Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.stupeň M Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LanškrounVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:KST Město AlbrechticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 09. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:18408:384TJ Lanškroun

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Langr Lukáš ml.
 
 
Kadlec Vítězslav
Palivec David
 
 
6-3-9783210
2.Kleiner MarekKadlec Vítězslav7-7-10-14 1311
3.Langr Lukáš ml.Vyvial Jaromír765  3021
4.Jányš OndřejPalivec David76-6-5-132322
5.Langr Lukáš ml.Kadlec Vítězslav-9596 3132
6.Kleiner MarekPalivec David7-7-7-5 1333
7.Jányš OndřejVyvial Jaromír5-8810 3143
8.Langr Lukáš ml.Palivec David99-610 3153
9.Jányš OndřejKadlec Vítězslav6-6-99-92354
10.Kleiner MarekVyvial Jaromír-71185 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kleiner Marek12Kadlec Vítězslav21
Langr Lukáš ml.30Vyvial Jaromír03
Jányš Ondřej12Palivec David21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.stupeň M Kolo: 2/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LanškrounVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vsetín z.s BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:03:033:0TJ Lanškroun

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
WO    3010
2.         
3.         
4.         
5.         
6.         
7.         
8.         
9.         
10.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.stupeň M Kolo: 11/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Ryboň Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KLUBsten KarvináRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:Křepela Zdeněk
Datum dle rozpisu07. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:10371:304TJ Rožnov pod Radhoštěm

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrla Jiří
Černota Pavel
 
 
Čížek Aleš
Trávníček Jakub
 
 
-97106 3110
2.Raab LeanderČížek Aleš-7-12-8 1311
3.Černota PavelTrávníček Jakub6-8-75-32312
4.Škrla JiříKrafčík Tomáš-37910 3122
5.Černota PavelČížek Aleš8-1249 3132
6.Raab LeanderKrafčík Tomáš1239  3042
7.Škrla JiříTrávníček Jakub10910  3052
8.Černota PavelKrafčík Tomáš335  3062
9.Škrla JiříČížek Aleš987  3072
10.Raab LeanderTrávníček Jakub3-998 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Raab Leander21Čížek Aleš12
Černota Pavel21Trávníček Jakub12
Škrla Jiří30Krafčík Tomáš03
- nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.stupeň M Kolo: 12/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Ryboň Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Míček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:Černota Pavel
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:22404:391nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černota Pavel
Škrla Jiří
 
 
Valašík Lukáš
Hejduk Pavel
 
 
-859-11113210
2.Raab LeanderJarolím Tomáš6-105-8-132311
3.Černota PavelValašík Lukáš4-7-6-5 1312
4.Škrla JiříHejduk Pavel-28910 3122
5.Černota PavelJarolím Tomáš-12486 3132
6.Raab LeanderHejduk Pavel10-79-833242
7.Škrla JiříValašík Lukáš-99-8-4 1343
8.Černota PavelHejduk Pavel-82-6-6 1344
9.Škrla JiříJarolím Tomáš33-78 3154
10.Raab LeanderValašík Lukáš-7-76-10 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Raab Leander12Jarolím Tomáš12
Černota Pavel12Valašík Lukáš30
Škrla Jiří21Hejduk Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.stupeň M Kolo: 21/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Vosyka Radek
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní centrum Pěšinky, Pěšinky 971, 582 91 Světlá nad Sázavou, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 08. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:24354:396KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosyka Ladislav
Vosyka Radek
 
 
Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
-5-75-8 1301
2.Topič ErikAndorko Pavel-12-9-6  0302
3.Vosyka LadislavVybíral Matouš5-7-5-6 1303
4.Vosyka RadekVybíral Pavel-5-767143213
5.Vosyka LadislavAndorko Pavel89-5-9133223
6.Topič ErikVybíral Pavel-6-6-4  0324
7.Vosyka RadekVybíral Matouš1111-8-9-72325
8.Vosyka LadislavVybíral Pavel-4-8-8  0326
9.Vosyka RadekAdam Petr747  3036
10.Topič ErikVybíral Matouš-97-5873246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Topič Erik12Andorko Pavel11
Vosyka Ladislav12Vybíral Matouš21
Vosyka Radek21Vybíral Pavel21
   Adam Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.stupeň M Kolo: 22/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Tuhý Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:Ondrovčák Miroslav
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:23376:391KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
Kaluža Tomáš
Svoboda Lukáš
 
 
969  3010
2.Andorko PavelZukal Adam-10-7-9  0311
3.Vybíral PavelSvoboda Lukáš10-710-11-82312
4.Vybíral MatoušKaluža Tomáš-6-54-8 1313
5.Vybíral PavelZukal Adam-5-97-9 1314
6.Andorko PavelKaluža Tomáš-1195-953224
7.Vybíral MatoušSvoboda Lukáš8-9-5-9 1325
8.Vybíral PavelKaluža Tomáš968  3035
9.Vybíral MatoušZukal Adam-6-8811-82336
10.Adam PetrSvoboda Lukáš-10-78-9 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Andorko Pavel11Zukal Adam30
Vybíral Pavel12Svoboda Lukáš30
Vybíral Matouš03Kaluža Tomáš12
Adam Petr01   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS