Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Špičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Špičky 43, 75366 Hustopeče n.B.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trousil Martin
Voldán Michal
 
 
Ház Stanislav
Ház Martin
 
 
     3210
2.Boháč Petr
Frkal Tomáš
 
 
Házová Katarína
Ház Jaroslav
 
 
     3120
3.Trousil MartinHázová Katarína     3030
4.Boháč PetrHáz Jaroslav     3040
5.Frkal TomášHáz Martin     2341
6.Voldán MichalHáz Stanislav     1342
7.Boháč PetrHázová Katarína     1343
8.Frkal TomášHáz Jaroslav     2344
9.Voldán MichalHáz Martin     3154
10.Trousil MartinHáz Stanislav     3064
11.Frkal TomášHázová Katarína     1365
12.Voldán MichalHáz Jaroslav     3075
13.Trousil MartinHáz Martin     3085
14.Boháč PetrHáz Stanislav     0386
15.Voldán MichalHázová Katarína     0387
16.Trousil MartinHáz Jaroslav     3097
17.Boháč PetrHáz Martin     0398
18.Frkal TomášHáz Stanislav     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trousil Martin40Házová Katarína31
Boháč Petr13Ház Jaroslav13
Frkal Tomáš04Ház Martin22
Voldán Michal22Ház Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Střelecký klub PolomVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Hlinsko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bouda u hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:26 Střelecký klub Polom

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Ivan
Kuchař Jiří
 
 
Zlámal Vladimír st.
Skopalík Jan
 
 
     3010
2.Koubek Miroslav
Dočkálek Antonín
 
 
Šromota Josef
Machač Radek
 
 
     1311
3.Dočkálek AntonínŠromota Josef     0312
4.Koubek MiroslavMachač Radek     3022
5.Kuchař IvanSkopalík Jan     2323
6.Kuchař JiříZlámal Vladimír st.     3033
7.Koubek MiroslavŠromota Josef     2334
8.Kuchař IvanMachač Radek     3044
9.Kuchař JiříSkopalík Jan     3054
10.Dočkálek AntonínZlámal Vladimír st.     0355
11.Kuchař IvanŠromota Josef     3165
12.Kuchař JiříMachač Radek     3175
13.Dočkálek AntonínSkopalík Jan     0376
14.Koubek MiroslavZlámal Vladimír st.     3086
15.Kuchař JiříŠromota Josef     3296
16.Dočkálek AntonínMachač Radek     0397
17.Koubek MiroslavSkopalík Jan     31107
18.Kuchař IvanZlámal Vladimír st.     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dočkálek Antonín04Šromota Josef22
Koubek Miroslav31Machač Radek13
Kuchař Ivan31Skopalík Jan22
Kuchař Jiří40Zlámal Vladimír st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sigma Hranice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna CidematRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:30620:579TJ Sigma Hranice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Ivan
Šeděnka Jaroslav
 
 
Rozkošný Martin
Rozkošný Filip
 
 
-3664 3110
2.Kaspar Michal
Sigmundová Veronika
 
 
Stejskal Pavel
Štábl Jaroslav
 
 
-9-11-9  0311
3.Kozák IvanRozkošný Martin8-8-9-6 1312
4.Šeděnka JaroslavRozkošný Filip576  3022
5.Sigmundová VeronikaStejskal Pavel-5-4-4  0323
6.Kaspar MichalŠtábl Jaroslav5-1035 3133
7.Šeděnka JaroslavRozkošný Martin966  3043
8.Sigmundová VeronikaRozkošný Filip-7-7-8  0344
9.Kaspar MichalStejskal Pavel-8711-783254
10.Kozák IvanŠtábl Jaroslav1375  3064
11.Sigmundová VeronikaRozkošný Martin-5-7-10  0365
12.Kaspar MichalRozkošný Filip-856-543275
13.Kozák IvanStejskal Pavel3-310-7-92376
14.Šeděnka JaroslavŠtábl Jaroslav7612  3086
15.Kaspar MichalRozkošný Martin-8845 3196
16.Kozák IvanRozkošný Filip6108  30106
17.Šeděnka JaroslavStejskal Pavel-56-810832116
18.Sigmundová VeronikaŠtábl Jaroslav-8-7-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kozák Ivan22Rozkošný Martin22
Šeděnka Jaroslav40Rozkošný Filip13
Sigmundová Veronika04Stejskal Pavel22
Kaspar Michal40Štábl Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černotín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:12 SK Přerov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Severa Milan nejml.
Trunečka Milan
 
 
Novák Marek
Hynčica Petr
 
 
     2301
2.Vysloužil Jarmil
Čada Hynek
 
 
Mynařík Antonín
Hon Jiří
 
 
     3011
3.Severa Milan nejml.Hon Jiří     3021
4.Trunečka MilanMynařík Antonín     3031
5.Vysloužil JarmilHynčica Petr     3141
6.Čada HynekNovák Marek     3051
7.Trunečka MilanHon Jiří     3061
8.Vysloužil JarmilMynařík Antonín     3071
9.Čada HynekHynčica Petr     3181
10.Severa Milan nejml.Novák Marek     3191
11.Vysloužil JarmilHon Jiří     30101
12.Čada HynekMynařík Antonín     30111
13.Severa Milan nejml.Hynčica Petr     03112
14.Trunečka MilanNovák Marek     30122
15.Čada HynekHon Jiří     30132
16.Severa Milan nejml.Mynařík Antonín     30142
17.Trunečka MilanHynčica Petr     13143
18.Vysloužil JarmilNovák Marek     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Severa Milan nejml.31Hon Jiří04
Trunečka Milan31Mynařík Antonín04
Vysloužil Jarmil40Hynčica Petr22
Čada Hynek40Novák Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Hradčany BVrchní
rozhodčí:
Arpáš Pavel
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis RadkovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spolkový dům HradčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:41 Stolní tenis Radkovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Eva
Kyselák Jan
 
 
Vašina Roman
Procházka Luděk
 
 
     0301
2.Matysík Jiří
Lehnfeld Miroslav
 
 
Mikeška Lukáš
Ondruška Ivo
 
 
     3111
3.Dvořáková EvaVašina Roman     1312
4.Kyselák JanProcházka Luděk     1313
5.Lehnfeld MiroslavMikeška Lukáš     1314
6.Matysík JiříOndruška Ivo     1315
7.Kyselák JanVašina Roman     0316
8.Lehnfeld MiroslavProcházka Luděk     0317
9.Matysík JiříMikeška Lukáš     0318
10.Dvořáková EvaOndruška Ivo     3028
11.Lehnfeld MiroslavVašina Roman     0329
12.Matysík JiříProcházka Luděk     13210
13.Dvořáková EvaMikeška Lukáš     31310
14.Kyselák JanOndruška Ivo     32410
15.Matysík JiříVašina Roman     03411
16.Dvořáková EvaProcházka Luděk     23412
17.Kyselák JanMikeška Lukáš     30512
18.Lehnfeld MiroslavOndruška Ivo     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáková Eva22Vašina Roman40
Kyselák Jan22Procházka Luděk40
Lehnfeld Miroslav13Mikeška Lukáš22
Matysík Jiří04Ondruška Ivo13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS