Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Palkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-Místek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palkovice 20, vedle fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0 Sokol Palkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Lukáš
Weigert Miloslav
 
 
Fabián Tobiáš
Svoboda Vojtěch
 
 
     3010
2.Opěla Radomír
Adámek Petr
 
 
Běčák Matěj
Parmová Daniela
 
 
     3020
3.Weigert MiloslavFabián Tobiáš     3030
4.Blažek LukášParmová Daniela     3040
5.Adámek PetrSvoboda Vojtěch     3050
6.Opěla RadomírBěčák Matěj     3060
7.Blažek LukášFabián Tobiáš     3070
8.Adámek PetrParmová Daniela     3080
9.Opěla RadomírSvoboda Vojtěch     3090
10.Weigert MiloslavBěčák Matěj     30100
11.Adámek PetrFabián Tobiáš     30110
12.Opěla RadomírParmová Daniela     30120
13.Weigert MiloslavSvoboda Vojtěch     30130
14.Blažek LukášBěčák Matěj     30140
15.Opěla RadomírFabián Tobiáš     30150
16.Weigert MiloslavParmová Daniela     30160
17.Blažek LukášSvoboda Vojtěch     30170
18.Adámek PetrBěčák Matěj     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Weigert Miloslav40Fabián Tobiáš04
Blažek Lukáš40Parmová Daniela04
Adámek Petr40Svoboda Vojtěch04
Opěla Radomír40Běčák Matěj04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NýdekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Pstruží DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zázemí pro sportovce TJ Sokol Nýdek, objekt u fotbalového hřiště TJ Sokol NýdekRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:40727:751nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benesz Milan
Krucina David
 
 
Pavlů Libor
Běčák Vít
 
 
-6-79-5 1301
2.Witosz Hubert
Krucina Vojtěch
 
 
Kubala Pavel
Macura Zdeněk
 
 
98-9-773211
3.Krucina DavidKubala Pavel6-779 3121
4.Benesz MilanPavlů Libor-4-79-8 1322
5.Krucina VojtěchBěčák Vít8-969 3132
6.Witosz HubertMacura Zdeněk8-7-9693242
7.Benesz MilanKubala Pavel97-68 3152
8.Krucina VojtěchPavlů Libor-7910-993262
9.Witosz HubertBěčák Vít-9-69-7 1363
10.Krucina DavidMacura Zdeněk67-9-4-72364
11.Krucina VojtěchKubala Pavel-98-910-72365
12.Witosz HubertPavlů Libor-6-8-7  0366
13.Krucina DavidBěčák Vít76-9-7-92367
14.Benesz MilanMacura Zdeněk97-78 3177
15.Witosz HubertKubala Pavel-9-8109-52378
16.Krucina DavidPavlů Libor-79-7-6 1379
17.Benesz MilanBěčák Vít6-8-9973289
18.Krucina VojtěchMacura Zdeněk76-99 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krucina David13Kubala Pavel22
Benesz Milan31Pavlů Libor31
Krucina Vojtěch31Běčák Vít22
Witosz Hubert13Macura Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Návsí / Milíkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brušperk FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvicna ZŠ NávsíRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:25 SK Návsí / Milíkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvrtek Jan
Walek Adrian
 
 
Jančák Richard
Hamar Tomáš
 
 
     3110
2.Čmiel Adam
Zvrtková Magdaléna
 
 
Neuwirth Ondřej
Viňanský Pavel
 
 
     3020
3.Zvrtek JanJančák Richard     3030
4.Walek AdrianHamar Tomáš     3240
5.Zvrtková MagdalénaNeuwirth Ondřej     3050
6.Čmiel AdamViňanský Pavel     3060
7.Walek AdrianJančák Richard     2361
8.Zvrtková MagdalénaHamar Tomáš     1362
9.Čmiel AdamNeuwirth Ondřej     1363
10.Zvrtek JanViňanský Pavel     3073
11.Kulštejn OndřejJančák Richard     2374
12.Čmiel AdamHamar Tomáš     0375
13.Zvrtek JanNeuwirth Ondřej     3085
14.Walek AdrianViňanský Pavel     3095
15.Čmiel AdamJančák Richard     1396
16.Zvrtek JanHamar Tomáš     31106
17.Walek AdrianNeuwirth Ondřej     30116
18.Kulštejn OndřejViňanský Pavel     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zvrtek Jan40Jančák Richard31
Walek Adrian31Hamar Tomáš22
Zvrtková Magdaléna11Neuwirth Ondřej13
Čmiel Adam13Viňanský Pavel13
Kulštejn Ondřej02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SC Smilovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Janovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SC SMILOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29 SC Smilovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lisztwan Jan st.
Macura Luděk
 
 
Suran Vladimír
Suran Erik
 
 
     3010
2.Kisiala Radek
Kantor Martin
 
 
Bláha Jaroslav
Janáček Radim
 
 
     3120
3.Lisztwan Jan st.Bláha Jaroslav     3030
4.Macura LuděkSuran Vladimír     3040
5.Kisiala RadekJanáček Radim     1341
6.Kantor MartinSuran Erik     1342
7.Macura LuděkBláha Jaroslav     3152
8.Kisiala RadekSuran Vladimír     0353
9.Kantor MartinJanáček Radim     3163
10.Lisztwan Jan st.Suran Erik     3173
11.Kisiala RadekBláha Jaroslav     1374
12.Kantor MartinSuran Vladimír     0375
13.Lisztwan Jan st.Janáček Radim     3085
14.Macura LuděkSuran Erik     2386
15.Kantor MartinBláha Jaroslav     0387
16.Lisztwan Jan st.Suran Vladimír     3097
17.Macura LuděkJanáček Radim     31107
18.Kisiala RadekSuran Erik     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lisztwan Jan st.40Bláha Jaroslav22
Macura Luděk31Suran Vladimír22
Kisiala Radek04Janáček Radim13
Kantor Martin13Suran Erik31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BVrchní
rozhodčí:
Stramová Jiřina
HOSTUJÍCÍ:Sokol LhotkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondračka Adam
Bakota Adam
 
 
Solik Jaroslav
Zlý Radoslav
 
 
     3210
2.Stramová Eliška
Pánek Jakub
 
 
Fuchsík Lukéš
Šrubař Miroslav
 
 
     0311
3.Ondračka AdamSolik Jaroslav     0312
4.Pánek JakubZlý Radoslav     0313
5.Stramová EliškaFuchsík Lukéš     0314
6.Bakota AdamŠrubař Miroslav     3024
7.Pánek JakubSolik Jaroslav     0325
8.Stramová EliškaZlý Radoslav     1326
9.Bakota AdamFuchsík Lukéš     3236
10.Ondračka AdamŠrubař Miroslav     3046
11.Stramová EliškaSolik Jaroslav     2347
12.Bakota AdamZlý Radoslav     3257
13.Ondračka AdamFuchsík Lukéš     3267
14.Pánek JakubŠrubař Miroslav     3277
15.Bakota AdamSolik Jaroslav     1378
16.Ondračka AdamZlý Radoslav     3088
17.Pánek JakubFuchsík Lukéš     0389
18.Stramová EliškaŠrubař Miroslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondračka Adam31Solik Jaroslav40
Pánek Jakub13Zlý Radoslav22
Stramová Eliška13Fuchsík Lukéš22
Bakota Adam31Šrubař Miroslav04
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy