucina Vojtěch757  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jančák Richard22Krucina David22
Neuwirth Ondřej13Benesz Milan13
Ševěček Jan40Witosz Hubert13
Hamar Tomáš31Krucina Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Pstruží DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Palkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:48 Sokol Palkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Samek Petr
Kahánek Petr
 
 
Blažek Lukáš
Adámek Petr
 
 
     0301
2.Kubala Patrik
Kubala Pavel
 
 
Weigert Miloslav
Pohludka Stanislav
 
 
     3211
3.Samek PetrAdámek Petr     1312
4.Kahánek PetrPohludka Stanislav     0313
5.Kubala PatrikWeigert Miloslav     3223
6.Kubala PavelBlažek Lukáš     0324
7.Kahánek PetrAdámek Petr     0325
8.Kubala PatrikPohludka Stanislav     3035
9.Kubala PavelWeigert Miloslav     0336
10.Samek PetrBlažek Lukáš     0337
11.Kubala PatrikAdámek Petr     0338
12.Kubala PavelPohludka Stanislav     1339
13.Samek PetrWeigert Miloslav     03310
14.Kahánek PetrBlažek Lukáš     03311
15.Kubala PavelAdámek Petr     03312
16.Samek PetrPohludka Stanislav     32412
17.Kahánek PetrWeigert Miloslav     23413
18.Kubala PatrikBlažek Lukáš     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Samek Petr13Adámek Petr40
Kahánek Petr04Pohludka Stanislav22
Kubala Patrik22Weigert Miloslav31
Kubala Pavel04Blažek Lukáš40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy