Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
Krupník Lukáš st.
HOSTUJÍCÍ:KST Nový Jičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
16:50Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:35516:550KST Nový Jičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Petr
Pajak Wojciech
 
 
Kratochvíl Tomáš
Rajnoch Tomáš
 
 
-77-77-82301
2.Beneš Radek
Foldyna Lukáš
 
 
Randis Vilém
Vincek Martin
 
 
-8149-8-72302
3.Foldyna LukášKratochvíl Tomáš-9-68-9 1303
4.Pajak WojciechRajnoch Tomáš-9-8-8  0304
5.Kocián PetrRandis Vilém5-9106 3114
6.Beneš RadekVincek Martin97-10-6-102315
7.Pajak WojciechKratochvíl Tomáš-10-3-8  0316
8.Kocián PetrRajnoch Tomáš-9-711-9 1317
9.Beneš RadekRandis Vilém5-9-9983227
10.Foldyna LukášVincek Martin7-57-7-102328
11.Kocián PetrKratochvíl Tomáš-7-8-6  0329
12.Beneš RadekRajnoch Tomáš710-10-6103239
13.Foldyna LukášRandis Vilém-83-50-1023310
14.Pajak WojciechVincek Martin         
15.Beneš RadekKratochvíl Tomáš         
16.Foldyna LukášRajnoch Tomáš         
17.Pajak WojciechRandis Vilém         
18.Kocián PetrVincek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Foldyna Lukáš03Kratochvíl Tomáš30
Pajak Wojciech02Rajnoch Tomáš21
Kocián Petr12Randis Vilém12
Beneš Radek21Vincek Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:18467:429TJ Ostrava KST E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Pavel
Bendl Jaroslav
 
 
Unzeitig Daniel
Guřan Jiří
 
 
666  3010
2.Demek Zdeněk
Merta Marek
 
 
Uhlář Radim
Válek Filip
 
 
8-289 3120
3.Demek ZdeněkUnzeitig Daniel-6-7-9  0321
4.Bendl JaroslavVálek Filip-10610-1063231
5.Beránek PavelUhlář Radim-6-8-7  0332
6.Merta MarekGuřan Jiří6-787 3142
7.Bendl JaroslavUnzeitig Daniel9107  3052
8.Beránek PavelVálek Filip311-89 3162
9.Merta MarekUhlář Radim89-8-853272
10.Demek ZdeněkGuřan Jiří-17-101093282
11.Beránek PavelUnzeitig Daniel-96105 3192
12.Merta MarekVálek Filip-89-78732102
13.Demek ZdeněkUhlář Radim         
14.Bendl JaroslavGuřan Jiří         
15.Merta MarekUnzeitig Daniel         
16.Demek ZdeněkVálek Filip         
17.Bendl JaroslavUhlář Radim         
18.Beránek PavelGuřan Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Demek Zdeněk11Unzeitig Daniel12
Bendl Jaroslav20Válek Filip03
Beránek Pavel21Uhlář Radim11
Merta Marek30Guřan Jiří02
DVD-VDD



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 PstružíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22528:476SK Stolní tenis Pstruží

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Josef
Opřálka Roman
 
 
Šustek Pavel
Král Michal
 
 
8-679 3110
2.Babinec Zdeněk
Vlk Radek
 
 
Hendrych Daniel
Bača Jaroslav ml.
 
 
-868-9-72311
3.Zajíc JosefŠustek Pavel759  3021
4.Babinec ZdeněkBača Jaroslav ml.-6-89-8 1322
5.Vlk RadekHendrych Daniel394  3032
6.Opřálka RomanKrál Michal9-989 3142
7.Babinec ZdeněkŠustek Pavel-7-7-8  0343
8.Vlk RadekBača Jaroslav ml.8-99-893253
9.Opřálka RomanHendrych Daniel89-99 3163
10.Zajíc JosefKrál Michal-81354 3173
11.Vlk RadekŠustek Pavel865  3083
12.Opřálka RomanBača Jaroslav ml.345  3093
13.Zajíc JosefHendrych Daniel-7-4-6  0394
14.Babinec ZdeněkKrál Michal-6-8-6  0395
15.Opřálka RomanŠustek Pavel9-737 31105
16.Zajíc JosefBača Jaroslav ml.-55   11  
17.Babinec ZdeněkHendrych Daniel         
18.Vlk RadekKrál Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíc Josef21Šustek Pavel13
Babinec Zdeněk03Bača Jaroslav ml.12
Vlk Radek30Hendrych Daniel12
Opřálka Roman40Král Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:37799:759nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácelík František
Cabák Josef
 
 
Skotnica Martin
Sedláček Michael
 
 
94-8-5-72301
2.Bezdíček Milan
Branný Tomáš
 
 
Pěnkava Pavel
Kotek Dominik
 
 
8-7-8-9 1302
3.Bezdíček MilanSedláček Michael446  3012
4.Cabák JosefSkotnica Martin-8-7-9  0313
5.Branný TomášKotek Dominik8-87-7-72314
6.Skácelík FrantišekPěnkava Pavel88-777 3124
7.Cabák JosefSedláček Michael-678-713234
8.Branný TomášSkotnica Martin9-6-89-102335
9.Skácelík FrantišekKotek Dominik88-9-9-92336
10.Bezdíček MilanPěnkava Pavel-109-97-92337
11.Branný TomášSedláček Michael-8989 3147
12.Skácelík FrantišekSkotnica Martin-9-8-8  0348
13.Bezdíček MilanKotek Dominik878  3058
14.Cabák JosefPěnkava Pavel-9-98-7 1359
15.Skácelík FrantišekSedláček Michael88-9-983269
16.Bezdíček MilanSkotnica Martin8-9-10883279
17.Cabák JosefKotek Dominik59-95 3189
18.Branný TomášPěnkava Pavel8-944 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bezdíček Milan31Sedláček Michael04
Cabák Josef22Skotnica Martin31
Branný Tomáš22Kotek Dominik22
Skácelík František22Pěnkava Pavel22
Počet diváků: 15
DOVZ: ZA ZÁPIS JE ZODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ DOMÁCÍHO MUŽSTVA FRANTIŠEK SKÁCELÍK



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\"U splavu\\\\\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19521:453TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martynek Krzysztof
Urbaniec Radim
 
 
Číž Rostislav
Siwiec Matěj
 
 
-949-873210
2.Szwarc Matěj
Pilch Jakub
 
 
Baroš Antonín
Košťál Daniel
 
 
7-1075 3120
3.Martynek KrzysztofSiwiec Matěj98-1010 3130
4.Pilch JakubKošťál Daniel-8-8-4  0331
5.Urbaniec RadimBaroš Antonín-4586 3141
6.Szwarc MatějČíž Rostislav-810-76-62342
7.Pilch JakubSiwiec Matěj128-119 3152
8.Urbaniec RadimKošťál Daniel5-8-811113262
9.Szwarc MatějBaroš Antonín955  3072
10.Martynek KrzysztofČíž Rostislav-9-8-8  0373
11.Urbaniec RadimSiwiec Matěj-15856 3183
12.Szwarc MatějKošťál Daniel542  3093
13.Martynek KrzysztofBaroš Antonín9-8127 31103
14.Pilch JakubČíž Rostislav-6-4   02  
15.Szwarc MatějSiwiec Matěj         
16.Martynek KrzysztofKošťál Daniel         
17.Pilch JakubBaroš Antonín         
18.Urbaniec RadimČíž Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martynek Krzysztof21Siwiec Matěj03
Pilch Jakub11Košťál Daniel12
Urbaniec Radim30Baroš Antonín03
Szwarc Matěj21Číž Rostislav20
Po vzájemné dohodě vedoucích obou družstev je sepsáním zápisu pověřen vedoucí domácího družstva Krzysztof Martynek



Zápis o utkání
Název soutěže: DIMU (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici ŠtefánikovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:31227:407TJ Sokol Nová Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merenda Ladislav
Pařil Ondřej
 
 
Holaň Petr
Mazůrek Matěj
 
 
-9679 3110
2.
 
 
Chaloupka František
Balušek Zdeněk
 
 
WO    0311
3.Šmída RadekChaloupka František-7-3-6  0312
4.Pařil OndřejBalušek Zdeněk-98-7-9 1313
5.Holaň PetrWO    0314
6.Merenda LadislavMazůrek Matěj9-9-8-9 1315
7.Pařil OndřejChaloupka František9-7-6-3 1316
8.Balušek ZdeněkWO    0317
9.Merenda LadislavHolaň Petr78-12-9-62318
10.Šmída RadekMazůrek Matěj-2-9-9  0319
11.Chaloupka FrantišekWO    03110
12.Merenda LadislavBalušek Zdeněk         
13.Šmída RadekHolaň Petr         
14.Pařil OndřejMazůrek Matěj         
15.Merenda LadislavChaloupka František         
16.Šmída RadekBalušek Zdeněk         
17.Pařil OndřejHolaň Petr         
18.Mazůrek Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šmída Radek02Chaloupka František20
Pařil Ondřej02Balušek Zdeněk10
Merenda Ladislav02Holaň Petr10
   Mazůrek Matěj20
WO04WO40
Počet diváků: 5
Řízením zápasu pověřen Ladislav Merenda. ASK Tatra Kopřivnice nemá schválenou soupisku.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS