Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Nový Jičín BVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online
BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22584:534KST Nový Jičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Tomáš
Rajnoch Tomáš
 
 
Holaň Petr
Mazůrek Matěj
 
 
-611-64-42301
2.Vincek Martin
Randis Vilém
 
 
Chaloupka František
Balušek Zdeněk
 
 
675  3011
3.Rajnoch TomášChaloupka František-9899 3121
4.Randis VilémHolaň Petr-87-18-72322
5.Vincek MartinBalušek Zdeněk13124  3032
6.Kratochvíl TomášMazůrek Matěj8-8121 3142
7.Randis VilémChaloupka František8810  3052
8.Vincek MartinHolaň Petr-5-8-7  0353
9.Kratochvíl TomášBalušek Zdeněk-1112109 3163
10.Rajnoch TomášMazůrek Matěj-3-6114103273
11.Vincek MartinChaloupka František-96-4-7 1374
12.Kratochvíl TomášHolaň Petr739  3084
13.Rajnoch TomášBalušek Zdeněk-1111-8573294
14.Randis VilémMazůrek Matěj7-10-910-72395
15.Kratochvíl TomášChaloupka František295  30105
16.Rajnoch TomášHolaň Petr-128   11  
17.Randis VilémBalušek Zdeněk         
18.Vincek MartinMazůrek Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rajnoch Tomáš30Chaloupka František13
Randis Vilém12Holaň Petr21
Vincek Martin12Balušek Zdeněk03
Kratochvíl Tomáš40Mazůrek Matěj12
Počet diváků: 10
vše OK



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
Dolegovský Patrik
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6378:248TJ Sokol Brušperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Radek
Bystřičan Josef
 
 
Mezera Matěj
Pařil Ondřej
 
 
774  3010
2.Foldyna Lukáš
Koloničný Petr
 
 
Merenda Ladislav
Michálek Pavel
 
 
-48-11693220
3.Beneš RadekPařil Ondřej296  3030
4.Foldyna LukášMichálek Pavel6-9-9853240
5.Koloničný PetrMerenda Ladislav10-7-7893250
6.Bystřičan JosefMezera Matěj833  3060
7.Foldyna LukášPařil Ondřej583  3070
8.Koloničný PetrMichálek Pavel798  3080
9.Bystřičan JosefŠmída Radek534  3090
10.Beneš RadekMezera Matěj253  30100
11.Koloničný PetrPařil Ondřej2-8   11  
12.Bystřičan JosefMichálek Pavel         
13.Beneš RadekŠmída Radek         
14.Foldyna LukášMezera Matěj         
15.Bystřičan JosefPařil Ondřej         
16.Beneš RadekMichálek Pavel         
17.Foldyna Lukᚊmída Radek         
18.Koloničný PetrMezera Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Radek20Pařil Ondřej02
Foldyna Lukáš20Michálek Pavel02
Koloničný Petr20Merenda Ladislav01
Bystřičan Josef20Mezera Matěj02
   Šmída Radek01



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:31405:485SKST Baník Havířov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhlář Radim
Unzeitig Daniel
 
 
Harenčák Jakub
Macurák Michal
 
 
-99-6-7 1301
2.Olbricht Petr
Müller Dominik
 
 
Siwiec Matěj
Číž Rostislav
 
 
-4-48-2 1302
3.Müller DominikHarenčák Jakub-6-3-8  0303
4.Unzeitig DanielMacurák Michal777  3013
5.Olbricht PetrSiwiec Matěj9-7-3-3 1314
6.Uhlář RadimČíž Rostislav-12666 3124
7.Unzeitig DanielHarenčák Jakub-73-811-112325
8.Olbricht PetrMacurák Michal-1-9117-72326
9.Uhlář RadimSiwiec Matěj9-812-6-62327
10.Müller DominikČíž Rostislav-6-13-11  0328
11.Olbricht PetrHarenčák Jakub-7-8-5  0329
12.Uhlář RadimMacurák Michal8-7-106-723210
13.Müller DominikSiwiec Matěj-11-11-12  03  
14.Unzeitig DanielČíž Rostislav         
15.Uhlář RadimHarenčák Jakub         
16.Müller DominikMacurák Michal         
17.Unzeitig DanielSiwiec Matěj         
18.Olbricht PetrČíž Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Müller Dominik02Harenčák Jakub30
Unzeitig Daniel11Macurák Michal21
Olbricht Petr03Siwiec Matěj20
Uhlář Radim12Číž Rostislav11
Po dohodě vedoucích družstev byl vedením zápisu pověřen UHLÁŘ Radim



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35704:681nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Marek
Beránek Pavel
 
 
Szwarc Matěj
Pilch Jakub
 
 
-8104-6-82301
2.Bendl Jaroslav
Bajger Jiří
 
 
Martynek Krzysztof
Urbaniec Radim
 
 
-7-996-52302
3.Bajger JiříMartynek Krzysztof9-8-4-5 1303
4.Beránek PavelSzwarc Matěj-9913-4-82304
5.Merta MarekUrbaniec Radim684  3014
6.Bendl JaroslavPilch Jakub5-878 3124
7.Beránek PavelMartynek Krzysztof58-7-10-112325
8.Merta MarekSzwarc Matěj-8-9-8  0326
9.Bendl JaroslavUrbaniec Radim5-967 3136
10.Bajger JiříPilch Jakub-6739 3146
11.Merta MarekMartynek Krzysztof5-8-8-5 1347
12.Bendl JaroslavSzwarc Matěj-9-8-7  0348
13.Bajger JiříUrbaniec Radim-99-129-72349
14.Beránek PavelPilch Jakub-8944 3159
15.Bendl JaroslavMartynek Krzysztof8-89-593269
16.Bajger JiříSzwarc Matěj899  3079
17.Beránek PavelUrbaniec Radim-11115-343289
18.Merta MarekPilch Jakub8128  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bajger Jiří22Martynek Krzysztof31
Beránek Pavel22Szwarc Matěj31
Merta Marek22Urbaniec Radim13
Bendl Jaroslav31Pilch Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Hendrych Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32691:643TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hendrych Daniel
Bača Jaroslav ml.
 
 
Sviták Jakub
Maršálek Patrik
 
 
9-8-7-9 1301
2.Šustek Pavel
Král Michal
 
 
Vaňous Jiří
Vantuch Ivo
 
 
-96105 3111
3.Bača Jaroslav ml.Sviták Jakub-87-8-8 1312
4.Král MichalMaršálek Patrik-978-9-102313
5.Hendrych DanielVaňous Jiří65-59 3123
6.Šustek PavelVantuch Ivo788  3033
7.Král MichalSviták Jakub-9-7-6  0334
8.Hendrych DanielMaršálek Patrik897  3044
9.Šustek PavelVaňous Jiří-8768 3154
10.Bača Jaroslav ml.Vantuch Ivo457  3064
11.Hendrych DanielSviták Jakub-88-5-7 1365
12.Šustek PavelMaršálek Patrik-5-98993275
13.Bača Jaroslav ml.Vaňous Jiří-87-8-6 1376
14.Král MichalVantuch Ivo9-1185 3186
15.Šustek PavelSviták Jakub810-109 3196
16.Bača Jaroslav ml.Maršálek Patrik-758-7-82397
17.Král MichalVaňous Jiří65-6-6-92398
18.Hendrych DanielVantuch Ivo-9656 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bača Jaroslav ml.13Sviták Jakub31
Král Michal13Maršálek Patrik22
Hendrych Daniel31Vaňous Jiří22
Šustek Pavel40Vantuch Ivo04



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 PstružíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:35699:675SK Stolní tenis Pstruží

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Josef
Opřálka Roman
 
 
Skácelík František
Cabák Josef
 
 
8-6-9963210
2.Babinec Zdeněk
Vlk Radek
 
 
Bezdíček Milan
Branný Tomáš
 
 
-5-6610-62311
3.Zajíc JosefBezdíček Milan-97-9593221
4.Babinec ZdeněkSkácelík František-1211-8-7 1322
5.Vlk RadekCabák Josef778  3032
6.Opřálka RomanBranný Tomáš-898-583242
7.Babinec ZdeněkBezdíček Milan999  3052
8.Vlk RadekSkácelík František-6-9-7  0353
9.Opřálka RomanCabák Josef-10-74593263
10.Zajíc JosefBranný Tomáš-8-9-10  0364
11.Vlk RadekBezdíček Milan-109-88-82365
12.Opřálka RomanSkácelík František3-7-7-10 1366
13.Zajíc JosefCabák Josef76-10-873276
14.Babinec ZdeněkBranný Tomáš6-10-10843286
15.Opřálka RomanBezdíček Milan-7-910-7 1387
16.Zajíc JosefSkácelík František8-9910 3197
17.Babinec ZdeněkCabák Josef74-1010 31107
18.Vlk RadekBranný Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíc Josef31Bezdíček Milan22
Babinec Zdeněk31Skácelík František31
Vlk Radek12Cabák Josef04
Opřálka Roman22Branný Tomáš12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy