Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SC Smilovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SC SMILOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2608:198SC Smilovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kantor Martin
Macura Luděk
 
 
Blahuta Petr
Fuchsík Šimon
 
 
77-55 3110
2.Dohnal Jiří
Peterek David
 
 

 
 
WO    3020
3.Peterek DavidBlahuta Petr638  3030
4.Dohnal JiříFuchsík Šimon338  3040
5.Kantor MartinŠtěrbová Barbora232  3050
6.Macura LuděkWO    3060
7.Dohnal JiříBlahuta Petr425  3070
8.Kantor MartinFuchsík Šimon354  3080
9.Macura LuděkŠtěrbová Barbora232  3090
10.Peterek DavidWO    30100
11.Kantor MartinBlahuta Petr704  30110
12.Macura LuděkFuchsík Šimon394  30120
13.Peterek DavidŠtěrbová Barbora776  30130
14.Dohnal JiříWO    30140
15.Macura LuděkBlahuta Petr657  30150
16.Peterek DavidFuchsík Šimon2-978 31160
17.Dohnal JiříŠtěrbová Barbora322  30170
18.Kantor MartinWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Peterek David30Blahuta Petr04
Dohnal Jiří30Fuchsík Šimon04
Kantor Martin30Štěrbová Barbora04
Macura Luděk30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Návsí / Milíkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LhotkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ NávsiRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heczko David
Walek Adrian
 
 
Zlý Radoslav
Solik Jaroslav
 
 
     1301
2.Bojko Lukáš
Zvrtková Magdaléna
 
 
Fuchsík Lukéš
Šrubař Miroslav
 
 
     3011
3.Heczko DavidSolik Jaroslav     0312
4.Walek AdrianZlý Radoslav     3222
5.Kulštejn OndřejFuchsík Lukéš     0323
6.Zvrtková MagdalénaŠrubař Miroslav     3233
7.Walek AdrianSolik Jaroslav     2334
8.Kulštejn OndřejZlý Radoslav     1335
9.Zvrtková MagdalénaFuchsík Lukéš     0336
10.Heczko DavidŠrubař Miroslav     3046
11.Bojko LukášSolik Jaroslav     3256
12.Zvrtková MagdalénaZlý Radoslav     1357
13.Heczko DavidFuchsík Lukéš     1358
14.Walek AdrianŠrubař Miroslav     3068
15.Zvrtková MagdalénaSolik Jaroslav     0369
16.Heczko DavidZlý Radoslav     3279
17.Walek AdrianFuchsík Lukéš     3189
18.Bojko Lukᚊrubař Miroslav     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heczko David22Solik Jaroslav31
Walek Adrian31Zlý Radoslav22
Kulštejn Ondřej02Fuchsík Lukéš31
Zvrtková Magdaléna13Šrubař Miroslav04
Bojko Lukáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NýdekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bystřice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zázemí pro sportovce TJ Sokol Nýdek, objekt u fotbalového hřiště TJ Sokol NýdekRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40566:615TTC Bystřice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benesz Milan
Krucina David
 
 
Pail František
Marosz Milan
 
 
-6-576-32301
2.Witosz Hubert
Krucina Vojtěch
 
 
Šulák Jan
Konderla Roman
 
 
-108-4-9 1302
3.Krucina VojtěchKonderla Roman884  3012
4.Benesz MilanPail František3410  3022
5.Krucina DavidMarosz Milan-5-9-5  0323
6.Witosz HubertŠulák Jan-9-7-5  0324
7.Benesz MilanKonderla Roman9-9-7-6 1325
8.Krucina DavidPail František104-73 3135
9.Witosz HubertMarosz Milan6-3-5-4 1336
10.Krucina VojtěchŠulák Jan-73-8-8 1337
11.Krucina DavidKonderla Roman-6-11-8  0338
12.Witosz HubertPail František-3-10-6  0339
13.Krucina VojtěchMarosz Milan710-82 3149
14.Benesz MilanŠulák Jan-114-58-823410
15.Witosz HubertKonderla Roman-3-68-1 13411
16.Krucina VojtěchPail František10-941 31511
17.Benesz MilanMarosz Milan6-879 31611
18.Krucina DavidŠulák Jan-8-4-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krucina Vojtěch31Konderla Roman31
Benesz Milan22Pail František13
Krucina David13Marosz Milan22
Witosz Hubert04Šulák Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Palkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Janovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palkovice 20, vedle fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:17 Sokol Palkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weigert Miloslav
Adámek Petr
 
 
Bucha Lukáš
Kostura Stanislav
 
 
     3010
2.Pohludka Stanislav
Menšík Vladimír
 
 
Suran Vladimír
Janáček Radim
 
 
     2311
3.Adámek PetrSuran Vladimír     3021
4.Weigert MiloslavJanáček Radim     3031
5.Menšík VladimírBucha Lukáš     3241
6.Pohludka StanislavKostura Stanislav     3151
7.Weigert MiloslavSuran Vladimír     3161
8.Menšík VladimírJanáček Radim     3071
9.Pohludka StanislavBucha Lukáš     3181
10.Adámek PetrKostura Stanislav     3091
11.Menšík VladimírSuran Vladimír     2392
12.Pohludka StanislavJanáček Radim     32102
13.Adámek PetrBucha Lukáš     30112
14.Weigert MiloslavKostura Stanislav     30122
15.Pohludka StanislavSuran Vladimír     13123
16.Adámek PetrJanáček Radim     30133
17.Weigert MiloslavBucha Lukáš     30143
18.Menšík VladimírKostura Stanislav     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adámek Petr40Suran Vladimír22
Weigert Miloslav40Janáček Radim04
Menšík Vladimír31Bucha Lukáš04
Pohludka Stanislav31Kostura Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Pstruží DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brušperk FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:17 SKST Pstruží D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabcová Anna
Kubala Pavel
 
 
Jančák Richard
Hamar Tomáš
 
 
     3110
2.Kahánek Petr
Pavlů Libor
 
 
Červenka Jan
Neuwirth Ondřej
 
 
     3220
3.Kahánek PetrJančák Richard     2321
4.Hrabcová AnnaHamar Tomáš     3231
5.Pavlů LiborČervenka Jan     3041
6.Kubala PavelNeuwirth Ondřej     3151
7.Hrabcová AnnaJančák Richard     3061
8.Pavlů LiborHamar Tomáš     3171
9.Kubala PavelČervenka Jan     3181
10.Kahánek PetrNeuwirth Ondřej     3091
11.Pavlů LiborJančák Richard     30101
12.Kubala PavelHamar Tomáš     31111
13.Kahánek PetrČervenka Jan     30121
14.Hrabcová AnnaNeuwirth Ondřej     32131
15.Kubala PavelJančák Richard     31141
16.Kahánek PetrHamar Tomáš     32151
17.Hrabcová AnnaČervenka Jan     30161
18.Pavlů LiborNeuwirth Ondřej     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kahánek Petr31Jančák Richard13
Hrabcová Anna40Hamar Tomáš04
Pavlů Libor40Červenka Jan04
Kubala Pavel40Neuwirth Ondřej04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy