Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Návsí / Milíkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdek-Místek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvicna ZŠ NávsíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:4 SK Návsí / Milíkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heczko David
Kulštejn Ondřej
 
 
Novák Petr
Běčák Matěj
 
 
     3010
2.Walek Adrian
Čmiel Adam
 
 
Svoboda Vojtěch
Fabián Tobiáš
 
 
     3020
3.Zvrtková MagdalénaNovák Petr     3030
4.Walek AdrianBěčák Matěj     3040
5.Heczko DavidSvoboda Vojtěch     3150
6.Čmiel AdamFabián Tobiáš     3060
7.Walek AdrianNovák Petr     3070
8.Heczko DavidBěčák Matěj     3080
9.Čmiel AdamSvoboda Vojtěch     3090
10.Zvrtková MagdalénaFabián Tobiáš     30100
11.Kulštejn OndřejNovák Petr     30110
12.Čmiel AdamBěčák Matěj     30120
13.Zvrtková MagdalénaSvoboda Vojtěch     30130
14.Walek AdrianFabián Tobiáš     30140
15.Čmiel AdamNovák Petr     30150
16.Zvrtková MagdalénaBěčák Matěj     30160
17.Walek AdrianSvoboda Vojtěch     30170
18.Kulštejn OndřejFabián Tobiáš     23171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zvrtková Magdaléna40Novák Petr04
Walek Adrian40Běčák Matěj04
Heczko David20Svoboda Vojtěch04
Čmiel Adam40Fabián Tobiáš13
Kulštejn Ondřej11   
Zápas č. 11: Střídání Kulštejn Ondřej za Heczko David



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SC Smilovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NýdekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sc smiloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:9631:383SC Smilovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Jiří
Georgiadis Petros
 
 
Krucina David
Benesz Milan
 
 
28-108 3110
2.Macura Luděk
Lisztwan Jan st.
 
 
Krucina Vojtěch
Dóményová Klára
 
 
326  3020
3.Macura LuděkKrucina David5127  3030
4.Georgiadis PetrosBenesz Milan736  3040
5.Dohnal JiříKrucina Vojtěch67-86 3150
6.Lisztwan Jan st.Dóményová Klára242  3060
7.Georgiadis PetrosKrucina David677  3070
8.Dohnal JiříBenesz Milan57-77 3180
9.Lisztwan Jan st.Krucina Vojtěch776  3090
10.Macura LuděkDóményová Klára341  30100
11.Dohnal JiříKrucina David8413  30110
12.Lisztwan Jan st.Benesz Milan5-9-910-723111
13.Macura LuděkKrucina Vojtěch452  30121
14.Georgiadis PetrosBonek Daniel576  30131
15.Lisztwan Jan st.Krucina David827  30141
16.Macura LuděkBenesz Milan779  30151
17.Georgiadis PetrosKrucina Vojtěch-9-8-6  03152
18.Dohnal JiříBonek Daniel407  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macura Luděk40Krucina David04
Georgiadis Petros31Benesz Milan13
Dohnal Jiří40Krucina Vojtěch13
Lisztwan Jan st.31Dóményová Klára02
   Bonek Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Pstruží DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí 739 11, u fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:21 SK Frýdlant n.O. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bakota Adam
Ondračka Adam
 
 
Kubala Patrik
Kubala Pavel
 
 
     1301
2.Pánek Jakub
Šlachta Antonín Prokop
 
 
Kahánek Petr
Samek Petr
 
 
     3111
3.Ondračka AdamKahánek Petr     3121
4.Pánek JakubKubala Pavel     2322
5.Šlachta Antonín ProkopKubala Patrik     1323
6.Bakota AdamSamek Petr     3233
7.Pánek JakubKahánek Petr     3043
8.Šlachta Antonín ProkopKubala Pavel     3253
9.Bakota AdamKubala Patrik     3263
10.Ondračka AdamSamek Petr     3173
11.Šlachta Antonín ProkopKahánek Petr     3083
12.Bakota AdamKubala Pavel     3293
13.Ondračka AdamKubala Patrik     30103
14.Pánek JakubSamek Petr     30113
15.Bakota AdamKahánek Petr     30123
16.Ondračka AdamKubala Pavel     31133
17.Pánek JakubKubala Patrik     30143
18.Šlachta Antonín ProkopSamek Petr     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondračka Adam40Kahánek Petr04
Pánek Jakub31Kubala Pavel13
Šlachta Antonín Prokop31Kubala Patrik13
Bakota Adam40Samek Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LhotkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brušperk FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec "pod Ořechem"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:39 Sokol Brušperk F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlý Radoslav
Fuchsík Lukéš
 
 
Jančák Richard
Hamar Tomáš
 
 
     1301
2.Šrubař Miroslav
Herot Martin
 
 
Ševěček Jan
Červenka Jan
 
 
     2302
3.Šrubař MiroslavJančák Richard     0303
4.Zlý RadoslavHamar Tomáš     1304
5.Fuchsík Luk隊evěček Jan     3014
6.Herot MartinČervenka Jan     2315
7.Zlý RadoslavJančák Richard     3025
8.Fuchsík LukéšHamar Tomáš     0326
9.Herot MartinŠevěček Jan     0327
10.Šrubař MiroslavČervenka Jan     2328
11.Fuchsík LukéšJančák Richard     3238
12.Herot MartinHamar Tomáš     0339
13.Šrubař MiroslavŠevěček Jan     23310
14.Zlý RadoslavČervenka Jan     31410
15.Herot MartinJančák Richard     03411
16.Šrubař MiroslavHamar Tomáš     03412
17.Zlý RadoslavŠevěček Jan     30512
18.Fuchsík LukéšČervenka Jan     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šrubař Miroslav04Jančák Richard22
Zlý Radoslav31Hamar Tomáš40
Fuchsík Lukéš31Ševěček Jan22
Herot Martin04Červenka Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 5.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bystřice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Janovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična základní školy BystřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1710:52 TJ Janovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Suran Erik
Bláha Jaroslav
 
 
WO    0301
2.Marosz Milan
Marosz Daniel
 
 
Lichna Ivo
Borovský Ivan
 
 
     2302
3.Marosz DanielBorovský Ivan     0303
4.Marosz MilanSuran Erik     2304
5.Šulák JanLichna Ivo     0305
6.Bláha JaroslavWO    0306
7.Marosz MilanBorovský Ivan     1307
8.Šulák JanSuran Erik     1308
9.Lichna IvoWO    0309
10.Marosz DanielBláha Jaroslav     03010
11.Šulák JanBorovský Ivan     03011
12.Suran ErikWO    03012
13.Marosz DanielLichna Ivo     03013
14.Marosz MilanBláha Jaroslav     31113
15.Borovský IvanWO    03114
16.Marosz DanielSuran Erik     03115
17.Marosz MilanLichna Ivo     03116
18.Šulák JanBláha Jaroslav     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Marosz Daniel04Borovský Ivan30
Marosz Milan13Suran Erik30
Šulák Jan04Lichna Ivo30
   Bláha Jaroslav21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy