Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-Místek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bystřice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slezan Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54331:640TTC Bystřice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vojtěch
Novák Petr
 
 
Marosz Milan
Marosz Daniel
 
 
9-8-6-2 1301
2.Běčák Matěj
Parmová Daniela
 
 
Konderla Roman
Lisztwan Leszek
 
 
-4-3-3  0302
3.Běčák MatějKonderla Roman-2-8-6  0303
4.Svoboda VojtěchLisztwan Leszek-8-4-4  0304
5.Novák PetrMarosz Daniel-3-9-12  0305
6.Parmová DanielaMarosz Milan-2-4-3  0306
7.Svoboda VojtěchKonderla Roman-4-8-4  0307
8.Novák PetrLisztwan Leszek-4-3-2  0308
9.Parmová DanielaMarosz Daniel-3-4-5  0309
10.Běčák MatějMarosz Milan-7-8-8  03010
11.Novák PetrKonderla Roman-411-3-6 13011
12.Parmová DanielaLisztwan Leszek-1-2-2  03012
13.Běčák MatějMarosz Daniel-5-98-6 13013
14.Svoboda VojtěchMarosz Milan-99-5-5 13014
15.Parmová DanielaKonderla Roman-3-2-4  03015
16.Běčák MatějLisztwan Leszek-2-4-6  03016
17.Svoboda VojtěchMarosz Daniel-105-9-8 13017
18.Novák PetrMarosz Milan-5-4-9  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Běčák Matěj04Konderla Roman40
Svoboda Vojtěch04Lisztwan Leszek40
Novák Petr04Marosz Daniel40
Parmová Daniela04Marosz Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Janovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LhotkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ JanoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28617:465TJ Janovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bláha Jaroslav
Janáček Radim
 
 
Solik Jaroslav
Fuchsík Lukéš
 
 
-13-8-7  0301
2.Suran Vladimír
Suran Erik
 
 

 
 
WO    3011
3.Suran ErikŠrubař Miroslav9-629 3121
4.Bláha JaroslavFuchsík Lukéš-6-8-7  0322
5.Suran VladimírSolik Jaroslav8-7-8663232
6.Janáček RadimWO    3042
7.Bláha JaroslavŠrubař Miroslav66-87 3152
8.Suran VladimírFuchsík Lukéš8-8-9-10 1353
9.Janáček RadimSolik Jaroslav-10-66-9 1354
10.Suran ErikWO    3064
11.Suran VladimírŠrubař Miroslav84-86 3174
12.Janáček RadimFuchsík Lukéš-5-6-4  0375
13.Suran ErikSolik Jaroslav-114-106123285
14.Bláha JaroslavWO    3095
15.Janáček RadimŠrubař Miroslav936  30105
16.Suran ErikFuchsík Lukéš-5-67-5 13106
17.Bláha JaroslavSolik Jaroslav-6-810-2 13107
18.Suran VladimírWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Suran Erik21Šrubař Miroslav04
Bláha Jaroslav12Fuchsík Lukéš40
Suran Vladimír21Solik Jaroslav22
Janáček Radim12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brušperk FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:44 SK Frýdlant n.O. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamar Tomáš
Ševěček Jan
 
 
Bakota Adam
Ondračka Adam
 
 
     0301
2.Jančák Richard
Neuwirth Ondřej
 
 
Pánek Jakub
Šlachta Antonín Prokop
 
 
     1302
3.Ševěček JanBakota Adam     1303
4.Neuwirth OndřejOndračka Adam     0304
5.Jančák RichardPánek Jakub     1305
6.Hamar Tomᚊlachta Antonín Prokop     3015
7.Neuwirth OndřejBakota Adam     0316
8.Jančák RichardOndračka Adam     0317
9.Hamar TomášPánek Jakub     3027
10.Ševěček JanŠlachta Antonín Prokop     3137
11.Jančák RichardBakota Adam     0338
12.Hamar TomášOndračka Adam     0339
13.Ševěček JanPánek Jakub     3249
14.Neuwirth OndřejŠlachta Antonín Prokop     13410
15.Hamar TomášBakota Adam     13411
16.Ševěček JanOndračka Adam     13412
17.Neuwirth OndřejPánek Jakub     32512
18.Jančák RichardŠlachta Antonín Prokop     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ševěček Jan22Bakota Adam40
Neuwirth Ondřej13Ondračka Adam40
Jančák Richard04Pánek Jakub13
Hamar Tomáš22Šlachta Antonín Prokop22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Palkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SC Smilovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palkovice 20, vedle fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:17 Sokol Palkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opěla Radomír
Adámek Petr
 
 
Georgiadis Petros
Dohnal Jiří
 
 
     3010
2.Weigert Miloslav
Blažek Lukáš
 
 
Lisztwan Jan st.
Macura Luděk
 
 
     3020
3.Blažek LukášGeorgiadis Petros     3230
4.Opěla RadomírDohnal Jiří     3140
5.Adámek PetrLisztwan Jan st.     3050
6.Weigert MiloslavMacura Luděk     3160
7.Opěla RadomírGeorgiadis Petros     3270
8.Adámek PetrDohnal Jiří     3080
9.Weigert MiloslavLisztwan Jan st.     3190
10.Blažek LukášMacura Luděk     31100
11.Adámek PetrGeorgiadis Petros     13101
12.Weigert MiloslavDohnal Jiří     31111
13.Blažek LukášLisztwan Jan st.     30121
14.Opěla RadomírMacura Luděk     31131
15.Weigert MiloslavGeorgiadis Petros     13132
16.Blažek LukášDohnal Jiří     30142
17.Opěla RadomírLisztwan Jan st.     31152
18.Adámek PetrMacura Luděk     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Lukáš40Georgiadis Petros22
Opěla Radomír40Dohnal Jiří04
Adámek Petr31Lisztwan Jan st.04
Weigert Miloslav31Macura Luděk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NýdekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Návsí / Milíkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zázemí pro sportovce TJ Sokol Nýdek, objekt u fotbalového hřiště TJ Sokol NýdekRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41542:645SK Návsí / Milíkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benesz Milan
Szlaur Vladislav
 
 
Walek Adrian
Čmiel Adam
 
 
-8-78793210
2.Witosz Hubert
Krucina Vojtěch
 
 
Zvrtková Magdaléna
Kulštejn Ondřej
 
 
8-39-10-62311
3.Benesz MilanZvrtková Magdaléna-86-5-3 1312
4.Witosz HubertWalek Adrian-3-3-5  0313
5.Krucina VojtěchČmiel Adam3-95-733223
6.Szlaur VladislavKulštejn Ondřej-8-59-5 1324
7.Witosz HubertZvrtková Magdaléna-4-4-11  0325
8.Krucina VojtěchWalek Adrian-49-5-9 1326
9.Szlaur VladislavČmiel Adam-6-4-5  0327
10.Benesz MilanKulštejn Ondřej577  3037
11.Krucina VojtěchZvrtková Magdaléna91010  3047
12.Szlaur VladislavWalek Adrian-2-4-9  0348
13.Benesz MilanČmiel Adam139-97 3158
14.Witosz HubertKulštejn Ondřej3-12-9-5 1359
15.Szlaur VladislavZvrtková Magdaléna-8-5-5  03510
16.Benesz MilanWalek Adrian-57-68-923511
17.Witosz HubertČmiel Adam-1-9-5  03512
18.Krucina VojtěchKulštejn Ondřej647  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benesz Milan22Zvrtková Magdaléna31
Witosz Hubert04Walek Adrian40
Krucina Vojtěch31Čmiel Adam22
Szlaur Vladislav04Kulštejn Ondřej22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy